45 + 31 napos anime kihívás!

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

26. nap - Legjobb harc

Hunter x Hunter
SPOILER
Kurapica vs. Uvo... a mai napig is emlékszem, mennyire izgultam rajta... sok látványos harcot láttam azóta animékben, de ezt az izgalmat azóta se váltotta ki belőlem egyik sem :D.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

26. nap - Legjobb harc

Sok van ami az adott szituációban nagyon jó volt, nagyon tetszett, főleg ha nem csak shounen fight-ban gondolkodok, hanem akár egy sport animében is.
De abszolút legjobbat nem tartok számon.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől

"Az élethez életet kell áldozni" Envy (Fullmetal Alchemist)

"Könnyeket, melyeket látni nem, de érezni lehetett, ilyet csak egy ember ejt" Scar (Fullmetal Alchemist)

"A fájdalom nélkül járó tanulság értelmetlen… Mert az emberek nem nyerhetnek semmit anélkül, hogy fel ne áldoznának valamit. De ha elviseli, és legyőzi azt a fájdalmat, egy erős és legyőzhetetlen szívre tehet szert… Igen, egy acélszívre." Edward Elric (Fullmetal Alchemist Brotherhood)

"Nincs olyan, hogy nincs olyan" Greed (Fullmetal Alchemist Brotherhood)

"Egy hamis bölcsek köve hamis ígéreteket és hamis megnyugvást hoz,de a miatta hullatott könnyek valódiak…" Edward Elric (Fullmetal Alchemist)

"„Az ember négykézláb jár,majd két lábra áll és csak aztán kap szárnyra!” Lust (Fullmetal Alchemist)
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: dresthar »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől

Slayers Next:
SPOILER
Amikor Lina-ba költözik a Lord of Nightmares, és az utána lévő jelenetek.
Shingeki no Kyojin:
SPOILER
Eren első ámokfutása óriásként.
Fullmetal Alchemist Brotherhood:
SPOILER
1. Amikor Mustang sebesülten megmenti Al-t és Hawkeye-t Lust-tól.
2. Hohenheim vs Pride.
3. Greed ámokfutása Fu halála után.
TTGL:
SPOILER
1. Kamina utolsó harca
2. Simon utolsó harca az Antispirálok ellen.

Fate/Zero + UBW + alap sorozat:
SPOILER
Saber az Excaliburral bármikor.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől

Slayers Next
:
SPOILER
Lina átlényegül a Rémálmok Urává
Baccano:
SPOILER
Vino simán kirúgja a csávó kezéből a fegyvert... meg úgy kb. mindig badass, amikor valakivel összetűzésbe kerül XD.
Durarara: bármelyik jelenet, amikor Shizu-chan Izayához vág valamit

Cowboy Bebop: itt is kb. bármelyik jelenet, amikor Spike verekszik valakivel

One Piece:
SPOILER
amikor Zoro átveszi Luffy összes fájdalmát, de ennek ellenére továbbra is talpon marad
Kuroshitsuji: bármelyik jelenet, amikor Sebastian engedélyt kap arra, hogy igazi démonként viselkedjen és ezt leplezetlenül élvezi is.
Avatar
Nightbird
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2019.04.17. 07:12
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Nightbird »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől


Black Lagoon
SPOILER
A 6. részben, mikor Levi összefut a neonáci századossal és százados elkezd vagánykodni, hogy neki milyen különleges fegyvere van. Erre Levi a mondandója közepén vállonlövi azzal a szöveggel, hogy: ,,KIt érdekel? Agyadra ment a sok reklám."

Jormungand
SPOILER
Mikor Jonah egy szál gránáttal térit el egy Javelin rakétát.

Tower of Druaga: Sword of Uruk
SPOILER
Mikor Jil és társait bekerítik a királyi őrség katonái. Jil előveszi a minipajzsát, közben az ellenség parancsnoka ráküldi az ijászait. Jil sorra kivédi, rálőnek a ballisztával, kivédi. A végén már katapulttal lőnek Jilre, de azt lazán elhajítja a sziklát.
Erre megszólal: Mi lesz a következő?
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől

Jajj, már itt is ez a nap, én meg még mindig nem agyaltam át a cuccaimat? :drop:

Mindegy, a két badass nő, aki eszembe jutott:

Madam Ju több jelenete is a Mo Daóból, de azok főként, amikor: felpofozza a Wen luvnyát, kiáll a fiaival karöltve a túlerővel szemben,
SPOILER
ahogy elbúcsúzik tőlük...
meg úgy kb. mindig, amikor a Zidiant használja...

És asztalcsapkodós-visítósan badass, amikor Michiko a MicsiHacsiból
SPOILER
foggal!!! megtart egy kötélen lógó tagot a magasban egy épület tetejéből kiálló vasgerendára combbal rászorítva. Majd fel is húzza!
X'D Köpni-nyelni nem tudtam. Zseniális! És szerintem minden (amúgy szokásos) abszurditása mellett BADASS!!

(És bár nem terveztem most több felsorolást, de hirtelen beugrott, hogy a leendő MDZS animékben naggggyon várom azokat a regény jeleneteket, amikor Lan Zhan az egyik kezével a guqinon játszik, a másikkal kardozik, vagy Wuxian magára festi a zombi vonzó jelet, aztán hentelik őket, vagy amikor Wangji egyik kezével felemeli Wuxianékkal a koporsót, a másikkal pedig körbehúrozza.XD De szerintem badass az is, amikor a "rest"-et duettezik. És stb-stb. Úristen, amikor Lan Zhan derékon ragadja Wei Yinget és A-Yuannal karöltve elrepül velük, mert Wuxian ugye mellőzi a kardját... OMG, Lan Wangji a badass karakterek szinonimája! És Wuxian is :!: )
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől

Durarara: „Izayaaaa”

Kyou kara Ore wa!!: Mikor Takashi vagy Shinji lever valakit és utána közli, hogy a másikuk amúgy sokkal erősebb. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Mi más is lehetne ez az anime, mint a Fullmetal Alchemist 2003-mas verziója. Néha elgondolom, milyen fantasztikus lenne ott élni Edék világában, és átélni velük azt a számtalan rendkívüli, és persze veszélyes kalandot. Bár azért remélem, a végén életben maradnék. ::jeye::

De hasonlóképpen vagyok a Kyou Kara Maou-val is. Szívesen ellátogatnék a mazokuk világába, hogy ott is szétnézzek egy picikét. Persze, csak ha Gwendalék engednék. Bár tuti engednék, ha Yuuri szépen megkérné őket rá, hogy ne bántsanak. De amúgy sem emberevők ők. ::jsmile::
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
Nightbird
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2019.04.17. 07:12
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Nightbird »

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől

Code Geass: C.C.
"Tettei vajon milyen eredményt hoznak majd? Most még senki sem tudhatja. Amit Lelouch akart, az a boldogságnak csak egy apró darabkája volt. Bűn és bűnhődés. Végzet és ítélet. Ezek állnak az útjában... és a múlt, amit alkotott.
A gyűlölet az emberi természet része lenne? Az emberek azt kutatják, hogy létezik-e boldogság."



Yu Yu Hakusho: Kamija
"Az emberek mindegy mennyi mindent szereznek, sosem elégedettek. Undorító teremtmények, mindent maguknak akarnak. Az emberi gyűlölet olyan mélyről fakad, hogy azt már nem lehet semmivel sem elfolytani, ki kell azt írtani."
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: dresthar »

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől
Huh, mivel lusta vagyok belenézni az összes olyan anime-be, ahol elhangzik valami frappáns, így csak azt az egy idézetet írnám le, amit kívülről tudok.:

"Az idő olyan gyorsan telik. Most olyan, mintha Einsteinnek panaszkodnék. Tudod, Okabe, az, hogy lassan vagy gyorsan telik-e az idő, az észleléseden múlik. A relativitáselmélet olyan romantikus, és olyan szomorú."
- Makise Kurisu (Steins;Gate)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

Androsama, el vagy csúszva egy nappal :mosoly: .

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől
Lol, először azt hittem, itt bajban leszek, aztán a végén már alig bírtam leállítani magam, hogy ne írjak még többet XD.

FMA: (köszi Andronak, hogy ő is beírta, tőle másoltam XD)
"A fájdalom nélkül járó tanulság értelmetlen… Mert az emberek nem nyerhetnek semmit anélkül, hogy fel ne áldoznának valamit. De ha elviseli, és legyőzi azt a fájdalmat, egy erős és legyőzhetetlen szívre tehet szert… Igen, egy acélszívre." Edward Elric

Monster:
Johan: "Doctor Tenma, for you all lives are created equal, that's why I came back to life. But you've finally come to realize it now, haven't you? Only one thing is equal for all, and that is death."

Honey&Clover:
Yamada: “I wonder how you’re suppose to give up… Do I just decide to give up and act accordingly? And move further and further away from what my heart really wants? Then will I forget everything one day?.. Everything including the pain in my heart? Everything? Without a trace as if nothing was there to begin with?”
Takemoto: “I’d been wondering all this time, whether there’s any meaning to a failed love. Is it something that will disappear, the same as something that never existed. Now I know, there is meaning…there was a meaning…right here.”
“I realized why I was lost. It’s not because I didn’t have a map… It was because I didn’t have a destination.”


Princess Tutu:
Drosselmeyer: "There's nothing more boring than a perfect heroine!"
"And so, the prince and the princess lived happily ever... Happily!? Happiness in stories is, at most, a trifling matter of a couple of lines at the end — the epitome of boredom. Now, show me a magnificent tragedy! A cataclysm of tears from which not one of the players is saved, and to which a happy ending never comes!"


Kuragehime:
Kuranosuke: "Every girl is born a princess, some just forget is all."

Kuroshitsuji:
Sebastian: "Humans are easily tempted. When they are poised on the edge of hellish despair, and a spider-thin thread of salvation presents itself, they will invariably grasp it. No matter the human."
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Leara írta: 2019.04.22. 17:40 Androsama, el vagy csúszva egy nappal :mosoly: .

Nem vagyok elcsúszva, mivel én hamarabb kezdtem, és naponta csak egy kérdésre válaszoiok. :)
Van, aki több napot pótol egyszerre. Én viszont nem. Ha visszanézed, akkor tegnap a 28. napot csináltam, tegnapelőtt a 27. napot és így tovább visszafelé.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

Androsama írta: 2019.04.22. 20:20 Nem vagyok elcsúszva, mivel én hamarabb kezdtem, és naponta csak egy kérdésre válaszoiok. :)
Akkor lehet, én vagyok figyelmetlen, de a 27. napot még mindig nem találom tőled :drop: .
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől

Gintama (180), Gintoki „monológja” Tsukuyóhoz. Ez az ami azonnal eszembe jutott, már tegnap mikor Androsama idézetet írt.
Trying to shoulder the burden all by yourself?
Don't be such a stranger.
Weep and ask for help.
Lean on me with your runny nose.
Cry when you fell like crying.
Laugh when you fell like laughing.
When you're tearing up with an ugly face, I'll give you a good cry with an uglier face.
When you're laughing so hard your stomach hurts, I'll laugh in a louder voice.
That's how it should be.
De Igen, Learától átveszem Takemotót, mert ezen kifejezetten elgondolkodtam és aktuálisnak éreztem a minap mikor néztem: “I realized why I was lost. It’s not because I didn’t have a map… It was because I didn’t have a destination.”
De ez a cucc tele van jókkal, ha újrázom majd jegyzetelek. XD
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

27. nap - Leg "badass"-ebb jelenet valamelyik szereplőtől (ezt pótolnom kellett, mert véletlenül kihagytam)

Envy átváltozása az FMA Brotherhoodban.

30. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy sose érjen/ért volna véget

Fullmetal Alchemist. Úgy szerettem volna, ha még folytatódik tovább is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Androsama 2019.04.23. 11:36-kor.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Leara írta: 2019.04.22. 20:30
Androsama írta: 2019.04.22. 20:20 Nem vagyok elcsúszva, mivel én hamarabb kezdtem, és naponta csak egy kérdésre válaszoiok. :)
Akkor lehet, én vagyok figyelmetlen, de a 27. napot még mindig nem találom tőled :drop: .
Akkor az kimaradt, tényleg! XD
Most pótoltam.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: dresthar »

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Hm, talán a Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, ha a japán kormány enged turistáskodni odaát.:D Akkor lehetőségem adódna szétnézni egy fantasy világban, az életem kockáztatása nélkül.

Androsama: remek, de még mindig el vagy csúszva. A legjobb az lenne, ha a holnapután folytatnád a kihívást (a holnapit már leírtad).
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Androsama »

dresthar írta: 2019.04.23. 18:01 29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Hm, talán a Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, ha a japán kormány enged turistáskodni odaát.:D Akkor lehetőségem adódna szétnézni egy fantasy világban, az életem kockáztatása nélkül.

Androsama: remek, de még mindig el vagy csúszva. A legjobb az lenne, ha a holnapután folytatnád a kihívást (a holnapit már leírtad).
Tegnap csináltam a 29. napot. Csak a 27. nap maradt ki, azt ma csináltam meg a 30. nappal együtt.

" Szerző: Androsama » Tegnap, 06:39

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Mi más is lehetne ez az anime, mint a Fullmetal Alchemist 2003-mas verziója. Néha elgondolom, milyen fantasztikus lenne ott élni Edék világában, és átélni velük azt a számtalan rendkívüli, és persze veszélyes kalandot. Bár azért remélem, a végén életben maradnék. ::jeye::

De hasonlóképpen vagyok a Kyou Kara Maou-val is. Szívesen ellátogatnék a mazokuk világába, hogy ott is szétnézzek egy picikét. Persze, csak ha Gwendalék engednék. Bár tuti engednék, ha Yuuri szépen megkérné őket rá, hogy ne bántsanak. De amúgy sem emberevők ők. ::jsmile::"

28. nap:

Szerző: Androsama » 2019.04.21. 06:24

28. nap - Kedvenc idézeted bármelyik szereplőtől

"Az élethez életet kell áldozni" Envy (Fullmetal Alchemist)

"Könnyeket, melyeket látni nem, de érezni lehetett, ilyet csak egy ember ejt" Scar (Fullmetal Alchemist)

"A fájdalom nélkül járó tanulság értelmetlen… Mert az emberek nem nyerhetnek semmit anélkül, hogy fel ne áldoznának valamit. De ha elviseli, és legyőzi azt a fájdalmat, egy erős és legyőzhetetlen szívre tehet szert… Igen, egy acélszívre." Edward Elric (Fullmetal Alchemist Brotherhood)

"Nincs olyan, hogy nincs olyan" Greed (Fullmetal Alchemist Brotherhood)

"Egy hamis bölcsek köve hamis ígéreteket és hamis megnyugvást hoz,de a miatta hullatott könnyek valódiak…" Edward Elric (Fullmetal Alchemist)

"„Az ember négykézláb jár,majd két lábra áll és csak aztán kap szárnyra!” Lust (Fullmetal Alchemist)
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Az első, ami beugrott, az Aria, mert szívesen eljárnék nyaralni Neo-Veneziára XD. Amúgy szerintem még jól érezném magam A vándorló palota, a Kiki, vagy a Slayers világában is. Persze utóbbi háromban leginkább akkor, ha varázsolni is tudnék :D.
Avatar
Nightbird
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2019.04.17. 07:12
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Nightbird »

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Talán a Ghost in the shell világa lenne olyan érdekes. De nem a háború és a hackerkedés oldalát tekinteném meg, hanem a mindennapokat egy jövőbeli városban például.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

29. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy létezne/valóságban is megtörténne/megtörtént volna

Ezt a kérdés inkább úgy fogtam fel, hogy mely anime világában élnék. Másrészt viszont az egész akkor poén, ha rendelkezel azokkal a képességekkel, amelyekkel az adott anime szereplői. Mert igazán annak nem sok értelmét látom, hogy a Haikyuu megtörtént-e vagy sem. Akár meg is történhetett, én meg gyakorlatilag bármikor röplabdázhatnék. (Már ha lenne erre affinitásom.) Mondjuk ma a Chihayafurut nézvén kedvem lett karutázni, szóval ki tudja mi lesz mire a Haikyuuhoz érek. XD

E tekintetben két vonal van: az egyiket a Planetes és a Cowboy Bebop írja leginkább le, mert akkor az űrutazás kézzel foghatóbb lenne. (Ha eljutottam volna odáig, valószínűleg az Uchuu Kyoudai-t is ide sorolnám.)

A másik vonulat nálam is a varázslás köré épül, viszont ironikusan egy olyan darab ugrott be, amelyet még nem láttam: a Flying Witch. :D

Konklúzió, leginkább űrvarázsló szeretnék lenni. :D (A Babylon 5 univerzumban ilyen is akad.)
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: dresthar »

30. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy sose érjen/ért volna véget

Ilyen nincs, viszont rengeteg olyan, aminek alig vártam a végét.XD Egy jó sorozatot pont akkor zárnak le, amikor le kell, és nem válik önismétlővé és unalmassá. Úgy hogy legfeljebb csak azt tudnám leírni, melyik sorozatot zártak le túl hamar. Ilyen már több van. Ott van például a Magi és a Sasameki Koto, amiknek bár mangában van folytatása (emiatt sem szerepelhetnek a 40. napon), anime-ben viszont nem, és nem is látok rá sok esélyt.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Leara »

30. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy sose érjen/ért volna véget

Nincs ilyen, hisz egy jó befejezéssel ér igazán valamit egy sorozat. Több értelmét látnám egy olyan kérdésnek, hogy "egy anime, amit szeretnél, ha ismét először láthatnál"... mert vannak olyan sorozatok, amik első nézéskor annyira különleges élményt nyújtottak, hogy jó lenne, ha kitörlődne a fejemből és ismét átélhetném :D.
Avatar
Nightbird
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2019.04.17. 07:12
Nem: Férfi

Re: 45 + 31 napos anime kihívás!

Hozzászólás Szerző: Nightbird »

30. nap - Egy anime, amit szeretnél, hogy sose érjen/ért volna véget
Egyszer mindennek véget kell érnie. Ez így igaz az animéknél is. Ez is olyan dolog, ha egy adott animében van potenciál, akkor lehet folytatni. Máskor meg egy teljesen értelmetlen bőrlehúzás az adott animéről és annak univerzumáról.
Válasz küldése