Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Láttam MFC-n a képeket. :D Nagyon cuki, különösen amikor a cicával együtt van. ::hehe::
Kép
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Risa »

Komolyan? :shock: Nem gondoltam volna, hogy valaki MFC-n felfedezi. Meg vagyok hatva. :')

Szombaton amúgy találtam pont neki való kis nyugágyat, már csak egy homokos strand kéne egy jó kis fotóhoz. XD

Amúgy én is gratulálok Yanghoz (tök bunkó voltam, hogy az előző kommentemben nem reagáltam rá semmit OTL)! Nagyon tetszik a póza, és az arca is jó lett. A Reinhard figura valahogy túl merev lett hozzá képest.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Részlegesen és átmenetileg összetákolhattam a szobám új könyvespolcainak layoutját (mert ha kész lesz véglegesen a gép melletti szekrényem is, akkor pár fontosabb könyv átkerül oda karnyújtásnyira, kezdve a szerzői-médiajogi, adatvédelmi kötetek, a helyesírási szabályzat meg ilyenek). Egyelőre kikerültek a mangák, light novelek, illetve a vitrin került berendezésre. Egyedül a vitrinesek találtak "haza", ők már nem költözködnek sehova se. (A DVD-k viszont még be vannak dobozolva.)

Mangák (+ újságduplumok keresztbe, amit szívesen elajándokozom annak, aki kéri)
Pár manga + a light novelek
Folyóiratok: felül a Mondo-gyűjtemény néhány régi számmal együtt; alul: Konzol Magazin 19-30. [utolsó] számig, pár História, Borzongás, AnimeStars, Haditechnika, Aranysas, Regiment, majd Rubicon.

Ez meg főleg Titkosnak nyálcsorgató. Avagy a szekció, amely egy jó darabig még bővülni fog...
SPOILER
Kapásból olyanokkal, mint a Vaják 8., Dicktől "Az emlékmás", a "Különvélemény", a "Kamera által homályosan", a "Visszafelé világ", és ha megtudom melyikben jelent meg, akkor "A kettes változat" is, Heinlein és Clarke könyvek...
Vitrin #01
Vitrin #02
Vitrin #03
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2018.06.01. 01:10 Pár manga + a light novelek
Nocsak, van ilyen, hogy Monster Girl Encyclopedia és kiadták angolul is? Erre majd rá kell keressek... XD
Széééép, gratu! :thumb: (Mondjuk ja, kár, hogy nem vártad meg a képpel, amíg a Vaják 8-at is beszerzed és akkor tényleg jól mutatna együtt a teljes sorozat.) A többi könyv is szép gyűjtemény, bár ugye Péter blogján is említettem már, hogy én azért annyira nagy fantasy/sci-fi gyűjtő/fogyasztó sosem voltam, szóval nekem sajnos kimaradtak ilyenek, mint Asimov, Frank Herbert, stb., sőt (amiért tudom, hogy sokak szerint instant a pokolra fogok kerülni XD) valahogy a Galaxis útikalauzt is meguntam úgy az első 50-100 oldal környékén és ráadásul a Terry Pratchett könyvekkel is ugyanígy jártam. ^^"

Illetve ilyen "bónusz omake" volt nekem a Grzimek: Emlősök Enciklopédiája II, illetve a Schmidt Egon: Nemszeretem állatok, két nosztalgikus könyv a múltból. :) (Jó, utóbbit csak tippeltem, de mintha a monster girlös képen ez a könyv figyelne ott a bal alsó sarokban, majd megmondod, hogy eltaláltam-e. XD Btw, ez meg már végképp off, de ha már a témánál vagyunk, nekem meg ezt hozta ma a posta. :3)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ricz: Látom meg van a Hegymenet :)

Titkos: Amúgy neked van ilyen ízeltlábú gyüjteményed? /Igen arra célzok, hogy ha van akkor légyszíves mutizd is meg. Kérlek!/
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Rég jártam erre és rég írtam a beszerzéseimről. Pótolom :)


Figurák

[Good Smile Company / Gift] Rosario + Vampire - Akashiya Moka ~Awakened Ver.~ 1/8

[Aniplex] Saenai Heroine no Sodatekata - Kasumigaoka Utaha ~Kimono Ver.~ 1/8

[Phat] iDOLM@STER Cinderella Girls - Jougasaki Mika ~Charisma Girl ver~ 1/8

[Phat Company] iDOLM@STER Cinderella Girls - Kanzaki Ranko Anniversary Princess ver., ~Mad Banquet~ 1/8

[FREEing] Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - Asahina Mikuru ~Bunny Ver.~ 1/4

[Alter] ChuxChu Idol - Chua Churam 1/10

[New Line] Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de - Venice ~Lingerie ver~ 1/5.5

[CM's Corporation] Midori No Hibi - Kasugano Midori ~Wide Release ver~ 1/1

[Alter] Hyakka Ryouran - Naoe Kanetsugu ~Pink Swimsuit ver~ 1/8

[Clayz] To Heart 2 - Kousaka Tamaki ~Black Underwear ver.~ 1/8

[Alphamax / Skytube] To Heart 2 - Kousaka Tamaki ~Queen ver.~ 1/6

[Griffon Enterprises] To Heart 2 - Kousaka Tamaki ~School Swimsuit Uniform Ver.~ 1/7 Limited White Color ver.

[New Line] To Heart 2 - Kousaka Tamaki ~Private ver.~ 1/6 Irisawa Limited Edition

[Phat Company] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Rem ~Wedding Ver.~ 1/7 (+Ram előrendelve)

[Good Smile Company] Dog Days - Leonmitchelli Galette des Rois 1/8

[Good Smile Company] Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova - Takao - Nendoroid #503

[Q-Six] Kangoku Senkan 3: Nessa no Sennou Kouro - Kira Kushan 1/4.5


Oppai egérpadok:

[Piccolo] Rosario + Vampire - Shirayuki Mizore Ver.2 3D Oppai Mousepad

[Piccolo] Rosario + Vampire - Shirayuki Mizore 3D Oppai Mousepad

[Piccolo] Rosario + Vampire - Akashiya Moka ~Ura Moka Ver. 2~ 3D Oppai Mousepad

[Piccolo] Rosario + Vampire - Kurono Kurumu 3D Oppai Mousepad


Blu-Ray / DVD

Higurashi No Naku Koro Ni Rei OVA - Oyashiro Edition File.01 DVD, japán limitált gyűjtői kiadás + Sonozaki Shion/Mion dakimakura

To Heart 2 OVA adnext Vol.2 DVD - Excellent Limited Edition, japán gyűjtői kiadás + Komaki Manaka / Kusugawa Sasara dakimakura

To Heart 2 OVA adnext Vol.1 DVD - Excellent Limited Edition, japán gyűjtői kiadás + Kousaka Tamaki / Kusakabe Yuki dakimakura

To Heart 2 OVA adplus Vol.1 DVD - Excellent Limited Edition, japán gyűjtői kiadás + Kousaka Tamaki dakimakura

IS: Infinite Stratos Encore OVA - A Sextet Yearns to Be in Love (1BD+1DVD), japán limitált első kiadás

Berserk - A teljes sorozat (3BD, 25epizód), angol/japán nyelvű, limitált brit gyűjtői kiadás

Kill la Kill 2/3 doboz (2BD, 10-19 epizód), angol/japán nyelvű brit gyűjtői kiadás

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya - A teljes első évad (2BD, 10 epizód + OVA), angol/japán nyelvű brit gyűjtői kiadás

Aldnoah.Zero - A teljes első évad (4BD, 12 epizód), angol/japán nyelvű brit gyűjtői kiadás

Black Lagoon - A teljes második évad (2BD, 13-24 epizód), angol/japán nyelvű francia kiadás

HighSchool DxD - A teljes első évad (2BD, 12 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Another - A teljes sorozat (2BD, 12 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Girls und Panzer - A teljes sorozat (2BD, 12 epizód + 2 recap, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Movie 1: Priestess of the Phoenix (1BD+1DVD, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Hellsing Ultimate OVA V-VIII.rész (2BD, 5-8 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Hellsing Ultimate OVA I-IV.rész (2BD, 1-4 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Suisei no Gargantia / Gargantia on the Verdurous Planet - A teljes sorozat (2BD, 13 epizód + 2OVA, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Attack on Titan - 1.évad 2.rész (2BD, 14-25 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Attack on Titan - 1.évad 1.rész (2BD, 1-13 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Campione! - A teljes sorozat (2BD, 13 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Hagure Yuusha no Aesthetica - A teljes sorozat (2BD, 12 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Sidonia no Kishi - A teljes első évad (2BD, 12 epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Koe no Katachi BD/DVD, angol/japán nyelvű brit Limitált Gyűjtői Változat

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - A teljes első évad (2BD, 12 epizód + OVA, belső borító), angol/japán nyelvű ausztrál kiadás

D-Frag! - A teljes sorozat (2BD, 12 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű ausztrál kiadás

Strike Witches 1 & 2.évad Limitált Blu-Ray Verzió, angol/japán nyelvű amerikai kiadás

DanganRonpa The Animation - A teljes első évad (2BD, 1-13 epizód, belső borító), angol/japán nyelvű brit kiadás

Cowboy Bebop Blu-Ray Gyűjtői 1.doboz, angol/japán nyelvű, brit limitált kiadás

Highschool of the Dead - A teljes sorozat (2BD, 12 epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection One (4BD lemez, 1-24.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection Two (4BD lemez, 25-48.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection 5 (2BD lemez, 49-60.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection 6 (2BD lemez, 61-72.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection 7 (2BD lemez, 73-84.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás

Fairy Tail Collection 8 (2BD lemez, 85-96.epizód), angol/japán nyelvű brit kiadás


PS-játék

Final Fantasy XIII-2 PS3 Gyűjtői kiadás

Dead or Alive Xtreme 3 Fortune PS4


Folyt.köv a könyvekkel :)
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Artbook:

Tony Taka - Shining Hearts: Collection Of Visual Materials


Light Novelek:

[YenPress] Overlord LN 7.kötet - The Invaders of the Great Tomb

[YenPress] Overlord LN 6.kötet - The Men of the Kingdom 2.rész

[Yen Press] KonoSuba LN 5.kötet

[Yen Press] KonoSuba LN 4.kötet

[Yen Press] Youjo Senki / The Saga of Tanya The Evil LN 2.kötet

[Yen Press] Youjo Senki / The Saga of Tanya The Evil LN 1.kötet

[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 6.kötet

[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 5.kötet

[YenPress] Goblin Slayer LN 4.kötet

[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 8.kötet

[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 5.kötet

[Yen Press] OreGaIru - My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected LN 4.kötet

[Yen Press] Wolf & Parchment: New Theory Spice & Wolf LN 2.kötet

[Yen Press] Wolf & Parchment: New Theory Spice & Wolf LN 1.kötet

[Yen Press] Spice & Wolf LN 19.kötet - Spring Log II

[Yen Press] Spice & Wolf LN 9.kötet

[Yen Press] Spice & Wolf LN 8.kötet

[Yen Press] Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku LN 4.kötet


Mangák

[Seven Seas] Shuumatsu no Harem / World's End Harem manga 1.kötet

[Kodansha] Again!! manga 2.kötet

[Kodansha] Again!! manga 1.kötet

[Yen Press] Ikusa x Koi / Val x Love manga 2.kötet

[Yen Press] Ikusa x Koi / Val x Love manga 1.kötet

[Yen Press] Kangoku Gakuen / Prison School manga omnibusz 9.kötet (17 & 18.kötet)

[Seven Seas] Shinmai Maou no Testament: Arasi! / The Testament of Sister New Devil Storm! manga 3.kötet

[Seven Seas] Shinmai Maou no Testament: Arasi! / The Testament of Sister New Devil Storm! manga 2.kötet

[VIZ Media] 7th Garden manga 8.kötet

[VIZ Media] 7th Garden manga 3.kötet

[Seven Seas] Re: Monster 3.mangakötet

[Yen Press] Otoyomegatari / A Bride's Story manga 5.kötet + A teljes sorozat

[Yen Press] Kekkon Yubiwa Monogatari / Tales of Wedding Rings manga 1.kötet

[Yen Press] Spice & Wolf manga 15.kötet

[Seven Seas] Mahou Tsukai no Yome manga 8.kötet + Eddig a sorozat

[Seven Seas] Mahou Tsukai no Yome manga 6.kötet

[Seven Seas] Mahou Tsukai no Yome manga 5.kötet

[Seven Seas] Mahou Tsukai no Yome manga 2.kötet


A H-doujinshi kollekció is szépen bővült, kb 40 kiadvánnyal. Köztük

Infinite Stratos - Love Live - Ano Natsu de Matteru - Dagashi Kashi - Idolmaster - Sailor Moon

12 darab To Love-Ru füzet

Koume Keito két, teljesen színes Strike Witches füzete

Tsunken két "Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de" füzete

Három "Girls und Panzer" füzet

Három "Infinite Stratos" füzet

isao harmadik, teljesen színes "Dagashi Kashi no Ero-hon" füzete

Még három "To LOVE-Ru" füzet

És a "Harenchi Communication", amivel teljes a ManiacStreet / Oono Sugaishi "To LOVE-Ru" sorozata


+

Eredeti japán "Bungaku Shoujo" shitajiki (műanyag lapalátét) a Movictól
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Nekem a legutóbbi a Haikyuu!! első évada DVD-n. Tervezem megvenni Blu-ray-en is, meg hát mennyi Haikyuu!! kiadványt... Felsorolni is nehéz lenne. Életemben nem voltam ennyire szerelmes egy animébe, mint a Haikyuu!!-ba.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ma hozta a postás. (Igen, a link túloldalán egy videó vár.)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta: 2021.01.29. 15:35
:thumb:
Itt két kötet van egybefűzve úgy jön ki az öt? Amúgy örülök hogy annyira teccett hogy még képes voltál be is rendelni :vigyor:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Tényleg, ó f-, ezt nem is említettem, de igen, a kilenc kötet lett ebbe az ötös kiszerelésbe lehozva + van egy a side storyknak.

Még szép, egyik legjobb cyberpunk cucc ever. :D
Válasz küldése