Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Akkor "mégfanatikabb" lennél!^^
Jövőhét szombaton lehet hogy én is feltűnök meeten! ^_______^ Legalábbis nagyon szeretnék!*.*
Kép
Avatar
Orochimaru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.09.18. 10:45
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Orochimaru »

valszinü felbukanok egyszercsak valameiken fura lesz rég voltam már ismeretlen arcokkal hehe
-=(((())))=- My Eyes Are Burning With Bleeding Flames -=(((())))=-
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Szval lesz meet? Forum meet? JAFO.. probléma megoldva:)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hali!

Most szombaton lesz meet? Ha igen, hol, és hány óra körül? Lehet, hogy kinéznék...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

MINDIG van meet elvileg ^^ az meg hogy konkrétan hol jelenleg én se tom pontosan, de elvileg - mivel már elég hidegecske van odakünn - valszeg az oktogoni BK-ban (ha a bp-i meetre kérdeztél rá)... de vki akinek épkézlábabb infója van, írja ide, onegai *.* nekem is kéne konkrétan hogy most hol is lesz ^^" arigatou
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Múlthéten Oktogoni BK-ben volt. Szerintem mostmár oda lesz szervezve az egész.. :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Pata írta:Múlthéten Oktogoni BK-ben volt. Szerintem mostmár oda lesz szervezve az egész.. :wink:
Köszönöm ^^
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Bár nem tudom, meddig...:/ Legutóbb a kedves biztonsági őr bácsi elég gorombán bánt velünk, szal sztem csak idő kérdése...De én nem akarok vészmadár lenni, vagy ilyesmi (csodálkozom, hogy eddig bírtak ott minket..).
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Sora írta:Bár nem tudom, meddig...:/ Legutóbb a kedves biztonsági őr bácsi elég gorombán bánt velünk, szal sztem csak idő kérdése...De én nem akarok vészmadár lenni, vagy ilyesmi (csodálkozom, hogy eddig bírtak ott minket..).
Miután kedves emberek ismét kártyáztak a BK-ban, amit ők lazán hazárdjátéknak vesznek, és kidobnak érte.. Meg is tudom érteni őket.
Nem a BK alkalmazottait kell szídni és átkozni, hanem azoknak kellene felnyitni a szemét/fejét/gyomrát, akik többszöri figyelmeztetésre sem képesek felfogni, hogy van, amit szabad, s van amit nem.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én nem szidtam az alkalmazottakat, de nem tehetek róla, hogy nem bírom azt drága bácsit, aki az orrunk előtt hülyéz le minket, és közben azt hiszi, hogy a hátunk mögütt teszi...-.-
Egyébként nem csak a kártyázók a hibások (persze, ők is), mert pl mi is elég gyakran beszélünk hangosan... Persze-persze, azért van, mert körülöttem hangos mindenki, akkor én is az vagyok. De sztem ahelyett, hogy másokat hibáztatgatunk, inkább nem ártana elkezdenünk azon gondolkodni, hogy ha kivágnak a BKból, akkor hova tovább...?
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Híd alá.:dirr: Vagy MArgit-szigetre, mint nyáron.:dirr: Úgyse rúgnak ki, sok pénzt hozunk a konyhára.:-P
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Sora írta:Én nem szidtam az alkalmazottakat, de nem tehetek róla, hogy nem bírom azt drága bácsit, aki az orrunk előtt hülyéz le minket, és közben azt hiszi, hogy a hátunk mögütt teszi...-.-
Egyébként nem csak a kártyázók a hibások (persze, ők is), mert pl mi is elég gyakran beszélünk hangosan... Persze-persze, azért van, mert körülöttem hangos mindenki, akkor én is az vagyok. De sztem ahelyett, hogy másokat hibáztatgatunk, inkább nem ártana elkezdenünk azon gondolkodni, hogy ha kivágnak a BKból, akkor hova tovább...?
Megyünk vissza a másik BK-ba^^..ahonnak páros lábbal rúgtak kiXD
Oda hivatlosan vissza lettünk hívva..tényleg:)
a yugioh-sok meg csináljanak saját talit >.< Tudom, kedves vagyok, de nem tehetek róla
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akkor vehetem biztosra az oktogoni Burger King-et? Ha jól gondolom, ott vásárolni is kell... Hány óra felé szoktatok odaérni?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Surci írta:Akkor vehetem biztosra az oktogoni Burger King-et? Ha jól gondolom, ott vásárolni is kell... Hány óra felé szoktatok odaérni?
Höhöhö... kell :dirr: Én mondjuk nem szoktam. Csak, ha néz a gonoc bizti bácsi. :dirr: :dirr: Mondjuk, hamár vendégül látnak, akkor minimum egy kólát megér.
Mindenki máskor jön, és ez ált. mindig változik. Én hol ott vagyok 3-kor, hol 5 után érek oda.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ha nem akarnánk mindig túlkiabálni a másikat, és tényleg csak nyugisan beszélgetnénk, és néha-néha akár csak egy kólát is fogyasztanánk, na meg a kártyások odafigyelnének,szerintem semmi probláma nem lenne! ::jeye::
Az a baj, hogy én is mindig olyan voltam, hogy szinte leestem a székről a nevetéstől minden meet-en, és ha a nevünket mondták, akkor már innen tudták, hogy én Minako, Tenshoo, Mila, Chris, vagy én összeültünk... :drop:
Szóval keveset szólhatok, de már 3 éve is néha ez volt a baj, hogy próbáltuk túlkiabálni a másikat, és senkisem értette a saját szavát, így csak folytatták...szipp* ::bawl::
De akkor még nem volt ennyire drasztikus, akkor picit nyugodtabbak voltunk... ::japtoun::
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Kilettünk bacva és én nem voltam ott? ilyet kihagyni... vhaa kellett nekem 5kor elmennem.... ilyen nincs... :)

Angel-chan..... DVDk :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Macsek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.10.06. 18:43

Hozzászólás Szerző: Macsek »

Helló! A debreceni talikról van itt valaki? Ott miket szoktatok csinálni? (Debreceni diák lettem, és majd elnézek oda :))
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hewo! Én mindenkit szeretettel várok Miskolci Meetre ^^ Még oldalunk is van!!!

www.mink.hu
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Macsek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.10.06. 18:43

Hozzászólás Szerző: Macsek »

Mennék én, csak sajna kicsit messze van... ::jtears::
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nagyon sokat kihagytam, és most nem tudom, hol szokott lenni a Pesti meet?Még mindig az Oktogonon?Vagy valahol máshol? :osnani:
Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Hát... Oktogon. Vagy Westend teteje. Attól függ mekora a cidri.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Hmm...Oktogon, vagy Westend?Gondolkodom rajta hogy el kellene menni, de úgy néz ki csak a jövőhéten fog sikerülni... :cry:

ui.:Na nem mintha hiányoznék valakinek, biztosan már mindenki elfelejtett, talán már csak az asszony az aki "vár" remélem... ::hamham::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Setike írta:ui.:Na nem mintha hiányoznék valakinek, biztosan már mindenki elfelejtett, talán már csak az asszony az aki "vár" remélem... ::hamham::
... -_- *vesz egy kalapácsot és fejbevágja Seti-t* még egy ilyen kijelentés, és fizikai sérüléseket fogok okzoni. Szoktak utánad érdeklődni a barátok néha, szal nem valószínű, hogy elfelejtenek téged. A meet-eseket amúgy se könnyenelfelejtünknéhányjóbarátot típusú embernek ismertem meg. -___-"" Én is örültem, mikor hosszú ideig nem voltam, aztán a barátaim örültek, mikor megint mentem. Szal ezt a nemvársenki dolgot hanyagoljuk pls. *ezér lehet, hogy a modok megölnek o.o*
Egyébként végülis erre van a topic, csak sztem egy picit LOL, hogy minden oldalon min. 2szer leírjuk, hol van a meet és az aoi főodalán is van ehhez egy külön rész, ahol még a vidéki meet helyszínek is le vannak írva. :dirr: Mer sűrűn szokott változni, ok, de ha kirúgnak minket valahonnan, akkor sztem egy nap alatt tele lenne ez a topic azzal, hogy ki volt a hibás és miért rúgtak ki, meg hogy hova menjünk legközelebb. ^^" Dehát mindegy.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nem tom, spec szerintem nem ártana konkretizálni a helyet, mert az előző héten nagyon utáltam egyik helyről a másikra rohangászni... T_T az egyik fele a társaságnak fázott és áthúzott, a másik ottmaradt azzal a szöveggel hogy majd utánunk jönnek, aztán nagy fenét, várhattam rájuk -_-' Úgyhogy jól enne egyszer majd pontot tenni erre... :roll: Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki utál össze-vissza mászkálni a nyugati és az Oktogoni között.
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

MaKo írta:Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki utál össze-vissza mászkálni a nyugati és az Oktogoni között.
pontosan. Én meg már unom minden szombaton kérdezgetni,hogy most tulajdonképpen hol is lesz a meet ugyanis soha nem tudom,mert a társaság fele hol itt, hol ott van. Remélem ma az Oktogonon lesz a meet ugyanis nem a legjobb az idő.
Kép
Válasz küldése