Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Sőt Gozsdu udvar is ott van.

Magam részéről nem zárkózok el semmitől sem. Természetesen mindenki azt szeretné, hogy olcsón, központi helyen, minőséget kapjon. Számomra akár egy gyorsétterem is megteszi (retro animés érzés miatt). De hogy én is bedobjak valamit akkor tudom ajánlani Budán a Szatyort.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

iskariotes írta: 2018.05.12. 22:30 De hogy én is bedobjak valamit akkor tudom ajánlani Budán a Szatyort.
Ez se rossz hely, ráadásul közel is van mindenhez, csak épp nincs terasza... Árban ugyanaz mint a Zappa.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Risa »

De amúgy tényleg, miért ragaszkodunk a vendéglátóhelyekhez? Így Vree-hez csatlakozva. Egy nagyobb társasággal már nem olyan könnyű összehozni az ilyet, főleg ha hallani is szeretnénk egymást. Olyan opció nem játszik, hogy mondjuk teszem azt Margit-sziget, aki meg piálni akar, hoz magának két-három doboz sört? :?:
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Risa írta: 2018.05.13. 21:29 De amúgy tényleg, miért ragaszkodunk a vendéglátóhelyekhez?
A mostani, péntek estés alkalmakkor leginkább azért, mert eleve este 7-fél8 körül érünk oda (én konkrétan munkából érkezem). Mondjuk nem nagyon jártam mostanság a Margitszigeten esténként, szal lehet hogy nagyon romantikus meg minden, csak kérdés hogy 10+ főnél hogy venné ki magát, meg lenne-e hová leülni. Persze napközben-hétvégén nyilván más, de arra javasoltam a grilles opciót majd egy másik alkalommal.

Mondjuk én meghajlok a közösségi akarat előtt, szal nekem oké ami a többségnek is oké.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Hasonlót mondott Surci is a sütögetéssel kapcsolatosan. A parkoknak az a nagy bajuk, hogy este eléggé sötétek, szóval akkor vagy egy szombat/vsárnap/hétfő (mert pünkösd lesz) napközbeni kombó egy parkban. Vagy, hogy - egyszerüsítsük a képzeletet - maradunk pénteken a Zappanál.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Vree »

Risa írta: 2018.05.13. 21:29 De amúgy tényleg, miért ragaszkodunk a vendéglátóhelyekhez? Így Vree-hez csatlakozva. Egy nagyobb társasággal már nem olyan könnyű összehozni az ilyet, főleg ha hallani is szeretnénk egymást. Olyan opció nem játszik, hogy mondjuk teszem azt Margit-sziget, aki meg piálni akar, hoz magának két-három doboz sört? :?:
Köszönöm! xD
Én azokra próbálok tekintettel lenni, akik nagybetegek, idősek vagy egész nap álló munkát végeznek és este már csak lerogyni van erejük. (Van ilyen?)
De amúgy engem azstalhoz köt a munka meg a hobbi is, szóval nekem a sétálós vagy kicsit több szabad térrel bíró kiülős hely az igazi kikapcsolódás xD

A Duna-part mellett például a Vörösmarty tér remek sétálóhely (saját földalattimegálló, de onnan indul a Váci utca a Ferenciek teréig 7-es busszal pár perc gyaloglásnyira), közel a Duna-part (Dunakorzó, kivilágított part, hajók, szobrok) is gyönyörű este, és ünnepnapokon mindig kitelepül a kirakodóvásár, sütő, és ők aztán aktívak éjszaka is. (Pesze a turistaárak magasak.)

A Hősök tere-korcsolyapálya-Vár-állatkert, cirkusz, Széchenyi fürdő utca is szép, de az már inkább nappali program, bár estére a Hősök terét/Várat is kivilágítják, ha nem zavaró, hogy a vendéglátóhelyek este arra már inkább zárva vannak.

De amúgy akinek bejött a múltkori helyszín, a Trapéz környéke is kellemes, ott volt egy mini park közvetlen a kocsma mellett, végig a Trapéz-Fővám tér szakaszon egymást érik a vendéglátóhelyek, a Fővám téren van egy levegős McDonald's meg pár nyitva tartó bolt, és még a Szabadság-hid felé is asszem van egy pados szakasz a part közelében. :D

De ugyanígy szeretem pl. a Gödör klub és Astoria közötti szakaszt. :D

Pesten aránylag sok ilyen kicsit turizmus-specializált belvárosi szakasz van, ahol a nap bármely szakában lehet sétálni.
Ritkábban jutok el gyalog olyan (tőlem) messzebbre, de emlékszem, a Nyugati Pu. környéke a villamos mentén, az Operaház környéke (Andrássy út Oktogonhoz közel), talán a Budapest Eye környéke is?, végig ilyen kiépített, aránylag gazdag környékek jó látnivalókkal és beülős helyekkel.

Ha hagyom a fantáziámat elszaladni, még sportcentrumos programot is meg lehetne szervezni, bár régen csináltam ilyet xD Az Angyalföldi Squash Centrumba pl. anno úgy mentünk, hogy 6an béreltünk 2 ütőt, és váltottuk egymást, amíg a többiek kerekasztaloztak xD (elég tágas volt a helyszín, hogy anno az ilyenért nem szóltak) Bár ehhez tényleg jó helyet kell kinézni és egyeztetni a vezetőséggel, a legtöbb hely sajna erősen őrzi a kis területet, amije van, és szigorúan tartja az egyéni belépőt és az időkorlátot. A mi zuglói squashklubunknak volt bárja, ami megfelelt ilyesmire, de sajna azóta Aldi épült a helyére. xD De Bp. tele van ilyen szabadidős helyekkel, utána kéne néznem.

Amúgy a péntek este nekem is szimpibb, mert így májusban engem már gyilkol a meleg, és sajna az aszfalt hajlamos beszívni, bár még nem olyan rossz, mint majd július-augusztusban lesz :D

Na mind ezeket csak bedobtam mint ötlet :D
Beszélgetéshez amúgy elég lenne 1 db jó levegőzésű terem pár pamlaggal.
Ha valaki nem ajánlja fel a lakását újátmeneti bp animeklubnak xD vagy td egy nérelhető üres pártfiókot vagy közösségi termet, még mindig a legegyszerűbb a conok megszállása, nyitva kell tartani a szemet hogy hol lesz esemény, gondolom :D

Komolyan amúgy kíváncsiságból hányan ilyen "sportos" alkatok (lelkiekben), akik szívesen bandáznak gyalogolva is? xD

Japánra asszociálva beírtam a kakaoket is a keresőbe, de na ezek azok a fajta helyek amik engem taszítanak. Titokban legbelül introvertált vagyok. xD Jobb szeretem a nyugalmat, mint az agyatlan vadulást xD
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Én alapvetően benne vagyok mindenféle szabadtéri programban is, legyen az grillezés, kirándulás, vagy akármi... de csak addig, amíg nincs kánikula :D. Még az jutott eszembe, hogy szokott lenni elég sok japános program/rendezvény a conon kívül, akár azokra is el lehetne menni (ezek általában nem olyan drágák, némelyik pedig ingyenes), de eddig nem vetettem fel, mert nem tudom, mennyire lenne rá igény.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én sem ragaszkodom a vendéglátóipari egységhez úgy általában, szívesen mászkálok-szabadterezem, különösen napközben-hétvégén, nem véletlenül dobtam be azt a grilles dolgot. Egy ilyen péntek estéhez meg csak annyi az elvárásom, hogy legyen egy pad ahová FIXEN le tudom tenni a seggem 10 óra munkabeli mászkálás után, és ne még akkor kelljen ülőhelyet vadászni például. Ha ezt valaki biztosítja, nekem okés, de ha még péntek este 8kor munkából érkezve kell elkezdeni kóborolni mert sehol nincs szabad ülőhely, na az úgy nem.
Leara írta: 2018.05.14. 18:20 Még az jutott eszembe, hogy szokott lenni elég sok japános program/rendezvény a conon kívül, akár azokra is el lehetne menni (ezek általában nem olyan drágák, némelyik pedig ingyenes), de eddig nem vetettem fel, mert nem tudom, mennyire lenne rá igény.
Sztem simán bedobálhatod ide + akkor már főoldalra is ki lehet hírezni ::^_^::
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jelenleg engem csak az érdekel, hogy lesz-e pénteken most tali vagy sem, és ha igen, hol. Mert nekem a helyszín tökmindegy, én szívesen ülök (és költök) belvárosi evő-ivó helyen vagy pl. a Duna-part bármelyik lépcsőjén/környéki padján, ha jó az idő és mindenki kényelmesen elfér. Sétálni dettó baromi sokat szoktunk, de azért 8 fő körül így dumapartit rendezni már nem előnyös...

Btw a Margit-szigeten rengetegen voltak múltkor péntek este, és bőven lehet bandázni vhol az elejében (vannak lámpák is, csak mondomXD), de csak ilyen földre-lépcsőre leülünk azt jóvan szitu lehet, vagy az ottani söröző-étterembe, aminél vagy van elég hely vagy nincs. Padokon ennyien nem tudunk dumálósan leülni. A hétre most 22 fokot mond, aznap talán már nem esik, de fölfázni nem akarok. A vár-kert bazár is hasonlóan jó még (de nagy társaságnak kevés/nincs jól helyezkedő pad) vagy a vigadó téri szökőkút körül, de utóbbinál sokan vannak (és gyakran alszanak arra a csövik). Kedvenc bandázós helyem még a Parlament mellé pakolt József Attila szobor, a mellette lévő lépcsőkön mindig jól elszoktunk férni kb. 6-7-en.

Szóval plíz vagy foglaljon valaki helyet a zappába és akkor az fix, vagy emeljünk ki egy konkrét külső helyet / szavazzunk. Vagy toljuk el még a talit, ha ez most ilyen nehezen megy. XD Én most a hőmérséklet függvényében talán a nemföldönülést preferálom, de meglátjuk.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Én a Zappára szavazok a mostani talin... abban már nem vagyok biztos, hogy tényleg kint üljünk, mert nem feltétlenül bízom az időjárás jelentésekben, addig még simán kiderülhet, hogy mégis esik aznap is XD. Legközelebb már mehetünk valahova kintre, max. elkezdünk rajta előbb gondolkodni :D.
Surci írta: 2018.05.14. 20:31 Sztem simán bedobálhatod ide + akkor már főoldalra is ki lehet hírezni ::^_^::
Úgy lesz :D. Most így kapásból szembe jött velem, hogy pl. jövő hét péntek-szombaton japán napok lesznek a Hopp Ferenc Múzeumban.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Foglaltam egy asztalt a Zappa teraszra péntek 19:00-ra. Nemtom milyen idő lesz, esőtől nem tartok, de ha nagyon fagyos a társaság akkor bentre is mehetünk, csak akkor oda kell szólni - vagy áttehető más helyszínre is, elvégre a terasz miatt gondoltam a helyet, ha benn vagyunk akkor kvázi bármi jó ahol van egy 8-10 személyes asztal :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ok, ide én is bepofátlankodnék. Ha elférek, és nem dobtok ki.
Kép
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Risa »

Szerintem én ezt most kihagyom. Annyira pörgős a mostani időszak a munkahelyemen, hogy péntek estére introvert hangoverem lesz. :'D
Remélem, a legközelebbi tali valami nyugisabb fázisban talál.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én sem tudok most menni, de jó szórakozást nektek! ::^_^::
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mai trópusi forróságnak nem mondható időjárás + rapid felhőszakadás után elgondolkodtam, nem-e lenne-e mégis-e érdemes-e ezt a mostanit mégis inkább benti helyszínen tartani... Akár itt, akár a múltkori helyen. Még lehet változtatni rajta, mert holnap odaszólok, de amilyen nyár volt az elmúlt 1 hónapban, olyan szar idő lett a hétre.

Ill. névsorolvasás: én, Két, Ricc, Leara, Isk, Scineram, Rui (?). Még valaki?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én csak esélyes vagyok most, egyelőre nem tudom hogy és mint lesz.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Eddig sem mondtam biztosra, de most úgy alakult, hogy nem tudok menni.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ohh, de mini lesz akkor most ez. A Zappa most már szerintem maradjon, de tényleg jobb lenne bentre.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Na átrakattam a benti részre, Szalai Zoltán néven van a foglalás 19:00-tól.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Vree »

Utálok késni, de csak 7kor végzek hivatalosan és diplomáciailag nem jó időzítés most elkéredzkedni (az új második főnököm (több csapatba is be vagyok osztva) délutános és még utánam 4 órát marad)...
Ha egy-másfél óra késéssel beesek az úgy még jó? :/
Na jó várjatok, még alkudozom velük. :D Lehet hogy lelövik az egészet de lehet hogy nem is kellek holnap :D
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Gyere csak gyere! A késés nem probléma.

Ha van rá lehetőség akkor kérlek hozd a választási anyagokat is. De ha nem megy akkor sincs semmi baj.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Tegnapi tali megállapítások:
1. Jó, hogy mégis kint ültünk, jól sikerült a tali, még ha most előbb is lett vége.
2. Végül csak 5-en voltunk, családiasan, de ennek most megvolt az az előnye, hogy minimális volt a keresztbe dumálas/klikkesedés, mindig tudtunk együtt beszélgetni. (És még Isk se szólta meg, hogy sikerült Surci mellé ülnöm. XD)
3. Scineram többet járhatna a fórumra... Nem csak ilyen alkalmakkor (végülis cseréltetek valami animét?).
4. Pont mikor fizettünk elvileg felbukkant egy srác, aki a Szalai Zoltán brancsot keresi, de egy pillanat alatt el is tűnt... VREE TE VOLTÁL AZ? Basszus, hogy pont nem figyeltem. Ha te voltál, akkor miért léptél le hirtelen? Még lehetett volna egy kis éjjeli séta.xP
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta: 2018.05.19. 07:48 jól sikerült a tali, még ha most előbb is lett vége.
Tapasztalataim szerint a kajálás mindig betesz az estéknek, ezért is nem szoktam ilyenkor enni, max ilyen rágcsát vagy 1-2 szem fornettit.
Catrin írta: 2018.05.19. 07:48 végülis cseréltetek valami animét?
Nem állapodtunk meg, de részemről a dolog él, scineram-on múlik hogy belemegy-e.
Catrin írta: 2018.05.19. 07:48 Még lehetett volna egy kis éjjeli séta.xP
Ya, pont nem volt még kedvem hazamenni.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Vree »

Offtopic: Van valaki, aki a Sugár Mozi közelében lakik és kellene neki 2 szabadjegy? 5.23.-ig lehet beváltani.
Cipeltem magammal tegnap is, mert az illető akinek szereztem az visszamondta.
El is tudom vinni, ha Budapesten lakik az illető.
(Ha nem viszi el senki, akkor kárba veszik, úgyhogy ne tétovázzatok, hogy illetlen vagy valami.)

---
Catrin írta: 2018.05.19. 07:48VREE
Bocsáss meg, én se tudtam, hogy maradt-e ott még valaki, ha látlak, biztosan pacsizunk xD

A Szalai Zoltán akkor most Surci volt, vagy egy pincér, vagy valaki tök idegen? Mert kb. úgy reagált, mint akinek semmi köze az egészhez, nem tudtam eldönteni, hogy másvalaki vagy csak ilyen. Annyira kínos volt az egész jelenet, hogy inkább kapituláltam, melőtt még égőbb lesz. xD
Olyan aranyos volt, méltóságteljes mint egy gróf, akit leszólít az utcán a seftes -
Semmi "á, helló" vagy ilyesmi, tartózkodva várt, hogy kifejtsem, hogy mi a f@ért rabolom a drága idejét, aztán mással kezdett foglalkozni.
Érted, álljak ott vigyorogva mint egy idióta, amíg ő vár a kasszánál a sorára.

Mondjuk nem nézhettem ki túl megnyerőn, beesve
(család, akik meglepően faragatlanok ilyesmiben, közölték, hogy a hajam is borzalmas - kösz... xD)
(az is törvényszerű, hogy tali előtt az ember mindig 10 kilóval nehezebb)
de vagyok olyan egoista, hogy valami jobb reakcót várjak. xD

(iskariotes elvtávozott addigra? Lifegett a kezemben egy szórólapos csomag, de arra sem reagált senki.)

Keringtem előtte ott 10 percig, mert ilyenkor jön rá az ember, hogy arcról nem ismer senkit és egy idegennek nem állsz oda hogy "öö, helló, [nickname] vagyok az anime fórumról", amíg találtam végül egy Wi-fi hot pontot, hogy vissza tudjam nézni, hogy milyen névre is volt a foglalás.

Haragudnék vagy ilyesmi, szó sincs xD
Inkább meggyőzött, hogy hiba volt visszajönni a fórumra (volt ugye egy 5-10 év szünetem), mert ami működött tizen-húszévesen, ott 30on túl az ember már idótának érzi magát sok középkorú pasas között, ahogy megy anime talizni xD

Egyrészt ugye mégiscsak a munkát preferáltam a meet-tel szemben, mert inkább befejeztem, mint hogy csúszás legyen, ahelyett hogy elszöktem volna.
Mádodszor nem mertem az asztaloknál kérdezősködni, hogy "ez az AoiAnime fórum?", ami jelezheti, hogy valamennyire kínosnak érzem.
Harmadrészt a reakció - ha ennyire nem kelt félelmet a külsőm, az aszem ez egyértelmű pofon a sorstól, hogy túl öreg vagyok már/túl lerohasztott a munka.

Az ember is máshogy áll a világhoz, tudnék egyáltalán beszélgetni, amikor már rég nem a személyes élmény, hanem a rajzoló/író/marketinges munkáját látom az alkotásokban is?

Az a baj, hogy a lélek gyenge és keresi a társaságot, az interneten meg nem regisztrál az emberben a korosztály meg a többi. xD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

A Szalai Zoltán az Surci volt, és igen hozzám szóltál :D Gróf (sajnos) nem vagyok, csak ez az általános hétköznapi munkaöltözékem, és yah vártam volna hogy kifejtsd hogy most akkor mivan, bár eléggé félremehetett a kommunikáció, mert mondtam hogy épp indulunk, és pont rám került a sor a fizetésnél, de mire visszafordultam már el is tűntél - miután kiértünk kerestünk hogy merre lehetsz de nem láttunk már sehol. A kinézeteddel és a hajaddal se volt semmi gond, és nem éreztem hogy bármi "égő" lett volna abban hogy megszólít egy ember. A választásos pakkot nem is figyeltem. Bár lehet hogy legközelebb meg kéne adni egy telefonszámot itt hogy ha valaki nem találja a meet-et, akkor legyen valami kontakt, bocs ez az én saram, de megmondom őszintén eszembe se jutott.

Amúgy nem kell ennyire túlgondolni ezt, mi se vagyunk tizenévesek, mégis tökjók ezek a meet-ek meg conos talik, nem véletlenül rendezzük őket. Remélem annyira nem traumatizált a dolog hogy ne szánd el magad újra - de valamiért neked nem nagyon akar összejönni ez a tali, már a második alkalommal futsz lyukra vele. :weh:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése