Általános

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Heh, feltöltsem neked az én verzióm? :D
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nem, köszi... végül letöltöttem egy ilyen 10 gigásat gyorsan kellett, aztán lejött pár óra alatt, van is minőség, majd kiszalad a monitorról a szélessáv, a csillogástól meg nem látom a lényeget :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla, ha ez megnyugtat, én is unom már, hogy lassan minden sorozat csak "másfél giga / epizód" méretben van fenn mindenütt, főleg, hogy egy csomó cuccnál nem is indolkolt a BD, a "mezei" DVD is bőven elég lenne, mivel nem akkora látványorgiák, hogy ilyen felbontásban nézze őket az ember. Az a baj, hogy van egy csomó "technika-buzi", akik 5000x6000-res felbontásban akarják nézni azt is, hogy XY moe animében a loli elpirul, és ennél alább nem adják. Mi meg szívunk azzal, hogy csak ilyeneket töltenek fel mindenhová, mert rohadt sok helyet foglal (ez amúgy még letöltésnél el is megy, de ha ki akarod írni lemezre...), nem biztos, hogy egyáltalán akadásmentesen le tudja játszani a gép, meg persze az is több idő, amíg letöltöd.

SB, a te Tiger & Bunny verziódat szerintem majd én fogom elkérni, mert Mordályos, meg pár honlap is nagyon ajánlgatja nekem hogy a Mirai Nikki után ezt nézzem meg, viszont az tuti, hogy 10-17 giga közötti részeket én le nem szedek. :dirr: (Ez most független az anime címétől, szal ekkora fájlokat még TTGL-ből sem szednék, ez egyszerűen már "This is madness!" kategória nálam.)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mondanám, hogy ismerős.... de én, aki ott tart, hogy a kedvenc animéjéből (2002-es, tegyük hozzá) leszedte a legszebb BD ripet ever, kínai felirattal...
Majd torrenten áttöltöm, vagy ha nem megy, pár részenként feltöltöm data.hu-ra.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Mondanám, hogy ismerős.... de én, aki ott tart, hogy a kedvenc animéjéből (2002-es, tegyük hozzá) leszedte a legszebb BD ripet ever, kínai felirattal...
XD Amúgy az a vicc, hogy elvileg én is maximalista lennék, ergo mozivászon-széles felbontásban kellene töltenem minden animét, ami az átlagnál jobban érdekel, de egyszerűen ez már az a pont, ahol sokkal többet vesztek, mint nyerek, így nem éri meg. Érted, egy lemezre ráfér mondjuk 3-4 rész, és akkor egy 26 részes sorozat már egy doboz DVD lenne? (Vagy veszek BD író/olvasót, meg üres lemezeket, de az sem két fillér...) Persze azt megértem, ha valaki legalább azt a pár kedvencét BD ripben akarja a gépén tudni (bár megjegyzem, nekem a TTGL bőven elég volt sima DVD ripben, Motto To Love Ru-t is csak azért szedtem BD-ben, mert egyszerűen ahogy Ayla is mondja, nem volt ennél "silányabb" verzió), de hogy minden ekkora felbontású legyen, annak tényleg nem látom értelmet. (Egyik haverom a csúcs: nézni csak HD-ben néz bármit, kiírni pedig a legnagyobb BD felbontást írja ki. Slusszpoén, hogy a gépe jelenleg messze nem képes akadásmentesen lejátszani a BD ripeket, és csak a jóég tudja, hogy mikor fog beújítani egy olyanra, ami igen, de ez neki valahogy ideológiailag fontos, hogy így foglalja a helyet kiírva a dobozokban. :dirr: Erre mondtam, hogy "technika-buzik". XD) Amúgy melyik ez a 2002-es sorozat? :D
Sárkánybaby írta:Majd torrenten áttöltöm, vagy ha nem megy, pár részenként feltöltöm data.hu-ra.
Köszi. :) Btw, a te verziód mennyit foglal összesen? (Most 7 giga szabad helyem van kb. de tudok még csinálni, ha kell. XD)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Nekem manapság nem nagyon lakik anime a gépemen, csak a szokásos. Meg amit beszereztem, ritka, és nem akar menni a gépről. Meg a Tiger & Bunny. Meg a Princess Tutu, amit ki kéne írni, immár harmadjára (mikor Nyullal néztük, kiderült, hogy az a verzióm, ami ki van írva, tönkrement).
Titkos írta:Amúgy melyik ez a 2002-es sorozat? :D
Szerinted? :P :P :P XD

Nem tudom, hogy a BD ripeim azért foglalnak kevés helyet (a Twleve Kingdoms max 150 mega/rész, a Yukikaze alulról 200 mega/rész), mert régiek (mindkettő 2002-es... hmm, jó év volt XD), vagy mert olyan a kódolás? Mert plö volt nekem Zeta Gundam BD ripem, álomszép volt, 720p, 800 mega. És ez volt a kisebbik, ugye. És ez meg 1985-ös anime. Lehet a kínaiak tudnak valamit, amit én nem (igen, a változatosság kedvéért a Yukikaze is kínai felirattal van XD).
Titkos írta: Köszi. :) Btw, a te verziód mennyit foglal összesen? (Most 7 giga szabad helyem van kb. de tudok még csinálni, ha kell. XD)
Nagyjából 7,5 giga.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:...kiderült, hogy az a verzióm, ami ki van írva, tönkrement).
Apropó, ilyen megtörténhet? Én is jártam már úgy, hogy régi Slayers Next CD-men az egyik epizód hibás volt, ami azért volt érdekes, mert én híresen olyan vagyok, hogy nem elég, hogy kiírás előtt csekkolom, hogy jó-e a fájl, de még utána is ellenőrzöm, amikor a lemezen van. Viszont hallottam olyat, hogy az ilyen üres lemezek "élettartama" olyan 10-20 év, ez igaz? (Ja, és akkor mivel garantálják, hogy a boltban vett eredeti DVD nem krepál be szintén ennyi idő után?)
Sárkánybaby írta:Szerinted? :P :P :P XD
Alapból a Twelve Kingdoms ugrott be elsőnek, de lusta voltam utánanézni, hogy melyik évben készült. XDDD Btw, én a kódolásra tippelek, főleg, amikor volt "szerencsém" végignézni a Star Driver során, hogy a GG subbercsapat "csak úgy poénból" a TV rip aviknak is részről-részre változtatta a méretét, 200-300 megáról indultak, és pár rész múlva már 500-nál tartottak, még írták is, hogy "lol, hétről-hétre licitálunk egymásra a feltöltőkkel" vagy mi. Nekem persze már kevésbé volt vicces, amikor ki kellett írnom a részeket. A 150 megás BD ripedre meg annyit, hogy: just wow! O_O
Sárkánybaby írta:Nagyjából 7,5 giga.
Ó, az tökéletes lesz! :D
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:Viszont hallottam olyat, hogy az ilyen üres lemezek "élettartama" olyan 10-20 év, ez igaz?
Szerintem nincs olyan sok. Max 5 évet tippelek.

Az én verzióm a karcolódások miatt ment tönkre.
Titkos írta: Alapból a Twelve Kingdoms ugrott be elsőnek, de lusta voltam utánanézni, hogy melyik évben készült. XDDD
Dingdingding!! Ön nyert!
A kulcsszó a "kedvenc animém" volt, mert sok tetszik, de kedvenc csak egy van.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos mindegy, hogy márkás CD/DVDt veszel egy lemezboltban vagy tescos pár forintosat, az élettartama ugyanyannyi: minimum 7, maximum 12 év. És ez kevés. A blúrájét nemtudom. De ha nincs legalább 25-30 akkor lehet lehúzni a vécén. :D

Amúgy nálam sem lakik anime, csak ami várja, hogy kiírjam, pl PantyStocking meg steisgate. Ezek értelmes dvd formátumban vannak, szal elüldögélnek ^^ De Tiger meg Bunny lehet, hogy kiírandóan epic lesz ám ez a verzió akkor is repül, majd akkor legfeljebb, SB én is koldulok tőled.

Amúgymeg a szüleim mindig ki vannak bukva, hogy öcsém mennyit el bír költeni a gépére. Mert ugye ahogy telik az idő, az úgy öregszik. Én meg is értem a kibukásaikat, mert ugye ahelyett, hogy arra törekednének a fejlesztők, hogy egy-egy program és játék ne kérje a csillagokat az égről vagy olyan videókártyát amit még piacra sem dobtak, inkább kitalálhatnák, hogyan legyen überminőségünk 2 GB rammal és nem foglaljon 15-25 GB-t csak pl 1-et. NA, MAJD AZ LESZ A FEJLŐDÉS. Addig ez csak egy mocskos nagy piac. ^^ Amúgy arra is mérget veszek, hogy mindezek már rég ki vannak találva csak nem a köznépnek ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayla írta:...ahelyett, hogy arra törekednének a fejlesztők, hogy egy-egy program és játék ne kérje a csillagokat az égről vagy olyan videókártyát amit még piacra sem dobtak, inkább kitalálhatnák, hogyan legyen überminőségünk 2 GB rammal és nem foglaljon 15-25 GB-t csak pl 1-et. NA, MAJD AZ LESZ A FEJLŐDÉS. Addig ez csak egy mocskos nagy piac. ^^
Ez mindig piac volt, mindig piac lesz. Bár mostanában egy-egy játék költségvetése mostanában képes szinte hollywoodi magasságokba szökni (a C64-es időkben nem volt ilyen, de még a Doom vagy a Quake is egy maroknyi csapat alkotása, bár az utóbbinál azért már befigyel egy akkora név, mint Trent Reznor), több száz fős stáblistákat látni... na most ha mindezt a kisebb hadsereg által összehordott iszonyat sok anyagot tényleg el tudnák futtatni egy alap gépen, akkor nem menne a sírás, hogy mennyivel sz@rabbul néz ki a konzolos verzió (visszakanyarodva egy másik topikhoz). És nem tudják megcsinálni. Nem azért nem tudják, mert a gonosz tömörítőlobbi az asztalfiókban tartja a csodafegyvert (hű de emlékeztet ez az olajhelyettesítőkkel kapcsolatos városi legendákra!), hanem mert dolgozni kéne vele, még többet (esetleg használhatatlan eszközökkel :dirr: ), és gyorsan akarják kitolni a játékokat. Hogy legalább pár év késéssel kint legyenek. Hibákat is hagynak bennük bőven :LOL:

DVD-k? Ja, döglenek-halnak, nem is bízok bennük. Nem is tudom, mikor írtam utoljára lemezt. És ez baj, mert a backup vinyóm tele van :hammer:

Amúgy alap, hogy amit lehet, 720p-ben nézek, viszont úgy vettem észre, hogy egy mezei animesorozatnál egész egyszerűen fölösleges fölé menni, úgyse kapok semmit az extra adatmennyiségért. Hulladék módon tömörített anyagot viszont láttam eleget, sajnos, és ez felbontásfüggetlen...

Madokát persze levadásztam Bluray ripen, a Haibane Renmeit pedig japán DVD ripen, mert az jobb minőségű, mint az amerikai verzió, amit még az ebayről megvettem ^^ Jó pár kedvencet tartok egyébként vinyón, sajnos kell a vinyó, pedig tök jó lenne teljesen némacsöndes SSD-re átállni... (viszont nem fogok 1TB+ SSD-t kifizetni, az hót ziher :knife:)

Egyébként ha az embernek van egy kis türelme, nagyon jól el lehet lenni pár éves játékokkal, most szereztem be Dead Space-t meg Obliviont, előbbi szépen futott 1920*1200-ban is, utóbbit meg még ki se bontottam :drop: Nem csak a gép olcsóbb alájuk, hanem a játék se kerül tizenezrekbe, mint újonnan (nem tudom, mit gondolnak, lopom a pénzt, hogy annyit adjak egy nyamvadt programért, amivel lehet, hogy csak pár órát játszok? Egyáltalán hányan veszik meg ezeket???)

Erről jut eszembe, nem tudja valaki ZUN banxámlaszámát? Itt nincs Touhou, de ha valakit, őt megtámogatnám pár sör erejéig ^^
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én egy laptopon animézek, úgyhogy ebből kifolyólag én is azok közé tartozom, akiket jobban érdekel a felirat minősége, mint a videóé. Szinte mindig SD, max 720-as verziókat szedek, és én is nagyon tudok haragudni, ha csak HD verziót találok, fölösleges egy ilyen kicsi képernyőre, csak a helyet foglalja és néha még aggat is. Mondjuk ha az öcsém gépén nézek valami, akkor már én is bevállalom a BD rippet, de az ő gépének a teljesítménye többszöröse az enyémnek és egy HD monitor is társul hozzá (mondjuk kiírni már nem szoktam őket, inkább leszedem kisebb verzióban is). ^^

BTW: a Tigris és Nyuszi háromféle verzióban is tölthető a BakaBT-ről.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Ayla »

alvaro írta:..... de még a Doom vagy a Quake is egy maroknyi csapat alkotása, bár az utóbbinál azért már befigyel egy akkora név, mint Trent Reznor), több száz fős stáblistákat látni...
Hol, mi? *_* Mindegy, kell! De mi kell pontosan? :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ha én egyszer oda jutok, hogy kell egy kábé up-to-date asztali gép, ami elbírja a legújabb játékokat/videókat, szerintem legalább 3 ember véleményét fogom kikérni a témában, mert lövésem sincs a számítógépekről... ^^;
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayla írta:Hol, mi? *_* Mindegy, kell! De mi kell pontosan? :dirr:
Quake. Méghozzá az első, 1996-os. Trent épp 5 éves "szabadságra" ment a NIN-albumok készítését illetően, belekóstolt ebbe-abba, pl. készített zenét és hangeffekteket az id software alakuló játékához - ez lett a Quake.

Ha ilyen kis, maximum 50 megás pakkot találsz belőle, az nem lesz jó, nincsenek benne az eredeti CD audiotrackjei. Nagyobb kell, ISO, vagy akár külön az OST, és azt lehet játszani közben :) Nekem egy OST-m van, 263kbps aoTuV b4 (Lancer SSE build - gyanús, hogy én kódoltam magamnak, én szoktam ilyenekkel szórakozni akkoriban :D) Ogg Vorbis, ha ez mond neked valamit :D

Az eredeti játék alatt egyébként úgy szólt a zene, hogy a CD meghajtót dirigálta, és az a játék hang alrendszerétől függetlenül küldte a kártyának vagy az erősítőnek, ha pedig más CD-t tettél be alá, akkor azt játszotta.
Geri
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.12.10. 00:35

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Geri »

lassan eljön az ideje, hogy vennem kéne valami 4 magos kacatot. szerintem amd lesz. még várok néhány hónapot, hogy lejjebb menjen az ára, aztán akcióba lendülök.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kereskedelmi forgalomban van már a Windows8, úgy tudom október elején jön ki.
Szóval még pont idõben gizdulok vele, hogy nekem már az van. :P
Ha már a Microsoft annyira a termékihez akarja kötni a leendõ informatikusokat, gondoltam miért ne fejlesszek hordozható alkalmazásokat win8-on. :D

Frissítettem a éles Windows 7-emet, mert a pár órás próba után sokkal jobban bejött az új start felület, mint a menü. Ott se nyomkodtam ikonokra el kezdtem gépelni az alkalmazás nevét és entert nyomtam, itt ugyan az meg van viszont a start felületre tök jó dolgokat lehet rakni. (És mi lesz ha használható alkalmazások is felkerülnek a Store-ba!)

Az egyetlen sarkalatos pontnak a Dexpot virtuális asztal kezelõt tartottam, de mivel az is gond nélkül fut, így hiába próbálta MS az asztalt háttérbe szorítani én egyszerre 9 asztalt is használok.

A start képernyõt is ehhez igazítottam, központi helyen az asztal választó parancs ikonok és a winamp vezérlõ parancs ikonjaim vannak. Most az tudom mondani, hogy a Windows shortcut-ok igen hasznos dolgok, ha az ember jól paraméterezi a futtatott alkalmazást. Pl. A shutdown.exe-re mutató linkekkel kilehet javítani a hiányosságot, hogy szörnyen nehéz megtalálni a leállító linkeket az új felületen.

Jól mûködik a rendszer, még úgy is hogy a meglévõ win 7-et frissítettem, és megmaradtak a beállítások meg minden. (Vagy én tartottam nagyon tisztán a rendszerem. Vagy a 8 semmiben sem különbözik a 7-tõl a csirivili érintõ képernyõre optimaziláson kívül. :D) A frissítések is felmentek rá újraindulás nélkül, vagy még nincsenek is. Így keddenként se kellet leállítanom a rendszert csak hibernálnom. És most, hogy már a memóriában valószínûleg többször van laphiba, mint sikeres olvasás, ezért néha kicsit elgondolkozik a rendszer, feltûnt, hogy már 10 napja megy a rendszer. 16-án indult és ma 26-a van.
Szerintem ma már kikapcsolom, hogy újra rendezõdjön a memória. XD


Más szintén ide illõ:
Tegnap elveszett a fenti win8-as gizduásom az éterben, az Aoi oldallal valami nem mûködött. Vissza gombbal nem tudtam visszanavigálni a szöveg böngészõben elchashelt változatához, csak a post üzenet maradt meg amit akárhányszor újra tudtam küldeni, de mindig 404-es hibát kaptam.
Mivel nem volt kedvem újra írni a posztot. Rákerestemgoogliztam hogyan lehet kinyerni az elküldött post üzenet tartalmát. De nem találtam semmit. Ezért leküzdve lustaságom, a gépem Nginx szerveréhez hozzá adtam még egy virtuális hostot, össze dobtam egy 2 soros php scriptet, ami kiechozta az összes post paramétert. Aztán a firefoxnak megadtam a localhostot mint proxy címet. Miután a megfelelõ könyvtár struktúrát is megalkottam, ami egyetlen egy "forum" mappából állt, és a php scriptet is átneveztem, valóban kiechozta a elküldött kérést. És benne megvolt egy az egyben a posztom is.

Ez 5 percig se tartott. És most verem a fejem az asztalba, mert igazából a önállólabor témámhoz se kellenének bonyolultabb ötletek és megoldások, de azzal mégse vagyok képes foglalkozni, pedig nincs is, hogy nem tetszik a téma, vagy hasonló. Miért nem megy a dolog, ha kényszer van mögötte!?
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Mit találtam most a Windows store-ban:
Anime Seasons: http://apps.microsoft.com/webpdp/app/0b ... 7c64bb8c4a
Jó sok informatikus otaku van az biztos. XD
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én meg mit találtam Redditen: http://i.imgur.com/2ulzC.png
Ezaz, Notch, mondd meg nekik!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Sárkánybaby írta:Én meg mit találtam Redditen: http://i.imgur.com/2ulzC.png
Ezaz, Notch, mondd meg nekik!
:thumb:
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: scineram »

Be lehet állítani a Windows 8-at, hogy úgy nézzen ki mint a Windows 98(5)?
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:Be lehet állítani a Windows 8-at, hogy úgy nézzen ki mint a Windows 98(5)?
Nem, de a csili-vili átlátszó témát se lehet. Teljesen át írták a felületeket, az eddigi 3d elemek (a gombok, a tálca) most szépen belesimulnak a többi közé, szóval szerintem talán még kevésbé erőforrás igényes az új felület, mint a classic.

De tönkre van menve az aksim, így nem tudom összehasonlítani most mennyit bír azzal, hogy régen mennyit bírt.
(Mert az aero vs classic téma 1-háromnegyed óra különbséget jelentett akumlátor időben. Szóval ez jó viszonyítási alap.)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: alvaro »

...és most hova tovább? :weh:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

alvaro írta:...és most hova tovább? :weh:
Írja is cikk, Skype.
Igaz, már rég nem használom aktívan az MSNt (és nem azért, mert más megy helyette), de ez a húzás akkor is elég szar.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Általános

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A "csodás" új YouTube-on hol lehet beállítani, hogy ha a kedvencek listájából választok ki egy videót, akkor csak azt játssza le, ne kezdjen el végigmenni automatikusan a listán?
Kép
Válasz küldése