Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akkor végül 30-a legyen a grillezés, az jó minden érdeklődőnek? Én tudok variálni, szóval nekem az az időpont is megfelel. Még egy kérdés: megint lehet hívni külsőst is, vagy legyen ilyen zártkörű fórumos :D?
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Leara írta: 2018.09.14. 20:58 Akkor végül 30-a legyen a grillezés, az jó minden érdeklődőnek? Én tudok variálni, szóval nekem az az időpont is megfelel. Még egy kérdés: megint lehet hívni külsőst is, vagy legyen ilyen zártkörű fórumos :D?
Szerintem lehessen.

Más: Érdekel valakit egy Macskafogó rewatch moziban?
https://index.hu/kultur/cinematrix/2018 ... acskafogo/
https://port.hu/adatlap/film/tv/macskaf ... movie-1546
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ok, akkor szept 30. a grill.
Leara írta: 2018.09.14. 20:58 Még egy kérdés: megint lehet hívni külsőst is
Lehet, persze. Felőlem az ilyen sörözésekre is lehet nyugodtan.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Nem annyira tali mint inkább programajánló, holnap 7 órától vetítik a Mirai no Mirai-t a Toldiban: http://toldimozi.hu/filmek/mirai-lany-jovobol

Elvileg ez még mindig premier előtti vetítés.

Szerk: és azt jól kihagytam, hogy 28-án is lesz egy: http://poluscentermozi.hu/jegyrendeles/11148
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ha valaki lemaradna a korábbi vetítésekről, az őszi MondoConon is megnézheti a Mirait.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akkor emlékeztető: szept 30. grill a Csömöri-tónál, jöjjön mindenki. 12:00-tól felfelé lehet érkezni. Külsősöket is várunk szeretettel.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

- A grillre én is megyek, ha minden jól alakul.

- A pénteki Mirai vetítésre tervez még valaki menni esetleg? Nagyon kíváncsi vagyok, Hosoda vissza tud-é térni legalább a korábbi színvonalához. Én szerintem ott tudok majd lenni, és találkozhatnánk előtte, beszélhetnénk róla utána, még ha nem is együtt ülünk a teremben.
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

scineram írta: 2018.09.23. 15:20 - A grillre én is megyek, ha minden jól alakul.

- A pénteki Mirai vetítésre tervez még valaki menni esetleg? Nagyon kíváncsi vagyok, Hosoda vissza tud-é térni legalább a korábbi színvonalához. Én szerintem ott tudok majd lenni, és találkozhatnánk előtte, beszélhetnénk róla utána, még ha nem is együtt ülünk a teremben.
Mindenképpen meg akarom nézni a Mirai-t, de ez nem holnap lesz. Sokáig vártam a válasszal, hogy meglátom miképpen alakul, de túl sok a meló, főleg, hogy a vasárnapit nem akarom kihagyni.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Aki holnap HÉV-vel jön annak jelzem hogy a 11 órakor Őrsről induló csömöri járattal megyünk páran.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

A tegnapi tali ismét nagyszerűre sikerült, remek időnk is volt hozzá így szeptember végére. :D
Feltettem pár képet az eseményről: https://1drv.ms/f/s!Atzk8P9SW9n8hCvDMjl9_kZfA7tC
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ó, shit, rólad most nem csináltunk Greg.XD Vagyis ezt az egyet lőttem, amin hátulról épphogy látszol (a többi képem most csak Ati-tó-kacsák jegyében telt).XD

Köszi amúgy. :D (Bár azt hittem te is majd csak privátban adod, mondjuk részemről mindegy.)
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Catrin írta: 2018.10.01. 15:21 Ó, shit, rólad most nem csináltunk Greg.XD
Nem szokott zavarni. :D
Catrin írta: 2018.10.01. 15:21 Köszi amúgy. :D (Bár azt hittem te is majd csak privátban adod, mondjuk részemről mindegy.)
Ilyenem volt... gondoltam jó lesz kedvcsinálónak. ::hehe::
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

pintergreg írta: 2018.10.01. 10:00 Feltettem pár képet az eseményről: https://1drv.ms/f/s!Atzk8P9SW9n8hCvDMjl9_kZfA7tC
Látom, ismét egész jól sikerült bujkálnom a fényképező elől :cool: .

Ám tényleg jó volt, jól éreztem magam, bár kissé fáradt voltam (ami talán látszott), majd tavasszal még ismételhetünk és reméljük mások is kedvet kapnak hozzá, legyünk még többen (hadd legyen Surcinak bőven dolga).
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Így képek alapján kimondottan szimpatikusnak tűnik a helyszín, most már én is szeretnék valamikor legalább az egyik ilyenre eljönni, csak hát ez nem olyan egyszerű. :/

Az őszi conra meg remélem szervezünk valami hasonló körbeülőset.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Junchi írta: 2018.10.01. 18:07 Az őszi conra meg remélem szervezünk valami hasonló körbeülőset.
Jah, lehetne. Szokásos szombat délután valamikor a szokásos karaoke közelében?
Kik jönnek conra?
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Catrin írta: 2018.10.05. 21:26 Kik jönnek conra?
Én. :kaminaglasses:
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Részemről is tervben van az őszi con, és a találka bevett helye/ideje is jónak tűnik. :) Ahogy elnézem, jó szokás szerint két héttel a con előtt még mindig titkolják a kerekasztal témáját és vendéglistáját (ha valamelyikőtök részt vesz rajta, ne tartsa magában).
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Mivel, akihez kikötöttem, ha ő jön, akkor én is megyek, így meg fogok jelenni. Valami úton-módon.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most én is igyekszem tiszteletemet tenni mindkét nap (na, Ricz, ha most te is jössz, legalább pótoljuk azt a múltkor elmaradt személyes találkozást :D), a programokat épp két napja futottam át, eddig úgy néz ki, hogy semmi nem ütközik a szokásos szombat délutáni találkozónk időpontjával. :) (Azt tudom, hogy 17:00-től aznap Blizzard cosplay verseny, amin ott kell lennem, de a többi egyenlőre oké. XD)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Catrin írta: 2018.10.05. 21:26 Szokásos szombat délután valamikor a szokásos karaoke közelében?
Az jó, sőt - ha nem gáz senkinek - nem lehetne a szokásostól kicsit előbb kezdeni (olyan egy, fél kettő körül)? Kerekasztal, meg hasonlók most nincsenek nekem (és amennyire tudom, innen másnak sem, de szóljatok rám, ha mégis, mert a részletek nem ismertek előttem), szóval ilyen szempontból szabad az "egész nap".
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Szokásosan AnimeLand segítő leszek, a B csarnokban megtalálhattok majd mindkét nap. :D
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Junchi írta: 2018.10.06. 07:02
Catrin írta: 2018.10.05. 21:26 Szokásos szombat délután valamikor a szokásos karaoke közelében?
Az jó, sőt - ha nem gáz senkinek - nem lehetne a szokásostól kicsit előbb kezdeni (olyan egy, fél kettő körül)? Kerekasztal, meg hasonlók most nincsenek nekem (és amennyire tudom, innen másnak sem, de szóljatok rám, ha mégis, mert a részletek nem ismertek előttem), szóval ilyen szempontból szabad az "egész nap".
A szokásos időponttal sincs bajom, de részemről pölö semmi akadálya a korábbi kezdésnek ha a többségnek jobban fekszik ez a változat. Annál is inkább, mert több mint valószínű (per pillanat...), hogy most is jövök Conra.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jah, szerintem is kezdhetjük előbb, délelőtt amv-verseny, amit alapból is mindig megnézünk, de most megint bekerült az enyém is, szóval duplán várós.XD 12 után lézengek, így 13-14-től elvileg ráérek. A kerekasztal nem érdekel.

Mondjuk 13-tól lehet belenézek a meijis előadásba (meglátom), de ettől még mehet a tali, majd befutok valamikor.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nagy valószínűség szerint ki fog maradni nekem ez a Con (szombaton 14:00-ig eleve dolgom van), úgyhogy ha csak vmi csoda nem történik, hiányozni fogok taliról is. Kár.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor szombaton úgy 13:00-14:00 körül a szokásos karaoketerem előtti asztalos helyen? :) (Btw, ez nem a talihoz kapcsolódik, de most újra átfutottam a conprogramot és nem akarom elhinni: öt vagy hány év után végre meg tudták oldani vasárnap, hogy a zene tippmix és a performance cosplay ne egy időben legyen, OH_MY_GOD! :lol: )
Kép
Válasz küldése