Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

yume_chan írta:ésaaaaaaaaaaaa jah igen Love is always like a storm sztorik is édesek^^
Koi wa itsumo arashi no youni!!!! azt én annyira szeressem!!! megvan belőle a drama cd^^ és ha minden igaz meglesz a mangája ^o^
a yurikból sztem kevés van... vagy csak én láttam kevés yurit... (és nekem sincs semmi bajom vele..) a nővérem letöltött egy pár YGO doujint és abban volt yuri... csak az volt a baj hogy japánul van... de se baj xDDDD attól még jó volt^^
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

AAAAAH PLZ LINKET AHHOZ A DRAMA CD-HEZ PL PLZ VAGY ELKÜLDENÉD NEKEM YOUSENDITTEL AZ EMAILEMRE? PLZ PLZ VERY PLZ >.< Nekem a Wild Rock-é, a Viewfinder-é, az Ai no Kusabikülön drama trackjei (nem ugyanaz mint az anime O.o), Youka Nitta híres alkotásának (ne szeressem annyira :/) Hau wo daite ita-nak, és az Okage ga nai-nak (no money na aaaaz nagyon ott vaaan^^) Nagyon kérlek küld el a drama cd-ket waaahahaaaa *haldoklik
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Itten van a Koi wa drama cd
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

yume_chan írta:Tényleg csak annyi jött le a yuriból amit leírtam de az animések többsége is ezt gondolja. Ha egy meeten megemlíti a yurit, automatikusan a csajok ütik az asztalokat a srácok meg NA EZ TÉMA! :/
Jah... Emberek sírnak, hogy jaj, mindenki megbélyegzi őket a yaoi miatt, és hogy jaj, senki nem érti meg a yaoit, miközben pont a yuri az, ami itt nyugaton teljesen félre van ismerve, és meg van bélyegezve. A pasik azt hiszik, hogy haha, ez a nekik való, dee személyes tapasztalat, hogy ha egy átlag hím kezébe adsz egy igazi yuri mangát, akkor baromira nem fogja érdekelni, mert a) nincs szex, b) nincsenek benne dögös csajok, c) még csak ecchi fanservice sincs. :3 (Ami meg a szép történeteket illeti, az Oniisama he és a Lady Oscar nem véletlenül klasszikusok - a legszebb drámák között vannak, amiket valaha írtak... és a legtöbb yuri ugyanígy nagyon nőies, nagyon shoujo sztori. Persze vannak szexközpontúak is, de az arány messze nem akkora, mint a BL esetében.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Köszönöööm^^ juuuj köszönöm a linket :D
Mmm...Oniisama-t kezelésbe vettem de még nem érkezett meg..-.-" Semmi gond semmi gond én bítom a postában...-.-""
Mmmm.. én ugyn nem sírok a yaoi miatt de amikor próbálom kifejteni vkinek és a mondandóm közepénél benyögi hogy: aham, értem... buziszex... Hát a legutóbbi ilyen kedvességet letilttottaM MSN... nem hisztiből, mert ha ezt gondolja akkor gondolja de az Isten szerelmére legalább hadd mondjam végig hogy talán más véleménye legyen róla :/
Még eccer köszönöm a yuriról a felvilágosítást lehet beleásom maga mélyebben^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

yume_chan írta:AAAAAH PLZ LINKET AHHOZ A DRAMA CD-HEZ PL PLZ VAGY ELKÜLDENÉD NEKEM YOUSENDITTEL AZ EMAILEMRE? PLZ PLZ VERY PLZ >.< Nekem a Wild Rock-é, a Viewfinder-é, az Ai no Kusabikülön drama trackjei (nem ugyanaz mint az anime O.o), Youka Nitta híres alkotásának (ne szeressem annyira :/) Hau wo daite ita-nak, és az Okage ga nai-nak (no money na aaaaz nagyon ott vaaan^^) Nagyon kérlek küld el a drama cd-ket waaahahaaaa *haldoklik
Neked is tetszett a Wild Rock?Nekem az egyik kedvenc mangám.:)
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

mmmm...Rövid volt de észvesztően szép és aranyos^^ Mint mondtam nekem a Kazusa mangák mindegyike bejön, még a Brothers oneshot amit nagyon szeretek:)
Hogy-hogy senki nem említi Ayano mestert?O.o LONG LIVE FOR HER :D yaayness^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Ayano Yamane-művésznő munkái csodálatosak ::daisuki::
Hedvenc mangakaim között kapott helyet^^

Wild Rock rulz! Az meg kellett hogy legyen rendesen is, ígyhát többek között azt is rendelem Jap-ból^______^*
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Én nem fogom megrendelni japánból >.< Én most dvd-ket és Diru albumot rendelek :D Anoooo..... a scanek nekem elegek gépen^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

yume_chan írta:mmmm...Rövid volt de észvesztően szép és aranyos^^ Mint mondtam nekem a Kazusa mangák mindegyike bejön, még a Brothers oneshot amit nagyon szeretek:)
Hogy-hogy senki nem említi Ayano mestert?O.o LONG LIVE FOR HER :D yaayness^^
Yueen volt benne a kedvencem:)
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Yuuen nagyon szép volt O.O Egyébként azért szeretem Kazusa mangáit legjobban mert nagyon szépek és ARÁNYOSAK a karakterei, és a uke fiúk tényleg gyönyörűek^^Mmmmm....Wild rock-nak a környezete is nagyon tetszik az a legaribb mikor Yuni és -... (elfelejtettem hogy kell írni a nevét xDD) a vízben vannak az annyira szép <3 Wah éljen Kazusa^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Yuni és Selem^^

Az a rész tényleg nagyon édi.
Egyébként többek között én is azt szeretem benne hogy a figurái elég élethűek, és megis szépek^^
Meg a stílusa is tetszik...bár néha az ukék szeme nem tetszett. >.<"
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Kinek nem tetszett a szeme?O.o Private magiciant ismered?:) Az is nagyon ari :D és nemtom hogy a Harlem-nek van-e folytatása meg a Last client is érdekelne de nem történik benne semmi a két pasi között pedig a sztori nagyon tetszik^^
Most itt is megkérdem: Miből van a kép az aláirásodnál?:D Nagyon ariiii^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ma végre végignéztem az Earthian OVA-ját.
Nos nemtudom ki találta ki, hogy ez Yaoi, mert az jól félrenézte.
Shonen-ai-nak se tituilálnám, na jó talán annak egy kicsit.
Viszont elbűvölt, nagyon jó a története, a rajzolata is tetszett, egyszóval az egyik kedvencemmé vált.
És végre van egy szereplő, aki elsőre tetszik, az pedig Chihaya! ::daisuki::
Imádom!!! ::daisuki::
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Waaahahaaa Ayaseee köszi köszi köszi örök hálával tartozom xD Az eláirásos képeid miatt kiváncsi lettem és megnéztem egy Loveless részt és annyira szééép és olyan szép a zenéje is (kell a soundtrackxD) nagyon de nagyon tetszik sokkal szebb és jobb shonen-ai mint a Gravi amit régen annyira szerettem naon tetszik xDDD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én is bírtam a Yuni és Selem jelenetet.Kár,hogy csak egy kötetes a Wild Rock.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Höhö LOVELESS MANGA XD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Setike írta:Ma végre végignéztem az Earthian OVA-ját.
Earthian nagyon széép ^^ Még régen láttam az animét belőle.
Yun Kouga másik nagy műve a Loveless mellett ^^
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Igen tom épp most olvastam róla még ki kell derítenem honnan szerzem meg.Viszont a Loveless most komolyan csak részes? A manga is elég lassan jött ki ha jól tudom az . kötet februárban jelent meg de be is van fejezve a sztori?
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Az anime tényleg csak 12 részes és az hogy lesz-e második szezon még nem biztos.
A manga sincs még befejezve, most tart kb a felénél az egész sztorinak, úgyhogy a 6. kötet majd jövő februárban jelenik meg.
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

yume_chan írta:Waaahahaaa Ayaseee köszi köszi köszi örök hálával tartozom xD Az eláirásos képeid miatt kiváncsi lettem és megnéztem egy Loveless részt és annyira szééép és olyan szép a zenéje is (kell a soundtrackxD) nagyon de nagyon tetszik sokkal szebb és jobb shonen-ai mint a Gravi amit régen annyira szerettem naon tetszik xDDD
Igen, én is imádom ::japhaha::
Tényleg gyönyörű az egész...
A kedvenceim közé tartozik. És már egy ideje csak a Loveless OST-ot hallgatom^^"
Láttad már a szinkronhangokkal való beszélgetést?
Tök kiakadtam rajta...tippelgettünk még az elején hogy ki lehet Soubi hangja...erre a leg perverzebb, komolytalanabb és show-out -osabb srác volt az...>.< T__T" /de azért szép munkát végzett/

--
Az Earthiant én is nem rég néztem meg.
Nem rossz, sőt, tetszett is, de a végét szerintem kissé lecsapták.

Private Magician rulz! XD
...kár hogy már pár éve nincs folytatás sehol...

Sajnos a Harlem Beatet azthiszem le licenselték a rohadt amcsik...Láttam az egyik DNAngel mangám hátuljában a tőlük rendelhető cuccok között.;_;
Kép
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

Öhh az Ohayo Loveless-kunt láttátok már ? XDD
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Nagyon kiborultam az anime végén ::bawl:: Nem szeretem amikor így fejeznek be egy történetet nagyon várom amangát :_(
WAAAHAHAAAAAA*runs away crying
khm khm... Nem szeretem Seimeit remélem kiderül konkrétan mi történt (vagy sak én nem értettem meg lehet hogy elejtették vhol^^") mert tulképp az anime elejének az volt a lényege hogy Ritsuka meg akarta tudni mi lett a bátyjával:/ És szeretném ha végre Ritsuka és Soubi együtt lehetnének széépen nyugodtan békében..Mmm..Akkor nagyon kibuktam mikor Soubi azt mondta hogy megölné Loveless-t ha Seimei kérné és aztán meg hogy waaaaahahaaaa* runsaway again
Ajálom hogy ki legyen adva februárban az a manga (ez az anime rendesen követi az original mangát? nem tér el bizonyos részeknél mint általábanm a többi anime?)O.o
Hmmm...Még nem láttam a szinkronhangokkal a beszélgetést de csak most fejeztem be a sorozatot^^
Earthian-t meg még mindig nem találtam..-.-"
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

A Loveless-t most fejeztem be, és nagyon tetszett a grafika, és a történet is!*.*
Nemtudom miért, de az Earthian nekem kicsivel jobban tetszett, talán mert előbb láttam.^^ nem tom!
Mindenesetre, megszereztem a Loveless Original Soundtrack- ját, na meg az OP-ED Single albumát.^^
A zenéje nagyon szép volt!^.^

Yume_chan: ha kelleni az Earthian, akkor szívesen kiírom neked.^.~
Kép
Avatar
Moono
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.12.10. 23:25

Hozzászólás Szerző: Moono »

yume_chan írta: Ajálom hogy ki legyen adva februárban az a manga (ez az anime rendesen követi az original mangát?
Igen követi, csak az utolsó rész tér el tőle.
Válasz küldése