Anime letöltőhelyek, mit honnan lehet letölteni?

Mit, honnan lehet megszerezni, letölteni, vásárolni?
Avatar
Monress
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.26. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Monress »

Ynah,

ez a cég engem is érdekelne :) Ha nem nagyon titkos, megosztanád velünk az elérhetőségét? :shock:
Békesség.

Monress

Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Bocs hogy csak most válaszolok, de vidéken voltunk. Persze, hogy megosztom, bár személyes tapasztalatom még nincsen velük, de ajánlatot kaptam ha akarok jó minőségű egyedi posztert akkor ők megcsinálják... a link:

http://www.aspydigital.com
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ynah írta:Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Ehhez az a BinTorrent-micsoda kell, ne? Na ez az ami nekem már túl magas :crazyy:
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Sora írta:
Ynah írta:Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Ehhez az a BinTorrent-micsoda kell, ne? Na ez az ami nekem már túl magas :crazyy:
http://bitconjurer.org/BitTorrent/download.html
Ezt tessék letölteni, és utána katt a linkekre, és működni fog a letöltés...

CHRONOS
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Chronos írta:
Sora írta:
Ynah írta:Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Ehhez az a BinTorrent-micsoda kell, ne? Na ez az ami nekem már túl magas :crazyy:
http://bitconjurer.org/BitTorrent/download.html
Ezt tessék letölteni, és utána katt a linkekre, és működni fog a letöltés...

CHRONOS

Arigatoooooo ^.^ Imádlak, Chronos-sama!
Tudom, hogy nagyon baka vagyok, gomen...de legalább tanulok ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Ynah írta:Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Ha jól néztem, 24 epizód van a Lady Oscarból... Kár, hogy nem lehet tudni, hogy milyen nyelvű ez a "pár". Nekem francia kiadásban van, de semmi más nincs hozzá (pl. angol felirat).
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

StabWest írta:Ha jól néztem, 24 epizód van a Lady Oscarból... Kár, hogy nem lehet tudni, hogy milyen nyelvű ez a "pár".
Én tudom!!! Az első 8 rész biztosan japánul van angol felirattal, mert azokat már letöltöttem régebben. Bár abban nem vagyok biztos, hogy pont ez a verzió van-e meg nekem is, de szerintem én is az animesukiról töltöttem... Na mindegy...
Sora: Amúgy Me-channak vagy ötször leírtam, hogy mit csináljon a BitTorrenttel, mert azt mondta neked is kellene... Ezek szerint nem mondta el, gomen... :(
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Luluko írta:Sora: Amúgy Me-channak vagy ötször leírtam, hogy mit csináljon a BitTorrenttel, mert azt mondta neked is kellene... Ezek szerint nem mondta el, gomen... :(
Nem, de én sem kérdeztem, szal nem az ő hibája ^^'
Amúgy, majd még kérek tőled használati utasításokat, ok? ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Luluko írta:
StabWest írta:Ha jól néztem, 24 epizód van a Lady Oscarból... Kár, hogy nem lehet tudni, hogy milyen nyelvű ez a "pár".
Én tudom!!! Az első 8 rész biztosan japánul van angol felirattal, mert azokat már letöltöttem régebben. Bár abban nem vagyok biztos, hogy pont ez a verzió van-e meg nekem is, de szerintem én is az animesukiról töltöttem... Na mindegy...
Köszi! Hmm... Megpróbálom leszedni ezeket az epizódokat (ha éppen lesz időm). Egyszer próbáltam, de iszonyú lassan töltögette. A maradék 16 merre :( ...?
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Senki nem tud segíteni? Memories kellene de NAGYON!!!! :(
The last Angel...
Avatar
zolle
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2003.07.26. 08:11

Hozzászólás Szerző: zolle »

Talán ide illik a legjobban a kérdésem:

Szóval leszedtem az Angel's Egg-et, de nem tudok még annyira japánul hogy megértsem. Szóval kellene hozzá angol felirat. Hol lehet találni ilyet?

előre is arigato ^_^

(most nagyon animés voltam :) )
Furi-kuri!
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Az Usteam-en lévőbe integrálva van a magyar-angol felirat.
http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=fansubs
Kép
Avatar
zolle
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2003.07.26. 08:11

Hozzászólás Szerző: zolle »

Köszönöm szépen. Mostmár megtaláltam :)
Furi-kuri!
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Na még egy kédés gyerekek: hack liminality 4. része honnan szerezhető be valami értelmes sebességgel? Ha valaki tud, pls segítsen, fontos... Szépen lejött volna DC-ről erre gyerek elment, előre is köszi! :)
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Kono írta:Na még egy kédés gyerekek: hack liminality 4. része honnan szerezhető be valami értelmes sebességgel? Ha valaki tud, pls segítsen, fontos... Szépen lejött volna DC-ről erre gyerek elment, előre is köszi! :)
Stoker írta:Keresek valamit, aki tud segíteni az plííz tegye meg, tehát amit keresek az a .hack//Liminality 4. része (az utolsó) mert eddig még csak 1 oldalon találtam meg, ahol elvileg fennvan, de az fizetős; nem tud valaki helyet, ahonnan ingyen is meg tudom szerezni?
Hát igen én ezt szept. 23-án kérdeztem meg, és azóta nem lett rá válasz ;)
Ígyhát nekiálltam és kazaa-val leszedtem (kb. 2,5 hét alatt azaz nem túl gyorsan), szóval most nekem megvan és ha mond nekem valaki valamit, hogy hogy lehet feltenni valami közkedvelt (anime)szerverre akkor szívesen közkinccsé tenném, ezzel is könnyítve a többi ember dolgát.. Így akkor majd erre is kérek egy reagálást.. De többet mint a másik hozzászólásomra ;)
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Kono írta:Na még egy kédés gyerekek: hack liminality 4. része honnan szerezhető be valami értelmes sebességgel? Ha valaki tud, pls segítsen, fontos... Szépen lejött volna DC-ről erre gyerek elment, előre is köszi! :)
.hack liminality:Csak a pontosság kedvéért...Ezek valszeg azért olyan elérhetetlenek,mert OVA-nak ugyan OVA,de boltban nem kapható,csak a .hack PS2 játékokhoz adják a részeit ajándékba.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

phr0zen írta:.hack liminality:Csak a pontosság kedvéért...Ezek valszeg azért olyan elérhetetlenek,mert OVA-nak ugyan OVA,de boltban nem kapható,csak a .hack PS2 játékokhoz adják a részeit ajándékba.
Úgyvan, de már sokkal azelőtt letölthető volt ustemről (asszem) mielőtt a boltba került volna.. És mondom, nekem megvan a 4. rész is, csak nem tudtam eddig feltölteni sehova, mert 200+mega.. Szóval ritka; ritka, de nem elérhetetlen!
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Stoker írta: Úgyvan, de már sokkal azelőtt letölthető volt ustemről (asszem) mielőtt a boltba került volna.. És mondom, nekem megvan a 4. rész is, csak nem tudtam eddig feltölteni sehova, mert 200+mega.. Szóval ritka; ritka, de nem elérhetetlen!
Stoker nem teszed föl az USteam re???
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Végülis, miért is ne? bár még nem néztem végig, de fix, hogy az ami.. csak mondja meg nekem vki, hogy mit kell tennem, ha fel szeretném tölteni! És akkor feltenném a közeljövőben..
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Stoker írta:Végülis, miért is ne? bár még nem néztem végig, de fix, hogy az ami.. csak mondja meg nekem vki, hogy mit kell tennem, ha fel szeretném tölteni! És akkor feltenném a közeljövőben..
1.Felmész USTeam fórumra
2.Kérsz Zsozsotól egy user/pass-t
3.Feltöltöd egy ftp klienssel.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Arigato! akkor azon leszek, hogy ez teljesüljön is..
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nos, jó anime letöltőhely szerintem az Anime Kraze. Habár ahoz kell BiTorrent :P
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Suikotsu írta:Nos, jó anime letöltőhely szerintem az Anime Kraze. Habár ahoz kell BiTorrent :P
Vagy egy IRC kliens...
irc.mircx.com --> #anime-kraze

CHRONOS
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Chronos írta:
Sora írta:
Ynah írta:Most találtam és bár nem tudom,hogy mi is ez az oldal,de nézzétek meg...aztán engem is világosítsatok fel :wink:

http://www.animesuki.com/series.php

Csak annyit tennék hozzá,hogy fennt van a Rose of Versailles :P
Ehhez az a BinTorrent-micsoda kell, ne? Na ez az ami nekem már túl magas :crazyy:
http://bitconjurer.org/BitTorrent/download.html
Ezt tessék letölteni, és utána katt a linkekre, és működni fog a letöltés...

CHRONOS
Az Anime-Kraze-ről, hogy lehet letölteni? Mert én már az összes Bittorrent-programot leszedtem, de mindig csak egy darab anime-kraze filet szed le, amivel semmit nem tudok kezdeni. (az animesuki.com-on simán elkezdte a letöltést)
Kép
Válasz küldése