Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
xycucu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.08.26. 10:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: xycucu »

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xycucu 2007.09.06. 14:16-kor.
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Hmmm...olyat nem tudok mondani h rossz anime...max. nekem nem tetszik,de attól még nem biztos h a többi millónyi animefannak se .:)
(jah és létszi nem megkövezni miattuk!^^")
pl.One piece,Angel sanctuary,Paradise kiss(nem tom h irják.xD),meg mondjuk...tegyük bele a Loveless-t is,de annak csak a sztorija nem tetszik annyira...a rajzolása viszont igen!:)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Hát nekem eddig egy anime volt ami nem kötött le és nem tudnék megnézni 1nél több részt belőle ez pedig a Cubix. (Kérem szépen ne öljön meg akinek tetszik ^^) Az alaptörténete már alapból nem tetszik (robotok stb..) Hiába olvastam el a neten egy leírást nem jöttem rá hogy mi az anime célja tehát van e valami értelme hogy azzal a dokival harcolnak :weh:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

rencu15 írta:A ROD-nak szerintem sincs semmi keresniválója itt :D.DE monnyuk az elfen liednek,a a káprázat lángjainak(foggalmam sem volt róla h miről szól és a grafika is gagyi), Nekem 1 kicsit illúzióromboló, hogy ilyenek is lehetnek... :?
Mindenki mást szeret, de azért meglep, hogy a Miragét ideírod, amikor egy komoly történelmi drámáról van szó. Gondolom nem szereted a törit, de attól gagyinak nem neveném, nagyon sokat lehet belőle tanúlni. De többet Püben. Mégis a számomra a legjobb animéről van szó.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

A cubix nekem sem épp a kedvencem.. XD
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Elhaym írta:Mindenki mást szeret, de azért meglep, hogy a Miragét ideírod, amikor egy komoly történelmi drámáról van szó. Gondolom nem szereted a törit, de attól gagyinak nem neveném, nagyon sokat lehet belőle tanúlni. De többet Püben. Mégis a számomra a legjobb animéről van szó.
OKéé engem nem a story(mert szinte semmit nem értettem belőle) zavart leginkább hnem a kivitele...Ja és melleslegeg imádom a törit..... :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Dakota írta:Hát nekem eddig egy anime volt ami nem kötött le és nem tudnék megnézni 1nél több részt belőle ez pedig a Cubix.
a Cubix meg mióta anime? ?_?
az on kedvéért: ami nekem nagyon nem teszik az a Gravitation- és nem a shounen ai miatt- egyszerüen csak nem jó. a legtöbb szereplő idegesítő és a történettől sem vagyok elájulva, nem tetszik a zene sem- pedíg elvileg az a központi dolog az animében. 10/0
(*látja a fangirl-ök kezében a köveket* XD)
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Én 1 oan girl(1 a kevesek közül) vok, aki nagyon tudja rühelni a gravitationt..A zenétől (énis)frászt kapok és a szereplők se fogtak meg .. :roll:És sztem se nevezhető a cubix animénak :wink:
Ui:bocsánatot kérek minden oan fantól akit megbántottam ::beer::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Féleértések elkerülése végett: itt most nem a klasszikus "A Pokémon nem anime, mert én utálom, és azt mondom!" esetről van szó, a Cubix egyszerűen tényleg nem anime, mivel amcsi cég megrendelésére készítette egy kóreai stúdió, így köze nincs Japánhoz. :)
Kép
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

De azért egy japán annak hívná :)
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Egy japán az Oroszlánkirályt is annak hívná.
Térjetek vissza a témához légyszi, kössz!
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Elhaym írta:ROD: nekem azért nem jön be, ...lányok eléggé leszbik...
a többivel nem, de ezzel viszont vitába szállnék, mert ilyet csak egy helyen láttam (pedig az ilyesmire ki vannak hegyezve az érzékeim :dirr: ), amikor Nenene mesélt Yomikoról Anitának, az első részben. ott is leginkább Anitának köszönhetően, hiszem ő tette fel a "Szeretted?" kérdést...
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

OFF: egy lány nem pirul el ha egy másik lányra néz és ilyen szinte minden részben volt. Erre gondoltam.

On:ami még nem tetszett: Kamichu(Már túl aranyos volt), Sadamitsu, GTO meg hasonló vígjáték animék. Trigun első fele. CB(csak egy két rész volt jó) , Hellsing, Elfen Lied.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Hát ami nekem nem tetszett, az pl. a One Piece. A rajzstílusa nagyon-nagyon nem tetszik, és az első pár rész, amit ennek ellenére megnéztem, nem tudott megfogni, hol irritált, hol untatott.
A DB volt a másik, hasonló okokból, bár abból a későbbi szériákból, mikor nagyon nem volt más dolgom, megnéztem egyszer-egyszer egy pár részt, és néhol még szórakozni is tudtam (ált. olyan szinten, hogy ugyanvajon még hány részen keresztül tudják elnyújtani ezt a csatát).

És hogy egy más stílusút is mondjak, ami nem tetszett, a Rizelmine, bár azt végignéztem, és talán 3 rész élvezhető is volt a második szériából.

A topik címét talán lehetne módosítani: Ami neked nem jön be... -re, és rendszeresíteni egy "Bocsi, fanok!" smileyt! :mrgreen:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

személyes fekete lista:

Haibane Renmei - számomra nézhetetlen és unalmas. Még a pokémont is jobban viseltem :dirr:
Evangelion - uccsó pár rész miatt. EMÓÓÓ meg AAANGST X__x
Az összes Myazaki film.
Akira és hasonló mesterműveket nem tudok értékelni.
Azumanga - agyamra ment.
Kaleido Kaka és hasonló mainstream társai

Elsőre ennyi :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Akkor mit szeretsz? :dirr:
Gyáá, és Miyazakival mibaj? ;_; (Akira pedig ott van a polcomon,még nem szántam rá magam, hogy megnézzem)
Jóh, te tudod. XD Haibane Renmei nekem anno nagyon felkeltette az érdeklődésemet, eljutottam kb 7-8 részig, de abbahagytam,és nem is folytattam,pedig kéne.^^'
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Misu írta:Evangelion - uccsó pár rész miatt. EMÓÓÓ meg AAANGST X__x
teljes mértékben egyetértek!!
csak nekem az eva03-tól... (ami, ha jól emlékszem, erősen a közepefelé volt a sorozatnak. és még így is végignéztem...:?)
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Ecchan: Hátőő.. Honey and Clover :dirr: meg most princess tyutyu xD Jóvanna, most szigóztam, most belefér :P (NÉGYES LETTEM OMGZ!!!)
Ezzz van, én már csak ilyen gyártási hibás vagyok hogy ezek nem jönnek bé :P

Ótszájder: Nekem onnantól borult el az egész sztori ahogy a fehér hajú csávesz meghótta magát. De az szép jelenet volt kétségkívül :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Az ilyen topic-októl tudok agymenést kapni. Hogy miért is? Mert ha valaki megemlíti azt, amit a másik nem szeret, akkor jön a sok sértődés, etcetc. Számtalan olyan Anime van, amit ha most itt megemlítenék, akkor tuti a köv. lépés az lenne, hogy elkapnának az utcán :roll: (Kis túlzással :D )

Na de, ha már megtaláltam, akkor let me see miket is utálok. Konkrét Anime nevek helyett inkább körülírom azt.

Az első számú közellenség számomra a Mecha és társai. Van 1-2 (De télleg csak 1-2) kivétel, amire aszondom, hogy igen;; ez tök jó, de nagy általánosságban véve kerülöm őket.

Loli/Ecchi/fanservice a huszonharmadikon: Szintén nem nekem való tucatanime-k (Bár itt is van egy kivétel: A Lucky Star :D )

Shounen-ai/yaoi/yuri: Utóbbit még be is veszi a gyomrom, de shounen-ai-t és yaoi-t, ha lőnének se néznék. (Itt is van 1 kivétel: Mirage)

Cyberpunk: Szintén nem nekem találták ki.

~500+ részes hibridek, amik valami folytán elkezdtek sokszorozódni és csak az 1222. résznél állnak le... -__-

Asszem ennyi... ^^
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Junchi írta: Loli/Ecchi/fanservice a huszonharmadikon

~500+ részes hibridek, amik valami folytán elkezdtek sokszorozódni és csak az 1222. résznél állnak le... -__-
Ezzel tökéletesen egyetértek ^^
Idáig a Vampire Wars viszi a pálmát. Vetítettél ELTEn... annyira rossz volt, hogy végigröhögte(szenvedte?) mindenki, és a végén csak a "vissza!" "vissza!"-zást lehetett hallani ^^.

Tegnap viszont az Utena moviet is csak a feléig bírtam megnézni. Egyszerűen nem megy. Hangulata semmi, így meg az egész élvezhetetlen.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Misu írta:Kaleido Kaka és hasonló mainstream társai
Az egy dolog, hogy te valamit nagyon nem bírsz, de ezt mások ízlését nem sértő modorban is le lehetne írni. (Nem is beszélve azok ízlésének nem sértéséről, akik történetesen kedvelik az adottat.)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem ez a gachinpo-s anime nagyon idétlen.. kicsit south parkra emlékeztet, de az legalább vicces..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

matsuo-chan írta:sztem ez a gachinpo-s anime nagyon idétlen..
Nem csak szerinted...én konkrétan 10 percet bírtam belőle O_o De az a Krumplikutyás se semmi ami fut az Animax csatornán...annak még a címét sem jegyeztem meg. ^^"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

az a krumplikutyás minisorozat szerintem nagyon aranyos ^^
a gachinpo viszont telleg agyrém ^^"
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

én már attól idegbajt kapok, ha a gachinpót reklámozzák. az a zene.... komolyan tiszta ideg leszek tőle XD
a krumplikutyás is idegesítő néha, de az még aranyos. Van benne az a zöld növény (ami engem egy krokodilra emlékeztet XD) vagy nemtudommi, ami mindig monotonon beszél. Na azt tök bírom. :D
Válasz küldése