Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Catrin írta: 2018.07.06. 09:32 (műanyag/papír tányér? szalvéta? kenyér?)
Ilyenekre én is gondoltam, de megbeszélhetjük, hogy ezek közül ki mit hozzon.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

1. Mindenki hozza, amit meg akar sütni: pisztráng, hús, virsli, ilyesmi (zöldséget csak akkor ha relatíve nagyra van vágva, mert pl. a karikázott padlizsán vagy apró gomba sanszos hogy átesik a grillrácson). A sütnivaló kaja legyen otthon előkészített vagy bepácolt. Zsömlét, kenyeret is hozzon magával akinek kell (én pl. nem nagyon eszem ilyesmit). Só, bors lesz nálam, hátha kell.

2. Ha van valakinek hűtőtáska jégakkuval, azt is hozhattok - nálam lesz egy, abba lehet innivalót tenni, de az nem túl nagy, nem fér bele tizenX ember cucca.

3. Nemtom mennyi kaját kell sütni, de ha sokat, akkor nem biztos hogy elég lesz az az egy szén amit viszek, úgyhogy ha valaki hozna még egy biztonsági tartalék szenet-brikettet azt nem bánnám (olyannak érdemes aki ha nem fogy el, fel tudja használni otthon). Nem drága, 5-600 forint, de én több mindent már nem tudok vinni, mert nem autóval megyek, és tele lesz mindkét kezem + a hátizsákom is.

4. Közösbe rágcsát, ropit, pogit, hasonlókat opcionálisan aki akar.

5. Műanyag evőeszközt, papírtányért, ilyeneket nemtom vállal-e valaki, nekem nincs otthon.

6. Grillrácsot én viszek.

+1. SÖR :D .

10 felé gondoltam az érkezést, de úgyis megvárunk mindenkit (vagy legalábbis meg szeretnénk, anno jeleztem hogy ez egész napos-délutános program, aki kényelmesen akar jönni, szánja rá). Én mint említettem, odamegyek már reggel olyan 7 felé foglalni a helyet, mert ilyenkor minden tele van pecásokkal, bográcsolókkal és hasonlókkal, remélem lesz még hely.

Ja és gondolom alap, hogy mindenki jáccós ruhában jöjjön, ill. olyasmiben amit nem bánja ha esetleg füstös lesz, mert ezt ugye nem lehet kivédeni.

Ha valaki elkavarna vagy bármi kérdése lenne, a 06/70-454-2486-os telefonszámon elér.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Hűtőtáskát viszek, kaptam egyet kölcsön és elég nagy. Cukrozott cuccokat nem nagyon iszom, szóval csak vizet viszek magammal, azt viszont megiszom nem hidegen is, tehát nagy valószínűséggel hozzám befér majd némi plusz cucc, ha valaki hozna magával üdítőt/sört. Kajának csak virslit, esetleg kolbászt gondoltam, netán sajtot (nem tudom, azt mennyire érdemes szerintetek? Szoktam látni Sparban ilyen grillezni való sajtot, de még sose próbáltam :D).

Btw, én az Örs felől megyek majd (még nem tudom, hogy HÉV vagy busz éri-e meg, nem néztem utána), ha valaki akar csatlakozni, az szóljon és megbeszéljük.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Ha ránk szakadna az ég, akkor van valami B-terv, vagy akkor le van fújva az egész? Nem szeretnék potyára felmenni. :c (Bár ha reggel úgy kelek, hogy szakad az eső, akkor el sem indulok.)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Akosss írta: 2018.07.06. 13:02 (Bár ha reggel úgy kelek, hogy szakad az eső, akkor el sem indulok.)
Én ugyanígy vagyok vele, ha fél 10 után térek magamhoz. Ennek az oka az a botrányosan szarul megszervezett tömegközlekedés, ami az agglomeráció ezen részét érinti. Óránként 1 járat, az is késik egy 20 percet-félórát az egyórás menetidejéhez + átérni keresztül a városon is legalább ennyi. Magyarul, utazok 3 órát legalább, és ahogy nézem az eget mag az időjárásjelentést, nincs kedvem menet közben visszafordulni bármi oknál fogva. Catnek megvan a számom, ha valaki érdeklődne felőlem.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akosss írta: 2018.07.06. 13:02 Ha ránk szakadna az ég, akkor van valami B-terv, vagy akkor le van fújva az egész?
Igen. A B-terv: grillezés. Ha ránk szakad az ég , ha hóvihar tör ki, ha meteor csapódik be, akkor is sütünk. Jelszó: Gerilla Grill :cool:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Eddig elég biztosan jó időt ígérnek vasárnapra, szóval én nem aggódnék emiatt :cool: .

Még egy kérdés: pokróc esetleg kell-e? Tudom, Surci írta, hogy vannak ilyen leülős helyek ott, de én már nem tudom, végül hányan leszünk... szóval ha nem férnénk el egy olyannál mind, akkor ne méterekkel arrébb telepedjen le a csapat egy része :D

+1: a még egy emberem tud hozni kb. 10 tányért, esetleg ha valaki tud, hozzon még egy párat és akkor már biztos elég lesz.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Leara írta: 2018.07.06. 18:58 Még egy kérdés: pokróc esetleg kell-e?
Hozhatsz ha gondolod, de azért remélem tudok foglalni egy nagyobb faházat.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ha jól nézem akkor jön majd: Leara + 1 fő, Akosss, Surci, Junchi, Catrin + 2 fő, Scineram, Ricz(?) Rui-chan(?) jó magam. Ez így összesen 11 emberke ha mindenki eljön.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nálam csak 50-50 a dolog. :/ Igen, még mindig, szóval lehet az lesz, hogy ha eltudok jönni, akkor úgyis látni fogtok, ha meg nem, akkor majd lélekben. (Hiába nah, stuff could happen, meg kétszáz kilométer azért mégiscsak kétszáz kilométer.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A legutóbbi itteni hozzászólásom óta történtek dolgok, nem is úgy alakult minden, ahogy terveztem, szóval ja... Bocsi, most ez (is) kimarad. :( Jövő héten keressetek meg Conon!
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Úgy döntöttem biciklizek. Szerintem 11 előtt odaérek. Kenyeret vagy zsömlét viszek meg virslit. Nem tudom, mustárt érdemes-e, talán elviszem. Gyümölcslét és szörpöt is, én azokat iszom + ropit.
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Áhhhh, nagyon sajnálom, hogy végül nem tudtam menni, pedig szerettem volna. :( Rettentő szarul aludtam az este, csak forgolódtam az ágyban, reggel 5-re sikerült elaludnom, 6-kor meg már keltem volna, hogy készülődjek. Így úgy döntöttem, hogy inkább maradok és alszok (most ébredtem kb. 20 perce :dirr:), mert nem tudok emberként funkcionálni, ha nem aludtam eleget. Már a vonaton teljesen kidőltem volna lol. Na mindegy, Conon biztosan leszek, majd ott tali. :D
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én meg a kiszabott időn túl ébredtem, szóval el se indultam.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Részemről nagyon jól éreztem magam, szükségem volt már egy napra, amit a szabadban töltök, szóval máskor is jöhet ilyen :D. Bár hozzá kell tenni, hogy azért baromi nagy mázlink is volt, hogy ilyen jó időt fogtunk ki... megúsztuk eső nélkül és nem volt kánikula~! Ó, és persze a kaja is finom volt, köszi Surcinak a sütögetést^^.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Én is jól éreztem magam, köszi a szervezést!
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Kellemes nap volt. ::^_^:: Az érintetteknek majd a héten küldök képeket. De azért nem gondoltam volna, hogy az aktív tagok közül épphogy összegyűlünk 5-en a talira... +3 fő. (Úgy látszik az egynapos programos dolog conon fog működni továbbra is jobban... ha több hosszabbra nincs igény.)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta: 2018.07.09. 12:35 De azért nem gondoltam volna, hogy az aktív tagok közül épphogy összegyűlünk 5-en a talira
Mondjuk a tagság egy jó része nem pesti, szal azt megértem ha valaki nem akar órákat utazni. Mindenesetre örülök hogy aki jelen volt annak teccett, majd szervezek még ilyesmit. Amúgy ahogy látom elegendő vasárnap délután kimenni, mert nincsenek sokan, szal ha 2-3 felé érkezik oda az ember akkor is van hely. Én azért nyomattam a reggelt-délelőttöt annyira mert aszittem tele lesz az egész part mint régen mindig és képtelenség lesz asztalt foglalni - bár hozzátartozik hogy akkoriban inkább szombaton jártunk ki, lehet akkor többen vannak.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A progi jó volt, a képek jól sikerültek :) A plusz emberek jók voltak, persze én a 2/3 -t már eleve ismertem. A kaják fincsik voltak Greg pogijai fincsik voltak. A többi sütöt dolog is nagyon nyami volt. A kacsék pedig cukin tudnak topogni.
Magam részéről bocsánat a minimum a késésért. /

Kérdés: conon legyen valami szervezett tali úgy mint multkor vagy sem?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

iskariotes írta: 2018.07.12. 21:30 Kérdés: conon legyen valami szervezett tali úgy mint multkor vagy sem?
Legyen. Én csak az AMV versenyt (11.00-12.00) és a a fordítós előadást (14.00-15.00) szeretném megnézni szombaton, a nap többi részében rugalmas vagyok.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Engem az AMV verseny, utána a kerekasztal, illetve szintén szombaton, 16:30-tól a karaoke előadás érdekel. Egyébként a karaoke terem környékén lehet majd leginkább megtalálni. Ha lesz szervezett találkozó, annak valamikor 3 és 4, esetleg fél 5 között örülnék leginkább, de szervezetlenül is szívesen összefutok majd veletek. :)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Szerintem is legyen. Ugyanott mint múltkor, 15:00-kor?
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Teljesen jó!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ricz írta: 2018.07.26. 20:06 Én bevállalom a mozist. Bár gondolkodom, hogy nem-e kéne szervezni egy olyat, hogy fórumtali csak a film kedvéért, és úgy megyünk mozizni.
Ez nem is hülyeség. Egy hétvégi délutánt rá lehetne szánni, utána meg lenne idő beülni vhova akinek van kedve és kibeszélni :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Az Alitát? Mikor jön az, januárban? Addig persze lehet közösen mozizni bármi mást is (plusz lesz majd Anilogue is).

Bármilyen tali ügyében viszont, ha lenne augusztusban hétvégi, azt én tuti kihagyom, mert mindegyik foglalt már.xd Hétköznap esti bármi pedig kérdéses, augusztus 20 után már reálisabb, de addig mindenki másnak jó szórakozást, ha lesz!
Válasz küldése