Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Én már megtettem, ne izgulj... :^_^:
Tök jót beszélgettünk róla, most nem? ^^''''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta: Tök jót beszélgettünk róla, most nem? ^^''''''
Igaz, azért már megérte végignézni, hogy utána hosszan beszélgessek róla egy istennővel... :dirr:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:Igaz, azért már megérte végignézni, hogy utána hosszan beszélgessek róla egy istennővel... :dirr:
Na, látod, mégsem olyan rossz anime ^.^ Najó, inkább hagyjuk, neeem akarom megint XD Különbenis, ennyi erővel veszekedhetnénk az Excelen is.... ^^''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Megint a piramisjáték? .... Itt úgyis látnánk, hogy mire reagáljátok...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Egyrészt.
Másrészt ha idéztek, is nem kell az egészet. Mindenféle jóizlésbe ütközik, amikor fél oldal idézet után valaki odaver egy mondatot
:osangry:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Meglivorn írta:Egyrészt.
Másrészt ha idéztek, is nem kell az egészet. Mindenféle jóizlésbe ütközik, amikor fél oldal idézet után valaki odaver egy mondatot
:osangry:

::jbow:: Elnézést kérek, igazatok van. Ez többet nem fordul elő.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na, nem akarok offolni. 'szal ami a többi sorozatot illeti, mindegyik szín japán, de van, amit külföldről vettek meg. És honnan lehet rájönni? Mi másból, mint az amerikaizált nevekből. Pl. a Doremi a francia Fox Kids-ről van, a nevek is mutatják, míg a Digimon valőszínűleg szintén innen. De az tuti, hogy nem adtak ki rá pénzt, hogy eredetiben vegyék meg, ráadásul először a Fox Kids adta le Németben a Digimon-t (és említett társait), mint ahogy a CCS-t is. Ez is tuti 100%.
Viszont a DB-t és a Ranma-t egyenesbe japánból vették.
Aztán.... legroszabb anime nincs, mert mindenkinek tetszik vmelyik. Az más kérdés, hogy amúgy minőségileg rossz-e.
Én egy ilyet tudok, ez a Kamikaze Kaitou Jeanne. Hogy mik az érveim? Nos, ajánlom a mangát szeretettel.
Amúgy meg sose értettem egyet azzal, az "ez legalább nem SM" érvel, mivel igaz, ez tényleg nem SM, hisz míg ott mindig más volt a démon, addig itt 44 részen keresztül síkon ugyanaz megy. A befejezésre meg inkább nem mondok semmit. A szereplők, akik fontosak voltak, 2 rész alatt eltűntek. Marron megfogadta, miután Sindbad leégette a fotós képeit, hogy ezt soha sem bocsátja meg neki, erre következő részben mintha az előző nem is lett volna. Szegény Mistoról már nem is beszélve, Silket meg Tokiékat meg kihagyták. Igazából akkor lett belőle elegem, mikor Fin sorsát mutatták be. Na, ha azt vki értette, hogy ott akkor miről beszéltek, akkor elismerésem. Szegény Tokiékat jól kihagyták.. Rill-sama *sniff*
De ez az én személyes véleményem, attól még persze lehet szeretni, sokan szeretik is. Minőségileg szerintem nagyon rossz, de lehet szeretni, tehát olyan szempontból nem rossz. ::jsmile::
Amúgy a manga az egyik legjobb, amit életemben olvastam, nekem személy szerint a kedvencem is.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

A legrosszabb?Nehéz választani,talán a Pokemon és a Digimon.
Legalábbis szerintem.Love Hina meg túl gyerekes.
Avatar
muRd0cK
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.01.28. 18:51
Tartózkodási hely: ZAFT központ
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: muRd0cK »

a love hinaban pont az a jo hogy gyerekes, az adja a hangulatat 8)
1ebkent a "*mon"-ok tenyleg a sullyesztoben vannak ;)
desu desu desu desu desu desu desu desu desu desu desu desu~~
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

nekem most kín nézni a Love hinát. rá kéne állnom a hangulatára.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

kövezzetek meg, de én az FLCL-ből két részt voltam hajlandó megnézni, egyszerűen tovább nem bírtam...ez nem elvont, ez erőltetett, legalábbis számomra, és tele van tipikus amerikai hülyeségekkel. Egyedül a zenét tudom pozitívumként felhozni, az nagyon jó..kár hogy ez az anime e többi tulajdonságában nagyon gyengén vizsgázott a szememben...ja és anyám állapotára vonatkozó leveleket a pü ládába kéretik küldeni, különben a mailládám túlcsordul :dirr:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

WishM írta:kövezzetek meg, de én az FLCL-ből két részt voltam hajlandó megnézni, egyszerűen tovább nem bírtam...
Nyugi, nem vagy egyedul, enszerintem is eroltetett, sot, nekem meg a zeneje se tetszik. :D
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

WishM és Mufurc: a ti bajotok. Ti maradtatok ki egy remek szórakozásból. :D
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

WishM írta:ez nem elvont, ez erőltetett, legalábbis számomra, és tele van tipikus amerikai hülyeségekkel
köveket nem találtam, úgyhogy szóban :) :

Tény hogy a FLCL nem jön be mindenkinek, nem is akarom erőltetni ezt a vonalat; ha nem tetszik hát nem tetszik...
Csak azon akadtam fenn, hogy "tele van tipikus amerikai hülyeségekkel".
Az biztos, hogy tele van hülyeségekkel (sőt, katasztrofális marhaságokkal), de miért tipikus amerikai? ezt nem értem. Szerintem ezek teljesen önálló, egyéni, sőt kreatív hülyeségek. Pl amikor az első rész ideiglenesen "átmegy mangába", hát pár mp-ig csak lestem, hogy most mi van (így: :shock: ), csak aztán kezdtem el röhögni. Ilyet még sehol nem láttam azelőtt.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

sodd írta:Pl amikor az első rész ideiglenesen "átmegy mangába", hát pár mp-ig csak lestem, hogy most mi van (így: :shock: ), csak aztán kezdtem el röhögni. Ilyet még sehol nem láttam azelőtt.
Ja, igen, az egyetlen negatívum, amit találtam benne, az volt, hogy néha le kellett pauzálni, hogy el bírjam olvasni a feliratokat, úgy tekert az egész... :^_^:
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

émmég eddig nemláttam rosszat..... ugynézki keveset láttam :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

animehercegnocske írta:Hát szerintem a legrosszabb a slayers. nemtudom miért siteniíti mindenki, én egy kukkot sem értek belőle, de nem azért mert buta vagyok, mert az evangliont megértem például, de ez egy borzadály. na csak ennyit akartam. :goodpost:
Nem tudom, hogy mit nem értettél belőle, mert nem hinném, hogy bonyolultabb, mint egy Evangelion... Hazudnék, ha én is azt mondanám, hogy elsőre megnézve a három sorozatot rögtön értettem mindent, de a Slayersben pont az a szép, hogy ha a történetet egyáltalán nem értenéd, a humor meg az akció miatt már megérte megnézni. Persze ez csak az én véleményem.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én se vagyok nagy -sőt- Slayers fan, de értettem a történetet, ettől függettlenül. És van egy jó mondás: Aki azt mondja, hogy mindent ért az EVA-ból, az hazudik. Szerintem nem hazudik, csak nem sokat értett belőle. Tartom a véleményem, hogy amíg vki szeret egy animét, addig az max. minőségileg lehet rossz, történet szempontjából nem, mert van, aki szereti.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

sodd írta:
WishM írta:ez nem elvont, ez erőltetett, legalábbis számomra, és tele van tipikus amerikai hülyeségekkel
köveket nem találtam, úgyhogy szóban :) :

Tény hogy a FLCL nem jön be mindenkinek, nem is akarom erőltetni ezt a vonalat; ha nem tetszik hát nem tetszik...
Csak azon akadtam fenn, hogy "tele van tipikus amerikai hülyeségekkel".
Az biztos, hogy tele van hülyeségekkel (sőt, katasztrofális marhaságokkal), de miért tipikus amerikai? ezt nem értem. Szerintem ezek teljesen önálló, egyéni, sőt kreatív hülyeségek. Pl amikor az első rész ideiglenesen "átmegy mangába", hát pár mp-ig csak lestem, hogy most mi van (így: :shock: ), csak aztán kezdtem el röhögni. Ilyet még sehol nem láttam azelőtt.
én a repül a házikó meg felrobban minden és kiesik a szeme stb. poénokra értettem amik már agyon vannak nyomatva minden ilyen poénosnak szánt amcsi rajzfilmben..azonkívűl az a mang rész tényleg 5letes volt, kár hogy a többi nem..szal van benne egy-pár jó 5tlet, de még több olyan van benne, ami ezeket lerontja...
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

animehercegnocske írta:Hát szerintem a legrosszabb a slayers. nemtudom miért siteniíti mindenki, én egy kukkot sem értek belőle, de nem azért mert buta vagyok, mert az evangliont megértem például, de ez egy borzadály. na csak ennyit akartam. :goodpost:
most nem akarok átmenni EVA fejtegetésbe, de ez egy eléggé..khmm..valami szép szó..hogy úgymondjam "beképzelt" kijelentés volt....
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Őrnagy írta:WishM és Mufurc: a ti bajotok. Ti maradtatok ki egy remek szórakozásból. :D
Nem maradok en ki semmibol, en vegigneztem, csak baromira nem birtam elvezni. ^_^;; Ha meg remek szorakozast akarok, nezek Guu-t. XDD
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

mufurc írta:Nem maradok en ki semmibol, en vegigneztem, csak baromira nem birtam elvezni. ^_^;; Ha meg remek szorakozast akarok, nezek Guu-t. XDD
Akkor most baromi jól megaszondtuk egymásnak a frankót... ::jcheers::
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

animehercegnocske írta:Hát szerintem a legrosszabb a slayers. nemtudom miért siteniíti mindenki, én egy kukkot sem értek belőle, de nem azért mert buta vagyok, mert az evangliont megértem például, de ez egy borzadály. na csak ennyit akartam. :goodpost:
Nem szóllak meg érte, végülis kinek mi tetszik. Én pl. Slayers fan vagyok :D , de nálam is van olyan anime, amiket mások nagyon szeretnek, nekem viszont nem jön be (értem ez alatt, hogy egyszer végignéztem, és onnantól többször nem is akarom újra). Amúgy szerintem Slayers és Evangelion bizonyos nézetpontból egyenrangú, sőt, minden anime egyenrangú: mindegyiknek van valamilyen története, vagy ha a történet nem annyira bonyolult és mély, akkor a szereplőket kell megérteni, ugyhogy véleményem szerint egy animra nem lehet azt mondani, hogy borzadáj, maximum azt, hogy nem tetszik annyira, mint a többi.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a Slayers egyike az olyan animéknek, amit mindenképpen meg kell nézni. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

mufurc írta:
Őrnagy írta:WishM és Mufurc: a ti bajotok. Ti maradtatok ki egy remek szórakozásból. :D
Nem maradok en ki semmibol, en vegigneztem, csak baromira nem birtam elvezni. ^_^;; Ha meg remek szorakozast akarok, nezek Guu-t. XDD
Rossz hozzáállás. :) Az FLCL olyan mint a szex: egyedül is jó, de min. 3, vagy inkább 4-6 fős társaságban a legjobb. ;ĐĐĐ (ahogy Woody Allen is mondaná :P)
Csak arra kell ügyelni, hogy mindig legyen elég behűtött sör. =Đ
Válasz küldése