Álmaidban megjelennek az animék?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

vihihihííííí

tegnapelőtt éjjel..

Hatalmas nagy tárgyalóteremféle izé, bár inkább egy előadóterem volt.. leginkább egy egyetem egyik terme. Lényeg hogy L bíráskodott ott és ült a közepén. Én valami szervező voltam vagy ilyesmi. *homály*

aztán megyek kifele és jobbolodali teremből tomboló zene meg minden. Balról L jön felém, vigyorog majd kézenfogva elvisz. Én happy desu és megint *homály*

annyira igazi volt.... :D


ami még jobb, hogy Death Notetal már JÓIDEJE nem foglalkoztam, de erről eszembejutott, hogy mangát kell rendeljek XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Azt álmodtam, hogy egy nagyon szép, vidéken játszódó, valószínűleg a Studio Ghibli által készített, de persze nem létező animében szerepeltem. *.* Olyan gyönyörű volt a grafika, hogy a rajzolt világ valósággá változott. XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jó, mostmár animecon-nal is álmodom. Az még belefér a topicba? XD XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én a conos álmaimat már nem is számolom...
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Én az utóbbi időben álmodtam 1-2 alkalommal anim econnal....no meg mangával is,aminek láttama sztoriját.XD
No meg azt h nekem kellett asszem megrajzolnom.XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Kazumi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.01.22. 18:29
Nem:
Tartózkodási hely: ágyad alatt
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Kazumi »

úú álmodni is ritkán szoktam,
de egyszer volt egy olyanom hogy futottam Soul society-ben (Bleach) és egyszer csak Hinamori befordul elém és hozzám vág egy kisbabát aki úgy néz ki mint Toushirou♥, énmeg elkezdek nyáladzni és ölelgetem :D, erre hirtelen felnő és csinál egy jégszobrot ami engem ábrázol :DD...

jaaa meg múlthéten... Orihimével Chaddel Ichigo-val elmentünk játékterembe és tánc-padoztunk, aztán lefeküdtünk a táncpadra és átváltozott egy rétté ahol már Ausztria-kun (Hetalia) és Prussia között feküdtem mint Hungary-chan, erre jön egy fekete varjú ami ki akarja szedni a szemem Poroszország meg lelövi és meghal ő is Q_Q
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

fúha, valaki túl sok bleachet néz! a Hetalia meg alapvetően rémes hülyeségeket okozhat az emberben...

nekem a Junjou Romanticából volt elég rossz élményem :shock: : óriás (2-3m) plüss pandák, Suzuki-sanok, meg (ez a legrémisztőbb) rózsaszín plüssnyuszik kezdtek el jönni felém... elkaptak és bedobtak egy ficilabdákkal teli szekrénybe, ahol az egyik nyuszi "kiölelte" belőlem a szusz és itt fölriadtam...
másnap ugyanezt álmodtam, csak mostmár paintballal, aztán géppuskával kilődöztem őket, de a nyuszi túlélte.......................................... :knife:

igazi idegösszeroppanásom volt.............

másnap mentünk a madarastescoba vásárolni, ahol ugye a gyerekjátékok állandó szereplői a plüssök. nézelődök a könyveknél, keresek egyet, aztán a haveromat a sorok között. kicsit hátráltam, hogy jobban lássak és nekiütköztem valami puhának. hátranézek és egy 1,5méteres rózsaszín plüssnyuszi............. :shock: olyat sikítottam az áruház közepén...........................
na tehát tanulság: soha, de soha NE MENJ a plüssjátékok közé, mert a végén a focilabdák közt végzed.
ja és a nyuszit nem lehet kinyírni..................................................
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

Nálamis megjelentek egyszer-kétszer, ehh. XD Akkor volt előszőr adásban asszem az InuYasha. Az adott helyzetben nagyon beleéltem magam, így még koncentráltam is rá elalvás előtt, hogy megálmodjam a történet következő heti részét. Mondjuk nem arra számítottam, hogy én benne leszek és Miroku fog éppen üldözni bevágott szemű, vigyorgó, beszívott fejjel és Tessaigaval (hogymiap..tkeresettaználakülönbenis) közben azt ordítva, hogy lennél-e a gyermekeim anyja. ...~o~

Wolf's Rain által párszor álmodtam alvó farkasokról. Olyankor mindig kipihenten ébredtem. :D

NANA volt még rám ily nagy hatással. Többször is álmodtam Hachival. Meg kicsi Shinnel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laurie Wolf 2011.02.07. 12:19-kor.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Pár napja olvastam a neten, hogy Kínában nyílik egy áruház, ami csak hamisítványokat fog árulni (komolyan). Aznap éjjel azt álmodtam, hogy nálunk is nyílt egy, és nem győztem válogatni a Sailor Moon-os cuccok között. XD
Kikio-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.03.31. 11:08
Nem:
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Kikio-chan »

Fhúúú én egy csomószor álmodtam animével és nagyon élveztem még a rossz álmokat is. Legtöbbször Vampire Knight-tal vagy Naruto-val álmodok, de volt már Soul Eater, Kaicho wa maid sama...szal sokminden
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Érdekes, ha belegondolok, hogy relatíve sok animét nézek, régóta is nézem őket, mégsem jelentek meg még talán soha az álmaimban...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

szegénykém..... én a múlt héten is álmodtam Bleacheset, hála a napi 35 órás Bleach fanolásomnak, mostanság. Arra már nem emlékszem, hogy pontosan mit, de hétköznapi életben voltak a szereplők körülöttem, de közben Bleach főhősök is voltak :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Pár napja azt álmodtam, hogy volt egy Mirai Nikki-féle túlélőjáték, csak nem jövőnaplójuk volt a tagoknak, hanem Death Note-juk. Az egyik játékos pedig az egyik kukac volt a Men in Black-ből, csak nem volt olyan idióta, sőt, kifejezetten normális volt. (Meg is halt szegény :( )
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Álmodtam olyat, hogy Gilbert (Pandora Hearts) árvaházat vezetett, húszmillió vastag öreg könyve volt, fekete autója és démonokra vadászott... Igazán fura volt...
Aztán Alice (szintén Pandora Hearts) valami öreg kastélyban meg akart engem ölni...
És egyszer végigkérdezgettem az Ao no Exorcist karaktereit, hogy melyikük brokkolifej. Amaimon elég bután nézett... Pontosan ezt kérdeztem: "Are you broccoli-head?"
És van egy nagyon bizarr lány, aki nem igazán anime karakter, mert nem szerepel egy animében sem, csak az álmomban anime stílusban van megrajzolva. Hosszú egyenes fekete haja van és szép világoskék szeme. Vérfoltos esküvői ruhát hord, és a kezében van egy véres katana. A neve vagy Shiro-chan, vagy Kuro no Hime.
Az egyik barátnőm meg folyton megálmodja sorozatok következő epizodjait, persze nem mindig helyesen.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Doctor »

Hosszú idő óta elïsször emlékszem az álmomra.
A Clannad világába álmodtam magam. A szereplők kb. Ugyan azok voltak, a story volt más. :)
Úgy érzem újranézés lesz ebből :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Először is válaszolnék a topic kérdésére: nem igazán. Pontosabban évente ha kétszer kelek fel úgy, hogy rémlik animés álom (lehet több is, de ennyi marad meg). Az elmúlt két hétben ez a szám megduplázódott, ugyanis kétszer is Johannal álmodtam. XD Pedig nem szoktam agyalni a srácon és eddig nem is tetszik/érdekel jobban a többi karakternél; a Monster is csak annyira volt a fejemben, hogy "a francba most sem lesz rá időm". Szóval hehe. Első álmomban amúgy nőként jelent meg, kvázi lehetett volna Nina is, de totálisan Johan volt, eléggé szemmel tartott, párszor egyeztettünk valamilyen előadásról, nem tudtam eldönteni, hogy engem akar megölni vagy a rendezvényen balhézik majd, amin voltunk. Próbáltam meglépni onnan, aztán váltott is az álom teljesen másra. A másik álom ennyire se rémlik... az biztos, hogy ott az eredeti pasi alakjában és a standard öltönyében volt. Egy felvonóval mentünk fel valamilyen fémszerkezetes épület egyik felső szintjére. Valamiről beszélgettünk, mintha mások is ott lettek volna, de passzolom mi volt a lényeg. Ennyi. XD
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Eddig összesen két alkalomra emlékszem, amikor Homura megjelent álmomban, ami nem semmi ahhoz képest, hogy 2011 óta fanolom és több száz oldalt írtam és olvastam róla... Bocs, három.

Egy: Meg kellett menteni őt is és Madokát is. Hoztam, és megdöbbentem, hogy mennyire nincs súlya Homurának.

Kettő: Szöges ellentét, lőttünk egymásra. Ráadásul belőle több volt. Szerintem erre mondják, hogy reménytelen...

Három: Félig(???) én voltam Homura. Ez nem sokkal a Wadanohara után történt, szóval eléggé elcseszett helyzete és története volt az álomnak... Mindenesetre 20 éves korára már a doktori disszertációját írta Homura, és amikor nem ő voltam, elismeréssel adóztam neki ezért. Közben ez fedőtörténet is volt, mert épp nyomozott valakik után, szóval hogy miből mi volt igaz, az nem tudom. :drop:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Na, kellett számot írnom. Ma eszembe jutott a három és feledik. Fél, mert nem volt jelen személyesen, csak valami spinoffot olvastam a lányokról. Ebben Homura elvesztett valami fogadást Oktaviával szemben (aki nagyon kárörvendően vigyorgott a háromszemű sisakjával), ezért le kellett nyírnia a haját nullásgéppel. És onnantól több fejezeten át tök kopaszon szerepelt! Illetve húzott a fejére valami rásimuló fekete úszósapkaszerű kendőt, de a hatás borzasztó volt. Annyi szörnyű dolog történt már vele, ennél sokkal rosszabbak is, mégis szívbemarkoló volt látni, ahogy újra meg újra ott volt, teljesen homurásan viselkedve, de valami fontos, ami szinte a személyisége része volt, végig ordítóan hiányzott...
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ritkán szoktam álmodni animével, leginkább akkor ha valamit nagyon rapid idő alatt gyalulok le (pl: Korra legendája). A legemlékezetesebb animés álmom pedig így néz ki: az Árpád-híd metró megállóban várakoztam amikor hangos fiú nevetésre lettem figyelmes balra fordultam és a komplett Kurokos csapat volt ott, gondoltam, hogy ez milyen vicc már, hogy anime szereplők csak így járkálnak és igazán jöhetne a metró mire ezt így végig gondoltam be is futott a Tottoros cica busz amire mindenki felszállt. Sajnos többre már nem emlékszem.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nnnna, csak emlegetnem kellett! Megvan az első head canon álmom :D Játszottam valamivel, és Homura játszható karakter volt. Mindegyiknek volt familiárisa vagy hasonló specialitása, neki ez Mei volt, a homuraptor, aki éppen nem a fülbevalójaként tevékenykedett, hanem a vállán ült és csapkodott a szárnyával, ahogy Homura ment az utcán. Amikor pedig hátramaradt valahol, odadobott fekete tollkabátnak álcázta magát. Ne kérdezzétek, hogyan...

(Egyébként a Totoro-busz a Hallucigenia rokona :vigyor: )
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nem tudom honnan vagy kitől szerzed be, de akármi is az legyen az, szerintem kicsit le kellene tenned ezt a "Homurát", alvaro!
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

scineram írta:Nem tudom honnan vagy kitől szerzed be, de akármi is az legyen az, szerintem kicsit le kellene tenned ezt a "Homurát", alvaro!
Nem egyszerű, több független dealerem is van, akik hozzám hasonlóan összevissza írkálnak mindenfélét, kiemelném itt rumiberri és P.K. Atomyst kartársakat :LOL: És akkor még Wraith Arc is van, meg concept movie... :hammer:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Oh yeah! Nem mondhatom, hogy "letettem", de most először nem ő jelent meg a PMMM stábból álmomban - legalábbis úgy, hogy emlékezzek is. A ma éjszakai találkozásom Madokával esett meg :D Egyébként ő nagyon aranyos volt, afféle szövetséges szerepet töltött be. Valami lázadó mozgalom tagja volt az istenek közt, akik "az öreget" akarták leváltani.

Volt egy égig érő torony, ha egy halandó ennek a tetejére felmászott, egyenesen az Öreg Isten színe elé jutott, és nyert valami hatalmat, vagy ilyesmi. De valami más is történt ilyenkor, ami lehetőséget adott a kisebb isteneknek, hogy leváltsák őt a posztjáról. Ennek a toronynak indultam neki, mint a társaság halandó szövetségese. És bizony fel is jutottam a tetejére. Ott fogadott az Öreg, elmondta a beszédét, de semmi sem történt. Se bennem nem áradt túl semmilyen erő, ami előtte nem volt, se a főnök trónusa nem ingott meg. Összehívott egy csomó kis istent valami bulira, senki semmi jót nem várt, mert az öreg rossz természetű, humortalan figura volt. És ott is beszélt a társaságnak, én pedig rosszat sejtve pillantottam Madokára, aki tanácstalan arccal nézett vissza, hogy "Bocs, ezt én se értem :oops:"

Valaki lehet, hogy átrázott, de az biztos, hogy nem ő volt.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Nagy marhaságot álmodtam, ráadásul álom volt az álomban, ami hasonlóan ritka jelenség nálam, akárcsak az animés álom. Mentem haza vidékre ősökhöz és a buszmegállótól sétálva néztem a csillagos eget. Az utcánknál jártam már, mikor az ég félig kivilágosodott négy nagy távoli üstököscsóva megjelenése miatt, amik ráadásul különböző irányokba haladtak. Előkaptam a mobilomat, hogy levideózzam, közben rohantam be anyuhoz, hogy kihívjam (fura, hogy csak őt, valószínű azért, mert a csillagászat iránt ő érdeklődik a legjobban vagy szimplán azért, mert egyik nap épp ő jött át hozzám). Miközben a házhoz értem észrevettem, hogy a fényes cuccok tutira nem üstökösök és hamarosan ide csapódnak. Ahogy közeledtek körvonalazódott, hogy ezek bizony rakéták. Egész pánikban voltam, hogy mindjárt meghalok egy bazinagy robbanásban, de ezek annyira lassan is minimálisan csapódtak be a falut övező dombokba (egy az utcánkba), hogy csak nagyon enyhe kár keletkezett. Eddigre anyu is kint volt, álltunk a hozzánk közel csapódott rakéta minikrátere mellett, amiből kiemelkedett egy nagy Gundam robot fej, tudjátok a fehér Gundamé. Itt még álmomban is felröhögtem, aztán a többi landolt rakéta felől érkezett a Gundam többi darabja, ami végül összelegózta előttünk magát. Anyám pedig be is pattant a pilótafülkébe. Ez az egész annyira lol volt, hogy fel is ébredtem, mármint álmomon belül, ahol szintén szüleimnél voltam, de már teljes volt a család, félre is hívtam Hirotakát, és elmeséltem neki az egészet. Jót röhögtünk, aztán jöttek az álom további alig emlékszem és nem animés részei. Majd mikor rendesen is felkeltem, akkor immár duplán mesélhettem el páromnak az egészet. (Amúgy tuti azért álmodtam ezt, mert pont tegnap kezdett ő el egy olyan Gundam sorozatot, amit én már láttam, és meg is vitattuk a szokásos első epizódot, plusz mostanában valamivel megint többet gundamezek.)


Más: visszaolvastam a korábban posztolt álmomat, és csak most esik le, hogy akkor álmodtam meg Johant nőként, amikor az animében még a közelében sem voltam. Persze nála ezt nem nehéz, és akkor a másik, vele dumálós álmomon még nem is agyaltam. Hehe, inkább megyek, dolgozom még valamit.
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmaidban megjelennek az animék?

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Nekem álmomban anime nem, de japán előadóval már álmodtam többször is. Az volt az egyik legemlékezetesebb, amikor a JAM Project egyik tagjával Endoh Masaaki-val laktam egy közös albérletben. Nagyon jól kijöttünk egymással, jókat beszélgettünk, csak az volt csalódás számomra, amikor mondta, hogy nem szereti a Kankyou Choujin Ecogainder számát. Nekem ugyanis ez a nagy kedvencem tőle. Kiábrándult voltam álmomban, aztán jót mosolyogtam magamban az egészen, miután felébredtem. Reméltem, hogy valójában szereti azt a számot. ^^'
Válasz küldése