Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Animetali - Meet

Hozzászólás Szerző: Sora »

Jár vki közületek pesti/vidéki meetre? ::jhuh::
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Re: Animetali - Meet

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Sora írta:Jár vki közületek pesti/vidéki meetre? ::jhuh::

Én! Erről jut eszembe, végre hazajöttek Elyék, úgyhogy fognak jönni, meg lehet, hogy Annye is
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Na, nem mondod.....te jársz? Életemben nem találkoztam veled...asse tom ki vagy! Kép
Ja, amúgy én is járok pesti meetre ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is szoktam járni. Én vagyok az, Andro. Csak itt más a nevem. :)
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kagome írta:Én is szoktam járni. Én vagyok az, Andro. Csak itt más a nevem. :)

Andro, szijja :D :D :D :D

Rajzoltam az emlékkönyvedbe, ja és nem küldted el a fic-et.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hi Momo-chan!
Tudom, hogy nem küldtem el. Még kissé vacakol a gépem. Ki akartam neked nyomtatni, de jelenleg nincs festék a nyomtatóban. Az a rohadt gép meg nem akarta elküldeni. Na, mind1. Jövő héten kinyomtatom neked és elviszem. Remélem. :oops:
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kagome írta:Hi Momo-chan!
Tudom, hogy nem küldtem el. Még kissé vacakol a gépem. Ki akartam neked nyomtatni, de jelenleg nincs festék a nyomtatóban. Az a rohadt gép meg nem akarta elküldeni. Na, mind1. Jövő héten kinyomtatom neked és elviszem. Remélem. :oops:

Drága vagy, szeretlek ::jeye::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kössz Momo-chan! Én is téged! Aztán hozd el az új Yasha-kártyáidat! Én meg viszem neked a Digimon movie5-öt. Te kérted tőlem, ugye? 8)
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Kagome írta:Kössz Momo-chan! Én is téged! Aztán hozd el az új Yasha-kártyáidat! Én meg viszem neked a Digimon movie5-öt. Te kérted tőlem, ugye? 8)

Igen, igen. Kösszi. Most kölcsön van, adva, de meet-re visszakapom. (van Yasha bátyja is)
Kép
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

en is nagyon szeretek mindenkit :D. milyen egy ilyen animetali, meseljetek!
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

gyroscope írta:en is nagyon szeretek mindenkit :D. milyen egy ilyen animetali, meseljetek!
Hát... röviden és tömören: összejövünk, dumálunk, csereberélünk, rajzolgatunk (már aki tud és van hozzá éppen kedve :) ). De a legfontosabb, hogy jól érezzünk magunkat. :D
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Jaja, és az a legjobb, amikor kidobnak minket 1-1 étteremből:))) De most mákunk van, amíg jó idő van, mert maradhatunk a Westend tetején.Az volt a legjobb, amikor a KFCből ki lettünk penderítve, Törpi odaüvöltött nekik, hogy "Különbenis, sz*r a csirkétek!!" Kép
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Azért nem elfelejteni, hogy eddig mindenhonnan azért lettünk "kidobva" mert mindig voltak néhányan, akik nem tudtak viselkedni (étterembe kaját bevinni, az ajtóban és olyan helyen ücsörögni, hogy mások ne tudjanak elmenni tőlük, miközben a helyiség belseje tök üres, stb)

És lassan elfogynak azok a helyek, ami elég nagy, és ahol elviselnenek. -_-
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Jujj, amikor multjor a Burger King-ből rúgtak ki. Nem csináltunk semmit, talán kicsit hangosak voltunk, de lent is volt hangzavar. Persze mégis minket dobtak ki :?
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Momoko írta:Jujj, amikor multjor a Burger King-ből rúgtak ki. Nem csináltunk semmit, talán kicsit hangosak voltunk, de lent is volt hangzavar. Persze mégis minket dobtak ki :?
Tévedés. légkondi ellenére kinyitották az ablakot, a társaság fele folyton a lépcső körül tömörült, miközben a hely belül töküres volt. Én szoltam jópárszor hogy "Mózesnek könnyebb dolga volt a vörös tengerrel".
Ja, és jópárszor beszóltak amikor a dolgozók feljöttek, hogy ne foglaljuk el a fél helyiséget, vagy hogy csukjuk be az ablakot.

Az, hogy kidobtak, nem lepett meg. Amiért megharagudtam, az a kidobás módja volt.

Egyébként mindegy. A westend teteje se fogja túl sokáig bírni, mert mindenki előszeretettel pakolgatja a székeket, ami teljesen rendben van, csak utána vissza is kellene őket tenni.
Én már unom pakolgatni a tucatnyi széket mielőtt hazamegyek :(
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Ha nem akarsz pakolni, akkor menj oda korán, válassz egy helyet, és aztán mindenki oda fog tömörüni(az elején), de mivel te nem hurcolásztál el sehonnan semmit, nem kell visszapakolni. :wink:
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Momoko írta:Ha nem akarsz pakolni, akkor menj oda korán, válassz egy helyet, és aztán mindenki oda fog tömörüni(az elején), de mivel te nem hurcolásztál el sehonnan semmit, nem kell visszapakolni. :wink:
1. Nem megyek korán, mert ugyse áll velem szóba senki. Tapasztalat. Akit ismerek, az későn jár.
2. Nem hurcolok el széket, vagy ha igen, visszarakom magam után. Csak mások után unalmas, és az nem indok hogy nem én voltam, mert ha a biztonságiak megunják a pakolást utánunk, és felkérnek hogy távozzunk, nekem is mennem kell, nem csak másoknak.

Pont ezt kellene mindenkinek felfogni. Nem dobálózni, és rendet hagyni magunk után, és nem akadályozni másokat. Akkor nem dobnak ki.
Ilyen egyszerű.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Hányan szoktatok lenni egy ilyen találkozón egyébként?
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Igazad van Meglivorn, csak sajnos az a baj, hogy ha sokan vagyunk, és jól érezzük magunkat, senki nem figyel a másikra, ha józan ésszek próbál gondolkodni....én ezt egy másik fajta ilyen társaságnál tapasztaltam, de ott azért durvább dolgok is voltak, mint a székpakolás....De mind1^^
Remélem a Westendből nem fognak minket kirúgni, mert az jó hely^^
Amúgy ha korábban jössz, miért nem ismerkedsz az újakkal?:)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Hikari: Változó, most nyáron kisebb a létszám, de csúcsidőben olyan 50 körül... Általában jó a társaság, bár a tapasztalatom az, minél nagyobb a tömeg, annál kevésbé élvezetes a dolog. A legjobb akkor szokott lenni, amikor már csak 10-15-en vagyunk és egy csoportban ül/áll mindenki.

Sora: Egyszerű, félnek tőlem, bár fogalmam sincs miért. Ráadásul az általam ismert animék nagyrészéről fogalmuk sincs és viszont. Az újak általában németesek, amit én nem értek.
Meg a vaci utcai BKban volt hogy melobol mentem meetre es olyan 3 korul ertem oda... ket orat ultem egyedul es a Newtype-omat olvastam, mert a köszönésemet se fogadták. De ha odamegyek az asztalhoz, hogy megnézzem miről folyik a diskurzus, általában a következő a reakció: néma csend, döbbent pillantások, a "mit akar ez" típusból.

Nem csak a "régieket" ismerem, de egy ekkora csoportban azért kialakulnak klikkek, társaságok, akik nagyjából együtt vannak.
Acheron pl. tipikusan az az egyén aki mindenkihez odamegy és mindenkivel ismerkedik, de most már sok olyan van akiröl ő se tud semmit. Ez van.

Ennek azonban semmi köze a fentiekhez. Az, hogy rendet hagyok-e magam után, nem az érkezési időtől és a társaságtól, csakis tőlem függ. Minimális jólneveltség. Szerintem.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hikari írta:Hányan szoktatok lenni egy ilyen találkozón egyébként?
Hát, egyszer, még réééégen volt vmi népszámlálás, akkor vmi hatvan körül jött ki a szám, ha jól emlékszem... ^^ De most már kevesebben vagyunk (szerintem).
Sora írta:Igazad van Meglivorn, csak sajnos az a baj, hogy ha sokan vagyunk, és jól érezzük magunkat, senki nem figyel a másikra, ha józan ésszek próbál gondolkodni....
Maa, ezért kéne mindenkinek kicsit odafigyelni. Mármint, OK, jól érezzük magunkat, de azért a helyet is meg kéne tartani... Tombolni meg bulizni lehet máshol is, ahonnan nem rúgnak ki. :wink:
Sora írta:Amúgy ha korábban jössz, miért nem ismerkedsz az újakkal?:)
Hát, én személy szerint azért nem, mert 1) általában nem az érdekli őket, ami engem, 2) zárt csoportot alkotnak, akik tökjól elvannak magukban, és akikhez max. odacsapódni lehet, beszélgetni velük nehezen. Ez most nem vádaskodás vagy bármi, csak velem egyszerűen ez a helyzet.
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Érdekesek ezek a tömegpszichológiai fejtegetéseitek.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Jé, szia mufurc Kép

Sztem holnapi meeten csináljunk népszámlálást :wink:

A klikkesedés-dologra nem igazán tudok mit mondani. Mondjuk én ebből a szempontból újnak számítok (kb. 1 éve járok meetre). De persze sokakat nem ismerek, és sztem így névről se te, se Meglivorn nem tudjátok ki vagyok ^^' De mondjuk meeten van egy csomó olyan ember, akikkel beszélgetek és azt sem tudom, ogy hívják, mert csak arcról ismerem. És ez sztem alapból elég sokat előfordul, mert nagyon sokan vagyunk. Az a baj, hogy sztem soha nem lehetne azt mondani, hogy mindenki ismeri egymást, mert nagy a létszám és gyakran jönnek új emberek, és mennek is el...Hjaj, nehéz az élet Kép
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Én soha nem voltam anime talin..., sajnos ::jsleep::
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Még én sem... Megvárom, amíg kiépítik a Shinkanzen járatot Győr és Budapest között ::jhihi::
Válasz küldése