AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Stoker írta:
Szavam betartottam, megnéztem ezt is.
Hát végre személyesen is elmondhatom neked Rage, hogy jó vagy!.. Érted a dolgod; nagyon tetszik ez az AMV, profi munka ez is!
A zenéről meg csak anniyt, hogy én is kedvelem a KoRn-t, és ez az egyik legjobb számuk (szerintem) és kifejezetten illett a videohoz..
Thx!
Egyébként az az igazság, hogy majdnem "dobtam a projectet" 8) , mert nem találtam meg a megfelelő zenét... :shock:
De aztán eszembe jutott, hogy ha az előző AMV-met Korn számra csináltam, akkor miért ne lehetne ez alatt is valamelyik Korn zene? 8)
És úgy látszik, hogy tetszett nektek, és már ezért is érdemes volt megcsinálnom... :wink:
Btw tudnátok vmi tippet adni, hogy melyik animéből csináljam meg a következő AMV-met? (Persze ez attól is függ, hogy az megvan-e nekem hardsub-mentes DVDRipben... 8) )
Még egyszer köszönöm!
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Rage írta: Btw tudnátok vmi tippet adni, hogy melyik animéből csináljam meg a következő AMV-met? (Persze ez attól is függ, hogy az megvan-e nekem hardsub-mentes DVDRipben... 8) )
Még egyszer köszönöm!
Itt vetettem fel korábban pár ötletet, ill. küldtem Chronosnak zenét, kíváncsi vagyok, hogy te mit szólnál hozzá... :vigyor:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Wonderful Days-ből....csodás amv készülhetne olyan profi benne a grafika,hogy nekem egyből bektt és meg is írtam... Szub.Vél.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Őrnagy írta: Itt vetettem fel korábban pár ötletet, ill. küldtem Chronosnak zenét, kíváncsi vagyok, hogy te mit szólnál hozzá... :vigyor:
Ha jól tudom, egy Berserkhez való zenét ajánlottál neki (vagy nem is egyet?). Nos én nagyon szívesen csinálnék Berserkes AMV-t, csakhogy van két "aprócska" gond:
1. A Berserk sajnos hardsubos (6. résztől ugyan softsubos OGM), croppolt RG-féle változatban van meg, sőt a 13. résztől vmi sz*r minőségű, ugyancsak hardsubos HKDVD-ről rippelt AA-releasek... :?
Egyszóval meg kell várnom, míg Chronos nagy nehezen megszerzi a Berserket az Anime-MX botjairól... 8)
2. Meghallgattam az általad küldött Angel Corpse zenét, és sajnos enyhén szólva nem az én stílusom... :?

Szal ha meglesz legalább 10 rész normális ripben a Berserkből, akkor számíthattok egy újabb AMV-re... 8)
Egyébként most a legesélyesebb "alany" a Gensou Maden Saiyuki, ugyanis abból már megvan 8 rész, és 18. részig már release-elték... 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem akarok rosszat szólni, de nem az anime hangulatához amiből készíted az Amv-t kellene illenie a zenének? :twisted: Persze lehet én látom rosszul..valszeg ezért nem csinálok én Amv-t.... :lol:
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Rage írta: 2. Meghallgattam az általad küldött Angel Corpse zenét, és sajnos enyhén szólva nem az én stílusom... :?
Ööö...azt gondoltam, elég kevés embernek a "stílusa", de viszont a Berserkhez illik, már a szöveg tekintetében is... :gun: (megjegyzés a Site Adminnek: miért nincs ilyen karddal, vagy bárddal hadonászó emotikon? ^_^)

Gondoltam még egy nagyon beteg klipre, amit egy Burzum számhoz lehetne összevagdalni, mondjuk az NGE-ből azokkal a részekkel, amikor depiznek a srácok és mindenféle rémképeket látnak maguk előtt, de az már túl debil lenne...

Vagy esetleg Excel Saga Liszt Ferencre? Az se volna semmi...na jó, asszem, mára abbahagyom, mert a végén még megjelenik pár Nerv pólós fickó és beszállítanak, hogy beültessenek valami megkergült Evába kísérletezni... :?
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ynah írta:Nem akarok rosszat szólni, de nem az anime hangulatához amiből készíted az Amv-t kellene illenie a zenének? :twisted: Persze lehet én látom rosszul..valszeg ezért nem csinálok én Amv-t.... :lol:
Lehet, hogy átgondolnád ezt a kérdést, ha neked is elküldeném azt a számot... :twisted:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én nem gondolom meg magam...szerintem van az anime film..és ha én készítenék music video-t akkor először is csak olyanból csinálnék amit végignéztem, aztán végiggondolnám,hogy melyik zene illik az AMV-hez, aztán kiválasztanám a számot..mindegy,hogy nekem tetszik-e,például ez a Liszt Ferences 5let nekem tetszik!
Egyébként meg mit foglalkozol azzal mit mondd a világ, ha Neked személy szerint tetszik az 5let hát láss neki és valósítsd meg, vagy legalábbis próbáld meg..a világ meg..nos ha kész lesz valszeg átgondolják,hogy hmm..talán nem is olyan elvont ez a gyerek.... :)
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ynah írta: Egyébként meg mit foglalkozol azzal mit mondd a világ, ha Neked személy szerint tetszik az 5let hát láss neki és valósítsd meg, vagy legalábbis próbáld meg..a világ meg..nos ha kész lesz valszeg átgondolják,hogy hmm..talán nem is olyan elvont ez a gyerek.... :)
Hmm...én ezt amolyan "humoros" beszólásnak szántam, de úgy tűnik az intelligenciahányadosom mellett a humorérzékem is lepusztult az utóbbi időben... :drop:

A fenti tanácsot már pár éve megfogadtam, szóval egy lövészárokban hasalunk...

Úgyhogy láss csak neki a Liszt Ferences AMV-nek!

:mrgreen: :thumb: :mrgreen:
::jwin:: ::taka::
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Na, az én egyik "fantasztikus" AMV-m is fel lett pakolva -> Anime/AMV/neverending_fight.mpg

Akit érdekel nézze meg....nem a legjobb, de nem vagyok profi, szal...^^' Na, azért majd kérek véleményeket, aki esetleg megnézi^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Sora írta:Anime4/AMV/neverending_fight.mpg
Holnap megnézem... :wink:

CHRONOS
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Chronos írta:
Sora írta:Anime4/AMV/neverending_fight.mpg
Holnap megnézem... :wink:

CHRONOS
Köszi, hogy veszed a bátorságot^^ Amúgy vegyes anime (leginkább FY) van belevágva, és a zene az Crystal - Két utazó ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sora írta:Na, az én egyik "fantasztikus" AMV-m is fel lett pakolva -> Anime/AMV/neverending_fight.mpg
Megtekintem majd én is aztán kapsz egy véleményt róla, kíváncsi vagyok mit alkottál :D
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Stoker írta:
Sora írta:Na, az én egyik "fantasztikus" AMV-m is fel lett pakolva -> Anime/AMV/neverending_fight.mpg
Megtekintem majd én is aztán kapsz egy véleményt róla, kíváncsi vagyok mit alkottál :D
Húha, most féljek tőled? ^^' Max végre lesz vmi, amiben nem egyezik az ízlésünk^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sora írta:Max végre lesz vmi, amiben nem egyezik az ízlésünk^^'
Nem jött össze, mert baromira tetszik.. Igazán szép igényes és joo! És ami a legjobb, hogy passzolt is a video a szöveghez, méghozzá végig! De a legjobb az az eleje, azt nagyon eltaláltad ;)
Mégeccer gratula!
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Stoker írta:
Sora írta:Max végre lesz vmi, amiben nem egyezik az ízlésünk^^'
Nem jött össze, mert baromira tetszik.. Igazán szép igényes és joo! És ami a legjobb, hogy passzolt is a video a szöveghez, méghozzá végig! De a legjobb az az eleje, azt nagyon eltaláltad ;)
Mégeccer gratula!
*Sora-chan pofáraesik* ^^'

Azért arigato ^.^ ::gome::
És daisuki ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Jó:
-vágások
-zenéhez illő képek
-introkép

Rossz:
-Irreálisan magas felbontás (768X576) ami ráadásul nem is volt kihasználva teljesen, és tegyük hozzá, hogy emiatt a videó grafikája rengeteget romlott...
-MPG kódolás

Hát ennyi lenne... az értékelésem 10-es skálán: 6
Ez első AMV-dhez képest jó eredmény, de még van mit fejlődni...(kinek nincs?)
Kiváncsian várom a következő AMV-det, ha csinálsz... 8)
Amúgy milyen programmal csináltad a vágásokat, kódolást?

CHRONOS
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos: hmm...a napokban előkerült a vinyóm egyik hátsó csücskéből egy elég vicces album. Szerintem lehetne belőle AMV-t készíteni, csak azt nem tudom, melyik anime illene hozzá. Én anno még a Carmageddon III-hoz hallgattam sokat, ahhoz passzolt...

Küldjek esetleg róla számokat? Jót vigyorognék, ha valami kevésbé szokványos zenebonából is készülne AMV... :vigyor:
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Őrnagy írta:Chronos: hmm...a napokban előkerült a vinyóm egyik hátsó csücskéből egy elég vicces album. Szerintem lehetne belőle AMV-t készíteni, csak azt nem tudom, melyik anime illene hozzá. Én anno még a Carmageddon III-hoz hallgattam sokat, ahhoz passzolt...

Küldjek esetleg róla számokat? Jót vigyorognék, ha valami kevésbé szokványos zenebonából is készülne AMV... :vigyor:
1 számot küldhetsz, de többet ne küldjél, mert így is televagyok zenékkel, amikből AMV-t kéne készíteni... :wink:

CHRONOS
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Chronos írta:Jó:
-vágások
-zenéhez illő képek
-introkép

Rossz:
-Irreálisan magas felbontás (768X576) ami ráadásul nem is volt kihasználva teljesen, és tegyük hozzá, hogy emiatt a videó grafikája rengeteget romlott...
-MPG kódolás

Hát ennyi lenne... az értékelésem 10-es skálán: 6
Ez első AMV-dhez képest jó eredmény, de még van mit fejlődni...(kinek nincs?)
Kiváncsian várom a következő AMV-det, ha csinálsz... 8)
Amúgy milyen programmal csináltad a vágásokat, kódolást?

CHRONOS

Kösziii^.^

Az Ulead Videostudio 6ost használtam, és azért lett ilyen a felbontás, mert vmi el lett állítva az elején, és sajnos ez csak később tűnt fel, aztán őszintén szólva már lusta voltam újrakezdeni ^^' De valszeg megcsinálom normális felbontásban is, csak később, most új klipeket gyártok ^.^ Ja, és írjam inkább avi-ban?
Köszi a kritikát, és majd mutatok még, ha érdekel, mert van pár, ami (remélhetőleg) hamarosan elkészül. És igyexem fejlődni! ^.^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Sora írta:

Kösziii^.^

Az Ulead Videostudio 6ost használtam, és azért lett ilyen a felbontás, mert vmi el lett állítva az elején, és sajnos ez csak később tűnt fel, aztán őszintén szólva már lusta voltam újrakezdeni ^^' De valszeg megcsinálom normális felbontásban is, csak később, most új klipeket gyártok ^.^ Ja, és írjam inkább avi-ban?
Köszi a kritikát, és majd mutatok még, ha érdekel, mert van pár, ami (remélhetőleg) hamarosan elkészül. És igyexem fejlődni! ^.^
Sok szerencsét az új videóhoz! 8)
És igen, aviban jobb lenne... (Divx/Xvid)

CHRONOS
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Chronos írta: 1 számot küldhetsz, de többet ne küldjél, mert így is televagyok zenékkel, amikből AMV-t kéne készíteni... :wink:
Jó, mindegy, akkor nem lényeges. Majd, ha egyszer ráértek a tesóddal, majd akkor... :vigyor:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Chronos írta: Sok szerencsét az új videóhoz! 8)
És igen, aviban jobb lenne... (Divx/Xvid)

CHRONOS
Arigato! ::gome:: Igyekszem :wink:
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta:Na, az én egyik "fantasztikus" AMV-m is fel lett pakolva -> Anime/AMV/neverending_fight.mpg
Én is megnéztem. A zene az kifejezetten nem az én műfajom, de a klip maga szerintem jó lett. A szöveg és a képsorok összepasszolnak, főleg az intro résznél. Egy kicsit zavaró volt, hogy itt-ott ugrált a kép szélesvásznúból teljes képernyősre, illetve meg volt nyújtva néhol, de a technikai részéhez nem értek, úgyhogy azt meghagyom Chronosnak... 8)

Ganbatte, Sora-chan... :vigyor:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Én is megnéztem. A zene az kifejezetten nem az én műfajom, de a klip maga szerintem jó lett. A szöveg és a képsorok összepasszolnak, főleg az intro résznél. Egy kicsit zavaró volt, hogy itt-ott ugrált a kép szélesvásznúból teljes képernyősre, illetve meg volt nyújtva néhol, de a technikai részéhez nem értek, úgyhogy azt meghagyom Chronosnak... 8)

Ganbatte, Sora-chan... :vigyor:
Arigato^.^
Igen, a technikai rész nekem sem az erősségem, de hát valóban van egy Chronosu-samánk, aki segít (Arigato^^) Szóval majd kijavítom! :wink:
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Válasz küldése