Yaoi és yuri

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Hát mint említettem ízlések és pofonok^^;
Viszont jó lenne kialakítani valami yaoi-s chat-et... annyi yaois van magyarországon és mind visszautasítja azt, hogy csapatba verbuválódjunk.. mindenki ilyen magányos farkas vagy csak a vidékieket rekesztitek ki? :wink:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Sakumo írta:Hát mint említettem ízlések és pofonok^^;
Viszont jó lenne kialakítani valami yaoi-s chat-et... annyi yaois van magyarországon és mind visszautasítja azt, hogy csapatba verbuválódjunk.. mindenki ilyen magányos farkas vagy csak a vidékieket rekesztitek ki? :wink:
Nah igen.. ízlések s pofonok ;)
Ebben csak az az irronikus h egy darab yurim sincsen csak egy egy képem egyesekből :(
Yaois cset? Csak ha van melette yuri is : P
Hmm.. szerintem inkább lustaság, vagy félelem az előítéletekkel szemben.. bár egy ilyen cseten is csúnmyán felsülnék mert a Zetsuai, Seimaden s az Ice cold demons tale-n kívűl nem ismerek mást :oops:
Kép
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Utóljára kb 5 éve chatteltem... :oops: Vagyis most fennvagyok gyakran mIRC-en, de főleg yaoit töltögetek, meg J-Rockot :lol:
Tudtok vmilyen színvonalas(=élvezhető) yurit ajánlani? A yaoi-ban nagyon benne vagyok, de a yuri eddig vhogy kimaradt... :oops: nem mintha bajom lenne vele, csak semmi érdekes nem akadt az utamba még Utena-n kívül :cry: (meg El Hazard... :shock: )

Éjdruida: Van fenn vhol scan? 8) Megnézném :twisted:
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Jo-chan írta:Éjdruida: Van fenn vhol scan? 8) Megnézném :twisted:
Ehh nincsen sajna.. csak itt az albumban van efnnt pár képem amit még nagy nehezen sikerült scannelni még annó... de ezeket még csak scan alányomni sem tudtam, nem volt rá lehetőség :(

de majd igyekszem pótolni... ha lesz akkor majd elküldöm vagy valami.. :roll:
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Hát az Utena nekem is tetszett, de valahogy egy Maria sama ga miteiru elé nem lehetne odakényszeríteni... Ez olyan mint egy-két pasinál a Gravi ha nem bírják megnézni, hát nem bírjak..^^;; mIRC-n én is fenn szoktam lenni főleg a nakama szobában....De most komolyan a magyar yaoisok tényleg ennyire nem törődnek olyan dolgokkal, mint hogy dejó, hogy van egy magyar yaoi oldal? ::argh::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Sakumo írta:Maria sama ga miteiru elé nem lehetne odakényszeríteni...
a meg micsoda?... ::jhuh::
Sakumo írta:mIRC-n én is fenn szoktam lenni főleg a nakama szobában....
tényleg? én is! :D milyen néven???
Sakumo írta:a magyar yaoisok tényleg ennyire nem törődnek olyan dolgokkal, mint hogy dejó, hogy van egy magyar yaoi oldal? ::argh::
én jártam már ott miután megírtad a címet, csak nem volt időm időzni (családi program... :cry: ) de lehet, hogy nemsokára nem leszel egyedül a magyar yaoi oldaladdal :twisted: Majd linkelhetünk 8)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sakumo írta:Egyszer olyan kíváncsi lenék mi az amihez mufurc nem tud hozzászólni...^^;; (Jól van nem álmodozom.. csak kicsit...)
Uh... baj, hogy tisztaban vagyok a "seme" es az "uke" fogalmaval? o_o;;
Sakumo írta:De most komolyan a magyar yaoisok tényleg ennyire nem törődnek olyan dolgokkal, mint hogy dejó, hogy van egy magyar yaoi oldal?
Hat, en a "maganyos farkas" tipus vagyok, de mi lenne, ha pl. az alairasodba beraknad az oldal cimet? Akkor tobben latnak. ^^;;
Jo-chan írta:
Sakumo írta:Maria sama ga miteiru elé nem lehetne odakényszeríteni...
a meg micsoda?...
Az egy IMHO nagyon nagyon jo anime-sorozat (jelenleg 2. seasonnal tartl), ami yuri. Nem az Utena-fajta, hanem az igazi, klasszikus stilusu yuri (jo, kevesebb angst es melodrama, meg egyelore meg mindenki el, de... ^^;; ). En nagyon szeretem, szerintem a mostani felhozatalbol a legjobb anime az FMA mellett.

Egyebkent Sachiko batyja es Yumi occse kozott mintha lenne vmi *ahem* erdekes dolog... Ok azok:
Kép Kép
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

mufurc írta:
Sakumo írta:Egyszer olyan kíváncsi lenék mi az amihez mufurc nem tud hozzászólni...^^;; (Jól van nem álmodozom.. csak kicsit...)
Uh... baj, hogy tisztaban vagyok a "seme" es az "uke" fogalmaval? o_o;;
/me előveszi a ecchi-maid-lolicon-fanservice-hárem manga :twisted:

Szóval az azért meglepetés lenne, ha egy Love Love? szintű anime vagy egy He is my Master szintű manga részleteihez hozzászólna. ;)
mufurc írta: Egyebkent Sachiko batyja es Yumi occse kozott mintha lenne vmi *ahem* erdekes dolog... Ok azok:
Izé unokabátyja. Az a széles mosolyú "Yuukichi" beszólása ami a Yumi's Valentine Day one-shot mangában volt, az erősen sejtetni engedte az *ahem* dolgot...
Kép
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Honnan lehet leszedni a cuccost? Talán usteam? :?:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

mufurc írta:Uh... baj, hogy tisztaban vagyok a "seme" es az "uke" fogalmaval? o_o;;
Nem erre gondoltam^^;; Csak kicsit irigyellek..^^;; Én ha akarnék meg utánanéznék dolgoknak se tudnék mindent...>_<... De most ezen nem állok le vitatkozni, mert úgyis tudjuk mi lenne a vége...:P
Jo-chan írta:tényleg? én is! milyen néven???
Sakumo, of course^^;;

Egyébként nem vitatom lehet hogy jó a maria sama ga mite iru, annak aki szereti ezt a stílust^^. Én maradok a sok helyes pasi kategóriás animeknél^^;;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Gyorsan utánnanéztem,de nem taliztam meg USteam-en, viszont Emule lelehet tölteni...De lehet a többiek tudnak jobb, FTP-s helyet is...Animhq-ra nem jutottam fel, valamiért nem engedett, talán még ott is érdemes megnézni.... ::jeye::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Anime hq-n rajta van pár rész, de az egészet megtalálod animesuki-n:)
http://www.animesuki.com/series.php/313.html
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Setike írta:viszont Emule lelehet tölteni
az mi? :oops:
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Jo-chan írta: az mi? :oops:
ŐŐŐŐ...Az egy IRC-es alapú, kicsit lassú, de jó letöltési progi... ::jeye::
Viszont itt Aoi-n megtalizod,sőt van róla egy kis használati utasítás is... :oswink:



ui.:Az asszonynak azthiszem meg van ez az anime, ő tudna segíteni, remélem benéz ide... ::jhuh::
És hogy a témánál maradjak... ::jblush2::
Én lemaradtam az Ai no Kusabinál.... ::bawl::
nem tudna nekem valami jó kis anime-t ajánlani valaki, persze Yaoi szerűséget, vagy átmenet legyen a Yaoi, és a Shounen-Ai között...
Valami Full Romantic kellene... :oscool:
Ötlete van valakinek, vagy ajánlata? ::jeye::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Setike írta:ui.:Az asszonynak azthiszem meg van ez az anime
Nagyon tévedsz, drágám :dirr: Van 8 részem, vagy hét és egyelőre le se tudom tölteni. AHQ-n első 3 rész, a 12. és a Haru első két része van. :dirr: Én emule helyett inkább animesuki-n bittorrentet ajánlanám. Én bittornado-val töltök, és hacsak nem az adott fájlnál van valami gond, pár röpke órácska alatt lejön.
Ja és Setike, privátos fiókodat néha törölgesd léégyszi. :dirr:
Kép
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Setike írta:Én lemaradtam az Ai no Kusabinál....
nem tudna nekem valami jó kis anime-t ajánlani valaki, persze Yaoi szerűséget, vagy átmenet legyen a Yaoi, és a Shounen-Ai között...
Ha még nem láttad a Fujimi Orchestrát gyorsan pótold be!!! Apropó! Nem tudja valaki, hogy le lehet-e vhol tölteni a mangáját? :P Érdekelne a folytatás!!! Most épp Mirage of Blaze-t töltök. A rajzolása eléggé X-es, és a seme olyan cuti ::daisuki:: A Fake aranyos, csak nagyon húzzák a dolgokat(meg az agyam :evil: ). Viszont ami még tetszett: Boku no sekusuaru(sexual?) harassment ::jblush2:: De ezt csak tényleges yaoi fan-eknek ajánlom, mert csöppet hardcore a drága ::reliev:: Viszont nincs hozzá felirat, úgyhogy nem értem a dolgok pontos összefüggéseit... :cry: És ez a heylzet a Fish in the trap-al is... Viszont sokan ajánlják a Level-C-t is, mert ott nincs semmi konfliktus és mindenki happy. Hát szerintem kicsit uncsi volt :roll: de azért romantisch :!: asszem :dirr: Még van pár yaoim, de maradjon máskorra is... 8)

Egyébként köszi a mindent! Majd próbálkszom, bár elég nehéz a felfogásom, ha letöltésekről van szó...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

(ize, Emule-os kerdeseket meg ilyeneket legkozelebb nem privatban vagy az Emule-os topicban kene megtargyalni? >_>;; )
paTKany írta:/me előveszi a ecchi-maid-lolicon-fanservice-hárem manga :twisted:
*eloveszi a HC-shota-maid-pluss-bondage szettet* xD C'mon, c'mon. xD
paTKany írta:Szóval az azért meglepetés lenne, ha egy Love Love? szintű anime vagy egy He is my Master szintű manga részleteihez hozzászólna.
Na peldaul. :D
paTKany írta:Izé unokabátyja. Az a széles mosolyú "Yuukichi" beszólása ami a Yumi's Valentine Day one-shot mangában volt, az erősen sejtetni engedte az *ahem* dolgot...
Ja igen, unokabatyja (jovanna, hajnali fel 5kor sok hulyeseget ir az ember >_>;; ). De azert kivancsi leszek, vajon abbol mi lesz meg... xD
Setike írta:nem tudna nekem valami jó kis anime-t ajánlani valaki, [...]
A Fujimi Orchestrat en is ajanlom, az nagyon jo. :D Meg romantikus is, a maga modjan. xD *rug Kei* Annak a mangaja... az egy bonyolultabb dolog. A Fujimi eredetileg egy regenysorozat, amihez keszult egy manga is, de nemt'om, az milyen kapcsolatban all a regennyel (utana kene nezni, de faj a fejem, meg ma elutazom, sz'al most nem fog menni ^^;; ) De az mar jo pont, hogy a regenyek illusztracioit es jopar mangat nem mas, mint Nishi Keiko rajzolta. *_* (meg artbookja is van a Fujimis cuccaibol)

Es ha mar animenel tartunk, akkor ott a Kaze to ki no uta, ami Takemiya Keiko gyonyoru mangajabol keszult. Nem biztos, hogy be fog jonni, mert a rajzolasa elegge klasszikus shoujo stilusu (es mint rajottem, azt se sokan szeretik rajtam kivul >_>), de nagyon szep es romantikus, sz'al en csak ajanlani tudom. Ja, es mindenki varja sok szeretettel a Meine Liebe animet - az egy BL jatekbol keszult, amihez Yuki Kaori keszitette a karakterdizajnokat. Allitolag az is ilyen romantikusabb cucc lesz, kivancsi vagyok ra.

De en BL cuccosbol nem animet keresnek a helyedben, hanem mangat. BL anime iszonyu keves van (ahhoz kepest, amennyi manga keszult), es nemt'om, azok kozul eleg keves az, ami nekem tetszett. Nekem legalabbis a BL az papiron mukodik jobban. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

mufurc írta:Ja, es mindenki varja sok szeretettel a Meine Liebe animet - az egy BL jatekbol keszult, amihez Yuki Kaori keszitette a karakterdizajnokat.
Honnan vetted az infót ehhez? :o Ez endem is érdekelne!!! :idea:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Én a Meine Liebe játékban semmi yaoisat nem láttam moooooouuuuu.... ::pirate::

Ja, amúgy Fujinak nincs mangája... Komolyan! Tudtommal csak manga anthologyjai vannak, ahogy az ai no kusabinak is. Vagyis szerintem a regény az alap....>.<....

Boku no sexuall harassment.... csak én utáltam? Mi a jó abban, ha szegény pasit szex-játéknak tartják...?:( A legeslegvége volt jó, mikor behúzta a függönyt és tudta a néző, hogy most valami normálisabb pasival fog összejönni:D csak azt már nem mutatták...:(
Amit én ajánlanék az a Kizuna OVA 3. (olyan ari*_*) aztán... A fujimi no orchestra tényleg jó^^v! Annak is jó a vége:D! Aztán... az After School in the teacher's lounge-ban nekem az ova1 tetszett az ova 2-nél viszont már a falat kapartam olyan ideges voltam :evil: !!Végülis az uke hibája is volt a dolog, miért engedte, de a seme, meg hogy lehet ekkora paraszt!!!(aki nem érti miről beszélek nézze meg:D)
Amúgy a Level-c sem olyan rossz.. Bár elolvastam volna a mangáját, mert a West End tetszett....
A kaze to ki no uta elég jó, ráadásul klasszikus! Nekem tetszett^^!
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Sakumo írta:Ja, amúgy Fujinak nincs mangája... Komolyan!
hát pedig én neten olvastam, hogy van. Le is szedtem a cover-eket. (merhogy 2 band van) Na most akkor nekiállok keresgélni... [/url]
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Jo-chan írta:hát pedig én neten olvastam, hogy van. Le is szedtem a cover-eket.
Az DOUJINSHI!!! Nem eredeti manga!! Nem abból csinálták!!! Sajnálom ha nem hiszitek... (Úgyis nekem van igazam :P ) Ti nem olvastatok semmit pl. az Ai no kusabiról? Az detto ugyanez a szitu....Tényleg! annak valameddig olvastam is a novelláját! Érdekes volt...^^; Kicsit más mint az anime... eléggé új megvilágításba teszi^^!
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sakumo írta:Az DOUJINSHI!!! Nem eredeti manga!!
Na most ezt fejbol nem vagom, raadasul most jottem csak haza, es almos vagyok, sz'al lehet, hogy tevedek, de igenis VAN manga hozza, manga, es nem doujinshi. Artbook meg termeszetesen van, legalabb egy - amirol en tudok, az Nishi Keikonak a regenyhez keszult illusztracioit tartalmazza.
Sakumo írta:Nem abból csinálták!!!
Ezt nem is mondta senki? @_@ (En legalabbis nem) Van egy regenysorozat, abbol keszult a film, a drama CD-k, plusz minden mas. *shrug*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

mufurc írta:
Sakumo írta:Az DOUJINSHI!!! Nem eredeti manga!!
Na most ezt fejbol nem vagom, raadasul most jottem csak haza, es almos vagyok, sz'al lehet, hogy tevedek, de igenis VAN manga hozza, manga, es nem doujinshi.
én is ezt magyarázom... :cry:

Sakumo: Egyébként honnan szerzed a yaoi-novellákat? :?: Olyat még nem olvastam... ::reliev:: :oops: (Úristen! Most mit gondolhattok rólam??? :knife: )
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Szerintem ehhez is csak manga anthology van.. de mindegy... amúgy az artbookját én is láttam... de ejtsük a témát

jo-chan: keress rá a neten:D
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Darklight
Japanimánia Staff
Japanimánia Staff
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.05.27. 16:40

Hozzászólás Szerző: Darklight »

Utolsó lehetőség a Japanimánia BL-szavazására ^^

Szavazzatok boys' love mangakákra!

Naono Bohra (Three wolves mountain; Fingertip's love)
Nitta Youka (Haru wo daite ita; When a man loves a man; Boku no koe)
Sadahiro Mika (Neji ni kaiten; Agnus Dei; Pathos; UGH)
Shimizu Yuki (Love mode; Recipe)
Takashima Kazusa (Wild rock; Kingyo hime; Inu mo arukeba)
Yamane Ayano (You're my loveprize in viewfinder; Love lesson)
Yamato Nase (Dear gentle papa; Magical traveler boy; Steady study)

Határidő: augusztus 1. 24 óra.
Szavazni lehet emailben, smsben és ircen. A fórumokban leadott
szavazatok ezentúl nem számítanak be a végeredménybe!
Válasz küldése