Anime Variety (szeged)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Matt nem akarlak bojkotálni, meg ilyenek (ismersz ;) ) De az EVA movie vetítés sztem sm jó ötlet...persze csak azok miatt akik a sorozatot még nem látták. Ezt onnan tudom, hogy én előbb láttam a movie-kat mint a sorozatot, és hát hogy is mondjam... :knife: :hammer: :xmas: de kérdezzétek nyugodtan Pojkit, meg Amy-t
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Tényleg csak addig lesznek vetitések, ameddig a plakáton fel vannak tűntetve vagy csak addig van meg a fix program?
Gondolom oka van annak, hogy jövőhéten vége van. (terem, egyéb ügyek, ilyesmi) De majd megkérdezzük.
Fenyx írta:de kérdezzétek nyugodtan Pojkit, meg Amy-t
Héé én nem utálom az EVA-t. Csak egy időben elegem lett belőle, hogy minden második AMV amit látok EVA volt. (Ráadásul ugyanazokkal a jelentekkel csak más zene ment alatta... :? )
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Pojki írta: Héé én nem utálom az EVA-t. Csak egy időben elegem lett belőle, hogy minden második AMV amit látok EVA volt. (Ráadásul ugyanazokkal a jelentekkel csak más zene ment alatta... :? )
Nem is azt mondtam, hogy utálod, még azt sem mondtam, hogy nemigazánkedveled, azt mondtam, hogy ha kérdéses az elmeállapotom felborultsága, miután ELŐBB néztem meg a movokat mint a sorozatot akkor (és csak akkor ;) ) kérdezzenek téged...vagy Amy-t
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fenyx 2005.04.12. 18:05-kor.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Sanálnám ha megszűnne.... muszálylenne elkezdenem szervezni vetítéseket:) Bár félek, ha nem az egyetemen lenne sokan nem is jönnének :cry:
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Valószínűleg addig van lebeszélve a teremhasználat...
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

[...]

Edited by Rage: Legközelebb kicsit higgadtabban, ha lehet.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Matt-kun írta:Ordibálás, ordibálás, whatever...
Ugyanmár... senkisem szapulta az EVA-t... sőt elég sokan szereteik innen. Idő nincs rá, beszúrni sehova sem lehet, a program már készen van... sajnos nem fél bele a menetrendbe ennyi. :roll:
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Bocs, de én egy teljes évig hallgattam a klubban, hogy az EVA így sz*r, úgy sz*r, amúgy sz*r!!! Én voltam csupán az egyetlen akinek tetszett csak azért mert én más szemszögből néztem mint a többiek és el nem hinnéd milyen módszereket alkalmaztak régen, hogy meggyőzzenek az igazukról. Talán ezért esik sokkal rosszabbul, hogy megint klubtagoktól kell hallanom, hogy ezért meg azért ne legyen EVA. Ha egy teljesen kívülálló mondta volna akkor fejethajtottam volna szó nélkül, de ez így most rosszul esett.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Senki sem útálja, azt meg pláne nem mondja senki ebből a"klubból" hogy szar... sőt. Tényleg csak annyi van hogy nem lehet beütemezni... semmi más nem gátolja meg gondolom Creccát abban, hogy vetítse... bár ha neki személy szerint nem jön be azzzal sem lehet sokmindent csinálni. Nekem teljesen mindegy hogy van e vagy sincs... amugy rengeteg EVAs topik van forumon, érdemes lenne körülnézned :wink:
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

klub alatt a szegedi meet-et értem anno 1-2 éve és láttam az EVA fórumokat és látom, hogy sokan szeretik azért gondoltam, hogy jó lenne.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Hoi Matt! Egy szóval nem mondta senki, hogy az eva "sz*r". Fenyx és én is annyit mondtunk, hogy azoknak akik nem látták a sorozatot nem lesz valami nagy élmény mivel egy szót se fognak belőle érteni.
DeluksZ írta:semmi más nem gátolja meg gondolom Creccát abban, hogy vetítse... bár ha neki személy szerint nem jön be azzzal sem lehet sokmindent csinálni.
Crecca nagyon jó fej. Az OMG moviet és a Kenshint se látta még vetítés előtt. Mi ajánlottuk neki ezeket.

------
hűűű tényleg igaz, hogyha elhangzik az eva szó akkor abból flame lesz... :D
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Pojki írta:Hoi Matt! Egy szóval nem mondta senki, hogy az eva "sz*r". Fenyx és én is annyit mondtunk, hogy azoknak akik nem látták a sorozatot nem lesz valami nagy élmény mivel egy szót se fognak belőle érteni.
Csatlakozom... Matt, ismersz, szeretem az EVA-t, csak amiatt hogy a moviekat a soroza előtt láttam, kb fél évig hallani sem akartam a sorozatról...ha fordítva lett volna a dolog, akkor valószínűleg én flame-eltem volna azokat akik nem tartják jó ötletnek a mov. vetítést.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Pojki írta:Crecca nagyon jó fej. Az OMG moviet és a Kenshint se látta még vetítés előtt. Mi ajánlottuk neki ezeket.
Még szép, már azzal belopta magát a szívembe, hogy mikor előszőr nem kaptunk termet akkor albérlet vetitést szervezett:))

-----

A kenshinek NAGYON NAGYON NAGYON tetszettek... ismét egy gyöngyszem a kedvenc Samurai-os animéim között... RULZ meg MINDEN!!! imádtam... nem az a kifejezett vicces, poénos, komikus anime... bár erre mindenki rájöhetett. Rohdatulélveztem.

Hoshi No koe milyen benyomást tet az emberekre Pojki? Sajnos azt már nem volt időm megnézni... de amugy sem lett volna kedvem ismételten:) Elkísértem Tibit... tetszett az embereknek? (melegen ajánlom, rosszat ne halljak rola:)
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Hoshi No koe milyen benyomást tet az emberekre Pojki?
Miután vége lett mindenki döbenten ült tovább és meredt maga elé: ::bawl:: Crecca úgy hesegette el az embereket, hogy "Nincs több anime! Mehettek haza! Megy a buszotok." :)
btw a rendezői változat volt, amibe a rendező meg a felesége eredeti hangja van. (magyar felirat nem volt.)

Sajnos nincs több vetítés ebben a félévbe. :cry: Mindenki készüljön mostmár a vizsgákra! Gambatte!
Kép
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

DeluksZ írta:Hoshi No koe milyen benyomást tet az emberekre Pojki? Sajnos azt már nem volt időm megnézni... de amugy sem lett volna kedvem ismételten:) Elkísértem Tibit... tetszett az embereknek? (melegen ajánlom, rosszat ne halljak rola:)
Nekem nagyon teccett! Nem tudom megmondani hogy mi, de teccet, úgy az egész, a hangulat (illet a Kenshinhez), a mechák, a zene, minden.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Jah az amugy is vicces, poénos Kenshin után nagyon jól jött a szintén humoros Hoshi No Koe :) a két anime meghozta a hatást:) Örülök, hogy tetszett... legjobb romi anime ever :!:
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Folytatódik az anime vetítés Szegeden!

Helyszín a Btk épület I.emeleti TTK előadó, hétfő esténkét 20:00-kor.

Program:
03.13 - Final Fantasy: Spirits Within
03.20 - Beyond the Clouds
03.27 - Millennium Actress
04.03 - Colorful
04.10 - Cowboy Beebop Movie
04.24 - Final Fantasy: Advent Children

Plakát a hivatalos oldalon:
www.animeadvance.ini.hu
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Örömmel látom, hogy a szegedi topic is frissül néha:)
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Philionel írta:Örömmel látom, hogy a szegedi topic is frissül néha:)
Kevés ezen a fórumon a szegedi. Aki szegedi az inkább ezen a fórumon van -> SZMAK FÓRUM
Kép
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Kösz a tippet :D, de nem ragaszkodom a szegedi fórumozókhoz, itt azért mégiscsak többen vagyunk :wink:, de azért átnézek oda is :!:
Avatar
Macsek04
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.12.17. 07:40
Tartózkodási hely: Szeged

Hozzászólás Szerző: Macsek04 »

Én Szegedi vagyok :D Mindennap bejárkálok ide és ha akarok vagy tudok, írok is :D:D:D
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Én még télen el akartam menni Szegeden egy meetre. (Az Ifjúsági házba) De a portás úgy nézett rám, mintha azt kérdeztem volna, hogy melyik ajtó nyílik a holdra. ::^_^::

Hogy is állnak most ezek a szegedi találkák pontosan? :oops:
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Nah haj!
vki megmondani merre található ez a hely?
Szegedi vok csak kicsit hiányos a hely ismeretem ::japtoun::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Szeged IH Tiszapart a Novotel mellett. De nem tudom van e ott még vmi!
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

A szegedi meet minden csütörtökön 16:00-órakor kezdődik az IH-ban. (a 9-es troli megáll az IH-előtt, meg lehet jönni a 10-es,20-as busszal is. Azok hátul állnak meg. Meg a 4es villamos is arra jár de azt nem tudom mert azzal sose járok... :roll: )Most nyáron érdemes 16:30 elött megérkezni mert általába kimegyünk a tiszapartra meg fagyizni. (a melegbe nem lehet kibirni odabent)
A portások általába tudni szokták, hogy mi a helyzet de nem mindig. Kérdezzétek, hogy hol van a SZMAK. Ha furcsán néznek akkor mondjátok, hogy Szegedi Manga és Anime klubb.
Ha kérdésetek van, vagy szeretnétek tájékozódni mielött jöttök akkor olvasgassátok a SZMAK fórumját
Kép
Válasz küldése