Anime Variety (szeged)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Anime Variety (szeged)

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Előljáróban annyit, hogy szegeden lesznek szervezve vetítések e társaság szervezésében. A honlap nem sokár akész (gportálos, de ahhoz is idő kell) valamint a plakátok is meglesznek hamarosan. Minden szegedi (és persze nem szegedi) figyelmébe ajánlom a családias légkör miatt...

Később nagy terveink vannak a társasággal :P

(a linkgyűjteményben persze az aoianime benne lesz!)
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Hoi! Kik vagytok ti és miért nem tud rólatok senki a SZMAK-ban? (Szegedi Manga és Anime Klubb)

Mikor lesznek vetítések? Valahogy vegyétek fel velünk a kapcsolatot! (pü vagy email nekem)
A legjobb az lenne ha valaki eljönne meet-re és elmondaná mit terveztek meg ilyenek. (igy legalább nem kéne mindenkinek egyesével szolnom. ^^" )Szivesen segítünk bármibe ha tudunk.
(SZMAK csütörtökönként van 16:00-kor az Ifjúsági házban. Portás megmondja melyik terembe vagyunk, de a legvalószínűbb, hogy rögtön jobbra az első terem.)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Pojki. ez a dolog még uj:) Egyébként ltökélt szándékom volt holnap elmenni a meetre.. sokszor szoltak már, de még nem jutotam el odáig. A szegedi klubbal persze felveszük a kapcsolatot... de nagyon bő infokat nembiztos hogy tudok mg holnap mondani.. előre is köszi a segitséget

http://abandonedanime.hyperboards.com/i ... bok&start=
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Pojki. ez a dolog még uj:)
Az OK, hogy ez még új dolog, csak egy kicsit furi, hogy ennyi ember van Szegeden akiröl senki nem tud semmit. Gondolok itt most pl. arra a csapatra akik mult héten vetítettek GITS Innocence-et. Róluk se tudjuk, hogy kik ők. Plusz még ott van az animeszinkronos csapat is. Velük sincs semmi kapcsolat, pedig legalább 3 ember szivesen segített volna nekik a SZMAK-ból. Jó lenne a szegedieket mostmár összegyüjteni egy kupacba.

Mindenkit bátorítok, hogy jöjjön meetre! Nem bántunk senkit (A Jrockerek se :D) Ha csak 1-2 filmet láttál az se baj. Voltak már olyanok is akik úgy jöttek el meet-re, hogy még életükbe nem láttak semmi animét. :D
Szerintem megéri meet-re járni. Legalább találkozoik az ember olyanokkal akik nem nézik hülyének... Ráadásul szoktunk szervezni mindenféle mókás programot mint pl. 48 órás animenéző maraton. ::vic::
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Hella:) Ez amugy pont arra irányul hogy az itt ott leledző szegedi animéseket egy véka alá gyűjtsük és hogy végre az egész társaság összeismerkedjen...:)
Remélem az eheti vetitésre eljöttö sokan attól függetlenül hogy ilyen későn lesz (de ez valszeg változni fog hamar)

A fórumot nézegetni, mert sok fontos dolog van ott, valamint a honlapra is ránézhettek
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

DeluksZ: Te szegedi vagy? És jársz a SZMAK-ba?
Én spec hódmezői vagyok, és 2-3 alkalommal bementem a SZMAK-ba, de sajna nincs sok ídőm járni...
Sky
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.10.17. 14:38
Tartózkodási hely: Szolnok(Szeged)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sky »

Csatlakoznék a Pojki által korábban elmondottakhoz...
Én már 1 éve járok meet-re és még mindíg élek + nem is zakkantam meg (jobban mint eddig)...
Ha valaki elmegy találkozik egy csomó "érdekes" emberrel, akik ugyan nem normálisak, de nagy százalékban ugyanaz a stikkjük mint az illetőnek... :):):):):):):)
Jó ha van valaki akivel meg tudjuk beszélni animés élményeinket aki nem néz teljesen hülyének... :):):):):)
canta per me ne addio
quel dolce suono
de' passati giorni
mi sempre rammenta
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

ujra kezdödnek a vetitések! helyszin változatlan (BTK épület, TTK elöado) hétfönként 20.00-tol.
program:
február 28. - GITS 2
március 07. - Ah! My Goddess - The movie 21. - Perfect Blue
április 04. - Akira 11. - Chihiro szellemországban 18. - Rurouni Kenshin 1st OVA + Hoshi no Koe

info: http://animevariety.fw.hu
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Ez az! :) A grand café műsora is elég jó, de én az Akirát szeretném moziban látni. Köszönöm. ::frog::
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Philionel írta:Ez az! :) A grand café műsora is elég jó, de én az Akirát szeretném moziban látni. Köszönöm. ::frog::
Azért moziban nem fogod látni csak egy előadóterembe. És ha középre ülsz akkor nem trapézba fogod látni az egészet.! :) De csak poénkodok azért nem ennyire rosz a helyzet.
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

A filmeket ismerem, de az Akirát és a Kenshin-t biztos megnézem "nagyképernyőn:)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Kár, hogy ilyen későre rakják a vetítést, így esélyem sincs elmenni... :cry:
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Narumi most már én is részt veszek a vetítéseken, esetlegesen felajánlhatok egy ágyat szerény hajlékomban, ha ezzel a probléma meg lenne oldva.
**edit:
Jade: te az első vetítésen ott voltál ami Creccáéknél történt? Hoshi No Koe, Blood.. ezek mentek asszem. ha igen akkor valszeg emlékszem rád
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DeluksZ 2005.02.25. 21:06-kor.
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Narumi írta:Kár, hogy ilyen későre rakják a vetítést, így esélyem sincs elmenni... :cry:
Ááá nincs ez későn. Még buszom is van hazáig ilyenkor. (Valószínűleg órák vannak előtte) Különben előző félévben 22:00-kor kezdődött, de ez nem tartotta vissza az embereket. Még a Totoro-ra is több mint 50-en jöttek el. Ha ez igy fog folytatódni nem fogunk beférni az előadóba! ::jsmile::
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jó, Pojki, de neked hova kell hazamenned? Gondolom nem Vásárhelyre...
DeluksZ: Köszi szépen, de inkább nem. XD
Most hánykor kezdődik amúgy? XD 20:00-kor?
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Narumi írta:DeluksZ: Köszi szépen, de inkább nem. XD
valahogy éreztem, hogy ez lesz a reakciód :-P
Mindegy, én megpróbáltam segíteni.. (nem, nem befűzni próbáltam, meg ez meg az.. segíteni.. ezt szögezzük le :oops: )
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is megy az nálam ilyen egyszerűen! :D
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Igen 20 óra. ...és ha át tudok menni, az utolsó busszal haza is szeretnék jönni. Szerdán Vágvölgyi B. András előadást tart 19 órától a Grand Caféban :shock:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ő... Annyit tudtam meg a kardkiállításról, hogy az nem az aminek mondom, hanem egy boltban lehet kapni, és lehet nézegetni. *nyálcsorgatás* Valamerre a Csillag tér felé van az a bolt...
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Philionel írta: Szerdán Vágvölgyi B. András előadást tart 19 órától a Grand Caféban :shock:
ott voltam. japán filmekröl volt szo Kurosawa-tol napjainkig + belenéztünk néhány filmbe. érdekes volt, még ha nem is vagyok otthon film témában. bácsi határozottan korrect volt, csak olyanokrol beszélt, amihez ért és bevallotta, hogy ehhez v. ahhoz nem ért. + járt kint Japánban is és találkozott jo pár filmrendezövel is. de jo egyeseknek. :(
szoval érdekes volt, remélem máskor is lesznek ilyen cuccok. :) és egész sokan voltunk, bár a nagyrésze szerintem ilyen filmes emberke lehetett, mert nyomták a filmes-technoblablat. :D
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Az Ah! My godess került vetítésre ezen a hétfőn. A társaság megint megvolt kb 50. fő. A film nagyon jó volt... remélem a létszám egyre csak nőni fog. Legközelebb 28.án lesz asszem vetítés.
Én hiányolom kicsit az utána lévő eszemcseréket, stb... gáz, hogy mindenki lép haza egyből, amint vége a vetitésnek, de persze érthető.
Minden esetre elég jól szervezett kis dolog ez. Gratu Crecca;) !
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Ha lenne rá mód, én simán mennék. De Szeged sajnos 250 kmre van. Éppen ezért, sajna mellőznöm kell ezt a dolgot. Bár lehetne ilyen vetítést BP-n is szervezni. De jó hogy ott már van, és remélem itt is lesz majd. mindenesetre én benne lennék...
Just keep it up!!! :!:
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Én hiányolom kicsit az utána lévő eszemcseréket, stb... gáz, hogy mindenki lép haza egyből, amint vége a vetitésnek, de persze érthető.
Még így is későn van az időpont. Esetleg a film előtti AMV/Opening vetítést át lehetne rakni film utánra. (ami most nincs mert a gonosz előadó-bácsi a nemtommilyen órát 20:00-ig tartja) És akkor lehetne mondani, hogy akit érdekel az ilyesmi az maradhat és dumcsizhat is, kikérdezheti a veterán animéseket (érsd: minket :)) az infókért.
t-motion írta:Bár lehetne ilyen vetítést BP-n is szervezni.
Tudtommal BP-n két helyen is van anime-vetítés: Az ELTÉ-n meg valami kávézóban. Pontos infókat nem tudok. :(
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Jah Pojki... ez van. Az a gáz, hogy én is tudom, hogy elég késő még igy is sok embernek... hál istennek legtöbben az utolsó buszukat még elérik... mondjuk mi könnyen füttyögünk:) Gyalog 20 perc (neked 10 a lábaid miatt:P) De jolenne utánna egy kis tracsparty:) Majd talán egyszer

U.I.: Amugy tudom mi az az X az avatarodban !!! :D YEE
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Pojki írta:Tudtommal BP-n két helyen is van anime-vetítés: Az ELTÉ-n meg valami kávézóban. Pontos infókat nem tudok. :(
Akkor ezeket jó lenne meg tudni... Ha valaki tudja, szóljon vagy dobjon egy privát üzenetet. Előre is köszönöm.
Válasz küldése