Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

No, nem olyan rossz az az Elfen Lied... csak úgy kell tekinteni rá, mint a Dokuro-chanra, hiába próbálja komolyan venni magát :D
Sztem. egészen vicces.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Amiért ennyi ember rajong, az persze hogy nem rossz, sőt... :)
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Kérlek, Dokurot ne tedd egy szintre az EL-el XD jóh,befogtam.. :shock: :dirr:
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Most erre mit mondjak? :) Mindenkinek meg lehet róla a véleménye, nem? Szerintem vicces dolog a hent. Mármint izé, sohasem láttam még anime-szereplőt tollal gyilkolni, tisztára Hannibal Lecter-feeling :vigyor:
Ezért sztem. közel sem olyan rossz, mint amilyennek mondják.

EDIT: Edina-chan Bocs, nem teljesen vagyok tisztában mit illik komolyan venni EL-ügyben és mit nem :dirr:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shisou 2007.06.25. 14:52-kor.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

persze hogy meg lehet, szerinted én most ezt olyan halálkomolyan gondoltam? :lol:
a "befogtam"-ot az EL fanok miatt írtam..mert van,aki azt tényleg komolyan veszi xD off vége, bocsi :dirr:
Avatar
Kayama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.04.11. 17:32
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kayama »

Nekem személy szerint a Bubblegum Crisis Tokyo 2040 nem tetszett. Valahogy sokkal többet vártam volna tőle a történet terén. Nagy csalódás volt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Corot írta:Biztos bennem van a hiba, de én még sosem láttam JÓ shounen fight animét. Személy szerint dög unalmasnak tartom, amikor a szereplők "200-mittudoménhány" végtelennek tűnő részen keresztül semmi mást nem csinálnak, csak agyba-főbe verik egymást!!!
Dettó, talán próbálkozz ezekkel: MÄR, The Law of Ueki. Ezeket nem mondanám átlagosnak fight terén. :D
Corot írta:Elfen Lied, az első négy epizódot végigröhögtem, utána feladtam!!!
Pedig később is lehet még sokat röhögni rajta, amikor "komolyodik". XD
Edina-chan írta:Kérlek, Dokurot ne tedd egy szintre az EL-el XD jóh,befogtam.. :shock: :dirr:
Jó, hát mindnyájan tudjuk, hogy a Dokuro egy remekmű (én 10-et adtam rá XD), de ha jól megnézzük a két anime alapkoncepciója nagyon hasonló: mindkettőben ömlik a vér, de amíg a Dokuróban egyértelműen poénra veszik a dolgot, addig az EL-ben ettől akarnak komolyak lenni. (Ebbe a hasonlítgatásba most csak azért szóltam bele, mert én is gondoltam már arra, hogy "Na igen, a Dokuro lényegében olyan mint az EL, csak ez jól sikerült." XD)
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Corot írta:Biztos bennem van a hiba, de én még sosem láttam JÓ shounen fight animét. Személy szerint dög unalmasnak tartom, amikor a szereplők "200-mittudoménhány" végtelennek tűnő részen keresztül semmi mást nem csinálnak, csak agyba-főbe verik egymást!!!
Ezzel én is így voltam/vagyok, a Naruto kivételével, azt megszerettem. Bár a fillereket kihagytam. :)

Vsz. azért, mert nagyon sok karakter van benne, és elég jók meg sokfélék sztem, én meg alapból karaktercentrikus vagyok filmben/könyvben stb.. Szal sztem a Narutónak lehet adni egy esélyt akkor is, ha az ember nem szereti a shouneneket. ;)
(A Bleach viszont nem tetszett, szokás szerint.)


Az Utenát ebben a szobában látni viszont szomorú volt. O.o
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Tems
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007.07.17. 20:23
Tartózkodási hely: Hell

Hozzászólás Szerző: Tems »

Nekem az Elfen Lied húzta le a rólót... imádom a véres és kegyetlen történeteket, de ez röhej volt... egyszer gyilkol, aztán hirtelen személyiség változás, egyetlen szó amit ki tud mondani Nyúúú (vagy mi volt)... 3 rész után abbahagytam, és egy életre elvágta magát előttem :mad:
I love my attitude problem! :-P
Avatar
ShadowBladE
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.07.22. 18:31
Tartózkodási hely: Gyál
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ShadowBladE »

Popotanból nem bírtam 2 résznél többet nézni. Pedig az eroget látva eléggé érdekelt.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Noiseman Sound Insect. Az ANN szerint a műfaja kaland és pszichológiai. Hát ha az agyrohadás pszichológiai hatásnak számít... Most mondjátok meg, miért kellett elkészíteni ezt az izét? Tiszta pénzkidobás volt. Ha annyira ragaszkodnak a sztorihoz, csinálták volna meg inkább egy normális terjedelmű movie-nak, de ez a 15 percnyi (rossz értelemben vett) tömény baromság teljesen értelmetlen. Vagy csak én nem vagyok vevő az ilyesmire. Az ending külön citromdíjat érdemel.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Yuriko-chan írta:Noiseman Sound Insect. miért kellett elkészíteni ezt az izét? Az ending külön citromdíjat érdemel.
Az endingnél jöttem rá mi ez amit megnézettél velem. O_o Aljas volt, azt hittem valami jót fogsz mondani hogy nézzem meg. Az alapszitu az volt, hogy untam magam és megkértem Yuriko-chant mondjon valami rövidet amit gyors megnézhetek, ez volt az. O_o Azt hittem letépem közben a saját fejem.
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Ouran High School Host Club. 4 részt bírtam aztán az egészet letöröltem a gépemről. Agyon dicsérik, de nekem kevés dolog fárasztotta így le az agyam.

Angel Sanctuary. Lehet hogyha előtte elolvastam volna a mangát jobban tetszett volna, de így nekem egy nagy nulla volt. Egyetlen jó benne a rajzolása.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
xycucu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.08.26. 10:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: xycucu »

szerintem a legrosszabb anime a R.O.D
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Szerintem a ROD egy jó anime, meg is tudnád okolni hogy szerinted miért rosz? :weh: Én azért is mondom hogy jó anime mert szeretem a "lányok a főszerepben különleges képességekkel" ( :D ) témájú animéket.
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ebben a topicban látni a ROD-ot? O_o Szerintem nagyon jó anime. Kellemes a zenéje, izgalmas a cselekmény, a karakterek mind egy szálig szeretnivalóak. Kell ennél több?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Bizony és a karakter dizájn-nak sincs semmi baja , netán az miatt mert eleve nem tetszik a mondanivalója? Vagy így nem értem, ha letudnád írni hogy szerinted miért a legrosszabb anime akkor előrébb jutnék de így csak találgatni tudok. Habár szerintem is egy jó anime szóval nem tudod miért kapta a "legrosszabb anime címet"
::jcrazy::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

ROD: nekem azért nem jön be, mert túl lány központú, hiányoznak belőle a fiú szereplők, lányok eléggé leszbik, két lányt meg nem szivesen nézek együtt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

A ROD-nak szerintem sincs semmi keresniválója itt :D.DE monnyuk az elfen liednek,a a káprázat lángjainak(foggalmam sem volt róla h miről szól és a grafika is gagyi), Nekem 1 kicsit illúzióromboló, hogy ilyenek is lehetnek... :?
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Attól, hogy valami nem a mi szájízünk szerint készül, hogy nem tetszik nekünk, attól még nem kéne rosznak nevezni, főleg nem a legrosszabbak közé sorolni rögtön. A Noiseman Sound Insect például méltán van itt, de a többi? O_o
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Csak az a baj, h nekünk kell tetszenie nem mondjuk az alkotóknak, mer ha sok embernek nem jön be az adott produkciójuk, akkor megszívták(már bocsi a kifejezésért :wink: ) És persze tudom, h amiket említettem azoknál van 1000* rosszab anime,de nekem ezek nem teccenek a legjobban... ::vic:: Talán majd 1* változik a véleményem,de most ez van.. :roll:
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Azért mert nem tetszik valakinek egy anime az attól még nem lesz rossz. :roll:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

talán jaa :D de ha már sok embernek nem teccik...ott baj lehet
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Igen hogyha többet mondták volna hogy a ROD rossz anime akkor is nem is szóltam volna :D De mivel nem láttam még hogy valaki rosszat írt volna róla és szerintem sem rossz ezért muszály volt megemlítenem.
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ebben a topicban gyakorlatilag mindenki azokat az animéket említi, amik neki személy szerint nem tetszenek (emlékeim szerint ez már párszor át is lett beszélve).
Én például ide sorolnám az Elfen Lied-et és a Kiminozo-t, míg mások istenítenék. Ez van. Olyan, hogy legrosszabb anime közmegegyezés alapján, nincs. Nem is lesz, mert mindig lesz valaki, akinek tetszik.
Én is jobban örülnék, ha megindokolnák az ide író emberek, hogy szerintük xy anime miért rossz, de ha nekik nem tetszik, nem tetszik.
A témát itt szerintem be is lehet fejezni.

Egy esetleges téma átnevezésről majd beszélek az adminnal, mivel ez a cím így kicsit... értelmetlen.
Kép
Válasz küldése