Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sajnos én sem megyek most erre a conra, pedig tényleg jó lenne már találkozni veletek. :(
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Az Aois papír még megvan tavalyról.
Yuriko-chan írta:Az AoiAnime papír nálam van...
Csináltatok tavaly valami "tagsági űrlapot" a fórumosoknak, vagy mi? XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Sokkal költőibb. Én értem először oda a találkahelyre, és kitettem az asztalra egy lapot nagy AOI felirattal. Ez volt a jel. Jöttek is rá sokan. Nehogy már most ne! Ha lesz időd conra, nem halsz meg. Ez milyen üzlet?
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ja, akkor két papír is van.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Ha lesz időd conra, nem halsz meg. Ez milyen üzlet?
Nézd, ha azon a hétvégén megcsinálod helyettem az egyetemi házikat... :D XD (Még az első magyar Brony-találkozóra sem mentem el, szal képzelheted hogy el vagyok havazva. :()
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Nézd, ha azon a hétvégén megcsinálod helyettem az egyetemi házikat... :D XD (Még az első magyar Brony-találkozóra sem mentem el, szal képzelheted hogy el vagyok havazva. :()
A mesterképzésbe belépvén most rám is rám szakadt hirtelen vagy félezer tonna beadandó/házi/anyám kínja, így hát nekem is nagyon nehéz döntést kellett meghoznom, mikor reflexből úgy döntöttem, lesz*rom őket és megyek conra, mert csak kétszer tudok eljutni rá egy évben. :D Prioritások RULZ! :P

(Jöhetnél te is btw, szal összefuthatnánk végre igazán. :3)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:A mesterképzésbe belépvén most rám is rám szakadt hirtelen vagy félezer tonna beadandó/házi/anyám kínja, így hát nekem is nagyon nehéz döntést kellett meghoznom, mikor reflexből úgy döntöttem, lesz*rom őket és megyek conra, mert csak kétszer tudok eljutni rá egy évben. :D Prioritások RULZ! :P

(Jöhetnél te is btw, szal összefuthatnánk végre igazán. :3)
Amúgy teljesen igazad van, meg tényleg jó lenne már összefutni, és normális esetben én is úgy szoktam hozzáállni, hogy "barátnő, barátok, buli, Con, stb., aztán ha még marad időm, valamit tanulok is XD", de momentán tényleg az a helyzet, hogy egy héten van 12 órám, ebből 11 kötelező részvételű, és szinte mindből feladnak valamit már mindig a jövő hétre, mit tudom én, csináljunk honlapot, fotózzunk egy sorozatot, rendezzünk filmet (jó, nem pont filmet, de lesz ilyen kamerás gyakorlat is XD), írjunk cikket, elemezzünk ki valamit X oldalon, stb. (kommunikáció szak amúgy) Az első két év még jobban kedvezett a társasági életemnek, mivel egyrészt az órák nagy része kollokvium volt (ergo szabadon ellógható xD), másrészt tényleg át lehetett menni úgy is, hogy a vizsgaidőszak elején veszi a kezébe az ember először a könyveket, mert feladtak X anyagot, aztán hogy azt te folyamatosan tanultad, vagy bevágtad lóhalálában 1-2 hét (vagy akár nap :dirr:) alatt, az rád volt bízva, a lényeg, hogy az év végi vizsgát megcsináld. Most viszont vizsgák nem lesznek, ami jó, mert szinte szabad a téli szünet (lehet készülni arra az 1-2 órára, amiből mégis lesz, + a szakdoga sem íródik ám magától :dirr:), ellenben itt szinte hétről-hétre kér mindenki valamit, és ha nem csinálod meg, vagy háromszor hiányzol, vagy akármi, akkor már akár a félév vége előtt elvérezhetsz. ^^" Na persze most nem akarok untatni senkit, meg igazából ez nekem így még mindig jobban fekszik, mint ami a korábbi években volt (semmi gyakorlati dolog, a tanár dumál másfél órát, én meg közben majd' bealszom), és pl. egy orvostanhallgatóhoz képest még így is aranyéletem van, csak azt magyarázom, hogy ez a mostani Con most tényleg nem fog összejönni, bocsi. ^^" Persze nem azt mondom, hogy most akkor egy évig nem megyek Conra, de az őszire most fix, hogy nem. ^^" Lehet jobb lesz ez, ha visszarázódom a nyár után a tanulásba, de most még ott tartok, hogy 2-3 hete járunk már, és az egyik tanárhoz még ma mentem oda, hogy most akkor a tematikával kapcsolatban mi is van, mert eddig a "hardcoreabb" kollégái teljesen elvették az energiámat. :dirr: A tavaszi Conig meg kiderül, hogy még ennél is keményebb órarendünk lesz-e a második félévben. :dirr: Bár igazából azért is nyomom még most, amíg bírom, mert egy idő után tuti előjön majd belőlem, hogy "OK, az sem érdekel, ha megbukom, de most már KI AKAROK KAPCSOLÓDNI!", reméljük, hogy akkoriban majd pont lesz egy Con is... XD (Btw, a mesterszakot meg képzelem, speciel én most kezdtem el gondolkodni, hogy meg akarom-e próbálni... XD Érted, ha ez még alapszak, és most tartok ott, hogy filmeket is csak 20-30 perces részletekben van időm megnézni, akkor mi lesz itt egy fokkal keményebb szinten. XD Ki mit bír, nekem lehet itt a vége... XD) Elnézést, hogy ennyit rantoltam a magánéletemről (bár mondom, eddig nem zavar annyira, csak a tényeket közöltem XD), meg tényleg jólesik, hogy ennyien hívtok, de ez most nem fog összejönni. ^^" Azért nektek jó szórakozást. :) (Apropó, Mondocon hányszor is van egy évben? Csak ősszel és tavasszal? És van még, ami hasonlóan nem-MATos, de jó?)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Már akartam írni, ha matek, kűggyed, de látom, társalgásos vagy, úgyhogy nem hiszem. A prioritás nekem is pár vizsgaidőszakot hazavágot már, de hát kellett azt a Garrosra meg Wimbledonra tenni, hogy Melbournet ne is említsem.

Nos igen, a házikat kellett volna teleírni, nem a fórumot. Az előző hozzászólás is legalább egy oldalba került. Így legalább soha nem kell majd kifizetnem a sört, amiért lespoilereztem a mit is? A Brony amúgy micsoda, Én Kicsi Pónim meet?

A fizikus mesterképzettek még nem tartanak alsóbbéveseknek? Egy órával gyakorlat előtt elkezdeni zht javítani a best.

:dirr:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

XD .... XD én most itt röhögcsélek XD

Bocs, de én tavaly amikor megkezdtem az egyetemet, nos az évnyitót azt a templomban tartják és minden támogató politikus is megjelenik ráadásnak (pl. Tőkés) közölték velünk, hogy aki nincs ott az ne számítson semmi jóra a tanári kartól abban a félévben. Hát tavaly a megnyitó péntekre esett, olyan péntekre amikor az utána lévő szombat-vasárnap volt az őszi Mondocon. Én köszönöm szépen felültem a vonatra és zötyögtem fel Pestre :dirr: Ehhez képest semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, ami lol mert egy másik csoporttársamat leszidták, hogy hogy képzeli hogy késett és hogy jövőre elő ne forduljonbalbalbala :D

Én nem akarok győzködni senkit se, de azt elmondanám, hogy NAGYCON 2x van egy évben, és ha nem is mész mindkét napra, csak az egyikre akkor most arról beszélünk hogy 2 k*rva napot sajnálsz magadtól? Hm. Igen, kell tudni mi a fontos. Titkos, te úgy be vagy havazva ahogy látom. De ne halj bele légyszi. : )

Mellesleg tudtommal a conszerű programok egy évben a következők: Február körül, Debrecenben OSZAKE (utoljára Holdfényesek is szervezték), aztán Április körül, ha jól tudom Képregényfeszt, Május körül a Tavaszi Mondocon, Nyáron van a Nyári HoldfényCon, Október körül az Őszi Mondocon és December közepe tájékán szokott lenni az Animekarácsony ami szintén by Holdfényesek.

E mellett Idén nyáron volt egy MAT Shibuya con. Kérdés lesz-e jövőre MATos con. Egyéb MAT események amúgy szoktak lenni, de nem ilyen nagyobbak.

Eddig leszünk fórumtalin: Junchi, scineram, Jim Raynor, énö. Nem fogunk elférni.

Yuriko-chan, mé' nem jössz ha szabad tudni? Már, már úúúgy megszoktam, hogy mindig összefutunk....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Jó lenne majd valami konkrét időpontot határolni. Én például a szombati fél kettes előadásra mindenképpen mennék. A helyszín csak ráadás.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

scineram írta: Nos igen, a házikat kellett volna teleírni, nem a fórumot.
:goodpost:
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ayla: kedv, idő és pénz hiányában hagyom ki a cont. (Múlt szombaton volt Pécsen Japán Nap, az kielégítette őszi japános igényeimet.) Ha minden jól megy, ez az utolsó évem gyógyszerész szakon, ezért erőteljesen prioritást élvez. De jólesik, hogy érdeklődtél. ^^
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Hogy legyen pozitív vissza jelzés is, szerintem egy szombatra biztos kimegyek, a vasárnapot még meglátom. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Már akartam írni, ha matek, kűggyed, de látom, társalgásos vagy, úgyhogy nem hiszem.
Köszi, mondjuk egy matekszakot az életben be nem mertem volna vállalni, az már középiskolában is a rémálmom volt. XD
scineram írta:A prioritás nekem is pár vizsgaidőszakot hazavágot már, de hát kellett azt a Garrosra meg Wimbledonra tenni, hogy Melbournet ne is említsem.
Ja, ez olyasmi lehet, mint pl. nálam a "rossz, hogy szeptemberben van az évkezdés, belelóg a World of Warcraftos Brewfestbe". :lol:
scineram írta:Nos igen, a házikat kellett volna teleírni, nem a fórumot. Az előző hozzászólás is legalább egy oldalba került.
Na igen, Mordályos is ilyesmit szokott mondani (mint pl. most is :lol: ), de ha meg a fórumra nem postolok napokig, az a gond. :dirr:
scineram írta:Így legalább soha nem kell majd kifizetnem a sört, amiért lespoilereztem a mit is?
Ga-Rei Zero anime legvégét, pechedre ezt viszont nem felejtettem el. XD Bár nyugi, nem szemétkednék azzal, hogy "behajtsam" rajtad, de persze ha önként felajánlod... XDDDD
scineram írta: A Brony amúgy micsoda, Én Kicsi Pónim meet?
Az. :) Vagyis maga a "brony", az kb. "Én Kicsi Pónim fanboyt" jelent (brother + pony), de igen, nekik volt az első országos meetjük 1-2 hete, és még azt is passzoltam inkább.
Ayla írta:Én nem akarok győzködni senkit se, de azt elmondanám, hogy NAGYCON 2x van egy évben, és ha nem is mész mindkét napra, csak az egyikre akkor most arról beszélünk hogy 2 k*rva napot sajnálsz magadtól? Hm. Igen, kell tudni mi a fontos. Titkos, te úgy be vagy havazva ahogy látom. De ne halj bele légyszi. : )
Nem én sajnálom magamtól, az egyetem tőlem! :dirr: Amúgy köszi, igyekszem, mondtam is, hogy nem panaszkodásnak írtam, csak hogy lássátok, hogy ez nem ilyen átlagos rinyálás, mint amikor pl. a csoporttárs nyavalyog, hogy "úgyis megbukom a vizsgán!", aztán kijön egy négyessel, hanem ez tényleg bedurvult idén. ^^" XD (Ja, és azt még nem is mondtam, hogy a heti 2-3 óra mellett, ahol mindig kérnek valamit, még van legalább ugyanennyi, ahol ugyan csak félév végére, de szintén alkotni kell.)
Ayla írta:Mellesleg tudtommal a conszerű programok egy évben a következők: Február körül, Debrecenben OSZAKE (utoljára Holdfényesek is szervezték), aztán Április körül, ha jól tudom Képregényfeszt, Május körül a Tavaszi Mondocon, Nyáron van a Nyári HoldfényCon, Október körül az Őszi Mondocon és December közepe tájékán szokott lenni az Animekarácsony ami szintén by Holdfényesek.
Köszi, akkor ezek közül amin 100%, hogy leszek, az az itteni Oszake, illetve amire szeretnék elmenni, az a májusi MondoCon, ez persze majd még kiderül.
Ayla írta:E mellett Idén nyáron volt egy MAT Shibuya con. Kérdés lesz-e jövőre MATos con. Egyéb MAT események amúgy szoktak lenni, de nem ilyen nagyobbak.
Na őket viszont kihagynám, no offense, de eddig vagy az volt, hogy elmentem a Conjukra és szívtam is kisebb-nagyobb formában miattuk, vagy nem mentem el, de még így is a fülembe jutott mindig utólag, hogy újra sikerült hozniuk a "színvonalat". (Pl. hallottam, hogy pont ezen a legutóbbi "plazaconon" sikerült kb. 1000-rel több jegyet eladni, mint amennyi embert a helyszín képes volt befogadni, és ez még csak az egyik baromság volt...)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla:Idén is beöltözöl?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Igen. :D Szombaton Rena leszek: http://runningrame.deviantart.com/gallery/#/d45yiey Vasárnap meg Dokuro-chan :dirr: Yay for pszichopata lolik! Csakhogy Dokuro-channak még meg kell csináljam a tüsis bézbólütőjét meg a glóriát a feje fölé ill, nincs hozzá parókám : ( Valaki? Egy vállig érő világoskék vagy világoslila parókát?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

bocs a dupla posztért

Amúgy a találkozó időpontja... én egy 16:30-ot szúrtam ki. Az AMV versenyvetítés akkor ér véget, a nagyteremben (és kezdődik a 5 cm/sec vetítés), közben már vége a Tekken Liga versenynek is, a kerekasztal beszélgetés a yaoiról éppen megy, vége a DDR haladó magic dance versenynek is és ennyi.

Ezúgy egy ideális időpont. Szerintem. Hol találkozzunk?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem rossz ,nem rossz :)

Nekem még össze kell fésülni a hétvégét mert kicsit túl van zsúfolva de szombaton valószínűleg ott leszek. Ha már bent vagyok akkor már mind1 mikorra beszéljük meg a talit...
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ayla írta:a kerekasztal beszélgetés a yaoiról éppen megy
Nem igaz!! Akkor erről lemaradunk!? T_T
Ayla írta:Hol találkozzunk?
Ahol tavaly? Kávézó, vagy mi volt az.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kdanni írta:
Ayla írta:a kerekasztal beszélgetés a yaoiról éppen megy
Nem igaz!! Akkor erről lemaradunk!? T_T
Ayla írta:Hol találkozzunk?
Ahol tavaly? Kávézó, vagy mi volt az.
Asszem ott lesz a kerekasztal beszélgetés is XD részemről okés. Jim, te meg úgyis kiszúrsz megint :P
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Akkor ez rosszul jött ki, mintha tényleg ott akarnék lenni. :-)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nekem is mindenben megfelel. Bár azért a yaoiért kár...
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nos az szombati napon előttem 1-2 képet ami nem sok de azért akad mit nézni.

Sajnos a össznépi képet a lány elcseszte de kicsiben elfogadható.

akit érdekel vagy ott volt annak katt -> https://picasaweb.google.com/1078246990 ... 74vXz-zFCQ
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Köszi!

Jó nagy tumultus volt a találkozón, de ettől eltekintve nagyon jó volt a hangulat. :vigyor:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ők PAF-osok. :D Legalábbis 5-ből 4 tuti. :D

Hát igen, jó lett volna ott állni azon a csoportképen. *sóhaj*
Válasz küldése