Általános

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható
Ricz
Nagymester
Nagymester
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Ricz » 2020.01.15. 19:03

Titkos írta:
2020.01.15. 16:26
...
Nos, gyorsan feltöltöttem egy 2 perces "gameplay-t" nem nyilvánosan a Saya no Utából, mert ugye, az a leggyerekbarátabb tartalom, amit csak ki lehet találni egy necces Postal 2 futam után. Beraktam a gyerekbaráti megjelölést, és igen, ezzel együtt jár a kommentszekció tiltása is. Is, mert a célzott reklámok, az értesítések (why?), az ajánlott tartalmak szűkülési lehetősége is benne van. Csak ezt a feltöltéskor az információs doboz kegyeskedik nem említeni. Meg ugye, van egy guide line is, hogy mi számít gyerekbarátnak, de őszintén... De a büntetési tételeket nem látom hozzá, valszeg ez is olyan lesz, mint a szerzői jogos strike rendszer. "Abuse the shit out of it."
"A vérfürdő a második legkimerítőbb tevékenység a futball után."
Kép
MAL || Librarian Warrior

Titkos
Grafomán
Grafomán
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2020.01.16. 20:24

Köszi, akkor erre azt tudom mondani, hogy "néha utálom, amikor igazam van", ez most pont egy olyan helyzet. ^^" Részemről akkor maradok egyelőre "jelöletlen", ha pedig végképp kikényszeríti belőlem a YT, akkor bizony inkább bevállalom, hogy "18+-os" a csatornám (még ha ez amúgy rohadtul nincs is így XD), de a kommentálási lehetőséget ne vegyék el tőlem (meg mástól sem), az az életem. :lol:
Kép

Válasz küldése