AnimeStars Magazin

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

AnimeStars Magazin

Hozzászólás Szerző: Yadana »

November 10.én jelenik meg az első szám,és az ára is emberi lesz,700Ft!Én nagyon örülök neki,gondolom ezzel nem vagyok egyedül. :wink:
A magazinról: http://animestars.animehq.hu/asmagazin/
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Kíváncsian várom :wink:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hnnn... érdekesen hangzik... poszter, kvíz, rejtvény... hasonlít a német újságokra. csak ez magyar... :roll:
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Remélem lesznek benne friss hírek is (pl. legújabb anime-kről, manga-król), és nem csak már rég ismert sorozatok leírásai, az nagyot dobna rajta.
Így első ránézésre igényes a design.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Valószínűnek tartom, h az első szám leginkább régebbi dolgokkal fog foglalkozni, de nagyon várom már én is a lapot, és biztos, h megveszem. A 2 havonta türténő megjelenést kicsit soknak tartom, de inkább ez legyen, mint semmi.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már van kint róla egy kis tartalom/kép. Lesz benne Cowboy Bebop, meg Bleach biztosan, tehát jelenleg futó sorozattal is foglalkozik.Van egy kép mangaoldalról is, de ha jól láttam egy oldalon hármat "elemeznek" majd. Ez azért kicsit kevésnek tűnik. Mint ahogy az 52 oldal is kéthavonta. Persze, ha vevő lesz rá a közönség, akkor elképzelhető, hogy besűrítik (szerintem). Az ár az teljesen elfogadható (700jómagyarforint), csak igényes is legyen!
Eszembe jutott erről az, amikor két éve utaztam spanyolországba és a párizsi reptéren egy pár órára megszálltam az újságost és minden anime-vel foglalkozó lapot átnéztem (ésszerű okoknál fogva nem átolvastam). Kicsit (nagyon picit) mi is elindulunk affelé. Bár még jócskán van mit behoznunk, de akkor is bíztató, hogy indul végre egy lap. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Érdekesen hangzik én biztos megveszem az első számot.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt sajnalnam nagyon ha igenytelen lenne, de ettol fuggetlenul nagyon kivancsi vagyok ra, plane ha Bleach is van benne :D
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hát az igénytelenséget én is sajnálnám, de a helyesírás a mintán nem túl biztató... És az sem, hogy egyre inkább úgy rémlik, hogy azt a képet Spike-ról egy wallpaperen láttam először (már csak azért is, mert vektoros).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

576 konzol is így kezdte, de mivel sokan vették, így egyre jobb lett az újság.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hát igen, majd meglátjuk mi sül ki belőle. És különben is egy első számtól azért ne várjunk túl sokat, idő kell, amíg javul az újság, pláne ha nem fuccsol be.
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Ez egy bevezető újság ami nagyvonalakban taglal majd sztem mindent, végigvszei a fontosabb animéket et cetera... aztán majd egyre konkrétabb lesz és tényszerűbb. Nem hiszem, hogy gond lenne vele.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Elhaym írta:576 konzol is így kezdte, de mivel sokan vették, így egyre jobb lett az újság.
azért az egy kicsit más, mert mire a Konzol kivált az 576ból addigra már egy igen nagy és igen masszív, több éves tábora volt a konzolkodásnak->tehát már megvolt a piac.
imho, jelen esetben a piac megvan, de jelenleg nem túl nagy (növekszik :thumb: ) és nem igazán stabil.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Hm, remélem tényleg menni fog ez az újság n__n Csak az a vektor-Spike zavar tényleg... ennél profibb lehetne kicsit... de ez legyen a legnagyobb hibája, és akkor rendben vagyunk =)
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Na igen, lehet hogy a kezdő szám nem lesz valami hajh. Szerintem meg pont az első számnak kéne minnél tökéletesebbnek lennie, hiszen ettől(is) függ hogy később mennyien veszik. Egy igénytelen újságra nem lenne nagy kereslet...én mindenesetre kíváncsian várom ::jeye::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Tegnap megvettem a Burda magazint amiben ajánlották a csalánfűteát télen mert jó szályfertőzés ellen..így. Majdnem hanyatt estem.
Amúgy ez a topic tök jó,mert egyenlőre nem is igazán van miről beszélgetni. Az első számok általában pláne egy ilyen gyermekcipőben járó téma esetén mindig elég körülményesek,hiszen mindenről hirtelen be akarnak számolni így aztán mindenbe belekapnak és nem tudsz meg semmit. Túl kell lépni rajta és remélni, hogy majd jobb lesz bár kétségtelenül be kell vallanom teljesen egyet értek mufurc szavaival, hogy egy kéthavonta megjelenő újság esetén nos volna némi komoly elvárásom!
Pont azért mert nagyon új ez a műfaj én speciel úgy gondolom,hogy nagyon oda kellene figyelni,hogy milyen is lesz az első szám, hiszen ettől függ minden hogy túlozzak egy kicsit. Vagyis nem is túlzok,hiszen párom most két hónapja üzemeltet egy inmedio-t és az embereknek igényeik vannak a havilapokkal kapcsolatban, a kéthaviakról meg ne is szóljak.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nem annyira a műfaj új, mint inkább a piac, melyre megpróbál betörni. Ezért kétséges, hogy milyen színvonalon fog megjelenni, és, hogy meddig.
Avatar
Komplikato
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.22. 18:44

Hozzászólás Szerző: Komplikato »

Azért a nagy "betöréséhez" a témának (Anime) nem ártana, ha a puffogó ORTT okán pár tényleg gyerekeknek is való Anime menne gyerekműsorokban főműsoridőben (Szomszédom Totorro vagy Azumanga?), az idősebbeknek való pár sorozat a megfelelő időben (mit tudom én, valami tinilányos romantikát) és tudatosítanák a leendő fogyasztókkal, hogy a jó részük NEM gyerekeknek készült. Mert így megint az lesz, hogy az veszi csak az újságot, aki már "animefüggő", a többiek meg nem. :)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Egyáltalán kik írják a magazint? :?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Semmi baj nincs azzal hacsak az veszi az újságot, aki animefüggő. A Kés és Fegyver magazint (hasraütés) sem azért csinálják, hogy mindenkivel megszerettessék ezeket az eszközöket, hanem azért, hogy akik szeretik ezeket tudjanak mit olvasni:) Szerintem magyarországon bőven van akkora visszhangja az animéknek, hogy akit megérinthetnek, azokat meg is érintik. Van külön TV csatorna, van megannyi (a minőségi kritikákat most hagyjuk) internetes oldal, vannak rendezvények többezer résztvevővel, vannak képregényboltok, online rendelési lehetőség belföldön, még külön Magyar Anime Társaság is van.Véleményem szerint, aki fogékony erre a műfajra nem ebből az újságból fogja megismerni... DE! mielőtt még támadások érnének, természetesen tisztában vagyok vele, hogy nagyon nagy szerepet játszhat ennek ellenére az újség az animék széleskörű(bb) elterjesztésében is.

Én abban reménykedem, hogy ez kb. olyasmi szerepet fog betolteni a nyomtatott médiában mint az AoiAnime az internetes oldalak között. A puhatolózó, tapogatózó félénk "kezdő animés"től elkezdve egészen a rutinos, tapasztalt nagyöregekig tud mindenkinek újat mutatni, és a megfelelő szinten.

Márnem kell sokat várni, és kiderül.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Igazából teljesen fölösleges találgatni a minőségről, a tartalomról; érdemi információ úgyis akkor lesz, ha már kezünkben az úság :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Pontosan ezért találgatás és latolgatás:) Majd ha megjelenik az újság akkor viszont le lehetne választani a rumors-okat és onnantól kezdve a tényeken alapuló minősítést közölni. Vagy egyenlőre át lehetne írni a topik cimét Animestars Magazin (vágyak és félelmek) címre... mondjuk engem egyáltalán nem zavar a dolog.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Jó ez így ::hehe::
Én mindenesetre megveszem. Ha meg annyira igénytelen...akkor úgyis süllesztő lesz a vége.
Az viszont tetszik hogy lesz benne poster. Gyarapítani kell a gyűjteményt ::jeye::
.(\_/)
(='.'=)
(")_(")
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Mindenki megrendeli... Remélem azért az újságosnál is akad még egy-kettő, engem azért érdekelne. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Shinjitsu no Shi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.11.01. 12:40

Hozzászólás Szerző: Shinjitsu no Shi »

Valószínűleg én is megveszem, de a stílus akkor is aggasztó. Szvsz nem menti fel az újság szerkesztőit az, h más médium sem ügyel a helyesírásra - legyenek ők azok, akik igen. :)
"The world is not beautiful: and that, in a way, lends it a sort of beauty." Kino no Tabi

"Omigawd liek im sooo gawth i cut myself" - idiótákkal vagyok körülvéve...
Válasz küldése