Vígjátékok

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Űrgolyhók! Az egy nagyon LOL film! :D Sok kedvencem van. Még végig kell gondolnom. A romantikus vígjátékok épp hogy elmennek. Nem olyan vészesek. Bár az ilyen limonádék tele vannak klisékkel és sehol egy eredeti ötlet. :? A pite-lázzal kapcsolatban csak annyit, hogy a lefáradt agyat talán még szórakoztatja. Tartalommal nem bír. Tipikus amerikai zagyvadék. :wink:
Avatar
Rich
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.04.14. 18:44
Tartózkodási hely: Csepel

Hozzászólás Szerző: Rich »

JAFO írta:Atyaég, az N,T&D-t is be lehet nevezni? Akkor az is, meg a Dallasz + Terminátor 2 átszinkronizálása is!
A StarwarZ-t ki ne hagyd :D

Nameg a Horrorra Akadva sorozat is ott van szerintem :twisted:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Rich: A Sztárvárszt csak azért nem írtam bele, mert azt sajnos komolynak szánták. Ettől függetlenül persze dőltem a röhögéstől, mikor először láttam :dirr:.
A H.A. sorozat viszont egyáltalán nem ütött be nekem. Számomra az utolsó jó Wayans film a "Ne légy barom" volt (csak az eredeti, a folytatásai nem).
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

JAFO írta:Rich: A Sztárvárszt csak azért nem írtam bele, mert azt sajnos komolynak szánták.
Dehogy szánták komolynak, miről beszélsz? :P (mert szvsz nem a star wars fanfilmről van ám szó =))
Átszinkronizálásból az én kedvencem az Oroszlánkirály... másfél perc, de üt minden ilyesmi témát...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Fry írta:Dehogy szánták komolynak, miről beszélsz? :P (mert szvsz nem a star wars fanfilmről van ám szó =))
Hopp, ott a pont! Ezt elkavartam, hamu a fejemre, stb. Annyit tudok felhozni a mentségemre, hogy a SW átszinkronizálást még nem láttam/hallottam, a Darkside múvi viszont mellbevágott pár hónapja :oops:.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Egy állati film: SHREK
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Hogy a fenébe, kihagytam a kedvencemet: Dracula halott és élvezi. Röhögni is lehet rajta sokat, de félelmetes is. Én jobban féltem tőle mint bármely más vámpírfilmtől... :wink:
Ha valakinek megvan eredetiben, jó minőségben és át tudná nekem írni, az szóljon ^___^"""
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Az én egyik kedvencem a Zoolander, de a Bővérszálló és a Sátánka viszi
nálam az Oscar díjat. ::jthrill::
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Űrgolyhók, Shrek 1-2, Gyalog-Galopp, Nagy Durranás... persze ilyenkor semmi más nem jut eszembe :x
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

A Galbi által említett filmek nekem is a kedvenceim, plusz még hozzá sorolnám a Finding Nemo-t, a Haláli fegyvert és a Top Secret-et. Ja, és van egy film, amit össz-vissz egyszer láttam, de nagyon tetszett, ez az Üldözési mánia
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sora 2004.06.28. 12:52-kor.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Finding Nemo az megvan. Nekem is tetszik. :)
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

A Finding Nemo egész jó volt, de sztem nem vígjáték... mindenesetre nem olyan intenzív poénáradat mint a többi amit mondtam...
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ez tény, de bennem a poénok nagyon megmaradtak belőle (jó, nem olyan ütősek, mint a Shrekben, de azért jók ^^)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Ha már "mesék"-nél tartunk, mert elvileg a Nemo is az nekem tetszett az Atlantiszban 1-2 haláli poén:) Pl. mikor az öreg nőtől kérdezik,hogy nem vesz pizsamát? Erre: meztelenül alszom.... Erre az egyik pasi odalök az újfiúnak egy szemkötőt, hogy vigyázzon néha alvajár...^^;;; ::japhaha::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Nekem a Fantomas és a Bud Spencer-Terence Hill filmek a kedvenceim, de a Szellemírtókat is szeretem. A mostani vígjátékok reklámjai nem keltik fel az érdeklődésemet.
Sorozatban a Waczak szálló vezet.
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

sorozatban nálam (amikor 1000évben eccer nagyritkán tv elé ülök) a Viasat3-on menő Űrbalekok jön be, meg a Kaliforniába Jöttem... ezeket nagyritkán nézem és mosolygok kellemeseket... viszont nem hagyhatom ki a coolest rajzfilmet ---> Ed, Edd & Eddy... nekem nagyon betalált :)

de amit kihagytam a filmek közül!!! A mestert! (Bud Spencer, meg a Terence Domb nekem is bejönnek, de) Louis de Funes a legkomolyabb figura! Káposztaleves... ajjjh, micsoda film 8) :shock: :shock: :shock:
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

TOM és JERRY :arrow: örök klasszikusok. Imádom őket. Nemrég nézegettem az első részeket. Marhajók. :P
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ed, Edd, Eddy - hát az egy rulz rajzfilm :thumb:

én nickelodeonon szoktam néha bámulni az Amanda showt. Olyan nagy hülyeség hogy nekem már jó :mrgreen:
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ed Edd Eddy a legkirályabb rajzfilm, meg persze Szamuráj Dzsekk!
Még a legtöbb animét is simán verik szvsz! :thumb:
Piracy is charity.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ja és most jut eszembe!
Ace Ventura az egyik legjobb vígjáték. Mindkét rész rúlzik. :thumb:

Tom és Dzserrit sosem bírtam. Még beszélni sem tudnak. :?
Piracy is charity.
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

kukurbuki írta: Ace Ventura az egyik legjobb vígjáték.
Hah! igazad van!!! Imádom Jim Carreyt!!! Sokan nem szeretik a "durvasága" miatt...Nem hiszem el, hogy még csak el sem mosolyodnak rajta! :( :o :) :D :oops:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Tokubei írta: Sokan nem szeretik a "durvasága" miatt...Nem hiszem el, hogy még csak el sem mosolyodnak rajta! :( :o :) :D :oops:
Durva??? Mer? Szerintem nem... inkább eredeti... :wink:
Ha már vígjátéknál tartunk, az amerikai pite "trilógia" ( :dirr: ) amit nagyon bírok... szerintetek (már aki látta) melyik rész volt a legjobb? A harmadikon (és a többin is...) én spec betegre röhögtem magam... annyi marhaságot egy filmen belül...
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Konomi írta: Durva??? Mer?
Gondolom itt a - Carrey vígjátékainak nagyrészében előforduló - vulgáris humorra céloz. :^_^:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jah... ertem... de akkor sem a durva a jó kifejezés rá szerintem... bár a megfelelő szó hiányában (azt még nem találtam meg...) én is kénytelen vagyok használni... :dirr:
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Hah! igazad van!!! Imádom Jim Carreyt!!! Sokan nem szeretik a "durvasága" miatt...Nem hiszem el, hogy még csak el sem mosolyodnak rajta!
Én végig sikítva röhögök rajtuk, de a család ilyenkor csak néz: Ezen most hogy bírsz ennyit röhögni? Meg ne fulladj! Megint ezt a szart nézed? Még mindíg bírsz rajta röhögni? - Meg hasonlók. Hiába, nem mindenki képes értékelni ezt a fajta "kifinomult" humort.

Másik kedvenc vígjátékom a Ned légy barom! (Miközben iszod a dzsúzod a gettóban). Kőkemény feka irónia (önirónia). Az sem a felhasználóbarát kategória. Meg most nézem a Magyar Önkéntes Haderő reklámját. Szerintem ez is elég vicces.
Piracy is charity.
Lezárt