Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Rouny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2004.04.20. 19:42

Hozzászólás Szerző: Rouny »

Zelmor írta:
Rouny írta:Sziasztok!
Ari az Avartom? :wink:
Most azonnal kisebbre veszed, vagy megkereslek és olyat teszek veled, amit a legtöbb sorozatgyilkos, szadista és más pszihopata megirigyelne.
Hi!
Nem kell ilyen erőszakosnak lenni... le fogom kicsinyiteni, csak még nem tudtam lekicsinyiteni... sorry.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Megcsináljam neked? ^^"
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Akkor tegyél be valamit ideiglenesen, ami nem ilyen ormótlanul nagy! És kérlek olvasd el ezt:
-= SZABÁLYZAT =-
A hozzád hasonló embereknek általában nincs hosszú karrierjük a fórumokon. Aoi Anime sem kivétel ez alól.

7. Ha valaki többszöri felszólításra sem tesz eleget az adminisztrátori és moderátori kérésnek, illetve tartósan rontja hozzászólásaival a fórum színvonalát és a fórumozók terhére van, az a fórumról való kitiltással kell hogy számoljon.

Nem kellene kacérkodni az avatar-od méretével, főleg megkérdezni, hogy "hogy tetszik", mert esetleg következő látogatásodkor egy"Banolva vagy a fórumról. És ez hogy tetszik?" felirat fog köszönteni.

Zelmor
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2004.04.23. 11:36-kor.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Na, gyerekek, én nem vagyok se krisi, se Hikari, se Yuki....de
1. légy szíves a topic témájának megfelelően postoljatok
2. Azért jó lenne, ha nem beszélnétek így senkivel, főleg nem úgy, hogy nem is ismeritek...Beszéljétek meg prvi-ben, és ott se így....ááh, mindegy, nem fárasztom magam miattatok, de azt hiszem, ha engem így fogadnának egy fórumban, nem szívesen jönnék oda többet....
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Éppen emiatt szépítettem ki Zel első hozzászólását.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

OFF Nem mindenki tudhat mindent. Te is akármikor elkövethetsz hasonló hibát, és ha téged is így fogadnak, az nem túl kellemes élmény OFF
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Xellos írta:OFF Nem mindenki tudhat mindent. Te is akármikor elkövethetsz hasonló hibát, és ha téged is így fogadnak, az nem túl kellemes élmény OFF
//Egyébként én bárhova megyek, először elolvasom a szabályzatot, bármennyire is új vagyok... Meg ha már 1x ránézek fórumra, gondolom nem véletlen kb egyforma méretűek az avatarok... Egyébként annyira nem üvöltözték le a fejét, mint annak a hirdetős rpg-s srácnak, na az tényleg ocsmány megnyilvánulás volt.//

Na téma a tali, vissza offból mindenki! Szombaton leszek meeten...Luluval együtt ^.^
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Van most valami esély arra, hogy most a West end lesztek, már időjárási szempontból?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Benyo írta:Van most valami esély arra, hogy most a West end lesztek, már időjárási szempontból?
Azt mondták esni fog. Imádkozom, hogy ne essen. Meet-re nem megyek, de vidéken az ásást se könnyíti meg az eső. >,> És örülnék, ha a meet a West End-en lenne, mert ott nektek is kényelmesebb, meg oda én is gyakrabban járnék....
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Benyo írta:Van most valami esély arra, hogy most a West end lesztek, már időjárási szempontból?
Hát nemtom, szerintem még várni kéne 1-2 hetet, mert szörnyű szeszélyes az időjárás....és baromira szokott fújni is a szél ott, ne felejtsétek el.
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

MEEEEET!!!!!!!!!!! ::jtears:: Meetet akaroook .... ::bawl::
Nemigazsághogyazembernekhülyeérettségirekellmennie-
ahelyetthogymeetremehetneeheeheheee.... :whaaa:
*snif* hiányzik *snif*snif* ::box::

Na jó, elmentem bőgni... ::jcrazy::
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Mako-chan, te is hiányzol a meetnek! ::bawl::

Egyébként meg az lett volna jó, ha olyan időnk lett volna, mint pénteken....^^ Remélem, hogy mostmár jobb idő lesz...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Sora: még 2 hétig nemlesz nagyon, május 15.től már szerintem mehetünk a másik helyre is ^^
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Május 15 az már nekem is tök jó.

Ha már a NormaFára megyünk, szórakozni, szalonnát sütni, akkor már hozok rádiót és fényképezőgépet, mármint nem a digitális kamerát, mert azt szüleim nem engedik meg. :P

Azt viszont mg kéne beszélni, hogy ki hozza a szalonnát, a hagymát, kenyeret, stb.

Én lerendezem a kenyeret és a tüzet. Van gyufám, ami japánból van :^_^:
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Belevau: ilyenkor általában mindenki hozni szokta a maga kis motyóját: kaja, pia, kő, amire leül... Így abból nincs probléma, hogy ki mit akar sütni. Csak egy kósza gondolat.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Najó, ez most nem fórumos akart lenni, de 15 után már az is ok végülis, de spec most westendesre mondom, mert valaki írta, hogy mehetnénk már oda oktogon helyett ^^""
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
ZDK
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.01.25. 20:34
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: ZDK »

Luluko írta:Amúgy meg bocsánatot kérek Z-kuntól, hogy telefonálás közben sikeresen agyontapostam a sóskaültetvényét... -.-"""
Az a két palánta? Ugyan, attól csak erősebbek lesznek :D
(a diéta miatt úgysem ehetek cukrozott sóskafőzeléket, ízetlenül meg nem szeretem)

A lényeg, hogy jó volt a hangulat. Ráadásul ritka lehetőség volt; ha belegondolunk, azóta az időjárás folyton megtréfált minket. A legdurvább az volt, amikor most pénteken még gyönyörű idő volt, szombaton délelőtt is, de délután már elkezdett esni.

Ami a mobilt illeti, bocs, ha lemerítettük eX telefonját az élő meeting-kapcsolattal :)
ZDK
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

Becsapott a ménkű :dirr: . Előre láthatóan ezen a héten nem fogok menni. :knife: valahogy így érzem magamat most.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

ZDK írta:Ami a mobilt illeti, bocs, ha lemerítettük eX telefonját az élő meeting-kapcsolattal :)
Hmm, ez az a dolog, amelyik idejének nagyrészét én telóztam el? XD Mármint a Miskolc-Budapest élő közvetítés? :P
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Kono írta:Hmm, ez az a dolog, amelyik idejének nagyrészét én telóztam el? XD Mármint a Miskolc-Budapest élő közvetítés? :P
Aham, arról van szó ^^ Hihi, az nagyon jó volt és legalább hallottam egy kicsit a hangod ^.^
Z-kun: Örülök, hogy a sóskának télleg semmi baja ^^"
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hmm, akkor jól tudtam...nagyon örültem, hogy hallhattam a hangocskád, kissé meg is lepődtem ^.^ A nyers sóska meg finom ^__^
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Gyerekek....még egy ilyen meet és bedobom a taccsot komolyan, mászkálás, napon égés, tornádó erejű szél...majd rendesen megáztunk ^^" Csak tudnám miért kellett flangálni westend és oktogon között XD
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meséljetek, mi volt meeten? :cry: Már aaannyira hiányzik, de érettségiig (kb. két hét a vizsgákkal) biztos nem tudok elmenni... már a Westenden van? Huh, az jóóó ^_____^ már hiányzik nagyon... na majd nyáron bepótolom! ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én remélem, hogy jó idő lesz és maradunk mostmár a West End-en. Kono, szélvihar csak a végén volt. ^^" Nem hagyjuk, hogy elvigyen, ha meg fázol, megkapod a kabátomat.
Én jól éreztem magam, és nagyon sajnálom, hogy most csak nagyon keveset lehettem. Majd next time.
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Hááát...nekem kész őrültek háza volt a tegnapi meet...Egyébként ma voltam a Westend tetején, animestars szobatalin. Gyerekek, vagy könyörögjünk ernyőért, vagy menjünk a Margit-szigetre meetelni...-.-"" Borzalmasan meleg volt, és egy darab árnyék nincs az asztaloknál...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Válasz küldése