Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

hogy a kismeetet vagy akarmit hol tartjatok az egyéni szocprob, ellenben a meet marad a westendben.. ott van kaja, közért, fagyi, tancigép, viszont nincsenek szunyogok, visongo kiskölkök, meg ha ocska az ido akkor siman levonulunk a kajáldákhoz. :-P
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

jézusssss:D
komolyan, ez beteges!!!!
kaját tudsz magaddal a szigetre is hozni, fagyit ott is lehet venni, visitozó kisgyerekek nem mindenhol vannak a szigeten.....de az hogy nekted elég a westend tetőkertje természetnek, nah, hát az az egyéni szocprob.
szerintem nem kéne hozzánőni egy ilyen plázaszarhoz, főleg nem akkor ha jóidő van!!!!! ha annyira zavarnak a szunyogok, nos, feltalálták az OFF!-ot..... visongó kölkön nos, uhm, a westendben is vannak, sőt ami jobban szúrja a szemem, az az a szürke begyöpösödött tömeg aki jóidő esetén is a westendben plázázik. vaz.
kezdek kiakadni.....

btw. akinek van kedve jönni margit szigetre továbbra is maradok annál, h 4kor találkozzunk a westend bejáratánál, és onnan menjünk ki....

*sír-sír* :cry: :cry:
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Én benne vagyok, csak terjeszzük el előbb, mert nagyon kis része a meetnek fórumozik itt. Vagy legyen strandon a meet :cool:
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én is azon a véleményen vagyok h, mivel aoi =/= meet, ezért az ehétvégit nemkéne sehova sem átszervezni, mert az kaotikusan elcsesződne :neutral: Helyette inkább rendes meet, de közben terjeszteni az infót, h mi lenne ha...

egyébként egy nyári AnimeStrandolás sem hangozna rosszul :-P
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én is inkább a WestEndhez mennék ezen a héten, a jövő héten már jöhetne a Margit-sziget is :) .
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

liache írta:jézusssss:D
komolyan, ez beteges!!!!
kaját tudsz magaddal a szigetre is hozni, fagyit ott is lehet venni, visitozó kisgyerekek nem mindenhol vannak a szigeten.....de az hogy nekted elég a westend tetőkertje természetnek, nah, hát az az egyéni szocprob.
szerintem nem kéne hozzánőni egy ilyen plázaszarhoz, főleg nem akkor ha jóidő van!!!!! ha annyira zavarnak a szunyogok, nos, feltalálták az OFF!-ot..... visongó kölkön nos, uhm, a westendben is vannak, sőt ami jobban szúrja a szemem, az az a szürke begyöpösödött tömeg aki jóidő esetén is a westendben plázázik. vaz.
kezdek kiakadni.....

btw. akinek van kedve jönni margit szigetre továbbra is maradok annál, h 4kor találkozzunk a westend bejáratánál, és onnan menjünk ki....

*sír-sír* :cry: :cry:
kicsit vegyél vissza. eloszor is mindenki oda megy ahova akar. masreszt egy szoval nem mondta senki, hogy a westend teteje = termeszet. de ami biztos, az az, hogy meet nemegyenlo termeszetjaras es piknik. ha nekunk ott es ugy jo, akkor ugyanmar ne szoljon bele senki, nomeg hogy a 'nagymeet' hol van, azt meg esetleg donthessuk már el mi, akik x éve odajárunk. ok? kicsit meredek, hogy meg akarod szabni hogy hova menjenek az emberek es aki meg nem ugrik, az meg begyoposodott, megstb. sok az ego egy kicsit.
tehat, meet = westend. ha valaki mashol akar talalkozni ismerosokkel, hát hajra, senki nem akadalyozza meg majd benne.
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

yo, sorry.... (az egos dolog kicsit igaz)
csak felvetés volt, szerintem nem rosz ötlet, csak kicsit kakául esett hogy le lettem oltva, de mindegyis, mert mire olvasnád a szövegem addigra szépen ki leszek moderálva de hát istenem:D

lényeg ami lényeg (visszafogottabb hangnemben-ehh)

jó lenne ha egyszer sikerülne összehozni a budapesti meet-es társaságot egyetlen egy alkalomra, hogy ne legyen annyira elklikkesedve a társaság, hogy ne legyen "kis" meg "nagy" meet, hanem legyen egy nap amikor együtt szórakozunk :oops: :oops: :oops:
nyauh. szóval, csak ezért is szerettem volna...valahogy nekem bántja a szememet hogy mindenki széthúz, és nincs az (vagy legalábbis nagyon ritkán) hogy egy helyen van mindenki....

a felvetésem ezek után továbbra is áll, hogy valamikor egyszer a jövőben, legyen az közeli vagy távoli, egy nap olyan family reunion szinten együtt legyen az a 30 40 akárhány ember.....


*könycsepp az áldozatokért* :cry:
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én bennem még mindig az ANimeStrand gondolata zajlik :)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Az kéne. Csak valaki szervezze^^'
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

liache írta:yo, sorry.... (az egos dolog kicsit igaz)
csak felvetés volt, szerintem nem rosz ötlet, csak kicsit kakául esett hogy le lettem oltva, de mindegyis, mert mire olvasnád a szövegem addigra szépen ki leszek moderálva de hát istenem:D

lényeg ami lényeg (visszafogottabb hangnemben-ehh)

jó lenne ha egyszer sikerülne összehozni a budapesti meet-es társaságot egyetlen egy alkalomra, hogy ne legyen annyira elklikkesedve a társaság, hogy ne legyen "kis" meg "nagy" meet, hanem legyen egy nap amikor együtt szórakozunk :oops: :oops: :oops:
nyauh. szóval, csak ezért is szerettem volna...valahogy nekem bántja a szememet hogy mindenki széthúz, és nincs az (vagy legalábbis nagyon ritkán) hogy egy helyen van mindenki....

a felvetésem ezek után továbbra is áll, hogy valamikor egyszer a jövőben, legyen az közeli vagy távoli, egy nap olyan family reunion szinten együtt legyen az a 30 40 akárhány ember.....


*könycsepp az áldozatokért* :cry:
az egesz gond ott kezdodott, hogy egyesek elkezdtek kulon 'kismeet'-et szervezni, aminek mind mai napig nem tudom mi ertelme volt.. o_O
egyebkent igy hogy vegre joido van es lehet menni a westend tetejere, mar nem lesz annyira szetesve a tarsasag mint lent a kajáldáknál szokott.

(egyebkent meg jovo szombaton jojjon mindenki jrock buliba, sokkal szorakoztatobb mint egy szimpla meet. :-P )
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Mi bajod a kismeettel... Az hogy mi egy ilyen kis társaság lettünk,az nem fáj senkinek :dirr: de mind1..

J-rock buli: woooow,menni akarooook :)

Mayer: nagyon rácuppantál erre a strand témára :cool: gyertek Hévízre strandolni :-)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ha strandolás van, én a mogyoródi aquaparkot javaslom :)
Meg kell tudni, hogy mennyi a beugró, és el kell majd menni (de majd csak júliusban plz, mert akkor érek rá :^_^: ).
Mogyoródi AquaParkban írdatlan sok kafa csúszda van, és ha a belépőt kifizetted, addig csúszkálsz, míg akarsz. Van ott barlangos matracos úszkálós rész is, Ufo is, sok sok csúszda, erős napsütés (hogy még az ember lábfeje is leég), és jó csajok (voltak tavaly). :-P
Az Örs Vezér térről el lehet oda jutni.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

wííííí!!!! nippon shoxx 5 :P lesz para para mi? mondjuk szívesen mennék csak nincs bérletem pénzt meg nem költök jegyre így nem tok menni.... de nem baj^^ Case majd csálj fotókat megumiról + Ji-chanról hogy bénáznak xDDD
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Rita...tudnod kell hogy szellemed a meeten jelen volt :dirr:
Volt széked,Pata hozott képet,én meg kórót :-) Loo-chan még fagyival is megetetett...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

hú, utóbbi meet nagyon jó volt. főleg a fagyizás :D
Amúgy jövök én is jrock-ra. Zúzós lesz :D
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Hol lesz jrock buli?????
Minden részletet tudni akarok!!!
Ha lehet még ma,mer holnap nemvok gépnél!!!
Köcc
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Csak úgy kíváncsiságból: ki volt ma (/most) kismeeten? Szombat van és itthon ülök...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bocsi Xellossnak hogy nem szóltunk, így a kismeetből csak ő ment el :( gomenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (by Liache)
Kép
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Xellos, jól mulattatok? xD
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Mayer, you'll get your punishment :wink: ...
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

....már megkapta méltó büntetését:D:D:D::D:D:D:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Egy kérdés:akkor most a meet még mindig a Westend tetején van minden szombaton ugye?
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

Ott ahol a játszótér is van... de egyébként igen:) szombatonként
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ákos san
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.07.18. 14:40
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Ákos san »

Helo mindenki ! Megtetszett ez a találkozós dolog nekem meg egy barátomnak, de még nem igazán vágjuk hogy is megy ez. Én Pesten lakom, ő meg Zalaegerszegen, de jövő héten feljön hozzám és megnéznénk milyen is ez :) Kell valami extra ahoz hogy elmehessünk? :weh:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Extra dolog? :D Légy animés,ennyi.. Hogy a zalaegerszegiek mennyien vannak :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Válasz küldése