Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Ricz
Nagymester
Nagymester
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2020.02.28. 17:34

Amilyen fáradt vagyok, inkább hazajöttem ledőlni, szal mégse. :drop:
"A vérfürdő a második legkimerítőbb tevékenység a futball után."
Kép
MAL || Librarian Warrior

pintergreg
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: pintergreg » 2020.02.28. 18:26

Ennyi erővel el is halaszthattuk volna...
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép

Dodgers
Sensei
Sensei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dodgers » 2020.02.29. 21:18

pintergreg írta:
2020.02.28. 18:26
Ennyi erővel el is halaszthattuk volna...
Maga a találka így is kellemes volt, de yeah, a jövőben szvsz érdemesebb lenne úgy csinálni, hogy a mostanihoz hasonló nagyobb visszamondási ráta, vagy esetleg a négy fő vagy az alatti igenlő visszajelzés esetén felhozni az elhalasztás kérdését, mert pölö Ricz legutóbbi hozzászólása pont két perccel a pesti buszra szállásom előtt lett postolva (ezt félre ne értsd, nem szemrehányásnak hozom fel, csak időrendileg viccesen jött ki :D).
Catrin írta:
2020.02.26. 23:48
Sajnos nekem a lehet, hogy jó-ból végül a héten mégsem jó. Szóval majd máskor... sorry, pedig tök jó, hogy Dodgers is jön, remélem többször is kedvet kapsz, jó szórakozást nektek!!!!
Iskariotes is mondta, hogy megemlítettél a témával kapcsolatban a topikban, és ha úgy jön ki a lépés, akkor a következőre is megpróbálok eljönni. :) Mondjuk azt mondtam is tegnap este, hogy most elsősorban külsős körülmények játszottak közre, ami itt annyit tesz, hogy "hülye falusi gyerek mostanában többet jár fel Pestre egy tanfolyam miatt, úgyhogy próbálkozni lett kedve a még gyakoribb fővárosba járással", szóval nem kizárt, hogy a Con-os vizit is valamikor hosszabbra nyílik mint este fél hét.
Kép Kép

iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2020.03.04. 19:39

Csak olyan ötlet. Mi lenne, ha kijelölnénk egy fix napot a hónapban amikor lenne a tali? Mondjuk minden hónap utolsó péntekje. Így mindenki előre tud tervezni a maga kis életében.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Válasz küldése