AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Stoker írta:Nos én is megnéztem az AMV-t és tetszet.. Jó a vágás és nagyon passzol a zenéhet.. (mármint nem a stílushoz (ami elmegy), hanem a ritmushoz). A minősége jó mind a kének, mind a zenének.. Jó, szép és igényes munka. Gratulálok neki hozzá!

Remélem még csinál a tesód AMVket Chronos, mert akkor azt is szívesen megnézném..
Tesóm üzeni, hogy örül neki, hogy megnéztétek, és örül a kritikáknak... 8) (ja, és azt is megsúgta, hogy a következő AMV-jének alapja nagy valószinűséggel az Inu Yasha lesz...)

Más:

Tesómat még érdekelné, hogy szerintetek milyen zene illik az Inu Yasha-hoz...
A válaszokat előre is köszönöm...

CHRONOS
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos: tesókád ért az AMV-khez, ezt így elsőre levágtam...mondjuk se a zene, se a film nem az én stílusom, de marha jól összebütykölte a kettőt. :D Azok a részek, ahol egymásba villannak a képek, valahogy mindig jól jött ki :D

Tesódnak lehet küldeni számokat, amik jó AMV alapot képeznének? Especiel van egy mp3-am, ami a Hellsinghez szerintem állatira passzolna (ez a téma részedről sem közömbös, úgy gondolom... 8) )
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Őrnagy írta:Chronos: tesókád ért az AMV-khez, ezt így elsőre levágtam...mondjuk se a zene, se a film nem az én stílusom, de marha jól összebütykölte a kettőt. :D Azok a részek, ahol egymásba villannak a képek, valahogy mindig jól jött ki :D

Tesódnak lehet küldeni számokat, amik jó AMV alapot képeznének? Especiel van egy mp3-am, ami a Hellsinghez szerintem állatira passzolna (ez a téma részedről sem közömbös, úgy gondolom... 8) )
Örülök hogy segíteni akarsz! :wink:
Tudsz küldeni E-Mailben MP3-at?
Mert akkor elküldhetnéd a Chronos@pro.hu -ra...(max 6 MB méret lehet)

Ha nem, akkor csak a szám, és előadó címet megmondod, és megkeresem P2P rendszereken, azokon fent szokott lenni rengeteg zene... 8)

Előre is kösz,

CHRONOS
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos: izé...én csak javaslatokat tettem...de rábaltáztam, mert a szám, amit küldeni szerettem volna, 7,22 Mbyte... :?

Szóval, amit keresni kell: Anaal Nathrakh - Submission Is For The Weak

Nem tudom, mennyire viselitek az ilyen zenét, ez amolyan futurisztikus black metal, aki nem szokott hozzá, annak egyhangúnak tűnhet, de szerintem a hangulata nagyon vágja a Hellsinget. Kíváncsi vagyok, hogy mit alkotnátok belőle, ha esetleg rákattantok... :thumb:
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Őrnagy írta:Chronos: izé...én csak javaslatokat tettem...de rábaltáztam, mert a szám, amit küldeni szerettem volna, 7,22 Mbyte... :?

Szóval, amit keresni kell: Anaal Nathrakh - Submission Is For The Weak

Nem tudom, mennyire viselitek az ilyen zenét, ez amolyan futurisztikus black metal, aki nem szokott hozzá, annak egyhangúnak tűnhet, de szerintem a hangulata nagyon vágja a Hellsinget. Kíváncsi vagyok, hogy mit alkotnátok belőle, ha esetleg rákattantok... :thumb:
Kösz, majd letöltöm és meghallgatom... 8)

CHRONOS
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

nahh itt jön akkor az én véleményem is ha már kiötöltem hosszas gondolkodás után,hogy én milyen számra készíteném el..nos az én szavazatom:

Queen:Headlong

Persze csak halkan jegyzem meg ::jeye::
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos: na, mi hír? Sikerült nyomára bukkanni a "nótának"? Vagy túl elviselhetetlen? :vigyor:
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Őrnagy írta:Chronos: na, mi hír? Sikerült nyomára bukkanni a "nótának"? Vagy túl elviselhetetlen? :vigyor:
Az a baj, hogy még csak Emule-n találtam meg, és ott is csak 2 embernek van meg, ami nem túl jó... :shock:
Majd WinMX-en utánajárok... 8)

CHRONOS
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ynah: nagyszerű! *taps*, *ováció*


Én is Queen zenére szeretném megcsinálni az AMV-met! hogy mire? Hi-mi-tsu ^^
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hikari... ::sugoi:: kíváncsi leszek..majd szóljál ::karaoke::

Amúgy szerintem Queen-re nagyon jól lehet AMV-t szerkeszteni, mert olyan jól különválasztható a zenéjükben a zenei effektek sorozata és ezért viszonylag "könnyű" hozzápasszítani a képeket...és mégis ennek a variálhatóságnak a zenéjükben megvan az az előnye, hogy bármit csinálsz is, egy Queen szám mindig egységes, lendületes és egyéni amarad, így az AMV-d is ::jtears::
Nahh kiömlengtem magam,mit tegyek imádom őket... ::daisuki::
Kép
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Ezt nézzétek meg, kicsit elborult a zene és a klip is, de sztem nagyon komoly :D

http://overkill.nob.nl/~dario/manganifi ... /extra.zip

Ken Ishii - Extra, ha jól tudom az Akira rendezöje csinálta eztis
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Pala írta:Ezt nézzétek meg, kicsit elborult a zene és a klip is, de sztem nagyon komoly :D
Megnéztem.. a klipp még elborultabb mint a zene :lol:
De nem is rossz.. ;)
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Stoker írta:
Pala írta:Ezt nézzétek meg, kicsit elborult a zene és a klip is, de sztem nagyon komoly :D
Megnéztem.. a klipp még elborultabb mint a zene :lol:
De nem is rossz.. ;)
AMV nem egyenlő egy videóklippel... 8)
Egyébként tényleg elborult...

CHRONOS
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Chronos írta:AMV nem egyenlő egy videóklippel... 8)
Igaz.. ::japtoun:: de ez mijen animebol volt akkor? (mert így hirtelen nem ismertem fel.. (nemtudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy hülyét kérdeztem.. :roll: gomen)
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Stoker írta:
Chronos írta:AMV nem egyenlő egy videóklippel... 8)
Igaz.. ::japtoun:: de ez mijen animebol volt akkor? (mert így hirtelen nem ismertem fel.. (nemtudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy hülyét kérdeztem.. :roll: gomen)
Tudtommal semmilyen animét nem használtak fel hozzá, hanem csak a klip miatt csinálták meg... 8)

CHRONOS
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Chronos írta:Tudtommal semmilyen animét nem használtak fel hozzá, hanem csak a klip miatt csinálták meg... 8)
Ahh.. Kösz a felvilágosítást ;) gondoltam... :roll:
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos: nézd meg a mailcímet, amit múltkor megadtál. o_O
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Őrnagy írta:Chronos: nézd meg a mailcímet, amit múltkor megadtál. o_O
Kösz a zenét, majd meghallgatom, de Berserkből még nem bírtam minőségi DVDRipeket beszerezni, de egyszer fogok csinálni belőle egy AMV-t... 8)

CHRONOS
Avatar
endberg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.09.11. 01:11
Tartózkodási hely: hol is vagyok?

amv otlet

Hozzászólás Szerző: endberg »

Hi!

mar egy ideje gondolkodom a dolgon, de mivel total nem ertek a premierrhez, meg ugyamugy a filmvagashoz, ezert nem tudom lesz-e belole valami, de azert elmondom, hatha kedvet kap hozza valaki:

egy poenos amvt lehetne osszerakni, ahol az animek gonoszait, kulonos tekintettel a szornyekre, lehetne osszehozni.
zene: Extreme - Its a monster
kozepesen porgos, dallamos rockzene, jo kiallasokkal, es pompasan ideillo refrennel (its a monster! Its a monster! ::jthrill:: )

nem akarja megcsinalni valaki? ^^

udv:
endberg
--- champuruuuu! ---
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: amv otlet

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hehe, ha már requesteknél tartunk...

Réges-régi tervem csinálni egy AMV-t az Utenából, a Sex Machineguns "Sexy Hero Revolution" c. számára (az egyetlen dal, ami minden tekintetben megfelelő az Utenában művészi szintre emelt pozőrködéshez XD). Én teljesen látom magam előtt a klipet, de sajnos túlságosan lusta dicnó vagyok kitanulni az AMV-készítés fortélyait, aztán leülni és megcsinálni a klipet (nomeg semmi kedvem ezért letölteni az Utenát valami hiperszuperkirály minőségben). :drop: Úúúúgyhogy ha vkit esetleg érdekel a dolog, csak szóljon bátran!!

*mély kuss*

Ahem... tervezgetek még egy videót ugyanezen zseniális együttes "High Speed Samurai" című dalocskájára (áldozat: Kenshin/SD Kyo/vmi más szamurájos cucc), illetve egy salarymanes témájú videót (Salaryman Kintaro/Black Heaven/vmi más?) a Salaryman arashi vagy Touchan c. számra is (Salaryman Fighter!! xD) Amiket persze a büdös életbe' nem fogok megcsinálni, de álmodozni jó. ^.^

(kár, hogy a dalokban rejlő tökéletes idiotizmus csak a szöveg ismeretével igazán ütős ::japhaha:: hatarake touchan, makeru na touchan!! xDDDD)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Re: amv otlet

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

WAY TO GO MUFUUUURC!!!! Cheeeeer!!! ::taka:: ::taka:: ::taka:: Egyébként kérj meg valakit aki ért hozzá, és az ismeretségi körödben van :) *ujjal mutogat egy bizonyos Vejitto nevű egyénre* Az idiotizmust meg feliratozhatjátok hogy mindenki értse
Kép Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

mufurc írta:Úúúúgyhogy ha vkit esetleg érdekel a dolog, csak szóljon bátran!!
*huh, nagy levegő... bátorság... SZÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!*
Mufurc, én nagyon kíváncsi lennék, hogy mit alkotnál az AMV műfaján belül, szóval hajrá és remélem sikeresen megtanulod az AMV-készítés fortélyait, és aztán már megvalósíthatod az elképzeléseidet. (Én főként az Utena klippre lennék kíváncsi! ^___^)
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Luluko írta: Én főként az Utena klippre lennék kíváncsi! ^___^
Már megint az Utena, komolyan nem értem miért szereted ennyire...^^
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Meroko írta:
Luluko írta: Én főként az Utena klippre lennék kíváncsi! ^___^
Már megint az Utena, komolyan nem értem miért szereted ennyire...^^
URUSAI... ::jwar::
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Luluko írta: URUSAI... ::jwar::
Azért én szeretlek^^
Kép
Válasz küldése