Régi rajzfilmek, animék

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Diaknapokon a kortesünk a Megasztár parodizálásáról szolt. 3 fellépő volt: egy aranyos kislány aki a Vukkot énekelte. A másik Király Linda (Szerelem utolsó vérig, egyébként ezt énekeltem én :?), a harmadik pedig Táncoslábú Joe. Ő volt szerintem a legjobb.
A kortesünk hatalamas sikert aratott. :P
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Popocici... ez baromi ismerős... juj még ovis voltam miko ez ment, denem emlékszem semmi extrára, csak erre a névre megohyg gonosz volt... de hogyki harcolt benne és miért meg hogyan... azt nemtom..
mi ez a rajzfilm?? ^^"""""""
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ha jól emlékszem, ez az Elveszett Világból volt (v. vmi ilyesmi volt a címe), és egy baromi jó francia rajzfilm volt... De csak halványan emlékszem én is a nevekre (Spartacus, Bob, Rebeca, Sak-sak...O.o Vmi hasonlók voltak...)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Hehe, ezek a periodikusan előkerülő dolgok. Segítek egy kicsit: Elsüllyedt világok -> ugyanez a topic, 1. oldal :^_^:.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Huh, akkor hatalmas gomen ^^""

*elment kavintont keresni*
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

Detto ::reliev::
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Mivel viszonylag nagy errefelé az érdeklődés az Elsüllyedt világok c. rajzfilm iránt, gondoltam, megosztom veletek ezt a linket:
The Lost Archives of Arkadia
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Ááá, a múltkor kölcsönkaptuk videón (én is láttam anno nagyon régen, de nekünk nincs meg) de nem néztük végig, mert apát is érdekelte, ő viszont csak ritkán ért rá, ezért egy idő után vissza kellett adnunk -.- Pedig azt tudom, hogy nagyon szerettem!
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én az egészből csak annyira emlékszem, hogy "Popocici". Vagy az nem ebben volt? ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Veganyuszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.04.20. 22:17
Tartózkodási hely: egy felhő legszéle

Hozzászólás Szerző: Veganyuszi »

So-chan
De! Sőt... olvasd végig ezt az oldalt ^^""
én és a plüss jól megvagyunk lalala
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Hmm... Most hétvégén is volt vmi ami miatt feljött a téma... Valamelyikőtök mondta, ki tudja miért, azt hogy Arkana, én meg visszakérdeztem, hogy az nem az Árkádiában szereplő csaj-e ^^'
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Nagy kedvencem volt a Menő manó (La Linea). Mindig néztem a Szombat esti filmkoktélt (ha jól emlékszem, ott volt a Muppet Show-val, a Meghökkentő mesékkel, a Parabolával stb...).
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Mint régi anime, akkor ha lehetséges itt folytatnám a beszélgetésünket PaTKány-samaval az Avatar Képek topicból, a Candy Candy-ről... :wink:

Setike Patkány Üzenetére válaszolta írta:Hát nem tudom, azért örülni valaki halálának, mert túl jó, és kedves...Nem is tudom...Azthiszem én másképp gondolkozom, de az a jó az emberekben, hogy mind másképpen gondolkodnak...
PaTKany Setike üzenetére írta:Tudod ... rajzfilmszereplő volt, nem igazi élő ember.
(Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem meg Aeris halála fájt az FF VII-ben.)
Egyetlen apró jellemhiba nélküli, túl idealisztikus karakter volt. Mondjuk ha belement volna a kényszerített házasságba Elizával, akkor le lehetett volna hozni a földre a karakterét...
Hmm...Hát szerencsére, még tudom mi a külömbség rajzolt, és élő személyiségek között, én sem úgy gondoltam...^^""""""""
De mindennek megvan a szerepe...Ha nem lett volna a történetben benne, akkor a történet is teljesen más lett volna, és a karakterek is megváltoztak volna...^^
Huhh...ezt jól megmagyaráztram...hi-hi-hi...XD
Az a lényeg, hogy ami nem öl meg, az csak megerősít...szal a karaktere azért lett Candynek olyan amilyen, mert minden hülyeségen, fájdalmon és boldogságon átment a történet szerinti szitukban...^^
Ez olyan mint a rosszak szerepe az animekben...ha nem lennének, nem lenne történet...Most képzeljetek el egy történetet, amiben csak jók vannak...elég uncsi lenne...de fordítva is igaz...^^
Szóval szükség van a külömbféle karakterekre...ezek a karakterek álltal lesz nézhető egy anime...bár lehet tévedek...akkor majd megcáfoltok...^^
Minden történetben van minimum egy Jó, és aki keresztbe akar tenni neki, vagy nekik...Barátok akik segítenek...stb...stb...
Minden hősnőnek átlag van szerelme, as Hercege...^^
Akár szőke, akár Barna, akár fekete...
Csak azt sajnálom, hogy amikor Candy rájön, hogy Albert volt a Herceg, akkor miért nem jönnek össze...T.T
Az utolsó rész nem volt egy huh...de aranyos volt...^^"
Jujjj...és most lehet védem Anthony-t, de a szívem méjén, Terry-t szerettem a legjobban, amennyit szenvedett Eleonora miatt, és ahogy szájharmónikázta a Régi Szépidőket, és amilyen szép volt a szerelmük Candy-vel, ha csak rövid iejig is...szipp*
Archi, és Steel-t is nagyon szerettem, például Archibald halálán is sírtam, mint egy kisgyerek...habár akkor 11-évesen még annak számítottam...T.T
[img]http://www.tar.hu/aoi_seti/60[1].jpg[/img]
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Juj!!! Ami régi meséket én nagyon szeretek az a No Megállj Csak! (valaki dobjon meg az orosz címmel :dirr: ), a Kockásfülü nyuszi, a Barbapapa (Tralala megjött Barbapapaaaaa) és a Mikrobi (Mikkkkk) XDDD De régen nagyon sok mesét szerettem. Amit soha nem bírtam az a Hupikék Törpikék volt >.>
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Juj, én a Hupilila törpikéket bírom még mindig. :dirr: De a Kacsameséket is imádtam, no meg nagyrészt a Disney rajzfilmeket. ^_^ Jók azok, nem csak anime létezik a világon. :D
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ha Disney, akkor nálam Lion King RULZ!!!!! :cool:
Kép
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

jaj én disney mesék közül naon a pokáhontászt szeressem XD meg szeressem a drímvörkszöt is! főleg az anasztáziát
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Ami-chan írta:Ha Disney, akkor nálam Lion King RULZ!!!!! :cool:
::daisuki::

Vetítették régen a Nyomorultak címü rajzfilmet. A zenéjét azóta se felejtettem el! Nincs meg valakinek? Olyan szép volt...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ami-chan írta:Ha Disney, akkor nálam Lion King RULZ!!!!! :cool:
Nekem a Szépség és Szörnyeteg a kedvencem... azon (még) mindig sírok... még a Macskarisztokraták meg a 101 kiskutya amit szerettem... A Nyomorultakat én is néztem, de már nem emlékszem a zenéjére, csak az openingre...
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

A Nyomorultaknak télleg nagyon jó zenéje volt, én is emlékszem még rá *_______________________*
De sajnos nincs meg... :cry:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én is emlékszem a zenéjére ^^; de a rajzfilm francia volt, és elég nyomi, ahogy én emlékszem... :roll:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

MaKo írta:Én is emlékszem a zenéjére ^^; de a rajzfilm francia volt, és elég nyomi, ahogy én emlékszem... :roll:
Sztem meg jó volt^^;; Nekem nagyon tetszett. :wink:
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Jajj, a Nyomorultakat én is imádtam ^^
Egyébként ha már Disney, nekem is A Szépség és a Szörnyeteg a kedvencem ^^ Meg az Aladdin ^^
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

A szépség és a szörnyeteg télleg jó!
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Igen, Beauty and the Beast yo =D!
Nem tom, nekem se a rajza, se a nyomi hangulata nem jött be <_> mármint a Nyomorultaknak. Szerintem alapból nem tanácsos egy ilyen nehéz és komoly történetet (mint a Nyomorultak) feldolgozni gyerekmeseként... <_> szerintem kár volt. Victorkánk nagyon nem arról híres hogy gyerekeknek adoptálható műveket írt volna... (mondjuk én mondom, aki a Notre Dame-ot már 11 évesem elolvasta végig eredetiben XDDD bár akkor még nem értettem a durva dolgokat benne hál'istennek XD azóta már újra olvastam és leesett egy pár dolog amik fölött akkor elsiklottam XDDD amúgy imádom a Notre Dame-ot ^^)
Lezárt