Military Otaku

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

ezta vicces topikot :)
Kép
Avatar
Misuteri
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.12. 22:55
Tartózkodási hely: van
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misuteri »

Hali!

Kedvem nekem is lenne eljönni, zsetont majd kotrok valahonnan, időm meg nem kizárt hogy lesz :wink:
Hanem fegyvert sajna nem tudok hozni... de ha valakit érdekel, előkotrom egy házi készítésű cuccomat, aminek brutálisabb változatait (sajnos) harcban is eredménnyel használták.
Őrnagy: az asszírokból készülj aztán, mert arra kíváncsi leszek!
Jaj, ezek a képek nagyon megtetszettek, úgyhogy én is kénytelen voltam alkotni :D
http://free.x3.hu/spritech/images/enisenis.jpg
Ha a mocsok nem akarja megnyitni, pötyögd be neki kézzel, nekem úgy ment :evil:
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Emere írta: Hanem fegyvert sajna nem tudok hozni... de ha valakit érdekel, előkotrom egy házi készítésű cuccomat, aminek brutálisabb változatait (sajnos) harcban is eredménnyel használták.
Őrnagy: az asszírokból készülj aztán, mert arra kíváncsi leszek!
Jaj, ezek a képek nagyon megtetszettek, úgyhogy én is kénytelen voltam alkotni :D
http://free.x3.hu/spritech/images/enisenis.jpg
Ha a mocsok nem akarja megnyitni, pötyögd be neki kézzel, nekem úgy ment :evil:
Hozhatsz könyveket is, meg szaktudást. :wink: Az is serály lesz. A képed: :thumb:

Hanem most már lassan írjátok be, hogy ki jön, és ki nem, mert holnap, vagy holnapután szeretném lefoglalni az asztalt (minél előbb megvan, annál jobb).
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Én... *nyel* akkor... *mély levegő* je... jelentkezem egynek. Egye fene, majd összeverek valami csövest a pénzért.
Viszek 2 pisztolyt (631-es Slavia-t már mindenki látott, úgyhogy az fölös lenne), meg egy rakat könyvet/füzetet. Mi van még? Hmm... Az feltűnő lenne, ha ott próbálgatnánk egy dobókést? :dirr:
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Sorry, hogy tegnap nem voltam, csak egésznapos letöltést iktattam be s olyankor a másirányú netkapcsolatokat letiltom... (szar a gépem és lefagy, ha letöltés közben iexplorert megnyitom) :(
Tehát:
1.) To Őrnagy: a képeid még mindig rulezek, de a szívességről annyit, hogy azt csak a sötétben bújkáló, rémhírterjesztő imperialista szabotőrök :) terjesztik rólam, hogy én ilyen volnék...
2.) To Őrnagy: számomra mindenképp szorítsatok helyet a Lancelotban, sőt lehet, a délelőtti kiruccanásra is elmegyek. Amit viszek: Boken, sok szép könyv, kiselőadásom az Operation Market Gardenről(angol nyelvű)...
3.) To Ein: Sora The Ultimate Weapon rulez!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mammooth 2004.01.26. 22:37-kor.
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Mammooth írta: 1.) To Őrnagy: a képeid még mindig rulezek, de a szívességről annyit, hogy azt csak a sötétben bújkáló, rémhírterjesztő imperialista szabotőrök :evil: terjesztik rólam, hogy én ilyen volnék...
Mint azt már mondtam, lehetőleg ne keverjük bele az ideológiákat, jó? Egyébként minden hasnló jellegű célozgatástól mentesen készült a kép, szóval, ha valakinek a lelkébe gázoltam, akkor bocsánat, nem állt szándékomban... ::gome:: ::gome:: ::gome::

Gyertek, minél többen. :vigyor: Shukuhai, nekem spec. gőzöm nincs, mi az a Slavia, szal hozhatod nyugodtan... :dirr:

Amit én viszek:
- 1861-es huszárszablya
- Katzbalger (utángyártott)
- átlagos rövidnyelű fokosbárd (elég gány lágyvasból :dirr: )
- egy könyv mindenféle páncélosokról (némi hiányosságokkal :? )
- egy könyv közelharci szúró- és vágófegyverekről (a könyv maga elég trágya, de a képek nagyon jók)
- tábori telefon (feltehetően '30-as évekből)
- khukri (ezt már majdnem mindenki ismeri :dirr: )
- ókori közel-keleti hadtöri jegyzetek
- ami még eszembe jut
Avatar
Martinuzzi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2003.09.04. 22:31
Tartózkodási hely: A Pálos Rend Sziklakolostora

Hozzászólás Szerző: Martinuzzi »

Az én várható felszerelésem:

- 16-17. századi tipusú nehéz várvédő szablya, tokkal-vonóval :P
- A fegyverhez megfelelő ruházat (17. századi erdélyi, ún. kék drabant-egyenruha Bocskai-sapkával, vagy 18. századi kuruc kisnemesi/polgári katonaruha)
- Egyetemi jegyzetek (had- és fegyvertöri az ókori Közel-Kelettől úgy a 17. századig)
- Eredeti pakisztáni Khukri (szintén tokkal-vonóval 8) )
- Néhány könyvecske II. vh-s cuccokról
- Copyright by Őrnagy: Ami még eszembe jut...
Áldás, Békesség, Töltött Fegyver!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Olyan helyre menjetek ahol nincsen fémdetektor :lol: 8)
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Az a baj, hogy én sulisítáborba megyek és vagy 6-án vagy 7-én jövünk vissza és azt se tudom hány órakor, szóval holnap megtudakolom hánykor érkezek vissza Magyarországra, aztán majd leírom ide..

de ha megyek akkor amit viszek.. jajj nincs semmi normális fegyverem amivell vilogni tudnék.. szóval marad a minden katonának járó alternatív közelharci fegyver az ásó.. olyan igazi katonai csukható-nyitható terepszínű (és elég régi).. mert a gázálarcom a homlok részen kilyukadt és amúgy se tudom, hogy költözés óta hovalett...
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Őrnagy, én gomenne, sorry, de kicsit nem voltam magamnál s olyankor asziszem vicces vagyok... No, de mindegy, a képeid nagyon jók, nekem sose sikerül ilyen jókat lőnom ONIban...
Stoker, köszi az ötletet, gázálarcot viszem.
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Stoker írta:Az a baj, hogy én sulisítáborba megyek és vagy 6-án vagy 7-én jövünk vissza és azt se tudom hány órakor, szóval holnap megtudakolom hánykor érkezek vissza Magyarországra, aztán majd leírom ide..
Mivel a banzáj este lesz, az neked tökéletesen meg fog felelni, mert úgyis fáradt leszel, és le akarod majd vezetni a feszültséget, amire tökéletesen alkalmas a mi buggyant bagázsunk... :^_^:
Stoker írta: szóval marad a minden katonának járó alternatív közelharci fegyver az ásó.. olyan igazi katonai csukható-nyitható terepszínű (és elég régi).. mert a gázálarcom a homlok részen kilyukadt és amúgy se tudom, hogy költözés óta hovalett...
Feketesüvegesek (csornoje klabuki...?)? :^_^:
Mammooth írta:No, de mindegy, a képeid nagyon jók, nekem sose sikerül ilyen jókat lőnom ONIban... :^_^:
Próbáld a "carousel" cheattel. Lelassítja a mozgást, mintha lassított felvételt néznél. Valamint, ha lenyomva tartod a "v"-t, mozgathatod a kamerát. Kísérletezz vele. :wink:
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

Hümm. Battlezone 2 rulz! IMÁÁÁDOOOM!
Le4lki állapotomnak most az kéne. nyomni egy jót.
Nem akarok lőfegyvert akezembe. NEM. még nem.
ha a karate edzésen a kihont úgy nyomom mintha embert akarnék ölni, nem mernék fegyvert ragadni.
anyum nem enged talira. franc. időssebb akarok lenni.
de azert a kondorba megyek.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Betax írta:Hümm. Battlezone 2 rulz! IMÁÁÁDOOOM!
Tényleg jó, csak az AI hülye kritikán alul.
Betax írta:anyum nem enged talira. franc. időssebb akarok lenni.
de azert a kondorba megyek.
Jajj, ne mááár...akkor rángasd el a bratyót, vagy mittudomén. Meg amúgy sem leszünk 21:00-nél tovább, edzésről sem mész haza hamarabb, nem? Meg egyébként is, miért kellett elmondani, hogy fegyverek is lesznek? :^_^:

Pfff...akkor ez a végleges sorrend?
- Shukuhai
- Emere
- Martinuzzi
- Mammooth
- S. Gábor
- Őrnagy

Ein, Stoker, többiek, jelezzetek vissza legyetek szívesek.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hát.. jelentkezek..
Megdumáltam tanárral és 7-én érkezünk olyan 7-9 óra körül.. szóval 12,3% hogy eltok menni.. valszeg csak a végére érnék oda.. de ha így is érdemes mennem, akkor megyek, pl. ha utána még valami.. vagy nem? :^_^: de a nagy evészet részére nagy valószínűséggel nem érek oda.. majd live közvetítem Mammooth mobiljába, hogy hol vagyok, de lelkiekben 100%-ig ottleszek :dirr:...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stoker 2004.01.17. 15:33-kor.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Stoker írta:Hát.. jelentkezek..
Megdumáltam tanárral és 7-én érkezünk olyan 7-9 óra körül.. szóval 12,3% hogy eltok menni.. valszeg csak a végére érnék oda.. de ha így is érdemes mennem, akkor megyek, pl. ha utána még valami.. vagy nem? :^_^: de a nagy evészet részére nagy valószínűséggel nem érek oda.. majd live közvetítem Mammooth mobiljába, hogy hol vagyok...
Hova érkeztek? Ha a Nyugatiba, akkor mákod van, mert onnan kb. 3 perc gyalog...
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Hát ez egy jó kérdés.. azt nemtom :^_^: de igazándiból nem is ezzel van a problem, mert a transzportálásomat apám végzi kocsival, az meg elég gyors.. az idő az ami a legfontosabb.. majd még meglátjuk, de valszeg csak 7-én derül ki pontosan.. gomen :?
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

/me holnap délig ultimátumot kér :shock:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

ein írta:/me holnap délig ultimátumot kér :shock:
Lehet, akár holnap este is, hétfőn megyek lefoglalni, vizsga után (azért kell illyen hamar, mert sokan járnak oda, és lehet, hogy később már nem lesz elég szabad idő...).
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Feb. 7-én, 17:30-20:30-ig van egy asztal a Military Otaku körnek fenntartva a Sir Lancelot vendéglőben. 8)
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Őrnagy írta:Feb. 7-én, 17:30-20:30-ig van egy asztal a Military Otaku körnek fenntartva a Sir Lancelot vendéglőben. 8)
úgy látszik nem megyek (kutyákat különben sem engednek be, még egy csapat fegyveressel sem) :P
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

Kép
Basszus. Ez már brutális.... A Counter Strikehez volt egy modom ott nézett így ki az mp5... De nem gondoltam volna hogy a valóságban képesek ennyire telaggatni. Nah mindegy, azért coolos nagyon :D

Nyamnyam...
Kép
ez viszont tetszik..

Abban már biztos vagyok, hogyha lesz egy kevés felesleges (mondjuk egy-két millió) forintom akkor beszerzek egy B+T 96-ost a saját kis tuningcuccaikkal. De valszeg nem lessz egy ideig... :(

Kép

Kép
Tényleg, én elég tudatlan vagyok. A reflex optika pontosan mit is csinál?
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

Még valami!
Nem tudja valaki mikor lesz a FeHoVa kiállítás? Oda is lehetne csoportosan menni.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Ehhhh, az a fenti kép brutális! Ez tényleg ennyivel többet tud, vagy kissé túlcsicsázták? ^^"
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

I LOVE MP5 ::daisuki:: ez a fegyver...á a tények magukért beszélnek. nem hiába használják annyian
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Lezárt