Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
tsuyoi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:20

Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: tsuyoi »

Két férfi a főszereplő, vagy testvérek, vagy unokaöccs és nagybácsi.
A fiatalabbik szegény, egész nap dolgozik (talán a rizsföldjén), felesége van, egy gyereke és talán egy kutyája.
Az idősebbik gazdag, kövér és egy nagy házban lakik. Utálja ha madárfészkek vannak a házán ezért azokat leveri.
A végére az idősebbik valahogy egy tökké lesz változtatva és a háza is megsemmisül.
Valamelyik rajzfilm csatornán adták évekkel ezelőtt.
tsuyoi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:20

Re: Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: tsuyoi »

"Régen még gyerekként láttam pár részt belőle ezért kevés dolog marad meg. Amire emlékszem ,hogy úgy kezdődött ,hogy a főhős lement a metróba vagy egy vasútállomás titkos részébe és onnat a szerelvények elvitték őt és másokat valami mesevilágba ahol játszódott. Meg volt valami kiláncolt páncélos valaki akit kiszabaditottak ,majd megtámadták őket és az a páncélos varázsolt ilyen körben álló 7 csillag volt a támadása osztán azt visszaverték rá és meghalt. Egy másik részben valami vonaton voltak ahol egy nagyon hasonló csak női angyalszerü lény volt hasonló varázslattal. Tudom nem sok és borzasztóan zavaros de hátha valaki felismeri. Kerestem de nem találtam sehol igy próbálok itt válaszra lelni mert bár nem megnézni szeretném, de ha vlamire nem kapom a választ az nagyon zavar."

"Animaxon ment, volt hozza szinkron és nem épp ilyen sőtét hangulatu volt min a két általad említett, inkább ilyen meseszerű, de köszönöm a választ és a próbálkozást."

Nem ezek: Tokyo Undergound, Doomed Megapolis, Final Fantasy: Unlimited.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakoz ... e-lehet-ez
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ha biztos vagy benne, hogy az Animaxon adták, akkor ezen az oldalon meg kellene találnod. Nekem a leírás alapján nem ismerős, de nem is néztem mindent azon a csatornán.
tsuyoi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:20

Re: Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: tsuyoi »

Kösz a tippet. A Digimon Frontier volt az.
tsuyoi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:20

Re: Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: tsuyoi »

Ezt esetleg felismeri valaki?

Fantasy. Adott 1 férfi főszereplő aki herceg/démonúr jelölt. Aki azért hogy élhessen le kellett mondania az öröklési jogáról és utána száműzték. Majd később képbe kerül 1 vérfarkas klán is akiken segít. Sajnos a vérfarkas vezér(nő) meghal de a 2 lánya attól még a főhősünk mellé szegődik majd. 1 vámpírral folytatott harcba vesztette életét az alfa nőstény ha jól emlékszem.

Elvileg ebben a listában nem szerepel:
https://myanimelist.net/anime/genre/32/Vampire
tsuyoi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:20

Re: Felismeri valaki ezt az anime filmet leírás alapján?

Hozzászólás Szerző: tsuyoi »

Meglett.
Record of Grancrest War.
Válasz küldése