Emule

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható

Ismered az Emule-t? Szoktad használni?

Igen
81
59%
Nem
56
41%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nekem is az alacson ID-vel van a bajom :oops: És hiába megy egész nap, a maximum letöltés kb. 1-3kb/sec között ingadozott... sőt minél tovább megy, annál inkább visszaesett, egészen 400B/sec-re... A tűzfalamat kikapcsoltam, és a visszaolvasott tippeket is kipróbálgattam (pl.újraindítás), de továbbra is alacsonyat ad... Van valakinek vmi ötlete esetleg? ._.
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

dönci írta:Nagyon köszönöm Chronos a gyors és kielégitő válaszodat.
Ez nem emule kérdés de hátha tudsz segíteni??!!! :weh:
Emuleval leszedtem egy játékot a lányomnak de mikor kitömöriteném akkor jelszót kér!!!!Esetleg van valami megoldás????

Köszi
Huh. Hát lehet hogy a fájlnévben benne van egy url, pl:

Kód: Egész kijelölése

www.akarmi.hu
, és ilyenkor az szokott lenni a jelszó, vagy ha megnyitod a tömörített állományt, akkor található benne egy txt kiterjesztésű fájl és annak a fájlneve a jelszó...
Általában ilyenek vannak, bár én még mindig úgy gondolom, hogy miért jelszavazzák le a tömörített állományokat, hiszen semmi értelme... :weh:
sil írta:A másik dologban pedig csak rád tudok hagyatkozni, vagy a Sivka vagy a Morph mod közül a szerinted jobbikat linkeld be légyszi, te jobban tudod melyik a jobb. És ha lehet egy rövid kis infót a telepítésről.
Még egy kérdés. A Speciális beállítások fül alatt található "Biztonsági.met/.dat fájlírást" mire érdemes állítani? Jelenleg rendszerleállításkor opcióra van, így gondolom amikor kikapcsolom akkor csinálja a biztonsági mentést, de mi van akkor, ha a "mindig" opciót állítom be :?:
1. Morph fejlettebb és több funkcióval rendelkezik, mellesleg 2 hetente jönnek ki belőle az újabb verziók, szóval foglalkoznak vele...:)
Sivka egy nagyon jó mod, de már elég régóta (több hónapja?) nem foglalkoztak vele, és meglehetősen le van maradva a Morph tudásához képest...:)

Telepítéshez csak annyit kell tenni, hogy letölteni azt a tömörített állományt, amely tartalmazza a BIN szót, az SRC nem kell...:)
Ezután kicsomagolni és felülírni az Emule könyvtárban lévő fájlokkal...:)

2. Nem állítottam még soha át, nekem megfelel hogy kilépéskor menti csak le...:)
MaKo írta:Nekem is az alacson ID-vel van a bajom :oops: És hiába megy egész nap, a maximum letöltés kb. 1-3kb/sec között ingadozott... sőt minél tovább megy, annál inkább visszaesett, egészen 400B/sec-re... A tűzfalamat kikapcsoltam, és a visszaolvasott tippeket is kipróbálgattam (pl.újraindítás), de továbbra is alacsonyat ad... Van valakinek vmi ötlete esetleg? ._.
Routered van?
Milyen Emule? Mod?

Ha routerről megy, akkor a routeren kell engedélyezni a portokat...:)
Ha nem, akkor tűzfalon...:)
Ha egyik sem, akkor érdemes portot változtatni, és újra ugyanez egészen addig amíg nem sikerül...:)

CHRONOS
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nincs routerem, és modom sincs ._. a tűzfalat meg kikapcsoltam (bár tűzfallal is működik, de arra gondoltam talán az a baj, és ezért lelőttem).
sil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.01.26. 22:33

Hozzászólás Szerző: sil »

Köszi Chronos, most már csak annyit kérnék légyszi szerezz nekem egy linket a Morph mod-hoz. 0.42d verziót használok.
Köszi
Sil
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

sil írta:Köszi Chronos, most már csak annyit kérnék légyszi szerezz nekem egy linket a Morph mod-hoz. 0.42d verziót használok.
Köszi
Sil
Legfrissebb verzió...:)
Válassz egy szervert, azt mehet...:)

CHRONOS
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

MaKo írta:Nincs routerem, és modom sincs ._. a tűzfalat meg kikapcsoltam (bár tűzfallal is működik, de arra gondoltam talán az a baj, és ezért lelőttem).
Oprendszer?
Ha Windows, akkor SP1, SP2 fel van pakolva?

SP2-vel voltak gondjai az Emulenek, és az is nagy gond, hogy nem modot használsz...(legalábbis ilyen esetben)

A legújabb modokban a beállításokban be lehet állítani, hogy semlegesítse azokat a portokat, amiken az Emule fut, így semmilyen program nem tudja megakadályozni az Emule szabad futását...:)

CHRONOS
sil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.01.26. 22:33

Hozzászólás Szerző: sil »

Köszi Chronos. Közben guberáltam hozzá egy Morph mod-ot, és fel is raktam, de nem mertem a v5.17-t mert azt a 0.44d-s eMule-hez írja, hanem a v2.4-t mivel azt írta a 0.42d-hez. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet a v5.17-t felrakni az én verziómra? Mindegyik csak azzal fut amelyikhez írják?
A LowID-t megpróbálom egyeztetni a kiszolgálómmal, mert a router-hez csak ők férnek hozzá, remélem össze tudják hozni, hogy feloldják nekem azt a két francos port-ot.
Üdv.
Sil
Avatar
maowl3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.12.04. 16:23

PHOENIX RULEZ

Hozzászólás Szerző: maowl3 »

Kössz a segítséget tényleg a tűzfal volt a gond! Hülye voltam vagyis gondoltam rá de nem néztem meg. Most beállítottam és műxik a Phoenix. Tényleg jobb egy csomó dologban viszont egy valamiben nem annyira. Nem igazán tudtam megnézni eddig még egy emberke fájljait sem. A sima eMule-ban a "Forgalom" ablakban meg tudtam nézni, de itt egy külön kis ablakot nyit meg neki ahol semmi....lehet hogy ebben a modban meg sem lehet nézni a feltöltők/letöltők cuccait? :o
Még egy dolog.Van egy-két file ahol teljesen még soha nem látta a cuccot. Ezek nem is fognak lejönni akkor? Mert ha nem akkor lelkesen megkeresem a "Mégse" opciót!
THXXX - MAOWL :lol:
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Chronos írta: Oprendszer?
Ha Windows, akkor SP1, SP2 fel van pakolva?
CHRONOS
Windows XP... de, öö, mi is az hogy SP1/SP2? ^^" Elnézést lámaságomért ^^;
Nem tettem még fel modot ._. Igazából nem tudom melyiket kéne ehhez (0.44d) a verzióhoz...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

MaKo írta:mi is az hogy SP1/SP2? ^^" Elnézést lámaságomért ^^;
Service Pack 1 ill. 2. Ez utóbbi telepítése (általam legalábbis :dirr:) nem ajánlott.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Chronos írta: Legfrissebb verzió...:)
Válassz egy szervert, azt mehet...:)
Itt van egy jó mod 0.44d-re...:)

CHRONOS
keszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.05.28. 15:51

keszako

Hozzászólás Szerző: keszako »

Ezek az utolsó mondatok megfogtak:akkor hogy kell MODot telepiteni?
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Minden Emule-snek:
------------------------------
Fogok készíteni egy FAQ-t hamarosan, ami valószinűleg minden kérdést meg fog tudni válaszolni...:)
------------------------------

CHRONOS
Avatar
tyler
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.06.11. 20:41
Tartózkodási hely: UK
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tyler »

Hi!
megint én.
Most 1 olyan kérdésem lenne hogy ha töltök le 1 filmet egy bizonyos letöltött adatmennyiség után elérhetővé válik az Előnézet funkció. de miért van az hogy egyszer el tudom indítani egyszer meg nem, mert azt írja ki h a Windows media Player ismeretlen hibát észlel.
Ez miért van???

Előre is kössz a helpet...De hát azért vagytok nem?? :lol:
Playstation és Playstation2 játékok. A legrégibbektől egészen a legújabbakig.
www.magicstick.warezcenter.hu
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

tyler írta:Hi!
megint én.
Most 1 olyan kérdésem lenne hogy ha töltök le 1 filmet egy bizonyos letöltött adatmennyiség után elérhetővé válik az Előnézet funkció. de miért van az hogy egyszer el tudom indítani egyszer meg nem, mert azt írja ki h a Windows media Player ismeretlen hibát észlel.
Ez miért van???

Előre is kössz a helpet...De hát azért vagytok nem?? :lol:
Általában mielőtt elindítja az előnézet funkciót, azelőtt megalkotja a fájlt a merevlemezen, szóval lehet hogy nincs elég hely a lemezen...:)

vagy:

A Windows Media Player szórakozik...:D

CHRONOS
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

A média pléjer kimondotan rossz szerintem az előnézetre,mert nagyon sokszor ok nélkül kifagy,hogy miért? BG-t keressétek:P

Nekem leginkább úgy tűnt,hogy vagy megnyitja,vagy nem...ha megnyitja vagy lefagy közben vagy nem...velős magyaráztat,de az a helyzet.

a vlc player meg annyira igénytelen ebből a szempontból,hogy csak na,viszon néha az sem játsza le a moviekat!(mármint a preview-t persze)

Más: ha kikapcsolod a "create backup to preview-t akkor nem csinál még egy filet a filmből:)
Kép
Avatar
tyler
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.06.11. 20:41
Tartózkodási hely: UK
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tyler »

Aha. Rtem. De kiaz a BG?
És hol lehet kikapcsolni azta create backupot? :-P
Playstation és Playstation2 játékok. A legrégibbektől egészen a legújabbakig.
www.magicstick.warezcenter.hu
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

Bill Gates:)

Preferencies/files és ott lesz alul a video playernél.
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Új Emule! :)
0.45a! :)

Rengeteg hibajavítás történt a legutóbbi verzió óta...:)
Sok tűzfal okozta hiba ki lett javítva és a unicode hibák is...
A Kad már képes automatikus újrakapcsolódásra, és üzenetek tárolására is...:)
És még sok javítás...
Teljes cikk itt található: Emule forum

CHRONOS
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

jaja,jó sok mindent csináltak a srácok:):)

Most jön a szokásos "várunk a modokra" effekt:)
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

De előbb: 'várunk a hotfixre' . :lol:
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

ja tényleg:):)
Kép
Csontikka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2004.05.27. 11:50

Hozzászólás Szerző: Csontikka »

Sziasztok!

tudtok olyan modot mondani amiben van magyar nyelv? már lassan kb 1 éve használom a sima emulet, mindig a legujabbat, abszolout meg vagyok elégedve vele minden tekintetben, de 1-2 havonta mindig rámjön hogy egy másik moddal még jobb lehetne, csak mivel nem csak én használom.. és a család többi tagja abszolut nem jártas az angolban a yes meg a no-n kivül igy mindenképpen csak olyanra váltanék ami tud magyarul is... Pár modot már kipróbáltam de azok egyike se tudott...

Ismertek olyat ami tud? Vagy esetleg olyat amibe alapból nincs benne..de mondjuk van hozzá magyarosítás!

ja, másik kérdés... (ezt már kérdeztem régebben is csak akkor nem kaptam rá választ)... Opera 7.54... Ed2k-s linkeket nem kapja el belőle az emule, csak ugy ha Cim másolására kattanok, de én ugy szeretném hogy simán csak rá kelljen kattanni, mint az explorerben. Hol és hogy kell ezt beállítani?

köszi
Üdv
Csontikka
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

hmmm,pedig elvileg tudniuk kéne,legalábbis...

pölö az lsd mod az tudja,DE próbáld ki,hogy a beállításoknál a nyelvet beállítod magyarra,és ha kiírja,hogy nincs akkor le kell tölteni az emule-projetről (ezt automatán megcsinálja ha nyomsz egy okét neki!

egy próbát megér!
Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Zelmor írta:De előbb: 'várunk a hotfixre' . :lol:
Itt is van...:)

CHRONOS
Válasz küldése