AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Akosss
Profi
Profi
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss » 2017.10.14. 21:33

Nekem is nagyon tetszik! ::^_^:: Már mikor írtál róla, akkor beterveztem az animét, de ez még jobban meghozta a kedvemet hozzá.

Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Kép

Risa
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Risa » 2017.10.15. 18:23

Akosss írta:
2017.10.14. 21:33
Egyébként most én is tervezem életem első AMV-jét, a fejemben nagyjából már össze is állt, csak először meg kéne tanulni videót szerkeszteni. xD
Ismerős érzés... :'D Annyi ötletem lenne (vagy inkább lett volna, múlt időben), de még a videószerkesztés megtanulására sincs esélyem, annyira gyenge a gépem. :cry:
Kép
“What stage has your relationship progressed to?”
“The things that should have been done have been done. The things that shouldn’t have been done have also been done.”

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2017.10.17. 18:57

Ákosnak és Ruinak is köszönöm! ::^_^:: (Nézzetek MicsiHacsiiit!)
És tényleg hajrá az ötleteitekhez, bár dettó így voltam vele, hogy a laptopomon sose vitt rá semmi a vágásra. :S Az új gép most úgy néz ki, motiváló (a programot mondjuk én se tanultam meg, de a terveimhez nem is igénylemXD), de vicces, hogy a korábbi 4-5 elképzelésemnek még mindig nem ültem neki, és inkább az új ötletek jönnek (talán aktualitásukat veszették nálam). Mondjuk a következő tervem az egy ilyen pótlás lesz, de még a hiszem, ha elkezdem fázisban van.XD
MAL AniList
During the banquet of cultivators: As Jin Ling was just about to speak again, he glanced behind Lan WangJi and finally saw Wei WuXian. Temporarily astounded, he blurted, “Why are you here?!”
Wei WuXian: “To get a free meal.”

Surci
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Surci » 2017.10.18. 21:28

Amikor Cat elküldte a fenti AMV-t, elkezdtem keresgélni hogy vannak-e még jók ebből a CUCCból,és találtam is belőle kőkemény 3 darab áemvét (a világon!!!!) amiből az egyik eléggé bejött, úgyhogy ha már ilyen MicsiHacsi szessönt tartunk, linkelném is. Nézze mindenki. AZ ANIMÉT. Is :D

Akosss írta:
Melyik animu lenne az alapanyag?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

Akosss
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Akosss » 2017.10.29. 08:53

Surci írta:
2017.10.18. 21:28
Akosss írta:
Melyik animu lenne az alapanyag?

Sangatsu no Lion. Reménykedtél benne, hogy a Madoka az, mi? :D (Bocsi, elfelejtettem válaszolni. :drop:)
Kép

Risa
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Risa » 2017.10.31. 22:37

Akosss írta:
2017.10.29. 08:53
Sangatsu no Lion. Reménykedtél benne, hogy a Madoka az, mi? :D
Én a Sangatsu no Lionra inkább kíváncsi lennék. *_*

Surci, köszi a Michiko amv-t, tényleg tuti. :cool:

És ha már itt vagyok, belinkelem ezt a nagyon szép YoI videót: Rules for Lovers. Biztos minden érintett ismeri már, de youtube-on szebb minőségben van fent, mint tumblr-ön, és olyan gyönyörűen passzol rá a dalszöveg~ *cries*
Kép
“The things that should have been done have been done. The things that shouldn’t have been done have also been done.”

Katana
Haladó
Haladó

Hozzászólás Szerző: Katana » 2018.01.03. 19:04

Nos hát jelenleg 2 van,és benn is van a listámban.Jelenleg
AMV Extraterrestrial Much? Anime:Denpa Onna to Seishun Otoko
Getsuyoubi no Tawawa Anime: Getsuyoubi no Tawawa

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.01.13. 23:22

Mindenki figyelmébe ajánlanám ezt az alkotást.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.01.14. 12:30

^Uhm, szeretem ezt a filmet, köszi, hogy emlékeztettél!

Téli Mondonconra azt hittem nem fogok beküldeni semmit, de a határidő előtti napokban beugrott, hogy korábban Hirotaka ajánlotta nekem a "Hát bújj hozzám, ha fázol a hidegben" című Elton John paródiát az IHM-tőlXD, mint Yuri on Ice amv ötlet. :thumb: Szerencsére ez beugrott, és a szöveg okozta erős késztetésnek köszönhetően gyors összecsaptam egy kis rövid valamit. (Azt hittem olyan gagyi lett, hogy be sem kerül, de egészen örültek neki.XD)
MAL AniList
During the banquet of cultivators: As Jin Ling was just about to speak again, he glanced behind Lan WangJi and finally saw Wei WuXian. Temporarily astounded, he blurted, “Why are you here?!”

Akosss
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Akosss » 2018.01.14. 12:38

Catrin írta:
2018.01.14. 12:30
Yuri on Ice amv
OMG, ez tök jó! Szerintem nagyon jópofa lett, jót kuncogtam rajta :thumb:
Kép

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.01.14. 12:52

Köszi! :oops: A vetítésen is végignevették.^^ Az igazság az, hogy ennél sokkal extrémebb lehetett volna, ha a teljes paródia jelenet párbeszédeit is benne hagyom, mert masszívan megvoltak a fejemben a jelenetek hozzá.X'DDD (Különösen az oroszos duma és a legvége.) De ennyire nem akartam gonosz lenni az én drága Viktuurimmal :vigyor: , és ennyire erőltetni a poént, plusz amúgy sem fért volna bele abba az 1-2 órába, amit egyik szabim éjjelén a videóra szántam. XD Mindegy, nem bántam meg végül, hogy kivágtam azokat a túltolt és kínos blablákat.
MAL AniList

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2018.01.14. 18:32

LOL. XD (Mindig eszembe jut egyik haver, aki azzal jött, hogy ő végignézte ezt a sorozatot, de nem érzett rajta semmilyen BL-felhangot... XDDDDD) Btw, ennek az IHM számnak hogy szerezted meg a nem-belepofázós változatát? Vagy ebből a klipből vágtad ki azokat a részeket, ahol épp nem dumálnak bele IHM-ék? Csak azért, mert van egy csomó olyan számuk, ami tudtommal kizárólag ehhez a TV 2-es sorozatukhoz készült, viszont ezekben rendszeres a belepofázás, emiatt némileg kevésbé lehet őket élvezni. :/
Kép

annarancs
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Nem:

Hozzászólás Szerző: annarancs » 2018.01.14. 22:10

Az ilyen vicces AMV-k nézésekor sajnálom, hogy nem folytatták a Magyar AMV Rettenet összeállítását. Egyébként azzal mi történt? A 8. részhez még gyűjtötték a videókat, aztán váratlanul fellépő technikai problémára hivatkozva elhalasztották a premiert, és azóta sem hallani semmit a projektről... pedig 3 szösszenetet is beküldtem rá...

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.01.14. 23:05

Titkos írta:
2018.01.14. 18:32
Vagy ebből a klipből vágtad ki azokat a részeket, ahol épp nem dumálnak bele IHM-ék
Jaja, ez, sajnos nem találtam meg másképp. Kicsit időztem is vele, és valahol hallani is a vágást.
MAL AniList

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.01.15. 22:58

Nagyon jó lett az AMV :) Nehéz eldönteni, hogy a számot készítették a sorozathoz vagy a sorozatot a számhoz.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Rui-chan
Hikikomori
Hikikomori
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rui-chan » 2018.03.15. 17:41

Mostanában az AMV-ket is kissé elhanyagoltam, meg nem is igazán találtam olyat, ami nagyon tetszene. Tegnap viszont találtam egy jót. Még a Shannara kapcsán ismerkedtem meg Ruelle zenéjével és nekem bejön. Ezt pont az ő egyik számára vágták.
Kép

Flame
Újonc
Újonc
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Flame » 2018.03.20. 08:02

Catrin írta:
2018.01.14. 12:30
^Uhm, szeretem ezt a filmet, köszi, hogy emlékeztettél!

Téli Mondonconra azt hittem nem fogok beküldeni semmit, de a határidő előtti napokban beugrott, hogy korábban Hirotaka ajánlotta nekem a "Hát bújj hozzám, ha fázol a hidegben" című Elton John paródiát az IHM-tőlXD, mint Yuri on Ice amv ötlet. :thumb: Szerencsére ez beugrott, és a szöveg okozta erős késztetésnek köszönhetően gyors összecsaptam egy kis rövid valamit. (Azt hittem olyan gagyi lett, hogy be sem kerül, de egészen örültek neki.XD)

Napok óta ez megy a fejemben, IMÁDOM!!!!!! :D

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.03.21. 19:25

Örülök, köszi. :D

(Sajnos a mostani conra nem volt időm összedobni semmit.XD)
MAL AniList

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.03.21. 20:46

Ha már mostanság úgyis minden olyan fagyos.

Risa
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Risa » 2018.04.03. 19:44

iskariotes írta:
2018.03.21. 20:46
Ha már mostanság úgyis minden olyan fagyos.
Lol, nem is rossz. XD Mondjuk ez lenne az az opening, amire rögtön mindenki ordítaná, hogy SPOILERES!! :lol:

Nem anime, hanem Disney, de muszáj belinkelnem, mert eszméletlen epic.
Kép

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.04.09. 18:20

MAL AniList

annarancs
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Nem:

Hozzászólás Szerző: annarancs » 2018.04.09. 19:45

Nekem is a Terézanya volt a kedvencem, de tetszett többek között a Nana amv is (nem hajszálpontos benne a vágás, de nincs agyoneffektezve, illik a zene a képsorokhoz... kicsit a régi amv-kre emlékeztet, már-már nosztalgikus hangulatom lesz tőle :)).

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.07.12. 20:12

Ma végre kiderült mi újság a conos nevezésekkel, és most nem került be az enyém a vetítettek közé (valahogy nem lep meg, már a címe is prezentálta az ezzel kapcsolatos érzéseimetXD), így előbb jött a linkelési késztetésem is. :D

Szóval akit érdekelne, a három kedvenc fafner számomra a kedvenc fafner OTP-m: Kazuki x Soushi OVERLOADED ::daisuki::

Kíváncsian várom conon a többit. :vigyor:
MAL AniList

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.07.13. 20:12

Most direkt végig néztem az összes elérhető munkádat és ez az utolsó aminek a zenéje nem tetszik. Nem rossz csak nem tetszik számomra és hát az AMV-t jó részt maga a zene viszi el a hátán.

Ja igen Yuri auf Eis alkotásnál nincs hang.

Catrin
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.07.13. 20:19

Hehe, hát én az angela zenéket nem tudom nem imádni, ezért is pakoltam bele többet, de sejtettem, hogy ez sokaknak nem fog bejönni.
iskariotes írta:
2018.07.13. 20:12
Ja igen Yuri auf Eis alkotásnál nincs hang.
Tudom, yt blokkolta, de a videó leírásában (meg már korábban itt is) linkeltem a rendes verziót (nekem még mindig ez a kedvencemXD).
MAL AniList

Válasz küldése