AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Narumi írta:Nem, nem. Ez az Aranycsirke anime módra, amire én gondolok. ^^
ehm.. a meeten megígérték, hogy a MAT honlapján fent lesz... de hogy MIKOR?!....
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

wolfi ...Cyberlink Power Director...próbáld ki...
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Kon-san köszi a tippet de azt sajnos használtam és tönkre ment. Egy idő után folyton lefagyott. Ezenkívül még a Adobe Premier-t használtam, azon meg a mentés funkció ment tönkre egy idő után majd az is lefagyogatott. Ebben a topicban olvastam valami Vegas progiról. Valaki tud róla mesélni hogy milyen? Lehet hogy azt fogom majd kipróbálni. :wink:
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

vegas

Hozzászólás Szerző: Shana »

wolfi:

A vegas-hoz jobb gép kell mint a premiere-hez, szóval azt ugy válaszd ki... de egyébként nem értem: Mi az hogy tönkremennek a programok??
Mi ment tönkre premiere-ben? Szóval én már 4éve azzal vágok, és problémám maximum a kodekekkel volt...
Én premiere hívő vagyok mélyen. Ennél jobb program csak az Avid, de ahoz meg ugyebár rohattul érteni kell... ergo, egy-két hónap kell az elsajátításához.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Re: vegas

Hozzászólás Szerző: Rage »

Shana írta:Én premiere hívő vagyok mélyen.
Én is, de szerintem ez köztudott. :dirr:
Shana írta:Ennél jobb program csak az Avid, de ahoz meg ugyebár rohattul érteni kell... ergo, egy-két hónap kell az elsajátításához.
Hááát... Igaz, még nem volt szerencsém kipróbálni, de így screenshotok alapján túl csicsásnak tűnik, ráadásul nem hinném, hogy tudna olyat, amit a jó öreg Premiere + After Effects kombóval ne tudnék megcsinálni. :dirr:

Szal én is az Adobe termékeit ajánlom videoszerkesztésre (nálam fura módon még sosem fagyott le egyik sem).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát ahogyan leírod wolfi lehet hogy a géped nem elég bika ezekhez a programokhoz? Mert ha így van, akkor mindegy melyiket rakod fel...és persze akkor akadozik is. Nálam is ez a gond és most nincsen pénzünk bővítésre így csak gyógy amv-kre fussa... :cool: :D van egy Bleach-es most..khmm... :shock: lett
Kép
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

amv

Hozzászólás Szerző: Shana »

Na igen, én is most veszek egy processzort... bár igazán nem volt bajom sosem a sebességgel. De okosok azt mondják a minőséget is javítja a jobb proci :)
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Hát Wolfinak azért sztem megfelelő konfigurációja van ehhez, főleg hogy csinált már ő amv-t korábban is. Én még mindig azon a véleményen lennék hogy kodek baj van - köztudott eléggé össze tudnak veszni egymással és könnyen lehet fagyás az oka. Vagy egy egyszerű directX probléma is lehet akár, megkavarodott vmi stb. És tényleg Wolfi nem azt mondtad 1x hogy ki kellett szedni az egyik ramodat a gépből, mert fagyott vele? Nem lehet hogy (mivel az ilyen programok sok ramot igényelnek) a ramnak pont a hibás részére is szükség lett volna és azért fagyott? Mióta ki van szedve a ram próbáltad a programokat? Más most hirtelen nem jut eszembe... azt is jó lenne ha elmondanád hogy mikor és hol fagy le, vagy csak véletlenszerűen stb.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Van valakinek animemusicvideos.org-os accountja? Megkukkantanám ha megadjátok az username-t :)
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shana »

az .org-on én Shanaka-ként vagyok regisztrálva. :)
Az Enemies amv-émet eddig 1340ember töltötte le ami hihetlten jó :) a többihez képest :oops: mert azokat csak 6-7százan. :?
Pedig én nem is szeretem az Enemiest :D :D :D
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

A Vegashoz milyen gép kell? Mert nekem 2,5 GHz és 512 MB géppel talán menne. Talán újra megpróbálom majd az Adobe Premiert de nem számítok sok sikerre. Mindkettő akkor fagy amikor az egyik film fájlt vágom. Az Adobe-val még olyan hiba is volt, hogy elmentettem az eddigi munkámat és amikor megpróbáltam betölteni akkor hát a nagy semmit töltötte be. El tudjátok képzelni hogy, hogy néztem! Kábé így :shock: .
De ezért nem adom fel a próbálkozásokat. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wolfi 2005.11.08. 19:22-kor.
Kép
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

adobe

Hozzászólás Szerző: Shana »

wolfi:

fuuu ilyen velem is volt! Mármint ez a nem tölt be semmit...! Plussz a bin-ekben is megszünt létezni a sok adat... No azt tudom hogy micsoda! Az egy bug!
Viszont, ilyen még nem fordult elő premiere pro 1.5-tel!! Ugyhogy sztem arra kéne ráállnod.
Vegas: igen, jó hozzá a géped, igy alapnak. Nekem kevesebb memóval és kisebb procival is vitte. Bár néha belassult szegényt.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Shana: Láttam az egyik FF8 klipedet (nagyon jó volt :D ) és az a kérdésem, hogy hogyan szedted ki a filmeket a játékból. Én személy szerint a játékkal csak az animációiért kezdtem el játszanni. De persze az első CD vége hibás így nem tudom tovább vinni (mire kezdtem már élvezni és megkedvelni a játékot :cry: ). De az animációkat meg nem tudom hogyan kiszedni. Hát ha te tudod. :D Nagyon megköszönném.
Kép
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

ff8

Hozzászólás Szerző: Shana »

wolfi:

van hozzá egy program, amit asszem direkt ff8-hoz irtak... lényegében a RadToolsvideo-hoz adták nekem régen, de most nemtom megmondani mi a neve... :/ k****jó minőségben kiszedi a cuccot, egyetlen baja az hogy az ööössszes ff8 video kb 130Gigát foglalt a gépemen. Szóval egyszer jó... de aztán kell a hely :D
Jövőhétre megnézem mia progi neve, mer az a munkahelyi gépen van most jelenleg pesten :/
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Nagyon köszönöm! ::gome::
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Most nézem az AMV Hell 3-mat!!! Nagyon coooooool!! Csak lassú a netem ezért most várhatok kb 10 percet h tovább nézhessem... Mellesleg ez az AMV 1 órás.... ^^"
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

ff8

Hozzászólás Szerző: Shana »

Szóóval wolfi:

A program neve:
Final Fantasy VIII FMV viewer.
Én régen ezen a néven kaptam: FF8FMV.exe
Itt van róla kép: (remélem ez nem tilos)
http://shana.webgalaxy.hu/FF8FMV.JPG
Ha a cd-romban van épp az FF8 lemez, akkor ez a progi azonnal felismeri, és lényegében lementi a cuccot...asszem .bin formátumba. de azt meg RadToolsVideoval át lehet alakítani könnyedén.
Sok szerencsét!
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Nagyon köszi Shana! :D Megpróbálkozom vele. :wink:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

FMA - Anything You Can Do - egy ami eszméletlenül de jó :D
Tyler - Tsumibito no kashou [Fullmetal Achemist] - ez meg a másik és egyszerűen csodás *____________________________*
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Naruto - Whisper Of The Beast

Érdemes utánna megnézni a "makeing of"-ot is. :crazy:
Ez az AMV-ért annyira jó lett. Sok szépet láttam már, de ez most tényleg nagyon ott van a szeren. :thumb:
Minden elismerés a ScorpionsUltd-nek.
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Végre megvan a Vegas 6.0 progi és már el is kezdtem vágni egy klippet. Most vágok először ezzel a progival, de igen gyorsan kitanultam. Hamarosan elkészülök a klippel amit a Sólyom végveszély (Black Hawk Down) című filmből csinálok. Marha jó, hogy újra vághatok és remélem ez a progi nem megy tönkre. :D
Kép
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Grat :cool:
Remélem az Inuyasha klip is elkészül végre.
Tudod AMV=Anime Music Videos. Szal inkább animét...de a sólyom végveszélyben se rossz ám.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Wolfiiiiiiiii!!! Honnan szedted a vegast??? Most én is nagy amv készítésnek láttam neki... csak hát mit kezdjen az ember egy kispályás Windows Movie Makerrel????
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A Power Director-t próbáltátok már?Szerintem nagyon jó kis szerkesztő progi csak ajánlani tudom.Nekem bevált. :wink:
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

PowerDirector...Próbáltam már a Vegas előtt. Lehet hogy jó progi lenne csak nekem egyből kilép critical errorral :?
És több verziót is kipróbáltam...nekem valamit nagyon nem szeret a gépen.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Válasz küldése