Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Meglivorn írta:Egyszerű, félnek tőlem, bár fogalmam sincs miért.
Hihi, én is félek tőled. De én meet-re is csak azért mentem el, elöszőr mert b.nőm elrángatott, na igen, nyuszi vagyok... ::japtoun::
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Nona írta:Én soha nem voltam anime talin..., sajnos ::jsleep::

Miért nem?
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Budapestre lusta vagyok felmenni, és egyébként is könnyen előfordulhat, hogy eltévednék ott. Fehérváron meg nincs animetali
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Meglivorn írta:Tévedés. légkondi ellenére kinyitották az ablakot, a társaság fele folyton a lépcső körül tömörült, miközben a hely belül töküres volt. Én szoltam jópárszor hogy "Mózesnek könnyebb dolga volt a vörös tengerrel".
Ja, és jópárszor beszóltak amikor a dolgozók feljöttek, hogy ne foglaljuk el a fél helyiséget, vagy hogy csukjuk be az ablakot.
Ja, legviccesebb meg az volt, hogy utana pont azok voltak leginkabb felhaborodva, meg csinlaták a botrányt akik miatt ki lettünk dobva.. Nomindegy.

Es az ujak es a regiek kozotti 'ellentet'... Fene tudja, de lehet, hogy inkabb az ujoncoknak kellene kozeledniuk ha akarnak? Mert legtobbszor az van ugye, hogy ott van egy kupac ember akikrol azt sem tudjuk, hogy kicsoda, ulnek egy asztal korul es vegig egymassal dumalnak. Bennem semmi kesztetes nincs, hogy odamenjek hozzajuk es megkerdezzem, hogy ki a kedvenc szereplojuk a mittomén SailorMoonbol vagy a Bondage Faeriesbol..

Jó, mondjuk az én helyzetem kicsit más mert én azok miatt járok oda inkább akik a jpop/rock témára vannak ráálva, de azért akkoris.. :)
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Hikari írta:Még én sem... Megvárom, amíg kiépítik a Shinkanzen járatot Győr és Budapest között ::jhihi::
lusta :P
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Szegeden szokott lenni valami ilyesmi?? (én se mentem még el soha)
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Case írta:
Hikari írta:Még én sem... Megvárom, amíg kiépítik a Shinkanzen járatot Győr és Budapest között ::jhihi::
lusta :P
Lehet... de csak egy kicsit ::umh::
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Bibí, én nem vagyok lusta és holnap is megyeeeeeeeeeek ^.^

Amúgy Meglivorn, mufurc: Én eddig azért nem nagyon mentem hozzá a "régiek"hez, mert nem gondoltam, hogy túl szívesen beszéltek velünk, nem akartam odapofátlankodni *Sora-chan no baka* ::japtoun:: Akkor holnap majd menjünk oda hozzátok Momo-chamával beszélgetni? ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Rhyagelle írta:Szegeden szokott lenni valami ilyesmi?? (én se mentem még el soha)
Van. Csütörtökönként. De ne kérdezd pontosan, hogy hol, mert nem tudom. Nem vagyok szegedi. Csak van egy szegedi haverom, aki oda jár. Majd megkérdem tőle, hol van és mikor. Amúgy jövő hét csütörtökön megyek én is szegedi anime-meet-re, mert egész héten Szegeden leszek. A haverom meg elvisz meet-re is.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Amúgy meet szempontjából még én is új vagyok. Nekem egy lev. társam mesélt róla és elmentem. Ekkor még az Oktogonon voltunk. Nem ismertem senkit, aztán odacsapódtam Vámpiékhoz. Azóta meg jól megvagyok egy másik kis csoporttal. Csak Ica-chan gyógyulna már meg. Nagyon hiányzik nekem. Remélem, rendbejön, mert nagyon aggódom miatta. Főleg most, hogy még SMS-t sem tud nekem írni, hogy mi van vele. :(
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Kagome írta:Amúgy meet szempontjából még én is új vagyok. Nekem egy lev. társam mesélt róla és elmentem. Ekkor még az Oktogonon voltunk. Nem ismertem senkit, aztán odacsapódtam Vámpiékhoz. Azóta meg jól megvagyok egy másik kis csoporttal. Csak Ica-chan gyógyulna már meg. Nagyon hiányzik nekem. Remélem, rendbejön, mert nagyon aggódom miatta. Főleg most, hogy még SMS-t sem tud nekem írni, hogy mi van vele. :(
Mi is pont erről beszéltünk 2 hete meeten, Minával meg Vassh-sal, szegény Ica!! Kép Tökre aggódom érte. Meg ugye a többiek is.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Köszi előre is Kagome. Csak szeptembertől leszek szegeden de sosem árt előre tájékozódni. ::^_^::
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Momoko írta: De én meet-re is csak azért mentem el, elöszőr mert b.nőm elrángatott, na igen, nyuszi vagyok... ::japtoun::
És gonolom ennek a barátnődnek most örök hálával tartozol, amiért vette a fáradtságot és elrángatott oda, igaz? ^.-
Amúgy vidéki vagyok, de voltam egy párszor már Pesti meeten (2 éve voltam először és olyan 1-2 havonta felnézek, pl múlt héten is voltam), meg Miskolci meeten is (ma is Miskolcon vagyok, és tegnap voltam meeten, bi-bi! :P), és tavaly nyáron voltam egyszer szegedi meeten is. :P
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Olvasgattam a fórumot, és engem is érdekelne ez a meet ügy, Bp-i vagyok amugy. Csak az a baj, hogy a stílusomat általába az új emberek nem díjazzák, általában az első pillantás után véleményt alkotnak rólam, és az általába negatív... És a másik, hogy a viselkedéssel kapcsolatban én Meglivorn véleményét osztom. És őszitén szólva, nehezen viselem, ha a más baromsága miatt én is szívok. (most gondolok az étteremből való kidobálásra), meg eleve én a kulturált viselkedés híve vagyok.
Viszont a "Régiekkel" szívesen megismerkednék, csak nem érzem magam "méltó"nak rá, meg ahhoz sincs arcom, hogy odapofátlankodjak az én fél éves animes múltammal meg a 17 évemmel a nagy animes-k közé...
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

emperor írta:Olvasgattam a fórumot, és engem is érdekelne ez a meet ügy, Bp-i vagyok amugy. Csak az a baj, hogy a stílusomat általába az új emberek nem díjazzák, általában az első pillantás után véleményt alkotnak rólam, és az általába negatív... És a másik, hogy a viselkedéssel kapcsolatban én Meglivorn véleményét osztom. És őszitén szólva, nehezen viselem, ha a más baromsága miatt én is szívok. (most gondolok az étteremből való kidobálásra), meg eleve én a kulturált viselkedés híve vagyok.
Viszont a "Régiekkel" szívesen megismerkednék, csak nem érzem magam "méltó"nak rá, meg ahhoz sincs arcom, hogy odapofátlankodjak az én fél éves animes múltammal meg a 17 évemmel a nagy animes-k közé...

Hidd el az újjakkal is jól ellenél. Amikor én voltam elöszőr, akkoris az újjak kezdtek el velem beszélgetni (meg Ica)

Gyere nyugodtan, és aki animés arról nem lehet negatív véleménye egy másik animésnek, főleg nem első látásra.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

emperor írta: Viszont a "Régiekkel" szívesen megismerkednék, csak nem érzem magam "méltó"nak rá, meg ahhoz sincs arcom, hogy odapofátlankodjak az én fél éves animes múltammal meg a 17 évemmel a nagy animes-k közé...
Maa, azért kor alapján nem szoktunk diszkriminálni... :drop: Egyébként is, én se olyan régen voltam azért 17 éves (nem vagyok öreg, ugye? >_<;; ), kezdő meg mindenki volt egyszer... Meg aztán, ez nem királyi udvar, hogy az emberek azon problémázzanak, hogy ki méltó mire... :drop: Oda lehet menni mindenkihez, aztán majd kialakul, kikkel leszel jóban, és kikkel nem. Szóval ilyen dolgok miatt ne problémázz, gyere nyugodtan meetre. (De azért a bemutatkozási ajándéknak szánt fél disznót ne hagyd otthon... ^^; )
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

mufurc írta: Maa, azért kor alapján nem szoktunk diszkriminálni... :drop: Egyébként is, én se olyan régen voltam azért 17 éves (nem vagyok öreg, ugye? >_<;; ), kezdő meg mindenki volt egyszer... Meg aztán, ez nem királyi udvar, hogy az emberek azon problémázzanak, hogy ki méltó mire... :drop: Oda lehet menni mindenkihez, aztán majd kialakul, kikkel leszel jóban, és kikkel nem. Szóval ilyen dolgok miatt ne problémázz, gyere nyugodtan meetre. (De azért a bemutatkozási ajándéknak szánt fél disznót ne hagyd otthon... ^^; )
Amit írtam azt nem kell ennyire komolyan venni:D
És amugy hol/hogy szoktatok egyeztetni a meet-eket?
Ja, és nincs itthon disznó, de az egyik aranyhalamat szívesen leőlöm ::jhihi::
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Momoko írta:

Hidd el az újjakkal is jól ellenél. Amikor én voltam elöszőr, akkoris az újjak kezdtek el velem beszélgetni (meg Ica)

Gyere nyugodtan, és aki animés arról nem lehet negatív véleménye egy másik animésnek, főleg nem első látásra.
Én nem azt mondtam, hogy az újakkal nem lennék el, el vagyok én mindenkivel :wink:
Az a vicc, hogy egyáltalán nem néznétek ki belőlem, hogy animes vagyok:D Majd ha egyszer el megyek, meglátjátok! ::jwin:: ::jhihi::
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

emperor írta:
És amugy hol/hogy szoktatok egyeztetni a meet-eket?
Mindíg ugyanakkor van. Szombaton, a Westend tetején. A hivatalos időpont asszem 16 óra, de már sokan ott vannak 2-3 körül is.
Persze álltalában csak az újjak vannak ott olyan korán, és neked mi nem vagyunk jók ::jwar::
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Momoko írta: Persze álltalában csak az újjak vannak ott olyan korán, és neked mi nem vagyunk jók ::jwar::
Azt hiszem nem olvastad el ezt a sort ::argh:: ::onigiri:: :
"Én nem azt mondtam, hogy az újakkal nem lennék el, el vagyok én mindenkivel"

Vagy miből szűrted le ezt a következtetést? ::japtoun:: ::jhuh:: ::onigiri::
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

emperor írta:
Vagy miből szűrted le ezt a következtetést? ::japtoun:: ::jhuh:: ::onigiri::
Azt mondtad, hogy a régiekkel akarsz megismerkedni. Kép

De tudod mit? Gyere el olyan fél 3-3 órára, és dumcsizz el velünk is, aztán ha már látod, hogy milyenek vagyunk mehetsz a régiekhez.
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Akkor, akkor rosszul fogalmaztam, sorry ha megsértettelek.
A régiekkel is meg az újakkal is. Azért emeltem ki a régieket, mert ők azért már valószínűleg az "idősebb", érettebb (legalábbis remélem :D ) korosztály az "újakhoz" képest, és velük lehet hogy könnyebben szót értenék... Nem azt mondom, hogy az újak rosszabbak vagy hülyébbek vagy akármi (bár ez az éttermes dolog adhatna rá alapot).
Most 7végén nem érek rá, a jővő 7végém nem tudom hogy lesz, lehet, hogy kinézek, bár azt hiszem a részedről jobb ha nem számítok túl meleg fogadtatásra... :wink:
Bár rád kiváncsi vagyok, mert érdekes az a szöveg, ami az aláírásod. :wink:
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

emperor írta:Akkor, akkor rosszul fogalmaztam, sorry ha megsértettelek.
A régiekkel is meg az újakkal is. Azért emeltem ki a régieket, mert ők azért már valószínűleg az "idősebb", érettebb (legalábbis remélem :D ) korosztály az "újakhoz" képest, és velük lehet hogy könnyebben szót értenék... Nem azt mondom, hogy az újak rosszabbak vagy hülyébbek vagy akármi (bár ez az éttermes dolog adhatna rá alapot).
Most 7végén nem érek rá, a jővő 7végém nem tudom hogy lesz, lehet, hogy kinézek, bár azt hiszem a részedről jobb ha nem számítok túl meleg fogadtatásra... :wink:
Bár rád kiváncsi vagyok, mert érdekes az a szöveg, ami az aláírásod. :wink:
Ugyan, ugyan. Szívesen látnálak, nem vagyok az a haragtartó típus, és nem is sértődtem meg szóval én örülni fogok neked Kép

Az aláírásomról meg annyit, hogy akkor éppen rossz kedvem volt, és gondoltam mivel nem hülyeség, hát meghagyom, és ha szereted az ilyesfajta animéket akkor ajánlom az Ayashi no Cerest ^^
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Momoko írta:
Ugyan, ugyan. Szívesen látnálak, nem vagyok az a haragtartó típus, és nem is sértődtem meg szóval én örülni fogok neked Kép

Az aláírásomról meg annyit, hogy akkor éppen rossz kedvem volt, és gondoltam mivel nem hülyeség, hát meghagyom, és ha szereted az ilyesfajta animéket akkor ajánlom az Ayashi no Cerest ^^
Akkor örülök, még a nyáron megprobálok kijutni hozzátok! ::jwin::
És az aláírásod szerintem sem hülyeség, sajnos :(
Ha ilyen jellegü az Ayashi, akkor megnézem! Köszi! ::jeye::
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

emperor írta:
mufurc írta:(De azért a bemutatkozási ajándéknak szánt fél disznót ne hagyd otthon... ^^; )
Ja, és nincs itthon disznó, de az egyik aranyhalamat szívesen leőlöm ::jhihi::
Ehh, mufurc-néni csacskaságokat beszél.. tudod szenilis már egy kicsit szegényke.. :shock: A bemutatkozási ajándék nem fél-disznó, hanem ipari mennyiségü csokoládé, aminek az elosztására én vagyok kijelölve.. o__o!
emperor írta: A régiekkel is meg az újakkal is. Azért emeltem ki a régieket, mert ők azért már valószínűleg az "idősebb", érettebb (legalábbis remélem :D )
Igen, mi mind teljesen komoly emberek vagyunk, akik mind teljesen komolyan viselkedunk folyamatosan.. o__o!!!
xDD
emperor írta: Nem azt mondom, hogy az újak rosszabbak vagy hülyébbek vagy akármi (bár ez az éttermes dolog adhatna rá alapot).
Hát abban spec. jónéhány igen-régi meetesnek is nagy szerepe volt... A 'regi' meetesek kozott ugyanugy vannak nem-tul-szinpatikus egyének, mint amennyire az 'ujak' kozott vannak nagyonis normalisak.. tehat telleg nem nagyon van ertelme ilyesfajta megkulonboztetésnek.. ^_^"
Válasz küldése