Kedvenc anime OST

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
anyita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.22. 00:15
Tartózkodási hely: Tótkomlós

Hozzászólás Szerző: anyita »

Régi nagy kedvencem: Escaflowne->Dax Riders-People
Ami viszont örök kedvenc marad:Bleach->Uverworld-D-Technolife(és a többi zenéjük is nagyszerű).Másik opening-ük:Toward the terra(nemtom a szám címét,de az is jó)
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Az elfen lied-es lilium a kedvencem. De nagyon szeretem az inuyasha zenéit és az FMA első endingjét valamint harmadik és negyedik openingjét.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

DNAngel! Imádom a zenéit. Nem mindet, de akadnak gyöngyszemek.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Higurashi no Naku Koro ni szinte összes ost. Meg is van mindkét cd :wink:
Le Portrait de Petit Cossette main theme. Egyszerűen már attól megborzongok, ha elindul a szám...
Avatar
MoombaSP
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.21. 20:03
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MoombaSP »

Sok van, de egyébként minden, amire Kajiura Yuki akár csak pillantását is vetette. :)

Nevesítve párat:
.hack//SIGN, Tsubasa Chronicle, Noir, Madlax, El Cazador, Petite Cosette, Gundam SEED ending és insert songok, stb.

Megemlíteném még Tenmon-t a Shinkai Makoto darabokbani zenékért,
és jelenleg az ef - a tale of memories-ért.

Ezen kívül kedvenc még .hack//Roots (ALI PROJECT) és Jigoku Shoujo OST.
"No leadership qualities, failed as an instructor...I guess they were right."
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Természetesen az Air Gear az eddigi legjobb, de pl a Hunter x Hunter op-ja is elég jó :D
btw - a Naruto Shippunden OST-t le tudom vhonnan tölteni?
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nekem eddig leges legjobban a tsubasa chronicle zenéje tetszett. egyszerüen magával ragad. elvisz egy másik világba :D
Kép

life is pain, get over it
Asrah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.07. 10:20

Zene

Hozzászólás Szerző: Asrah »

Bocsánat,hogy ide írok,de tudna vki segíteni?Van egy oldal,ahonnan az összes anime zenéjét le lehet szedni,és sajnos nem tudom a címet mert csak hallottam róla.Azthiszem maga az oldal zöld színű de nem biztos.Légyszi segítsetek!Arigato!
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Ha OST, akkor nekem Cowboy Bebop és talán Mushishi. Ja és lehet furcsán hangzik de nagyon szeretem a Kamichu zenéit, szerintem remekül passzolnak a történethez, a szereplőhöz stb.
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Zene

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Asrah írta:Bocsánat,hogy ide írok,de tudna vki segíteni?Van egy oldal,ahonnan az összes anime zenéjét le lehet szedni,és sajnos nem tudom a címet mert csak hallottam róla.Azthiszem maga az oldal zöld színű de nem biztos.Légyszi segítsetek!Arigato!
A Gendou-nak mondjuk fekete a háttere, és nincs fent az összes anime zenéje (ha valahol fent van, az az oldal nekem is kéne :dirr:), de nagyon sok igen. Nézz szét ott. :)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

1.Hellsing OST (a kedvencem :D kábé 2 éve hallgatom már )
2.Cowboy Bebop OST
3.Wolf's Rain OST
4.Death NOTE OST
5. Naruto OST
Hirtelen ennyi jut eszembe
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Corot írta:Ja és lehet furcsán hangzik de nagyon szeretem a Kamichu zenéit, szerintem remekül passzolnak a történethez, a szereplőhöz stb.
nem hangzik furcsán, én is nagyon szeretem őket! ::^_^::
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Nekem a Bleach OST eddig mindent vitt, igaz a sok zenéből nem mind...
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

A Jigokou Shoujo zenéje kifejezetten jó, Takanashi Yasuharu szerezte mindkét évadjának. Összesen 4 lemezen adták ki.
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Goofy írta:1.Hellsing OST (a kedvencem :D kábé 2 éve hallgatom már )
Aaw, ne is mondd, egy időben én is egész nap nyúztam mindkét cd-t, végére szinte már rosszul voltam tőle >_<" Érdekes, Logos Naki World, azaz becses opening kivételével minden tetszik. Valahogy az a szám...valahogy irritál. Bár van az a rossz érzésem, hogy ezzel egyedül vagyok így, de azért ne öljetek meg :lol:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Kedvenceim közé belépett a Fushigi Yuugi: Eikou Den OVA OST-je. *-*
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hanon írta:Érdekes, Logos Naki World, azaz becses opening kivételével minden tetszik. Valahogy az a szám...valahogy irritál. Bár van az a rossz érzésem, hogy ezzel egyedül vagyok így, de azért ne öljetek meg :lol:
Szerintem az direkt lett olyan kicsit "zavaró" hangzású. :D A klippjéhez így legalább passzol is. :) Persze amikor nem a TV, hanem a teljes verzióját hallgattam a számnak, a végén már nekem is égnek állt a hajam a hülye hangoktól. XD De attól még szeretem. :)
Jah, és ha Hellsing, akkor SHINE! *__* Csak azt sajnálom, hogy a teljes verzió még az OST-ra sem került fel. :(
Kép
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Titkos írta:Szerintem az direkt lett olyan kicsit "zavaró" hangzású. :D A klippjéhez így legalább passzol is. :) Persze amikor nem a TV, hanem a teljes verzióját hallgattam a számnak, a végén már nekem is égnek állt a hajam a hülye hangoktól. XD De attól még szeretem. :)
Jah, és ha Hellsing, akkor SHINE! *__* Csak azt sajnálom, hogy a teljes verzió még az OST-ra sem került fel. :(
Óó, te jó ég, pedig azt mennyit szidják. Életemben nem gondoltam volna, hogy pont te leszel az akinek tetszik rajtam kívül :D
Nem került fel? Akkor én honnan szedtem le? O.o *nem érti*
Mellesleg a Logos Naki Worldel nem csak a hülye hangok miatt van problémám, hanem úgy az egész zenei stílus, vagy úgy nem is tudom... :weh:

Jaj, jaj, a Mermaid Melodyt mondtam már? >D Amennyire nagyot bukott a sorozat annyira lettek fantasztikusak az ost-i. Igaz nem mindig sikerül eltalálni a pillanatot, hogy mikor kéne melyiket berakniuk (kivéve a szomorú részeknél, ott mindig jól sikerült a választás), de önmagukban a számok annyira csodálatosak *_*
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hanon írta:Nem került fel? Akkor én honnan szedtem le? O.o *nem érti*
Nekem pont tegnap ugrott be erről a témáról, hogy gendou.com-on utána kéne keresnem, és ott fent is volt, viszont az OST-ra csak a TV verziót rakták fel, ami ugye elég rövid. :( (Amúgy nem értem, miért szidják a SHINE-t, nekem az a szám szinte jobban összeforrt a Hellsing-hangulattal, mint az opening. :D)
Kép
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Titkos írta:Nekem pont tegnap ugrott be erről a témáról, hogy gendou.com-on utána kéne keresnem, és ott fent is volt, viszont az OST-ra csak a TV verziót rakták fel, ami ugye elég rövid. :( (Amúgy nem értem, miért szidják a SHINE-t, nekem az a szám szinte jobban összeforrt a Hellsing-hangulattal, mint az opening. :D)
Sokak szerint az a tv verzió is túl hosszú... :lol:
Szerintem pont azért szidják, mert sokan úgy gondolják, hogy egyáltalán nem illik a sorozathoz. Végül is...öldöklés, puff puff és akkor "*pamm-param* I never really feel quite right...". Mondjuk én nem értek velük egyet :cool: Nade már, hagyjuk az offolást. :-P
*megnézi a Logos Naki World szövegét egy már jól ismert oldalon...és akkor meglátja...* szöveggel rendelkező Hellsing ost-k sung by: Megumi Hayashibara. Megumi?! :shock: Én ezt eddig nem tudtam :o Óó, kicsi a világ :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én is szeressem a Logos Naki World-öt, és engem nem idegesít. :-P Olyankor mindig kedvem támad kalappal és bottal a kezemben táncolni. :dirr:
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

A Madlax és a Noir zenéi valami fantasztikusak! Kajiura Yuki utánozhatatlan és felejthetetlen hangulatot tud teremteni, de ez minden más művére is igaz(.hack//SIGN, Petite Cosette, Avenger, ...).
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Nekem az Onegai Twins és Onegai Teacher openingjei tetszenek nagyon. Olyan vidám dalok, amik mindig felvidítanak, ha rossz kedvem van. :)
Kép
Avatar
sergyu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2007.09.14. 18:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sergyu »

Jut eszembe, az AIR soudtrackjei is egészen hallgathatóak, a Ghost Hound-é meg egészen jó.
Animekritikák, cikkek, minden héten sok friss olvasnivaló:
http://animecomment.blog.hu

AnimeComment - Animékről kritikus szemmel
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hellsing OST felejthetetlen és bármelyiket is hallom rögtön tom h Hellsing =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése