Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ez a hétvége nem alkalmas. De részemről szívesen sütögetnék majd a con után bármikor. Esetleg kocsmázás...
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

pintergreg írta: 2021.07.09. 15:28 Oké és hol talizzunk? Jászai, meki előtt?
Aha az jó. 10kor ott.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Junchi írta: 2021.07.08. 11:05
Catrin írta: 2021.07.08. 10:23 Szerintem is halaszthatnánk júli. 31. vagy aug. 7. körülre
Az augusztus 7-e elsőre nálam nagyon szépen doromboló időpont. Persze fixet nem mondok, as usual, de arra a hétvégére pont nincs semmim.
Kedves emberek mi legyen akkor augusztus hetedikével? Legyen? Vagy inkább halasszuk el?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem jónak tűnik augusztus 7., reméljük, addig nem tér vissza a tűzgyújtási tilalom. Ha mégis, akkor én természetesen benne vagyok alternatív programban is, mint a legutóbb :) .
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nekem is jó, majd időjárástól függően sztem döntsük el mi legyen, de az időpont okés, most beülős helyben is benne vagyok.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nekem a 7-e továbbra is ok, bár most részemről valami beülős mókát jobban preferálnék.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Legyen! Ha lehet sütögetni, akkor sütögessünk, bározni bármikor lehet.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Akkor aug. 7-e passable? Ha igen, hova? Találjátok légyszi ki ezt a napokban, mert akkor én is úgy intézem ügyes-bajos teendőimet.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Igen, szerintem jó lesz a 7-e.
Amennyiben nem lesz tűzgyújtási tilalom, azt javaslom, hogy menjünk sütögetni a Sashalmi erdőbe (térkép annak, aki esetleg még nem volt... Örstől nem messze amúgy). A gyülekező pedig lehetne 10-től az erdőben :).
Ha mégis lenne majd tilalom, akkor jöhetnek az ötletek, hogy mi legyen az alternatív program.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Nincs esetleg valami, ami a Népligethez közelebbi vagy legalábbis egyszerűbben megközelíthető? Útvonaltervek alapján elég macera odajutni.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Sajnos nem tudok másik helyről, eddig még ennél is messzebbre jártunk ki :/. Népligettől amúgy annyira nem gáz megközelíteni, ha tömegközlekedéssel jössz (1-es vili Stadionokig, aztán 2 metrómegálló az Örsig). Feltételezem, hogy a többiek benne lennének abban, hogy találkoztok az Örsön (?).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Vagy Népligettől az Ecseri út pótlóval (1 megálló) és 3-as villamos, én a 3-assal megyek onnan az Örsre. Az Ecseri út környéke sem gázabb mint a népligeté.
Mintha egyszer már „összeszedtelek” volna egy ilyen alkalommal.

A népligetnél amúgy nem lehet sütögetni, oda a legközelebb a József Attila lakótelep (Ecseri út után még egy megálló) mögötti kiserdőnél tudok tűzrakóhelyről. Van kemény 1 darab, de inkább csak a padok rémlenek. Amúgy sem egy nagy szám a környezet, főleg kutyákkal járnak oda.

szerk: legkényelmesebb ha veszel egy 24 órás jegyet 1650-ért. A legolcsóbb megoldással népliget (M3) -> Deák majd M2 -> Örs, onnan busz átszállójeggyel, de a megró(pótló) lassú és körülményes. A 3-as villamosos verzió sem drágább elvileg ha átszállójeggyel, viszont szerintem kényelmesebb. A 24 órás jeggyel viszont nem kell sakkoznod, hogy mikor melyik járatra hogy szállhatsz föl, jól mindenhol. A legminimálisabb, nem bliccelős verzióban sem nagyon jössz ki 1200 alatt ha jól számolom, de akkor folyton figyeled, hogy mit hol lyukasztasz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pintergreg 2021.07.31. 09:40-kor.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

pintergreg írta: 2021.07.31. 09:28 Mintha egyszer már „összeszedtelek” volna egy ilyen alkalommal.
Yepp, te is, meg Ricz is egyszer, amit most sem utasítanék vissza. Most nem azért, mert inkompetens vagyok és nem találok oda, de azért nah.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Szerkesztettem közben a posztot jegyárakkal.
pintergreg írta: 2021.07.31. 09:28 szerk: legkényelmesebb ha veszel egy 24 órás jegyet 1650-ért. A legolcsóbb megoldással népliget (M3) -> Deák majd M2 -> Örs, onnan busz átszállójeggyel, de a megró(pótló) lassú és körülményes. A 3-as villamosos verzió sem drágább elvileg ha átszállójeggyel, viszont szerintem kényelmesebb. A 24 órás jeggyel viszont nem kell sakkoznod, hogy mikor melyik járatra hogy szállhatsz föl, jól mindenhol. A legminimálisabb, nem bliccelős verzióban sem nagyon jössz ki 1200 alatt ha jól számolom, de akkor folyton figyeled, hogy mit hol lyukasztasz.
szerk2: De mégis, elvileg ki lehet jönni 600-ból, mert az átszálló jegy (300 HUF) a két metrón 1-nek számít és után jó a buszra még ha 80 percen belül vagyunk.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Mivel ismét tűzgyújtási tilalmat hirdettek, így a grill nem járható út sajna.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Surci írta: 2021.07.31. 12:22 Mivel ismét tűzgyújtási tilalmat hirdettek, így a grill nem járható út sajna.
Ebben az esetben viszont légyszi, még időben találjátok ki, hogy milyen alternatívát szeretnétek.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Leara írta: 2021.07.31. 17:19 Ebben az esetben viszont légyszi, még időben találjátok ki, hogy milyen alternatívát szeretnétek.
+100
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kocsma.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2021.08.01. 07:54Kocsma.
Oks, szombaton ott tali.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Csak gondoltam jobb, ha benyögöm (előbújva a hallgatásból és kihúzva magam az egyeztetős mizériából), hogy nekünk szokásosan totál kérdéses, hogy ráérünk-e hétvégén. Szóval egyezzetek meg vmiben, és vagy megyek, vagy nem.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Ha van valakinek helyjavaslata, akkor bátran, én nyilván nem ismerem az ottani helyeket, de a Corvinus Café Körút ismét kinyitott, úgyhogy esetleg oda mehetünk, mint megszokott hely.
Catrin javasolta múltkor, hogy inkább kiülős hely legyen, nekem az is jó, csak mi.
A bezárt Zappa helyén nyílt a Tilos a tilos, náluk úgy látom van nagyobb terasz és van feltöltve itallap is, Corvinusnál drágább hely, koktélok is húzósabbak, 750 egy korsó sör.
Corvin-negyedben meg a Nyugatinál is van esetleg BarCraft, ami e-sport bár, még nem jártam ott, de Győrben egy hasonló helyen igen. Ötletes, tematikus koktélok vannak, lehet akár társasozni is xD. Itt szerintem a zene sem üvölt, mint mondjuk a Corvinusban. Egy próbát esetleg ez is megér. Náluk viszont nem nagyon van terasz szerintem.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Alapból a terasz miatt a Tilos a tilost mondtam volna, de sajnos elég rossz vélemények vannak róla (és mindenki azt írja, hogy csak egyben lehet fizetni a számlát :/). Egyelőre a Corvinusra szavazok a barátibb árak miatt, de ha valaki tud jó teraszos helyet, ne tartsa magában. A BarCraftban egyszer voltam, annyira nem estem hasra tőle, de ha oda mennétek, abban is benne vagyok. Egyik barátnőm még a Stifler bárt szokta emlegetni, az is a körúton van, elég nagy is, de még nem voltam ott.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Akkor jó lesz a Leara által javasolt Corvinus Café Körút? (Én még csak egyszer voltam ott, meg nem volt rossz hely, szóval támogatom.)

ETA: Aztán ha van más, teraszos alternatíva, az ellen sem ágálok, csak legyen légyszi ott a közelben.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nekem jó a Corvinus.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Ha az lesz, akkor már csak azt kell eldönteni, hogy hánytól? Meg ha van, aki még nem jelezte, az szóljon, hogy lehessen majd helyet foglalni (szombat estére muszáj 1-2 napon belül).
Válasz küldése