Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Megint nagyon közel, de mégsem pont akkor: 30-án keresztülzuhanok Pesten :dirr:

Fórumtali ferihegyi kávézóban egy szerdai nap késő délutánján?

Csak viccelek, de meg akartam osztani a frusztrációm.
Hiányzik a hús -vér animés input.

Nektek jó szórakozást kívánok!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Akosss írta: 2022.11.16. 14:50 Mindegyik a Toldi moziban. Vetítik még a Nyári szellemet külön szerdán, a Nikuko asszonyt csütörtökön, az Inu-Ót meg vasárnap.
Csütörtök a részemről és a Több tucatnyi Észak (Yamamura Kouji). Mondjuk már láttam 2x, de moziban sem lenne rossz.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Akosss írta: 2022.11.16. 14:50Ezek az animék lesznek a hétvégén:
Péntek 19:15 (nov. 25.) - Inu-Ou (Yuasa Masaaki, Science SARU, 98 perc)
Szombat 17:00 (nov. 26.) - Gyokou no Nikuko-chan (Nikuko asszony szerencséje) (Watanabe Ayumu, Studio 4°C, 97 perc)
Szombat 21:15 - Summer Ghost (Nyári szellem) (loundraw, 39 perc) + Hantou no Tori (Madár a félszigeten) (Wada Atsushi, 16 perc) rövidfilmek
Aki bújt aki nem, én pont ezekre megyek. :arrow:
De úgy látom, nincs helyfoglalás. Érkezési sorrendben van az ültetés?
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Ricz írta: 2022.11.22. 17:22Csütörtök a részemről és a Több tucatnyi Észak (Yamamura Kouji). Mondjuk már láttam 2x, de moziban sem lenne rossz.
Lol ezt nem is figyeltem, hogy japó film. Bár csütörtök nekem úgyse lenne jó sajna, de a pestieknek akkor +1 lehetőség.
scineram írta: 2022.11.22. 17:56 Aki bújt aki nem, én pont ezekre megyek. :arrow:
De úgy látom, nincs helyfoglalás. Érkezési sorrendben van az ültetés?
Szerintem oda ülsz, ahova szeretnél. Gondolom jobb, ha hamar ott vagy, hogy hátulra tudj ülni és ne foglalják be.

Ami a találkozót illeti, gyere te is scineram, ha ráérsz! :D
Szombat napközben lenne, úgy körülbelül 4-ig, mert 5-kor kezdődik az első film. Learával ezeket a helyszíneket beszélgettük:
Prága Kávéház, hasonló a Fahéjhoz, ahol már voltunk. 10:00-kor nyit, itt tudnánk a leghamarabb összegyűlni. Kálvin tér mellett.
Illetve két társasjátékos hely:
Board Game Café - Ők már délben nyitnak, helyszín a Corvin-negyed és a Boráros tér között.
Game Up Pub - Ez meg annyiban lett volna jó, hogy szinte a Toldi mellett van, de csak délután 2-kor nyitnak sajnos. Esetleg a mozizókkal két film között beugorhatunk ide, ha úgy van.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Engem talán a Prága Kávéház vonz a legjobban, de csak az almás forralt bor miatt :D. Ha szeretnétek társasozni, nekem más hely is teljesen megfelel, nyilván akkor a Board Game Café-ba lenne érdemes.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Akosss írta: 2022.11.23. 11:58 Ami a találkozót illeti, gyere te is scineram, ha ráérsz! :D
Szombat napközben lenne, úgy körülbelül 4-ig, mert 5-kor kezdődik az első film. Learával ezeket a helyszíneket beszélgettük:
Prága Kávéház, hasonló a Fahéjhoz, ahol már voltunk. 10:00-kor nyit, itt tudnánk a leghamarabb összegyűlni. Kálvin tér mellett.
Illetve két társasjátékos hely:
Board Game Café - Ők már délben nyitnak, helyszín a Corvin-negyed és a Boráros tér között.
Game Up Pub - Ez meg annyiban lett volna jó, hogy szinte a Toldi mellett van, de csak délután 2-kor nyitnak sajnos. Esetleg a mozizókkal két film között beugorhatunk ide, ha úgy van.
Persze szívesen. Rajtam kívül más megy délutáni vetítésre? A kettő között is jó lenne elütnöm az időt, így a közelebbi hely lenne nekem legjobb. De rátok bízom, hol legyen.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A Board Caféban voltam, sok jó játékuk van, de ital meg miegymásnak kicsit érdekes árazása van. Csak szóljatok, hogy mikor és hova menjek és ott leszek. Köszönöm, hogy a szervezést így felvállaljátok.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

scineram írta: 2022.11.24. 19:15 Persze szívesen. Rajtam kívül más megy délutáni vetítésre? A kettő között is jó lenne elütnöm az időt, így a közelebbi hely lenne nekem legjobb. De rátok bízom, hol legyen.
Melyikre gondolsz? A 17 órásira megyünk, utána meg a 21:15-ösre, úgyhogy ott lesz kb. 2 és fél óránk két film között igen, majd ott eldöntjük, mi legyen. Viszonylag sokan leszünk a filmeken szerintem, hogy elüssük majd valamivel az időt. (Valahol biztos kajálunk szerintem, de nem biztos, hogy beülnénk egy ilyen helyre)

Akkor legyen úgy, hogy 11:30-12:00 között találkozunk a Prága kávézóban. A többi meg majd eldől a nap folyamán.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akosss írta: 2022.11.24. 23:05 Akkor legyen úgy, hogy 11:30-12:00 között találkozunk a Prága kávézóban. A többi meg majd eldől a nap folyamán.
Szerintem legyen konkrétan délben a kávézónál/ban. Ne legyen az, hogy valaki odamegy félre, aztán 20-30 percet vár a többiekre :D.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Akosss írta: 2022.11.24. 23:05
scineram írta: 2022.11.24. 19:15 Persze szívesen. Rajtam kívül más megy délutáni vetítésre? A kettő között is jó lenne elütnöm az időt, így a közelebbi hely lenne nekem legjobb. De rátok bízom, hol legyen.
Melyikre gondolsz? A 17 órásira megyünk, utána meg a 21:15-ösre, úgyhogy ott lesz kb. 2 és fél óránk két film között igen, majd ott eldöntjük, mi legyen. Viszonylag sokan leszünk a filmeken szerintem, hogy elüssük majd valamivel az időt. (Valahol biztos kajálunk szerintem, de nem biztos, hogy beülnénk egy ilyen helyre)

Akkor legyen úgy, hogy 11:30-12:00 között találkozunk a Prága kávézóban. A többi meg majd eldől a nap folyamán.
Ezek szerint én értettem félre, hogy csak az estire mész. Legyen akkor ott, bár nem ígérem, hogy pont délre odaérek. Indulás előtt már ebédelek talán.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nem szeretnénk a közeljövőben összegyűlni szektázni? Rég voltam utoljára, szal jönnék.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Részemről benne vagyok, bár most épp szervezek egy másik talit is február vége - március eleje környékére, szóval ha azzal nem ütközik, akkor szívesen megyek :). Március 4-e, ami valószínűleg nem jó, ott lehet, hogy koncerten leszek majd.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Tökéletes, részemről okés. Ha már Junchi te hoztad fel akkor neked mikor lenne jó?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Rendhagyó, de a februári teljes hónap hétvégéi jók. Márciust előre nem tudom még.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

18-án Fantasy Expo lesz, lehet akkor is pontosabban utánra is tenni a talit, de a többi hétvége is jó - legalábbis számomra.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

18-a szerintem nekem is jó, a másik talit későbbre tervezem szervezni :).
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Az expón én megint árulni fogok, így nem ígérem, hogy lesz energiám utána este a talihoz, de meglátjuk. (Ugyanakkor a többi februári hétvége nekem már nem jó.)
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

A 18-a nekem is jó lehet.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

18 okés lehet.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Megpróbálok én is jönni 18-án, expóra meg talira is, de még nem biztos, hogy összejön.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hol leszünk?
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

A szokásos Gyűrű Pub?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ha mindenkinek jó a Gyűrű akkor foglalom a helyett, de ha van más ötlet akkor szóljatok.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Részemről is tökéletes 18. és a Gyűrű Pub.
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Mikorra van a foglalás?
Válasz küldése