AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Erre a CC-s AMV-re egy linket kérnék szépen, kiváncsivá tettetek. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

CC

Hozzászólás Szerző: Shana »

Rage:
Ezer örömmel: http://www.shana.hu/HardDecide.html

miyume:
Ne szégyeld! Nekem baromi jól esik ám ;) Másrészt: én is bömböltem, mikor tapsoltak, és elkezdtek fütyülni meg sikítozni... hát sosem úszom meg száraz szemmel az ien animecon-okat :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Shana: na igen, én is úgy hallottam hogy nem csak nekem tetszett :D nagyon szép munka volt ^^, (én is köszi a linket, ha lesz erőm majd még biztosan megnézem párszor)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

A con-on vetített Trinity Blood-os Budapest Budapest de csodás AMVt keresem, valaki nem tudja hol keressem? (gugli pajtás nem volt elég megértő)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Shana: Valóban nagyon szép AMV, a Conon is tetszett, és most néztem meg letöltve másodjára. :)
madfist írta:A con-on vetített Trinity Blood-os Budapest Budapest de csodás AMVt keresem, valaki nem tudja hol keressem? (gugli pajtás nem volt elég megértő)
Ha valaki megtalálná, szóljon nekem is! :D
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Shana: a CC-s amv mindent megérdemel, az első helyet és azt is amit a conon kapott! :D (az Again & Again szintén az egyik kedvencem)

a "Szerintem..."-es amvről tudd vki vmi közelebbit (cím, link stb)?
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

már volt ezen a topikon de vissza nem keresem a hozzászólást, Az AMVt ITT találod.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

thx :thumb:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem egyetlen bajom volt a nyertes CC amv-vel a zenén kívül, hogy köze nem volt a történet lineáris sorrendjéhez. Ergo én aki láttam tudom,hogy mi honnan és hogyan és miért történt, de amúgy laikusként dunsztom nem lenne hogy miről szól maga az anime bár kétségkívül észrevenném avatatlan szemmel is,hogy szép és hogy drámai. Mert ez lejött.
Amúgy ne vegyétek túl komolyan a hozzászólásomat mert igen elfogult vagyok a CC-vel szemben és bevallom,hogy jó AMV-t még soha nem láttam belőle. Egészen egyszerűen azért mert túlságosan is megfoghatatlan apróságok folyamatában rejlik a varázsa ami felszabdalva nem adható át no.

Meg nem tudtam,hogy én pislogok ennyit vagymi van?
Kép
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Egyik hobbim az AMV csinalas. Alapitottam is egy studiot. http://www.gportal.hu/nightmarestudio

kis izelito a munkaimbol : http://www.youtube.com/watch?v=6uQ_T-Gw0FY

Ezenkivul szeretnek versenyeken reszt venni. mintha tegnap reggel olvastam valami verseny szervezest a forumon, de mar nem talalom a topicot.
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

cc

Hozzászólás Szerző: Shana »

Ynah:
Miért kéne hogy lineáris legyen a történet?
1. Kifejezetten kérem az oldalamon hogy aki nem látta a CC-t az meg NE nézze az amv-émet! így aztán első probléma megoldva...
2. Mint már rengetegszer kifejtettem itt és más fórumokon: az amv feladata nem az hogy történetet meséljen el. Hanem hogy hangulatot, érzelmeket közvetítsen. Ezenkívül persze mesélhet el sztorit is, sőt, bármi lehetséges! :D De én (és engedtesség meg nekem az alkotói szabadság legalább a hobbi videómban, hamár a pénzért készített vágásaim során meg van kötve a kezem!) nagyon ritkán teszek sztorit az amv-éimbe. Ha sztori kéne, nézd meg a filmet... sztem. :)
Nah bocs a hosszúra sikeredett előadásért, de az ilyen hozzászólásokat sosem bírom megállni szó nélkül :D
De persze nem kell egyetérteni velem... :) hiszen különbözőek vagyunk :)
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Gorgar:Tetszik amit csináltál. Bár a zenében -attól függetlenül,hogy maga a ritmus és a zenei aspektus tetszik - ez a keresztes vitéz központúság kicsit... :o_O: tekintve,hogy a Tsuioku Hen-ben hogyan mutatják be Kenshint és az életét...de azért kellemes volt végignézni. Gratula.

Shana: nem kell megsértődni és ilyen élesen beszélni,én csak elmondtam a véleményemet. Ha munkát teszel közzé el kell fogadni,hogy reakciókat kelt.Ööööö..."ilyen reakciókat nem bírod szó nélkül hagyni"? Jahh bocsi,nem tudtam,hogy ebben a topicban csak dícsérni lehet... régebben arra szolgált,hogy mindenki elmondhassa a véleményét és az alkotó tanuljon belőle. Azért nem csinálok már AMV-ket! :twisted:
Kép
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Ynah: Kocc a Kritikat:D igen tudom, hogy az Ovaban maskepp mutatjak be Kenshint. Csalodtam is benne, mert a sorit neztem elosszor es az Ovaban tobb veres jelenetre szamitottam meg nagyobb es tobb csatakra. Olyanyira, hogy az Ova kettot is kenytelen voltam felhasznalni a vegen. Viszont az "almodban sotet a kep" resznel mast akartam csak a franc se akart mar reszeket konvertalniXD igyis atlakitottam a vegen egyszer. az eredeti sokkal szarabb volt:S Direkt csinaltam, hogy Kenshint igy probaltam abraszolni:D azert kezdtem el AMVt csinalni hobbi szinten mert ilyen franko szambokbol nem lattam meg egyet se. jo kesobb Youtuben igen egyparat de az is keves volt. Meg en ugy vagyok vele, hogyha hallgatok egy szamot maris beugrik, hogy mit kene ra forgatni es milyen animebol:) Amugy te csinaltal regen AMVket igaz? milyen progival vagtad? en az elejen vinfos movie baszkerralXD de azota beszereztem a sony vegas 7.0at ami sokkal jobb. hatalmas elonye, hogy nem fagy le es nem csinal hulyesegeketXDDD mint a movie maker.>.< vegre kivaghattam a lomtarba. regi nagy almom volt hogy megtehessemXDD sok idegsejtemet kinyirta a rohadekXDD
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Adobe Premieret használtam. Tudom milyen amit leírsz. A WinMov tényleg érdekes dolgokat produkált... aszem kétszer álltam neki anno vele dolgozni aztán kivágtam a fenébe. Nem ért meg annyi idegeskedést. A Premiere jó.
Az Ova teljesen más mint a sorozat,nekem speciel az ova sötétsége jobban bejön, meg a forradás története benne...tökéletes darab nah. Az amv-d meg jó. Sok sikert a többihez.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Titkos írta:Budapest, Budapest... :lol:
tudom legyek türelmes (nyomogassam a reload-ot), de nem tudná valaki valami könnyebben elérhető helyre is feltenni esetleg?
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

madfist írta:
Titkos írta:Budapest, Budapest... :lol:
tudom legyek türelmes (nyomogassam a reload-ot), de nem tudná valaki valami könnyebben elérhető helyre is feltenni esetleg?
Úgy este 10 után vagy éjfél körül már mindig volt szabad slot, de amúgy tényleg jobb lenne egy másik hely. :wink:
Kép
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

cc

Hozzászólás Szerző: Shana »

Ynah:
Ehhhh :D Határozottan nem sértődtem meg, Te elmondtad a véleményedet, én meg elmondtam az enyémet :D
És elnézést ha neked ez úgy jött le hogy "élesen beszéltem". Szerintem abszolut nem volt éles, egyszerű közlési stílus... Jókat nevettem közben :) De úgy tünik túl kevés szmájlit használok? :D
Tudom hogy reakciókat kelt a munkám, de azt hittem reagálhatok rá... én kérek elnézést :D
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Parancsoljatok ^_^:

Trinity Blood - Budapest
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

köszi, de azért a rendes fájlt is lehúzom majd, mert az flv-t nem szeressük :(
Kép
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

Ynah: kocci.:D Igyekezni fogok:D

AMV versenyrol tenyleg nem tud senki? szivesen undulnek=)
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az conon leadott amvk listája ITT - akit érdekel és/vagy még nem látta. én nagyon örülök neki. ezer köszönet bugger-nek :D ...

...viszont (^^"), amit nem találok sehol és nagyon kéne az PuppZ Wonderful days amvje. tud vki vmi támpontot adni, h hol keressem? (youtube-on megvan, de arra még nem jöttem rá hogy hogyan lehet leszedni bármit is onnan... valszeg sehogy)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Az az igazsag, h olvasgattam a listat, de nem tudom melyik anime az amit keresek..az eredmenyhirdetes elott a Naruto movie utan ment le, egy ilyen bogaras-vicces amw, de mar nem tudom ki volt az eloado sem ^^" ha vkinek beugrik, es tudja mirol beszelek, az mondja meg nekem melyik animebol volt az amw..koszonom (most ah igy meg alaposabban nezegettem, lehetseges h az El Hazard az?)
Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

engem a 8 ora munka 8 ora pihenes AMV erdekelne. meg most latom volt bikinis isO.O
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Gorgar: [ AMV Art ] -> letöltések/[ AMV Art ] verseny 2006/poén kategória
Kép
Válasz küldése