Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

gaaah nem jóóó >_<.... Akkor csak még jobban szétesik a csapat. T_T
Viszont nem értem miért nem jöttök csak úgy oda! Nem nehéz felismerni minket... vagy rajzok, vagy mangák vagy kártyák (vagy CDlejátszó :dirr: *Jpop+Jrock fangirlök, jeee*) vannak előttünk, nem-magyar kifejezések dőlnek az arcunkból és a legtöbb ember animés mappár/cuccokat szorongat.
Sztem nem harapja le senki az ember fejét, ha csak úgy odamentek ^^"
Kben én most szombaton hosszú kihagyás után leszek újra! ^__________^ Alig várom mááááááár!

Oh, tényleg: Áthidaló ötlet: És ha az újak is a westendben meetelnének? :dirr:
.:SZERINTEM:.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Jaaaj én nem úgy értettem.. :-P én csak arra gondoltam hogy meet előtt mi hamarabb találkozhatnánk és utána együtt (kézenfogva :D ) mehetnénk meetre,és így már mi is ismerénk valakit.. Egymást :)
De igazad van,csak lehet hogy én vok így de egy összeszokott társasághoz csak úgy odamenni... hát :)
Bár eddig én kizárólag időhiány miatt nem mentem,szóval ha ráérek ez biztos nem lesz akadály :)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

hát, én is elég Newbie vagyok, és csak az avatarokat ismerem :D Egyszer én is elnéznék egy meetre, csakhát, tényleg nem ismerek innen még úgy senkit se :( Ezért támogatom Misu ötletét :D
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Én sem úgy értettem, hiszen úgy tényleg gagyi lenni ;)

Mármint, akkor sem ismérnénk titeket, csak az újjakat ;)

Na. Mondjuk a meet kb 4-kor van. Tehát mi tom én, mondjuk 2-3 között lalálkozhatnánk... :-P
De aki mondjuk régi, és szeretne megismerkedi újjakkal: úgysem tudjuk, hogy "mikoriak" vagytok, tehát, ha gondoljátok gyertek :wink:

// Ez nagyon hülyeség volt? :oops: :D //
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Keiko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.01.21. 17:34
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keiko »

Én is jó ötletnek találnám, hogy előtte találkozzunk! Még egy talin sem voltam, és ha csak úgy odacsapódnék egy nagyobb társasághoz, kényelmetlenül érezném magam! De ha már előtte beszélgettem néhány újjal, és tudom, hogy nem vagyok egyedül... nos, úgy egészen más lenne! És ezt nézzék le nekünk újoncoknak a régiek, de belülről nézve könnyű mondani, hogy csak gyertek el! Ha ismernék csak egy embert is, már nem lenne olyan gáz!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

egyébként lehet tuti láma kérdés meg sry ha korábban leírtátok csak folyékony halmazállapotra váltottak a szemeim a fáradtságtól, szal mégis mikorra tervezitek a következő Meet-et?
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Én is támogatom az újonc meet öletet! :D Már csak össze kell szervezni.
Keiko írta:Még egy talin sem voltam, és ha csak úgy odacsapódnék egy nagyobb társasághoz, kényelmetlenül érezném magam! De ha már előtte beszélgettem néhány újjal, és tudom, hogy nem vagyok egyedül... nos, úgy egészen más lenne!
:goodpost:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerencsétlen Misu minimum 2 hónapig még Pest közelében sem lesz hétvégenként.. Gondolom ti előbb megszervezitek ezt,de ha mégsem akkor én is csatlakozok :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, telleg "nekunk ujoncoknak" kene egyutt odacsapodni, en sem akarok egyedul odacsaszkalni h Őőő..Áhh..Köhöm, köhöm..Hellosztok..
de en mostmar egyre kivancsibb vagyok a meet-re, ugyanis annyit misztifikaltam magamnak :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

To Case [alias fluffy :dirr: ] : megumi mondta hogy menjek el a meetre és hogy vigyek tú jú invader zim -et .. te pedig hozol vmit neki... de el ne felejtsd bolyhoska :dirr: (mert nem kapsz gummimaccit (: )
Avatar
Tyutyesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.02.15. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyutyesz »

Hali mindneki! Még eléggé új vagyok erre felé, de láttam, hogy szoktak lenni Animés találkozók! Most is vannak ilyen talik? és ha vannak akkor hol szoktak lenni és mikor? Hja és még az lenne a kérdésem hogy miket szoktatok ottan csinálni? mert ahogy olvasom rajzoltok stb! Nos velem csak annyi a gond, hogy rajzolni nem tudok és semmi animés cuccom sincsen, csak filmjeim :(
Neon Genesis Evangelion!!! :D
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Tyutyesz írta:Hali mindneki! Még eléggé új vagyok erre felé, de láttam, hogy szoktak lenni Animés találkozók! Most is vannak ilyen talik? és ha vannak akkor hol szoktak lenni és mikor? Hja és még az lenne a kérdésem hogy miket szoktatok ottan csinálni? mert ahogy olvasom rajzoltok stb! Nos velem csak annyi a gond, hogy rajzolni nem tudok és semmi animés cuccom sincsen, csak filmjeim :(
Igen. ^^
Most szombaton is lesz a Nyugatinál a WestEnd-ben. Lent szoktunk lenni a kajáldáknál a BurgerKinges asztaloknál hátul ^^ (de talán ezt írták már)
Áh, ne aggódj amiatt hogy csak rajzolgatni meg cserélgetni fognak az emberek ^.- Én pl. szoktam rajzolni de nem meeten és cuccokat is ritkán viszek magammal mégse veszek el teljesen. Ugyanis a meet / találkozó olyan eszmecserés dolog ám elsősorban. ^.- Szóval beszélgetés és élménybeszámolók hada ömleszti el a teret, inkább mint a csere, azok csak a kis hányada a dolognak. ^^ Viszont a meeten vagy bátornak kell lenned és odamenni a többiekhez ha egyedül mész, vagy vigyél valakit/valakiket magaddal, úgy könnyebb picit beilleszkedni.. (ezért minden társaságba nem lehet, ezt sajna senki sem tudná garantálni neked.. ^^""" Ahhoz túlzottan klikkesedett <vagy hogy mondják> a társaság sajnos... De attól még lehet neked szerencséd mert vannak lehet kivételek ^.-)
Nah, szóval a meet BP-en szombatonként vagy naggyából 3tól, de szerintem inkább 5-6körül jön a tömeg nagyobb része...
Vagy... van Gödöllőn is ha ahhoz közel laksz...
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Erre az újonc talira került eddig sor vagy csak beszéltünk róla? Meg kellene egyezni egy időpontban, ami mindenkinek jó és nyélbe ütni, nem gondoljátok? :wink:
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Indeed it is... :)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Talán ilyen újonctalira én is elmennék egy haverommal. Bár gondolom főleg pestiek lesznek...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En is tokre elmennek, csak a kov 2 szombat nem jo.. :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jah a mostani hétvége komplettül foglalt (vasárnap millenáris ugyebár:)), a jövőhetiből meg szombat csak félig szabad (magyarul nemjó:D)
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én talán már valamikor májusban rá is fogok érni...
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Májusban? Az kicsit soká lesz még. :drop: Én a tavaszi con előtt reméltem, hogy sikerül összeütni ezt a talit. (Hogy esetleg oda se egyenként menjenek az újoncok, ha nincs kit magukkal rángatni.) Többiek, vélemény, időpontok? ::jhuh::
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mostanaban mar en pl benne lennek..a napocska is kisutott - leszamitva a mai rossz idot...nna :?:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Me too... persze továbbra is pártolnám az Újonc tali -->Újonc+"Veteán" tali ötletét.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, en is arrol beszelek.. :wink:
Esetleg kit erdekelne meg a dolog?
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

esetleg engem érdekelne, feltéve ha nem vagytok ilyen vérengző vadállatok:D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Arra gondoltunk, hogy esetleg a jövőhét szombatján összecsapódhatnánk egy kis ÚjoncTali erejéig! Ez jó lenne azoknak akiket érdekelné a meet?

Várom a javaslatokat :D
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Helyszínnek Ukrajnát tudom ajánlani.
Válasz küldése