Anime-Cosplay-ek!!!!!^^

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Waaahhh...kiégett a szemem... :x_x:
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ez nagggyon gáááááz XD Nekem van egy képem egy Lime-nak beöltözött, minimum 120 kilós pasiról XD Csak most nem tudom, hol van...De majd beszúrom, ha megtalálom ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Ahahaaaa.....ez nagyon jó Tiara,ilyen jót még nem nevettem,ez pedig nagy szó!:whaaa: ::jhihi:: ::japhaha:: ::jblush2:: :taps:
Sailor Galaxiaaaaaaaa! :whaaa: ::japtoun::

Kép
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Setike írta:Sailor Galaxiaaaaaaaa! :whaaa: ::japtoun::
Jáj, ez úgy néz ki, mint a szomszéd néni ^^''''

Télleg, erről jut eszembe! 1-2 éve terveztünk olyan Vegiékkel, hogy csinálunk meetes farsangot. Sajna azóta sem lett belőle semmi, de kíváncsi vagyok hogy alakult volna ^^''' (én tuti, Lime-nak öltöztem volna^^')
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Vagy Lina Inverse lettem volna (mai napig nem tudom, miért, pedig nem szeretem Lina-t.... -.-"), vagy Rally Vincent, vagy Lain. De amúgy, mostanában Rosette is kedvenc. Lain azért lettem volna, mert nem kellett volna más, csak az apám atlétája, néhány drót, meg egy olyan izé a hajamba. :^_^: Amúgy, ez tavaly volt tervezve, és asszem Chris indította el az egészet. De se azt a helyet nem kaptuk meg, amit ő kinézett, se azt, amit Vegi apja szerzett. -.-"
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Lendvay írta:
Setike írta:Mi a fura ebben a képben?Ahahaaaa..... ::jblush2::
Ha megmondod biztos rájövünk, de mondjuk kiváncsi lettem rá, hogy mi is lehet az mert nem látok semmi furcsát rajat ::hehe::
Csak nem fiú öltözött be itt is? ::umh:: ::hoo:: ::jcrazy::
Nos,ha megnézed jól a képet,Sailor Mars-ot látod,ha nem akkor is őt,de ez mellékes,di mi van az egyik kép sarkában,elővigyázatossági okokból,nehogy bajt csináljon????Na mi? ::jhihi::
Hi-hi-hi....igen....igen,egy Tűzoltó készülék.....ahahaaaaaa...... :whaaa: ::japhaha::

Utena?! :whaaa:
Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ja, igen, és Sakura Sakurának akart beöltözni (CCS), de mi Setivel Excel-t akartunk belőle csinálni!! Mert Sakura pont olyan, mint Excel, ha hosszú a haja!! ::japhaha:: Beöltöznék mellette Haytt-nak, a köhögést nem is kell rögtönöznöm!! ^^"
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sister Tenshi írta:Ja, igen, és Sakura Sakurának akart beöltözni (CCS), de mi Setivel Excel-t akartunk belőle csinálni!! Mert Sakura pont olyan, mint Excel, ha hosszú a haja!! ::japhaha:: Beöltöznék mellette Haytt-nak, a köhögést nem is kell rögtönöznöm!! ^^"
Nyaaaa.....akkor én lehetek,Pedro,vagy nem is én az Universum szeretnék lenni! ::jeye::
De-de-de ha komolyan elgondolkoznék hogy kinek öltöznék be,ha jó alakom lenne,Naaga-t választanám,a Slayers-ből,vagy Lendvay-sama tanácsára Mizuho-sansei az Onegai Teacher-ből! :hee:
De ez csak álom marad.... ::bawl::
Hi-hi-hi...de van egy ötletem,mi lenne ha szerveznénk Nyárra egy Cosplay-es J-pop-Rock bulit?Hmm? :osnani: ::jeye::

Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem jó ötlet, csak a nagy többség miatt ez egy szimpla J-rock Visual buli lenne, amit én viszont nem szeretek, tehát én nem mennék. ^^" Nem baj, ha hallgatják mellettem, csak hosszú távon, társaság ide vagy oda, nem bírnám sajnos. ^^""""""""""""""""""""
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sister Tenshi írta:Szerintem jó ötlet, csak a nagy többség miatt ez egy szimpla J-rock Visual buli lenne, amit én viszont nem szeretek, tehát én nem mennék. ^^" Nem baj, ha hallgatják mellettem, csak hosszú távon, társaság ide vagy oda, nem bírnám sajnos. ^^""""""""""""""""""""
A zene vegyes lenne amint mondottam,hidd el,tudom sokan szeretik a rock-ot,de a pop műfajt is! ::jeye::
Különben is,ez nem probléma megoldható.... ::japsmil::
De szerintem nem sok emberke öltözne be.... :sobsob: Látod ezért jobbak a Rockerek,mert azok ha nem kell akkor is beöltöznek kedvenceiknek,amíg a J-pop kedvelők.... ::jtears::

Kép
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Akkoor "Anime-Zenés" buli lesz,csak Anime-s zenékkel....az még jobb is! ::hehe::
Kép
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Valaki csináljon egy Anime-zenés cosplayer bulit!!!!!!!!! ^^" Mennék, beöltöznék meg minden! :D Az jobb lenne, mint a mi buliaink, mert az azért nem tökéletes ilyen cosplayelésre, de nincs jobb. A fő baj, hogy ott a zenét is szeretem, és táncolnék, és az öltözék személyes szauna lesz rögtön :evil: .... Meghát az nem anime cosplaynek lett kitalálva, csak egyszer akarunk egy olyat is ^^". Másfajta cosplay meg van majdnem mindig, vagy csak síma beöltözés saját agyrémeinkbe (nálam most ilyen lesz, mert múltkor majd beledöglöttem az öltönybe, amikor cosplayeltem :P ).
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nya akkor azthiszem meg van az első jelentkező,ami azt jelenti hogy tényleg csinálunk Cosplay bulit a nyáron,tehát lehet varrogatni a ruhákat! :hee:
Szeretlek titeket!Verseny nélkül nem múlhat majd el a buli!!!!! ::hehe:: De azthiszem Juniusban mindent pontosan megtudok majd mondani!Addig pedig,főhet a fejem a megvalósításon....hi-hi-hi.... :hee: ::jeye::

Kép
Kép
Avatar
Tonya
Japanimánia Staff
Japanimánia Staff
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2004.02.18. 11:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tonya »

:idea:

Hmmm... esetleg a Szigeten a Fiksz Rádió és a Japanimánia égisze alatt egy ilyen buli versennyel és hasonló mókás dolgokkal összekötve? :)

Mekkora reális érdeklődésre tarthat számot (amellett, hogy oda ugye jegyet is kell venni sajna... mondjuk nekem nem :P)?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát, azért a szigetre csak ezért, meg hogy a rézseg drogos emberek kiröhögjenek, nem biztos, hogy kiadnék pénzt.:P De amúgy jó ötlet, csak nem szívesen megyek a szigetre.....
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta:Hát, azért a szigetre csak ezért, meg hogy a rézseg drogos emberek kiröhögjenek, nem biztos, hogy kiadnék pénzt.:P De amúgy jó ötlet, csak nem szívesen megyek a szigetre.....
Ezzel kapcsolatban nekem is vannak kikötéseim, de egyébként az ötlet nagyon tetszik! Mint már mondtam, mi megpróbáltuk ezt megvalósítani régebben, szal most is benne lennék ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Tonya írta::idea:

Hmmm... esetleg a Szigeten a Fiksz Rádió és a Japanimánia égisze alatt egy ilyen buli versennyel és hasonló mókás dolgokkal összekötve? :)

Mekkora reális érdeklődésre tarthat számot (amellett, hogy oda ugye jegyet is kell venni sajna... mondjuk nekem nem :P)?

Nekem tetszik az ötlet! ::japsmil::

hmm...ezt meg kell fontolni,mert egyedül nemdönthetek,de ezennel Közönség Szavazásra Bocsátom e dolgot! ::jeye::
Kép
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Szigeten? Nah az érdekes lenne! Én bevállalnám, dehát az én vagyok 8) . Más nem biztos, mert nem szeretik az ottnai népséget. Valahol megértem, de azért nem szokott olyan rettenetes lenni ott a helyzet, de attól a tömegtől el lehet szédülni, én nem szeretem. ^^" Akkor vicces, ha csapatba megy az ember, mert akkor annyira fel se fogja. Hát hajrá! Vitassátok meg! Én bevállalnám! :D
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Sister Tenshi írta:Hát, azért a szigetre csak ezért, meg hogy a rézseg drogos emberek kiröhögjenek, nem biztos, hogy kiadnék pénzt.:P De amúgy jó ötlet, csak nem szívesen megyek a szigetre.....
Na azért nem olyan rémes a sziget.Egyedül csak akkor van gond,ha vki megsérül...a birkacsorda nem szívesen ad utat a mentőknek...
Egyébként teljesen mindegy hogy nézel ki,ott elfogadnak és nagyon könnyű kapcsolatokat teremteni(1* 1 hétig voltam kint úgy,hogy amikor kimentem még senkit sem ismertem...mégis akadt kaja is,sátor is...ellenszolgáltatás nélkül)...
Ámbár tény és való,hogy az aki Smoonnak vagy bajtársnőinek ,esetleg pokemonnak öltözik az számíthat némi derültségre...de pl. a Count D,de talán még Lina sem lógna ki nagyon a sorból...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Én asszem kimaradok a cosplayból :) nem bírnák felvenni egy fantasy jelmezt. Egyszer öltöztem be farsangkor (kb 10 éve) medvének(semmi több: barna melegítő + felső :)). Bár van egy két ruha, amit tetszik animékben, csak rajtam nem állna jól :). Mindegy én maradok a Homeboy-nál, Vans-nál meg a hasonlóknál(bizö meg ilyen azér neeem :))
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Tiara írta:Na EZ durva!
Ez tényleg durva.....

SM......

Kép
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Misato, ano, ez a Live Action, ez hivatalos film sorozat Japánban. ^^" Amúgy musical is van. Animét nem lehet nem gagyin megfilmesíteni, de mind a Live Action és mind a Musical esetében, nem a ruhákon múlik a siker, hanem a színészeken, akik előadják. Ha épp béna a színész, akkor az egész karakter, akit előad, nem a ruhától, hanem miatta lesz béna. A cosplay viszont.... az a ruhára épül, és háááát.... ^^"

Kép
http://seramyu.atw.hu/ jó kis magyar oldal a musicaleknek. A Live pedig az SM hivatalos honlapján van: http://sailormoon.channel.or.jp
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Kicsit tágabb határokon belül értelmezve ugyan, de
Street Fighter 2:
Kép

Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Shukuhai írta:Street Fighter 2
Ezek a beállások... Mintha kirakati bábuk lennének! Nem azok? ^^'''
Kép
Válasz küldése