Anime Zene

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem emlékszem már rá, hogy amikor az animében ment, akkor végig leadták-e a teljes számot, vagy csak Gohan átváltozásánál kb. fél percet belőle, de a múltkor ráakadtam és kb. fél napig non-stop ezt hallgattam. :D Valahogy nem rémlett, hogy ez ennyire király szám. (Dal + szöveg együtt. :D) Több animébe kéne ilyen "dal, amit külön az epic fight alá írtunk", pl. a Digimon harcait is hogy feldobta mindig. XD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Surci »

Madoka Movie OST - Absolute configuration - másik kedvencem a Sis puella mellett, mivel ez megy a Mami vs. Homura alatt, meg nálam is loopban már egy ideje :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Surci írta:Madoka Movie OST - Absolute configuration - másik kedvencem a Sis puella mellett, mivel ez megy a Mami vs. Homura alatt, meg nálam is loopban már egy ideje :D
Na igen, ezt igen sokat hallgattam a GOSE 15. fejezet végének írásakor. Ott nem Mamival harcol Homura, de a dolognak van egy hasonló jellege. Akkor még nem tudtam, hogy írok még a jövőben (ma már múlt) Homu-Mami fightot is, de már látom, hogy ez elkerülhetetlen volt :drop: :vigyor:

Gyakran hallgatok valamilyen okból témába vágó zenét íráshoz, ötleteléshez. Viszonlag friss példák (nem anime zenék) a Mocking Jay éneke a 3. Hunger Games filmből (íjászlányok, ugye...), vagy újabban... nem, ezt nem írom le, de egy awesome nyugati rajzfilmsorozatból van :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ebben a pillanatban tudtam meg, hogy a Dirty Pair movie-ban csak igen rövid ideig szereplő betétdalnak van ám egy négy perces, teljes verziója is. *___* (A következő mi lesz, WHATTSSMAN full song? XDDDD)
Kép
wwhite
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.01.03. 22:02
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: wwhite »

(Félig off - lévén Ghibli, de nem anime -, de a másik, általános zenés topik helyett szerintem itt jobban elfér, ettől függetlenül áthelyezhető.)

Aki még nem hallotta volna A vörös teknős egészen zseniális L'au revoir című betétjét, itt megteheti.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mostanában ezt hallgatom meg úgy napi 2-3 alkalommal és továbbra sem bírom felfogni, hogy ha a DB Kai-hoz össze tudtak hozni egy olyan zenei világot, ami egy az egyben hozza a régi DB/DBZ páros hangulatát, akkor a Super miért lett még zeneileg is az a jellegtelen gagyi, amilyen egyébként lett az egész sorozat is. Na mindegy.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Legalább valami jó is származott ebből a cuccból. XD (Azt most udvariasan figyelmen kívül hagyom, hogy ezt is egy korábbi művükből nyúlták, legalábbis frankón olyan, mintha ennek hallgatnám a némileg gagyibb, "teszkósított" változatát, de még így is tetszik. XD)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

*Hellsing Abridged utolsó részének vége*

Titkos: Hát igen...egy újabb korszak zárult le. Tudjátok, mivel lehetne olyan igazi epic, mégis nosztalgikus módon megemlékezni erről az egészről? Berakni endingnek a végére a Shine-t! Igen, tudom, ez nyilván nem fog megtörténni, mert a Shine a TV endingje volt, ez az Abridged sorozat pedig az OVA-t dolgozza fel, de na...

Team Four Star: Így gondoltad?

Titkos: *_________* Tök jó, sőt, ha még a teljes dalt is felénekeltétek volna, az lett volna ám a...

TFS: *khm*

Titkos: *fangasm*
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amikor megtalálod kedvenc JoJo-d témájának legjobb részét 10 percesre loopolva. *_____*
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ah, ez most így teljesen random jött velem szembe, de határozottan jólesett. :D Utada Hikaru still got it! :)
Kép
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Akkor beszélgessünk a legújabb ALI PROJECT kislemezről is, mely simán a 2021-es év legjobb kislemeze nálam. És az anime is nagyon ígéretes.
Válasz küldése