AnimeCon Miskolcon 2006 nyarán

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Raisu: a karaoke versenyen Zoboki Judit nyert, aki az utolsó dalt énekelte ;) nem tudom, hallottad-e, de ha igen, sztem elég egyértelmű volt, hogy nyerni fog (és nem azért mondom, mert a barátom :roll:) a 2. sztem az a lány lett, aki a Fukai Morit énekelte, legalább is remélem, mert az övé volt még jó sztem. :)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hallottam, és tényleg hihetetlenül jó volt, megérdemelte az első helyet. Remélem Miss Noir tényleg 2. lett (ő énekelte a Fukai Morit), bár szerinte elrontotta.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Szerintem is hangulatos con volt, csak sajnos nem tudtam megnézni a cosplay versenyt mivel pont akkor zajlott a Tekken 5 bajnkság első fele,( végül a döntőben kikaptam így "csak" 2. lettem)
De késöbb sikerült összefutni az udvaron néhány cosplayessel, mint például a Yuna-val aki szerintem egy az egybe Yuna volt :D ,szerintem rá szavaztam volna, viszont nem sikerült látnom a Xiaoyu-t a Tekken-ből pedig arra nagyon kiváncsi lettem volna.
(amúgy poénból én is magamra vettem a tavaszi jelmezemet, illetve sikerült a tavaszi Hellsing csoportból találkozni a Alexander Andersonnal is aki immár sötét hajal és Alucard nélkül adta elő még egyszer a nagy nevetést
:lol:)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet mondjuk a képtárra felrakni a Miskolconos képeket :D

ÉÉÉs van aki bizony így is tett! Sayasa képeit találtam meg elsőként remélem nincs harag amiért belinkelem :D Sayasa MickolCon-os képei
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Az első helyezett karaoket nem hallottam sajnos. Kicsit félúton túl kimentem a teremből a klíma miatt.

Nem tudom figyeltétek-e, ki volt írva pár helyre: lehet majd a videóból rendelni dvd-n, ami készült a conon. Ha minden igaz, 2 dvd lesz, 1500 pénzért. Remélem azon rajta lesz a fenti előadás. Ha nem, így jártam :?
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

hahaha azt nézd meg amit majd mi csinálunk az Őszin a haverjaimmal.. csak úgy kopnak majd a mini dv kamera kazetták és gigabyte-os kártyák :D nem vagyok szívbajos, 5 megapixellel most 800valahány képet tudok csinálni :D
mondjuk az is igaz h mi nem fogjuk árusítani.. valszeg csak felrakjuk a netre :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

De ez a felvétel nem 5mpixeles digigéppel készült videó, hanem egy videókamerával készített szervezői felvétel ;]

azonkívül 2dvd -> kb. 9gbnyi anyag. nem nagyon lehet ilyet csak úgy felpakolgatni tárhelyekre -> ha kell, megírják neked és vedd meg.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Raisu: hibák voltak benne ott a magas hangoknál, az tény, de azért szvsz messze a 2. legjobb volt ;) amúgy Molnár volt a vezetékneve asszem a 2. helyezettnek, talán így tudod ;)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Molnár Zsuzsanna, egy kedves barát ;) De szinte alig volt hibátlan előadás. Azt sajnáltam még nagyon, hogy a cosplay miatt lemaradtam a táncversenyről, pedig az egyik ismerősöm is nevezett :(
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Dbob tudom mire gondolsz, a videókat az ismim szokta csinálni, én csak képeket csinálok, és hidd el mi is megtudunk tölteni dvd-ket ilyen anyagokkal :) majd nézünk valami kircsi tárhelyet

U.I: képeket (mármint újjakat) még mindíg nem találtam... :/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Raisu: milyen ismerősöd? Én is voltam, csak azért. :D

A táncverseny amúgy kicsit rosszul sikerült sztem.. Iszonyatosan csúszott a szőnyeg, kellett volna vmit csinálni vele. És nem volt szerencsés, hogy teljesen kezdők meg gyakorlottak együtt versenyeztek.. a kezdőknek így is nehéz volt, nekünk meg túl egyszerű, azért 6-7-8-as tappancsos számok kellenének minimum, hogy meg lehessen mutatni, ki mit tud :D persze nem ilyen csúszós szőnyegen..
no meg kicsit rosszul éreztük magunkat barátommal, hogy míg ő második lett, húga, akinek a nyomába se érünk, nem kapott helyezést, mert a végén elcsúszott a szőnyege (az akirás számon, amit piroson is megcsinál A-ra :? )

ami meg a karaoke-t illeti, hát igen, ezt a két dalt leszámítva mindegyik elég öö sokszor volt hamis. no nem mintha én jobban énekelnék :D
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Raisu írta:Aki esetleg tudja a cosplay [...] verseny végeredményét, leírná?
Egyéni:
1. Nicholas D. Wolfwood a Trigun-ból
2. Ed a Cowboy Bebop-ból
3. Yuna a Final Fantasy-ból

Csoportos:
1. Angel Sanctuary
2. Naruto [2 Naruto-s csoport volt, és nem is tudom megmondani melyik, mert nem nézem az animét]
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Luluko írta: 2. Naruto [2 Naruto-s csoport volt, és nem is tudom megmondani melyik, mert nem nézem az animét]
a két sound ninja... én sem vagyok oda az animéért, de mint cosplay tényleg baromi jók voltak
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Cruel Angel írta: a két sound ninja...
3 volt ^^'
Kép
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Karaoke eredmenye

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Karaoke eredmenye:

1 Zoboki Judit: Final Fantasy IX - Melodies Of Life (English Version)
2 Molnar Zsuzsanna: Inuyasha - Fukai Mori
3 Olah Timea (Tsubasa): Full Metal Panic - Karenai Hana

Ha a teljes eredemenyre vagytok kivancsiak (mind a 20 nevezore), akkor azt itt tekinthetitek meg:
http://hactar.net/doco/karaoke_helyezett.txt
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nem azért de ezt a Miskolci dolgot valahogy senki se nagyon akarta favorizálni. Amióta volt a nagysikerű Tavaszi, azóta mást se hallani, hogy az Őszi mekkora lesz. Meg mindenki arra készült.
Ami nekem már unszimpatikus volt, hogy lehet vásárolni miskolcon-os "csecsebecséket" poló stb.. Nem tom hogy a Tavaszin volt e ilyen (mindenesetre én nem láttam) de itt már a főoldalon be van harangozva, hogy bizony itt ilyet is lehet.. már be indult a biznisz..
Asszem semmit se veszítettem hogy nem mentem.
a Tavaszi miatt a mai napig anyázok magamnak hogy kihagytam..
So viel
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Doom írta:Ami nekem már unszimpatikus volt, hogy lehet vásárolni miskolcon-os "csecsebecséket" poló stb.. Nem tom hogy a Tavaszin volt e ilyen (mindenesetre én nem láttam) de itt már a főoldalon be van harangozva, hogy bizony itt ilyet is lehet.. már be indult a biznisz..
Sajnálatos, hogy te a "bizniszt" látod ebben a dologban. Ez az egész csupán arról szól, hogy van rá lehetőség, hogy Con-os pólót stb. vegyen az ember. Ezzel a lehetőséggel aztán vagy élsz, vagy nem. Szerintem pusztán ennyi volt a szervezők célja (és ezt egyébként dícséretesnek tartom).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rage 2006.07.17. 15:03-kor.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hmm hát.. legalább az egyik képen látszik a poszter, hogy az Őszi a Petőfi csarnokban lesz..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Ismét arigatou minden karaoke versenyzőnek a részvételt ^^ igyekeztünk a lehető legigazságosabban pontozni, azt hiszem ez többé-kevésbé sikerült is, legalábbis remélem :) Sajnáljuk hogy a szabad karaoke-ra ilyen nagyon kevés idő jutott, igazán nem így terveztük, de nem rajtunk múlott, ahogyan a terem szellőzésének megoldása sem:( Gyertek ősszel is! ^^
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

tom hogy ez most nem a miskolconról szól... de csak ez a rész!==> én sokkal jobban örülnék ha az őszi conon a rajzverseny ottrajzolós egyórás lenne. sztem akkor mindenki egyenlőbb esélyekkel indulhatna... :roll: és nem kéne fizetni a postáért :dirr:
jó volt a miskolci con^^ jó hogy nem hagytam ki mert a konzol verseny egész izgi volt^^
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Kik voltak a rajzverseny helyezettjei? Képei nincsenek valakinek? És esetleg videók a karaoke-ről és a táncszőnyegről?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Nem tudtam elmeni ::bawl:: gyerekek milyen volt a con úgy összeségében?
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Gratula Viko :D :D Végül is nem cosplayeltetek Playback-el?
vajon ősszel is lesznek ilyenek mint karaoke és táncszőnyeg?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Misu írta:Gratula Viko :D :D Végül is nem cosplayeltetek Playback-el?
vajon ősszel is lesznek ilyenek mint karaoke és táncszőnyeg?
Lesz. :)

Tukeinon
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

hűha :D akkor rám biztos számíthattok ha ott tudok lenni és megint előrukkolok valami agyrémmel :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Lezárt