"Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Mióta ismered és nézed az anime-okat?

kb 1 éve
54
25%
kb 2 éve
31
15%
kb 3 éve
16
8%
több mint 3 éve
111
52%
 
Szavazatok száma: 212

Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Seras Victoria, Ai-chan, Golden Boy-ból a motoros csaj(most nem jut eszembe a neve):KAWAIIIIII ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: :hammer: ::daisuki:: :gurul:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jol kinezo fazon sok van de hol vannak ok mind a herceghez kepest... *__* (Ex-herceg. Whatever.) Nameg egyik korul sincs ennyi szimbolika. xD

PS: omgwtfHAAWKEYE*___*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Sousuke Sagara... :cool: :thumb: Szerelemnek nem nevezném,de azt csípném ha rám is vigyázhatna kicsit :wink:
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Spike

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Most nézem a Cowboy Bebopot és nekem Spike nagyon bejön, és nagyon megszerettem. ::daisuki::
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, hogy Lum-chan-t írtam e már az Urusei Yatsura-ból, de ha nem, akkor most írom! ::daisuki::
Kép
Sikerült feltornásznia magát nálam az első helyre, így most ezen a helyen ketten vannak Shampoo-val. Shampoo szintjét elérni pedig nem kis teljesítmény. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2006.05.05. 02:45-kor.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Samurai Champloo-ból Jin (Mugen annyira nem jön be...) nagy kakkoii h úgy mondjam... mozgáskultúra + szemüveg rulezZZ... :lol:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Lehet hogy nem anime, de én továbbra is bele vagyok esve Zoisite-ba a Sailor Moon Live Action-ből! ::daisuki:: ::daisuki::
Valamint most nagyon megtetszett Eisen és Yasuaki a Harukanaru toki no naka de-ből! *____*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ami-chan 2004.12.18. 17:24-kor.
Kép
Avatar
Yamashita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2004.12.18. 10:35
Tartózkodási hely: Otthon...

Hozzászólás Szerző: Yamashita »

Khm...hát nekem még réééégen volt a Pokémonból a James.(Kojiro) :oops: De még régebben...Egybéként korszakomtól függ, mindig másba vagyok szerelmes. Most épp...senkibe :( , de majd leírom, ha leszek valakibe...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Szép szép a szerelem de egy anime szereplőbe?? :wink: Nekem is van olyan szereplő aki hihetetlenül szimpatikus de azért nem beszélnék vonzalomról...persze ez nem kritika! Szeressétek őket mert én is azt teszem :D
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

"Szerelem első látásra"?! Hm, mondjuk Mikagami Tokiya a Flame of Reccaból, vagy Seishirou Sakurazuka a Tokyo Baylonból. :-P :D
De azért nem kell annyira komolynak venni ezt a szerelem szót. :)
Mondjuk, hogy egy idál külsőben és belsőben. Egy olyan karakter, akit szivesen életre keltenél.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jan, a Gunslinger Girl-ből (Rico "bátyja")...
Avatar
Pandemonius
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.12.28. 00:06
Tartózkodási hely: Miskolc

Hozzászólás Szerző: Pandemonius »

Motoko Kusanagi+Seras Victoria+Asuka Langley nagyon odavágnak :D :) :D
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Hát az én örök animekarakter-szerelmem Nagisa Kaworu marad az NGE-ből :roll: Hát ő aztán első látásra levett a lábamról! De Sakuma Ryuichi (Gravitation) és Ayame (Fruits Basket) esetében is ez történt... ::daisuki::
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Kaworuval kapcsolatban ugyanez a helyzet nálam is^^
Ryuichit is imádom^^
A Fruits Basketből nekem Hatsuharu meg Yuki a kedvenc ^^;;;;;
Bár Ayame-t is nagyon bírom :D
Kép
Avatar
Yasue
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.12.26. 19:59
Tartózkodási hely: "Semmi és minden között félúton állok / Gondolataim aranyló szárnyain szállok..."

Hozzászólás Szerző: Yasue »

Na látjátok, nálam az überelhetetlen favorit még mindig a legelső "szerelmem": Torankusu a DragonBallZ-ből. (Röhögni tilos!!!) Valószínűleg azért imádom még mindig, mert elég ritkán jutok DBZ-epizódokhoz, és mint tudjuk... az idő megszépíti a rossz emlékeket, a szépeket pedig csodálatossá varázsolja. A vele kapcsolatosakat pedig... :oops: :oops: Asszociáljatok.
Mondjuk furcsa, h anno még SonGokou volt a tökéletes jelölt, aztán megjelent az a lilahajú gigolo, és egy pillanat alatt leváltottam a régi kedvencemet... Csapodár nőszemély, mi?... :D :D
Ellenben... ez annyira izé dolog, h a Trunks-t Torankusu-nak írják a japók... Amikor először meghallottam, háromnegyed órán ár fuldoklottam a röhögéstől... XD
De a legdurvább a név jelentése. (Vegeta's quote: "Te is, fiam, ALSÓGATYA?" ?!) Meg a húga. A Melltartó... Fura család, ahol az apa neve Zöldséget jelent... :P (Tényleg, a Bulma mit takar? Azt még nem tudtam megfejteni.)
Végy egy lelket és nézd meg jól...
Szívedből öröm vagy bánat szól?
Ki vagy te, s kinek hiszed magad?
Lelked a távolban majd magára marad...
--Alwyn--
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Yasue írta: (Tényleg, a Bulma mit takar? Azt még nem tudtam megfejteni.)
Ha jól emlékszem, az pulóver, vagy vmi ruhanemű... de nem biztos!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yasue írta:Ellenben... ez annyira izé dolog, h a Trunks-t Torankusu-nak írják a japók... Amikor először meghallottam, háromnegyed órán ár fuldoklottam a röhögéstől... XD
Pedig az ilyen egy csomószor előfordul, pl Excel is Ekeseru, Merle az Meruru stb...
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Szvetiru írta:
Yasue írta: (Tényleg, a Bulma mit takar? Azt még nem tudtam megfejteni.)
Ha jól emlékszem, az pulóver, vagy vmi ruhanemű... de nem biztos!
Neeem. A "buruma" az a bugyidressz izé, amit a japán iskoláslányok viselnek testnevelés órán alul.
Továbbá Bulma apját is dr. alsógatyának hívják (Dr. Briefs ugye) ez egy ilyen család.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Yasue írta:anno még SonGokou volt a tökéletes jelölt
Gokuu. Az amerikaiak terjesztették el, hogy márpedig "Gokou"-nak kell írni, ami már csak a kiejtése ("gokó") miatt is nevetséges. :dirr:
Yasue írta:Ellenben... ez annyira izé dolog, h a Trunks-t Torankusu-nak írják a japók... Amikor először meghallottam, háromnegyed órán ár fuldoklottam a röhögéstől... XD
"Sajnos" a japán nyelv ilyen, tessék megszokni. :cool:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Yasue
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.12.26. 19:59
Tartózkodási hely: "Semmi és minden között félúton állok / Gondolataim aranyló szárnyain szállok..."

Hozzászólás Szerző: Yasue »

Először is Gomen. (Remélem, nem írok nagy baromságokat már megen...) Én világéletemben azt hittem, Gokou. De most, hogy jobban belegondolok, igazad van, a Gokóó tényleg elég gyopár, és ő amúgy is Gokuu. :D Köszi, h kijavítottál!! Arigato! (Tényleg, egyik haverommal azon vitatkoztunk a múltkor, h az most arigato vagy arigatoU. És még témába is vág!! :lol: )
Na igen, ilyen nyelv, de akkor is... szerintem tök humor. ::japhaha::
Ami meg Buxát illeti (bocs, a paródiák ártalma...): ez naggyon gáááz család... Esetleg Zokni nincs? Vagy Hózentróger. Vagy talán gatyapőcrángató?... Azt hiszem, felkutatom Bulma családfáját... meg az istenfáját. (Best of nagyon pocsék szóviccek rovatunkat hallották.)
Jó, de a Briefs-t talán lehet máshogy is forídtani... na nem megyek bele mélyebben, az még durvább, ha a szlengszótárban keresek rá... :dirr:
De látom, eltértünk a témától. Ki kéne rakosgatni az offokat.
Ja, és köszi a lekles kutatómunkát! Megkönnyítitek az életemet. ::reliev::
Arigato(u) gozaimasu!
Jó éjt mindenkinek!!
Yasue
Végy egy lelket és nézd meg jól...
Szívedből öröm vagy bánat szól?
Ki vagy te, s kinek hiszed magad?
Lelked a távolban majd magára marad...
--Alwyn--
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Én most újra belezúgtam Inu Yasha... füleibe!!! :^_^: Viccet félretéve délután maratoni IY nézést csaptam, mert egy bnőm volt fennt, és újra meg kellett állapítanom, hogy imádom Inut! ::daisuki:: És erre rátett még az a review is, amit a movie 4-ről olvastam, és az írója hatalmas fan, és Yamaguchi Kappei hangjáért odavan (ahogy én is ^^ ez is benne van, hogy ennyire szeretem), és azt az élményt, hogy MOZIBAN, azzal a szuper hangrendszerrel, és hallhatta üvölteni, hogy "KONGOUSOUHA!!!" vagy csak a híres "Keh!"-t! ::daisuki:: ::japsmil:: (hoppá, kitört belőlem a fangirl ::japtoun:: )
Kép
GAbo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.01.04. 10:33

Hozzászólás Szerző: GAbo »

Nekem elsőlátásra az Onegai Teacherből maga a tanárnő. BAró egy csaj, és még földönkivüli is. :thumb:
Dékán mondja:
Mindenkinek 1-es de viszont van itt egy névtelen 3-as ZH.
De Tanár úr ,az a javítókulcs.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Howl - Hauru no Ugoku Shiro
Nekem nemigazán tetszettek a szőke kerakterek, de Howl-nél, még az is rettentően tetszett...amikor pedig fekete haja lett.... ::daisuki::
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nekem meg Takuto kezd nagyon megtetszeni a Fullmoonból. ^^" Olyan kis aranyos! ^.^
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Inu Yasha!!! ::daisuki::

Én újonan teljesen bele vagyok esve ebbe az éééééééééédes féldémonba. Hihetetlen de én pont az ilyen pasikat szeretem, olyanokat akik kissé arogánsak és nehéz őket "betörni".

Egyszerűen imádom amikor olyan durcás! ::daisuki::
És azok a cuki fülecskék!

De az alapállapot se semmi, és az az izmos test! Hát engem teljesen megfogott. Ha szembejönne velem az utcán én tuti nem lennék rest hazavinni.

Kép

Kép
Válasz küldése