Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Hát sajnos nem megyek most, majd valamikor máskor... ha más nem az őszi Conra :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hello mindenkinek.

Misunak már írtam de itt is szolók hogy valószínüleg holnap én is tudok menni meetre. Szal én is bővíteném a létszámot. :-P.
Remélem a szokásos játékteremlátogatás meglesz :).
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Ezt örömmel hallom, kedves Viko barátom :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Biiru Seijin írta:Hát sajnos nem megyek most, majd valamikor máskor... ha más nem az őszi Conra :D
Kááááár :(
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

van egyáltalán tipp arról, h kb hányan leszünk :osnani:
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

sokan :dirr:
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nos, itt elkezdett esni az esső :dirr: mondjuk meglepődtem volna, ha nem :D nem tartom kizártnak hogy esetleg a nyugatinál már nem esik, de nem valószínű h az is kimaradna a szórásból.. :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nem tartom valószínűnek azt a jelenséget, h a délinél már ne essen, a nyugatinál meg még essen... ettől függetlenül, ha esik ugye nem kint gyülexünk :?:
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Azt akartam én is kérdezni....hogy akkor hol találkozzunk?
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

a gyülekező a bejáratnál van úgyis :D ami meg halovány emlékeim szerint fedett valamennyire :D ha nem a tető akkor kajálda.. vagy játékterem.. de ezt is csak hallomásból tudom ám :D

Szóval aki metróval jön: felgaloppozol a mozgólépcsőn, be a bejáraton, jobb oldalon otta vízeseés..na akkor ismét fel a mozgólépcsőre egy emeletet( a vízesés még mindig ott lesz :D )ahogy felérsz 180 fokos fordulat (azaz visszafelé sétálsz) és a fény felé.. csak a féény feléé :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

érthetőbben: ott ahol a karácsonyfa is szokott állni, annál a bejáratnál kinnt, és nyugi, nem fogunk elázni, mert fedett, szal csak lényeg h 3 körül legyetek ott ^^
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Hát...nem semmi egy kismeet (sok emberrel) volt ^^

Azt hiszem, hogy ezek után majd egyszer még benézek. :D
(fúj.....de utálom a magyar billentyűzetet :? )
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

kismít: LOL ::japhaha:: ::jthrill::
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lassan át lehet keresztelni nagymeetre
Avatar
Load
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:38
Tartózkodási hely: Nem, nem vagyok szomjas.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Load »

Nyet. Marad Kismít.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Na emberek :D MEET És egyben K750i teszt :D az első képek minősége senkit se riasszon el, két fejezet volt, az egyik a tetőn, a másik lent egy elég gyengén megvilágított kajáldás részen. Utobbiaknál látványosan nem szerepelt jól de nem csodálom. Viszont a tetőn /be volt borulva az ég/ elég jó képek készültek, sajnos összesen 33 db (minimum 100at kelett volna) :D szóval tessék öket végignézni. Persze csak hogy ne mindent a telóra fogjunk, hozzátenném hogy péntek délután fél 6 fele jutottam hozzá, szóval semmit nem állítgattam még rajta, a lényeg hogy lesznek ettől még jobbképek is.. plusz annak ellenére hogy a legtöbb képen széken ülünk, elég "mozgékonyak" voltak a meet-esek :D

Ami a Meet-et illeti nos életem első meet-je volt (szerencsére a beigért beavatások, pl westend tetejéről való leugrás, stb elmaradt) nagyon jó volt, én legalábbis jól éreztem magam :D Mondjuk legközelebb lehetne egyenlöbb a fiu-lány arány :D

UI: ha esetleg azt irná ki a kép helyére, hogy konvertálás alatt, ne törödjetek vele, ráklikk, és bejön. a 8.képtöl már nem lesznek szemcsések, ott már a tetős képek vannak.

Enjoy :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ajh, mennyire de nem vaok fotogén... :troll:
jó képek :thumb:

megj.: nem értek különösebben hozzá, de szerintem a telefon lent hozta azt a szintet, amit egy fényképezős telefontól el lehet várni. a "látványosan nem szerepelt jól"-t egy kis túlzásnak tartom :dirr:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Képeket mikor teszed fel a fórumra?
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

outsyder írta:ajh, mennyire de nem vaok fotogén... :troll:
jó képek :thumb:

megj.: nem értek különösebben hozzá, de szerintem a telefon lent hozta azt a szintet, amit egy fényképezős telefontól el lehet várni. a "látványosan nem szerepelt jól"-t egy kis túlzásnak tartom :dirr:
Őő itt nem kritizálni akartam hanem csak felhivni rá a figyelmet h nem mindegyik kép olyan szemcsés mint az első pár db.. összességében elégedett vagyok vele :D és kösz :D

Anubys hogy érted? Egyenként? :D minek? feljebb a Meet szócskára kattintva bejön az első, aztán alul a számoknál tudod váltogatni a képeket :D

Illetve még felhívnám a figyelmet a 25. képre ahol Rossi majdnem kinyomta a kamera szemét :D:D illetve a 26.kép (Loo-chan szeretet és béke :D) viszont a képtől jobbra a lejárat felé az a 2 alak olyan mint a metal gear solid Foxhound rohamosztagosai :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

JÓL LÁTOM hogy az ottan egy COPICCAL KÉSZÜLT Kismeetes CHIBI kép???

JÓL?

*******nyál******
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Doom írta:Ami a Meet-et illeti nos életem első meet-je volt (szerencsére a beigért beavatások, pl westend tetejéről való leugrás, stb elmaradt) nagyon jó volt, én legalábbis jól éreztem magam :D Enjoy :D
Ki mondta neked, hogy elmarad? :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ainariel-hime írta:JÓL LÁTOM hogy az ottan egy COPICCAL KÉSZÜLT Kismeetes CHIBI kép???

JÓL?

*******nyál******
Melyik? :dirr: A véres szájasat én csináltam akrillal,a szebbiket pedig Liache színesceruzával... Copic...jó lenne pár darab belőle..

...Örülök hogy ilyen sokan voltunk,bár úgy érzem nem tudtalak titeket igazán megismerni,úgyhogy remélem még találkozunk :wink: És Mayer köszi a menedéket :D (nevezzük aftermeetnek :dirr:)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Misu: öö, nem tudom melyikre gondolsz, én arra amelyiken agresszív chibik voltak és rá volt írva hogy Kismeet XD és kb a3as volt :D RULZ XD (gomen... a másikat sztem nem láttam és most lusta vagyok végignézni megint az összes képet :dirr: ) de ha te voltál akkor gratuuuu XD ilyeneket mér nem teszel fel devire? :]
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Off: Az lenni én remekművem :dirr: örülök hogy tetszik,5 perc alatt csaptam össze...Már Load birtokában van,esetleg ha beszkenneli felteszem..
meet begins
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Misu írta:...Örülök hogy ilyen sokan voltunk,bár úgy érzem nem tudtalak titeket igazán megismerni,úgyhogy remélem még találkozunk :wink:
Egyetértek, ezért kell majd újabb meeteket tartani. :D (Már ha így elsőre nem bizonyultunk menthetetlenül idegesítőnek. :dirr: ) Egyébként hiányoltam Pal-chant (öö... lehet, hogy azért nem jelent meg, mert nála :-_-: esete forgott fenn?! :dirr: ), ILoveRenjit (nos, rá várhatunk még egy darabig... de... Rita! HA TUDNÁD, MENNYIRE SZERETNEK ITT...! :dirr: ) és Biiru Seijint (most komolyan... tényleg, gyere már el!). Btw Anubys: túl hamar elmentél, kimaradtál a lényegből, legközelebb maradj tovább :wink: ! Link: sajnos rólad nem tudhattam meg túl sokat, mindenesetre az a képregény többet mondott minden szónál :dirr: szal ha legközelebb erre jársz, ugorj be arra a bizonyos ::beer:: -re! :wink: Ssj2Viko: meg fogom nézni a Sayukit, te meg nézd tovább a Wolf's Raint! :wink:

Amúgy meg... kezdek kíváncsi lenni erre a Yonggary-re. :dirr:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Válasz küldése