Animés találkozó Gödöllőn

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Animés találkozó Gödöllőn

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Animés találkozó Gödöllőn. Április 10-én lenne 13:00-tól vasárnaponként. Animéket és zenéket lehet hozni. Ki jönne?
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Muhahahahahahaha!! A helyieknek ott a helyük!! ::japhaha:: ::jthrill::

Már csak a pontos helyszínt mond meg!!
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

A pontos helycím: Művész Kávézó, Pataktéri út 1-3.

Várunk szeretettel, és minden érdeklődőt ::taka::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

WOW! végre egy tali gödöllőn. megyünk, megyünk!!!
t-motion, és jómagam szorgalmazzuk. ::jthrill::
JIPPPPÁÁÁÁ! ::vic::
Kép
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Köszönöm Mindenkinek, aki eljött, illetve a későn érkezőknek, hogy vették a fáradtságot (Remélem, legközelebb majd őket is megismerhetjük ::hehe:: ). Én személy szerint jól éreztem magam. Ti hogy voltatok vele? Bocs a húgi viselkedéséért, de álmos volt (hisz tudjátok, felébresztettem ::uhoh:: Zenéket, amiket szerettek, hozzatok nyugodtan (nem muszáj animésnek lennie), meg animéket (akár mutatóba 1-2 részt) van egy csomó a listátokon, amiket még látásból sem ismerek ::reliev:: Ja, meg viszek listát én is, meg lemezeket ::kucc:: A képet majd meg küldöm. ::sugoi::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

tina-chan írta:Köszönöm Mindenkinek, aki eljött, illetve...
Én is nagyon örülök, hogy jól sikerült. zline is nagyon örül! Lesz ez még jobb is!!!
(Igen a későn érkezők jöhetnek legközelebb is!)

Animéket, pedig majd hozunk. Meg szép klippeket.
Majd írkáld össze, hogy mi kell és hozzuk... ha tudjuk. (Muhahaha!)
::jnotes:: ::jthrill::
Most már csak még több embert kell toborozni!
(És lehet talán vetítés is akkor)
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Nnna... Ez a MEET is egészen jól sikerült (7fő). Kár, hogy a két leányzó kicsit késett így nem sok AMV láthatott. De Noran-chan Rurouni Kenshin-es AMV-je nagyon bejövős volt. ::sugoi::
Azt hiszem nem lesz gond ezzel gyarapodunk szépen. Móka, kacagás, lefárasztás...
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Szerintem az előző meet se volt rossz, egész jól elöltöttök az időt 1-től 5-ig. Én is örültem, hogy Noran-chanék végül a nehézségek ellenére sem adták fel, hogy benézzenek hozzánk és eljöttek (végre kiegyenlítődni látszik a nemek aránya ::reliev:: ) A Kenshienes klipp nekem is nagyon tetszett. Egy kis önbizalmat kellene önteni ebbe a lányba, mert egy AMV versenyen tuti dobogós helyezett lenne ::jeye:: Hajrá Noran-chan! Csak így tovább!
Remélem nem felejtitek el, héten animézünk. Készüljetek max. fél perces ismertetőkkel is, amihez úgy érzitek feltétlenül szükséges. Hű... ahogy a listát elnézem, szerintem a következő hétre is marad... :crazyy: Puszi mindenkinek! ::daisuki::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Ano... azt szeretném kérdezni, hogy nem ismertek egy Kovács Krisztina nevű lányt? Naon keresem =( Ő is gödöllői és animés...
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Mimi-chan írta:Ano... azt szeretném kérdezni, hogy nem ismertek egy Kovács Krisztina nevű lányt? Naon keresem =( Ő is gödöllői és animés...
Kedves Mimi-chan! Örömhírt közlök veled, mert az itt tina-chan néven futó, kedves ifjú lány nem más mint: Kovács Krisztina!!! ::jwin::
-------------------------------------------------------------------------------------
Tina-chan:
Mahou Shoujotai - jó lesz (rövid részek)
Hoshi No Koe - is jó lesz
de majd még hozunk az új animékből egy-két rész mutatóba.
Többit mailben...
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hoe!!! Kriszti T-T Mé nem válaszolsz a leveleimre..? T-T Emléxel még egyáltalán rám? T-T
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Üdv Miiiiii-chan, Drága Kiscsillag! ::daisuki:: Persze, hogy emlékszem még Rád ::japtoun:: Hogy is felejthetném el az első animés levtársamat. Amúgy a legutolsó leveledet kb. 2 éve kaptam Tőled, amire válaszoltam és elküldtem az új címedre. Lehet, hogy itt bukott el az egész? Mármint a címeknél?
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hát az lehet o___O De azóta én is írtam 3 levelet o__O Egyiket se kaptad meg? Az egyikben még fotókat is küldtem o__O
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Nem kaptam több levelet Tőled. Az volt az utolsó.Wáááááááá... el kell kapni a Magyar Postát! Lenyúlták a leveleim!!! Ráadásul 3-at! ::box::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Még mindig ugyanott laksz? Mert ha igen, írok megint levelet és ha nem kapod meg feljelentem a postát :D
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Igen, még mindig ugyanott lakok. Akkor ne felejtsd el, ajánlva add fel. Puszi és várom a leveled ::jnotes::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Haaaai ^________^ Írok neked jövőhéten jó sokat ^_______^ Van mit mesélnem :D
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Hát, ez a meet is megvolt. Örülök, hogy ismét el tudtatok jönni ::jthrill:: Sajnálom, hogy a Kávézó megszűnt ::bawl::, de gondolom Ti is így vagytok vele. Jó kis hely volt a meet számára. A meetet mostantól a Régi Posta Kávézóban tartjuk, illetve ha ugyanolyan szép időnk lesz, mint múlthét vasárnap, akkor ugyanúgy a Sulyán cukrászdánál. A meet személyes okokból most vasárnap elmarad. És ez úton szeretnénk jókívánságainkat tolmácsolni t-motion-nek és zline-nak: TANJOUBIOMEDETOUGOZAIMASU!!! Puszi és jó mulatás a vasárnapi bulihoz :omedeto: ::jcheers::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

tina-chan írta:...És ez úton szeretnénk jókívánságainkat tolmácsolni t-motion-nek és zline-nak:
TANJOUBIOMEDETOUGOZAIMASU!!! Puszi és jó mulatás a vasárnapi bulihoz :omedeto: ::jcheers::
ARIGATO GOZAIMASU !!!! :omedeto: :lufi:
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Most vasárnap is meet a megszokott időben. :taps: Gyülekező a Művész Kávézónál...

-----

Konnichi wa Minna-san! Örülök, hogy ismét összegyűltünk!!! ::daisuki:: Köszönöm a Cd-ket, most mindjárt bele is nézek :crazyy: Télleg, odaadjam a Fushigi Yuugi 1. cd-jét valamelyik nap? A mostani meet beszélgetés és a tervezetés keretében telt. Folyt. köv. az ehéti meeten...


-----

Múlthéten is újra összegyűltünk. Nagyon örülök, hogy kezd összeszokni a társaság. Daisuki Minna-san! ::daisuki:: A május 22-ei meeten meglepetés vendégünk lesz: egy igazi kis boszorkány. Úgyhogy lehet készülni mindenféle természetfeletti dologgal kapcsolatos kérdéssel, keresztkérésekkel. Kérdezzetek a Sorsról, a Végzetről, a jövőről és egyéb mást, ami a témában érintett ::jhihi:: Ezen a vasárnap is várunk minden érdeklődőt.
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

tina-chan írta:A május 22-ei meeten meglepetés vendégünk lesz: egy igazi kis boszorkány. :osmad1:
Boszorkányok márpedig nincsenek. :]]]]]
Na mindegy, amúgy tervbe van egy olyan verzió is, hogy jó idő esetén márpedig a most vasárnap annak igérkezik. Szóval valahol a szabadban flangálni és veszélyeztetni a környéket az animésekkel...
Muahahahahahah Come to daddy!!
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

t-motion írta: Boszorkányok márpedig nincsenek. :]]]]]
Márpedig Ő igenis valóságos. Most vasárnap meg is győződhetsz róla a saját szemeddel kedves t-motion-kun ::uhoh:: Amúgy ismét bővül a kis csapatunk két animéssel. Ani-chan és barátnője jönnének, és szerintem nem kéne megsétáltatni őket már az első meeten :whaaa: De a következő héten benne vagyok. Akkor a cukrászdánál találkozunk a megszokott időben. Puszi mindenkinek!!!
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Noran-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.04.20. 10:41
Kapcsolat:

meet

Hozzászólás Szerző: Noran-chan »

Sziasztok!!!

Bocsi,hogy eddig nem írtam a fórumba, csak ugye a lustaság nagy úr :-_-: Szóval szerintem is jó ötlet lenne a szabadban tartani a következő meetet. Mindketten támogatjuk t-motion-sama ötletét :wink:
Tina-channak majd vasárnap viszem vissza az Ayashit. Bocsi, hogy múltkor nem adtam oda, elfelejtettem elvinni. Na majd vasárnap találkozunk:)

sziasztok
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

Üdv Noran-chan a köreinkben! Semmi baj, én is elfelejtettem odaadni a Fushigit ::reliev:: de szerencsére pótoltuk a dolgokat. A boszis nap egész jól sikeredett. Örülök, hogy Ani-chanék is el tudtak hozzánk jönni. Nagyon szép rajzokkal leptek meg minket (és még egy személyes megjegyzés: még soha nem láttam ennyi rajzot egy helyen, egyszerre ::daisuki:: Hát igen, 5 év munkája!
A mostani meeten ismét új animéseket köszönthetünk Edina-chan, barátnője és Zolcsi személyében. A meet most is a cukrászdánál lesz. Puszi Minna-san! Illetve ez úton szeretnénk sok sikert kívánni Gabi-channak a harcművészeti versenyen ::box:: és Ani-channak a hétvégi bulihoz jó szórakozást!

-----

Konnichi wa Minna-san! A múltheti meet sajnos elmaradt. A június 5-ei meet a Régi Posta Kávézóban lesz. Ani-channak viszek Sailor Moon-os ill. Sailor V-s mangákat. Zline-nak pedig az Avengert, meg pár J-pop/rock ill. anime-zenét!!!
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Kriszti! Ma feladtam neked újra a levelet... megpróbáltam nem ajánlva nemrég, de úgyláccik azt nem akptad meg :/ Most feladtam ajánlva, úgyhogy péntekre megkell érkeznie...
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Lezárt