Koncertek és zenei bulik

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Koncertek és zenei bulik

Hozzászólás Szerző: Case »

Ebbe a topicba mehet minden japán koncerttel, vagy bulival kapcsolatos hír. :mrgreen:

ami most aktuális az az alábbi:

április 22-én elsö ízben látogat el hozzánk egy japán visual kei / JRock zenekar. a 2003-ban alakult Gram-Maria mindössze négy koncertet ad Európában, ezek közül az egyiket Budapesten, a Vörös Yuk-ban.

GRAM-MARIA koncert

2007 Április 22
helyszín: Vörös Yuk / Red Hole (Budapest 1036, Fényes Adolf utca 28.)
kezdés: 22:00
belépő: 2500 HUF

Afterparty:
DJs: d4m4g3 (ld50.hu) & Case (soundofjapan.hu)
(visual kei, j-rock, j-goth, j-electro)

Kép

Kép

sok-sok egyéb info, képek, videók itt: itt
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

új kép a zenekarról. ^^

Kép
Kép
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Gondoltam, hátha érdekel pár embert innen is egy kis nyári buli :)))

Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Lehet h a hulye kerdesek reszlegbe kellett volna irni, de szoktak maskor is Para para bulik lenni vagy csak a conon? Mert total rakkattantam, ill rakattannek, ha lenne lehetosegem, es tudnam hol, mikor, merre..a juliusi buli plakatot fogtam, ugy ertettem h azonkivul..
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

IloveRenji írta:Lehet h a hulye kerdesek reszlegbe kellett volna irni, de szoktak maskor is Para para bulik lenni vagy csak a conon? Mert total rakkattantam, ill rakattannek, ha lenne lehetosegem, es tudnam hol, mikor, merre..a juliusi buli plakatot fogtam, ugy ertettem h azonkivul..
az egész Para Para cucc a Nippon Shoxx bulikon kezdödött tavaly, tehát ha lesz olyan megint, akkor ott garantáltan lesz újra, nomeg persze majd az öszi animecon-on is. ^^
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es amugy azt nem tudod h ezt hol lehet esetleg betanulni, v ellesni egy-ket lepest?
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Yaaay, én megyek Digital Sushira, ha minden igaz *-*
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Ha megfigyeled, Digital Sushi-n is lesz :))) A Nippon Shoxx-os para-para-saink jönnek rá, szóval biztosíthatlan, szupi lesz és ahogy nekem mondták, adnak egy 15perces leckét is :)))
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Persze h megfigyeltem..a kicsodak lesznek ott btw? :dirr:
Marmint ott a helyem, plane ha adnak lecket is..jee :3 csak ugy kerdeztem h vannak-e osszejovetelek, v vmi ilyesmik rendszeresen..
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Ji-chan és Megumi a két para-para felelős jelenleg, és ahogy tuom adnak egy negyedórás leckét is :D

Amúgy teljes infó itt:

klikkü

Remélem sokan jönnek és minden úgy jön össze, ahogyan megterveztük ^^...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Mindjá péntek :D Innen ki jön sushira? :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Aki kíváncsi a playlistre meg képekre klikkü

Amúgy:
Én vagyok Zearlot, a ronda pandamaci a buliról és egyben mint utólag megtudtam a főszervező. Először is nagyon szeretném megköszönni hogy ilyen sokan eljöttetek és megtiszteltetek minket a látogatásotokkal és bizalmatokkal. Életemben nem voltam még jobb buliban, ami csak nektek köszönhető, mert hangulatot teremtettetek.

Nagyon sajnálom az elmaradt dolgokat és azt, hogy a Dance Mat-et is csak egy után tudtuk berakni, de akkor most mentegetőznék:
- írtam a helynek, hogy milyen számítógépet viszek... azt mondták jó, ezek után ott derült ki, hogy a gépem nem jó a projektorhoz, mert más csatlakozó kell és 2 videókártya
- ellenben a másik szervező az szépen nem sokat tett, pedig
- tudta, hogy én előtte lévő nap mentem felvenni a számainkat a stúdióba (visual kei-t játszunk ;) bővebb infó pm-ben, akit érdekel)... erre épp jászom fel a Hanran no kaze-t és csöng a telefonom... hát lol...

Levontam a tanulságokat!
Csak azt tudom ígérni, hogy legközelebb mindent magam intézek, hónapokkal előtte és nem bízom senkire a többi dolgot... Sajnos ez volt életem első bulija, amiről kb előtte szereztem tudomást XD

Remélem amúgy mindenkinek leadtam azt amit kért :D Kárpótlásul még 3 Vanillát is adtam XD

J-rockosabb amúgy azért volt a buli, mert az elején j-pop-ot toltam, amire senki nem táncolt... legközelebb tessék táncolni és adok le többet :P de néma gyereknek anyja se érti szavát, így aki panaszkodik a zene miatt kérdezem én, miért nem jött oda hozzám? :D Nem vagyok ám harapós panda ;) Én miattatok élek és hogy élvezzétek a japán zenét... emiatt is hívtam ide tavaly az Euthanasie-t / Gothika... idén is tessék rá elmenni :P bár nem az én gondom ebben az évben...

Szóval gyerünk! Party van! És felőlem lehetne az egy csatornában is, ha olyan kedves emberek között lehetek, akikkel pénteken találkoztam!!!

Egyszóval: ARIGATOUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

szerk again:
Gyáriparos (a hely vezetője):
Elnézést mindenkitől az elmaradt vetités miatt,a pénteki Digitall Sushi rendezvényen,Egy zsinóron múlt a dolog,és annak hiányát későn észleltük. Köszönet a szervezőnek:Mana ,és a Dj stábnak.

és on: Digital Sushi 2.0 folyamat alatt, valószínűleg koncerttel együtt novemberben (akkor már nincs meleg :P)! Ha tudunk fellépünk nektek egyet ;) Várjuk az észrevételeket pm-ben és az ötleteket...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Hallottam pletykákat egy 18.ai DS 1.5-ről... mi az igazság? :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Misu írta:Hallottam pletykákat egy 18.ai DS 1.5-ről... mi az igazság? :dirr:
Az igazság itten van ;) Amúgy itt folyamatos infót kaphatsz:
www.myspace.com/digitalsushibar
Meg töltöttünk fel a pics-ek közé ultragáz fotókat >.<

Túlélő-buli lesz,mivel kistermes :S a szervező sem én vagyok, szóval ezen tuti nem lesz gond XD

Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Gyááá..

Drágult a beugró? >.< Csóró vagyok :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Misu írta:Gyááá..

Drágult a beugró? >.< Csóró vagyok :dirr:
Sajna ez sem rajtam múlik :( Én is sokallom >.< mert a barátomnak én fogom állni >.<

*csóró egyetemista*
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Hát elhiszem.. Pedig már elterveztem hogy a sok sötét nép között beöltözök hófehérbe XD
Jól látom ugyanott lesz mint az első sushi és a két teremből csak az egyikben megy majd japán zene? Vagy rosszul értelmeztem? :S
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Misu írta:Hát elhiszem.. Pedig már elterveztem hogy a sok sötét nép között beöltözök hófehérbe XD
Jól látom ugyanott lesz mint az első sushi és a két teremből csak az egyikben megy majd japán zene? Vagy rosszul értelmeztem? :S
Nem... tökéletes az értelmezés :neutral: Nem tudok mit szólni... sokan nem jönnek utazások, koncertek miatt... remélem nem lesz tömegnyomor a másik teremben sem... különben kinyittatom a 3. termet... :roll: Majd meglátjuk... :cool: Héé! Én is fehérben voltam múltkor... most meg nem tudom, hogy begótuljak vagy megint valami világosabban menjek-e...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

LOL és a jrock részleg a pici teremben lesz? :S AZ ABLAKMENTES LÁBSZAGÚBAN? :dirr:

Igaz hogy fehérben voltál.. de rohadt extrém volt :dirr: Én valami lájti izére gondoltam, de az is lehet hogy beállítok rózsaszínben.... =P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Misu írta:LOL és a jrock részleg a pici teremben lesz? :S AZ ABLAKMENTES LÁBSZAGÚBAN? :dirr:

Igaz hogy fehérben voltál.. de rohadt extrém volt :dirr: Én valami lájti izére gondoltam, de az is lehet hogy beállítok rózsaszínben.... =P
Viszek légfrissítőt :-P Én nem tudom... csak már tartsunk 18.-án...
Jah és AUGUSZTUSBAN BLOOD KONCERT BÉCSBEN!!! ÁÁÁ XD
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

jövö hónap közepén végre visszatér hozzánk a Euthanasie, új néven, kicsit más felállással, hazai elözenekarral, meg hajnalig tartó afterparty-val. ^O^

Kép

koncert: GOTHIKA (ex-Euthanasie) - electrogoth / synth-pop (Japán)

elözenekar: servo.hatred

Afterparty 2 Teremben:
Case / Ji-chan (Visual Kei, Jrock, Jgoth)
Liquid / d4m4g3 (Electro, EBM, Futurepop)


Szeptember 14, Péntek, 21:00
Kék Yuk
belépö: 2500 Ft

bövebb infó itt.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

omg

én 2500öt tuti nem adok partyért XD
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Zearlot

Hozzászólás Szerző: Zearlot »

Misu írta:omg

én 2500öt tuti nem adok partyért XD
koncert:P és nem rosszak a fiúk... nem is bánom, hogy tavaly válaszoltam a levelükre... nyugodtan add ki rá a pénzt, mert jót játszanak!
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Misu írta:omg

én 2500öt tuti nem adok partyért XD
Ha végiggondolod, hogy milyen költsége van annak, hogy egy zenekar eljöjjön idáig Japánból, akkor rájössz, hogy 2500 egyáltalán nem drága. :-P
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Úgy bírom hogy egy csomóan sokallják, de én pl. egyáltalán nem, végülis..hé, emberek, ez egy japán együttes! :shock: szerintem ahhoz képest nem is sok ez a 2500 Ft.. főelg hogy belehallgattam a zenéjükbe,és szerintem nagyon jó. ^^ az egyetlen gondom csak az időpont, mert lehet nem leszek itthon,de ha igen, akkor tuti eljövök. :D
Misu te tudom hogy nem igazán a zenéért mennél, szóval megértem ha kihagyod. :dirr: XD (lesz még Digi Sushi 2 is :3 )
Válasz küldése