Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta:
LeWish írta:Fushigi Yuugi-[...] és a karakterdizájn sem az "esetem."
Ah... Vegre meg vki, akinek nem tetszik. *__* Mar kezdtem azt hinni, hogy en vagyok az egyetlen, akinek annyira semmi izlese, hogy nem birja ertekelni Watase rajzstilusat... :P Amugy a FY nekem se jott be (nem, nem neztem vegig, sot), de mondjuk bajom az nincs vele, csak akkor, ha emberek azt hirdetik, hogy ez a shoujo alfaja es omegaja. *shrug*
Én is ízlésficamos vagyok! Én is! Én is!
Bár nekem leginkább a sztori nem jött be (igen, végignéztem!!!!!!)
amiatt a S.E.S. AMV miatt (az jó volt, minden bennevolt a sorozatból, ami
érdekes, a fölös cuccot kivágták)
Kép Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nos.. én az X első részét néztem meg, és olyan túlságosan is szétesettnek találtam a történetet. Lehet hogy még a többi részt megnézem, de engem nem túlzottan köt le az az anime..

*hozza a kisásót és elássa magát, még mielött mások ásnának el :P*
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Az X-nek én is csak az első részét láttam, és engem sem fogott meg túlságosan...bár szerintem ez csak amolyan bevezető rész, mivel sok szereplőt mutat be, de mindenkit csak felületesen, Én azért láttam benne annyi fantáziát ahhoz, hogy hamarosan folytassam.( Miután már végre lesz időm befejezni a Wolf's Rain-t...már csak három rész:-D )
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Pata írta:Nos.. én az X első részét néztem meg, és olyan túlságosan is szétesettnek találtam a történetet. Lehet hogy még a többi részt megnézem, de engem nem túlzottan köt le az az anime..

*hozza a kisásót és elássa magát, még mielött mások ásnának el :P*
Hát ezt se hallottam még kritikának az X-re (szétesett sztoriiiii??? :shock: szerintem épp hogy az ellenkezője de nagyonagyonagyonerősen...), FY-ért meg sír a pici szivem, mert én nagyon szeretem ^^" Mondjuk nálam mindig is az Ayashi no Ceres lesz a No.1 anime, de mondjuk egy rész után sose szoktam ítélni én se. Egyedül az Excel Saga volt az, amit másfél rész után mondtam hogy kössssssz, ennyi volt^^ Wedding Peach amit még nagyon nem szeretek, egyszerűen nem jön be, nem nekem találták ki ^^" De még abból is láttam legalább 10részt. Amúgy Rahxephont én szeretem, az egy dolog, hogy EVA kopi, de az EVA korszakalkotó anime volt, és NINCS_ MÉG_EGY belőle. Attól még hogy hasonlítanak, szerintem nagyon_nem_ugyanazok... de ez is személyes vélemény ^^" Ízlés kérdése...
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Mako-chan: teljesen egyetértek veled! RahXephont szerintem sem érdemes hasonlítgatni (már megvédtem vhol a topic elején...^^'). És az Ekszel szágát én sem bírtam 1-2 résznél tovább ^^'''
FY szerintem is nagyon jó, de az Ayashi no Ceres sokkal jobban tetszett. Fushigi mondjuk - ha jól emlékszem, mivel kb. 2-3 éve láttam - csak a vége felé indul be...Vagyis vesz egy drámai fordulatot, és onnantól kezdve végigsírod (vagy felállsz, és azt mondod, hogy túl nyálas^^').
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Hát ezt se hallottam még kritikának az X-re (szétesett sztoriiiii??? :shock: szerintem épp hogy az ellenkezője de nagyonagyonagyonerősen...),
Bizony. ^^;; Jon a sok mellekszereplo, mindegyik kap egy-egy epizodot, de kozben a fosztori (es a FOszereplok) el vannak felejtve... >_> az utolso ket resz pedig egyszeruen tragedia. IMHO.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Bizony. ^^;; Jon a sok mellekszereplo, mindegyik kap egy-egy epizodot, de kozben a fosztori (es a FOszereplok) el vannak felejtve... >_> az utolso ket resz pedig egyszeruen tragedia. IMHO.
No ha az imho nem lenne ott agyvérzést kaptam volna ^^"""
Amúgy kinek mi tetszik ^^ Engem nem kifejezetten zavart (mondjuk annyira nem tűnt föl hogy keveset szerepelt volna, de még ha úgy is van, ott van a manga, amiben szerintem tökéletes egyensúly van, és egyébként is számomra az a beszt, szóval én megvagyok köszönöm szépen tökéletesen mindenfélével ami X... ^________^)!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Galb írta:LeWish: szerintem szélfi nem sértődött be egyáltalán, csak megállapította hogy a topiknak úgy kb semmi értelme ha a címeknél nem ír az ember egy kicsit többet...
Nem. Ennek a topiknak akkor sincs értelme, ha többet ír le valaki bele a címeknél. Sőt az rosszabb, mert még flame is lehet/lesz belőle...
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Heheh, paTKanynak igaza van...
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Nem "kaptam fel a vizet", LeWish, de a második hozzászólásod után már igen. Ha személyes vélemény, félkövér betűvel, akkor meg miért írod be?
LeWish írta:És nem kellene belemagyarázni ebbe sem mindenféle "mondanivalót", mert szerintem ez szimplán egy vígjáték.( Ami nekem nem tetszett.) Az OST viszont a kedvencem.
"Nem kellene"? Miért érzem úgy, hogy provokálni akarsz? Talán mert provokálni akarsz?

Amúgy már régóta idegesített ez a topic és az észkombájn hozzászólások. Csak egy kivonat a fórumból, ezek mind teljes hozzászólások. Valahogy nem sok értelmét látom ennek.
Narumi írta:Na, szerintem ha van szar anime, akkor a Soul Taker az az...
Freya írta:Angel' S Egg na ennél nem tudom van e rosszabb
Zero00 írta:Ja, megmég az SM-nek már a neve hallatán is fölkapom a minigunomat és darálok !!!
Szerintem ez a topic kifejezetten jó lenne arra, hogy megosszuk egymással a negatív élményeket, és kitárgyalhassunk egy*egy kifejezetten nagy csalódást. De akkor könyörgöm, le kéne írni, hogy mi a szar valamiben.
Amúgy, PaTKány a flame nem baj, amíg normális keretek közt marad.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Szélfi írta:Nem gondoljátok, hogy a "jajdeutálom" lista helyett lehetne érveket is előhozni?........Én pl. a mákostésztát nem szeretem.
Én a meg a karamelt meg a hagymát nem csípem :D.
Én már leírtam, mért nem szeretem az SM-et. Olvass vissza egy picit.
Azért nem írom le mégegyszer, mert ha jól látom, kezd eldúrvúlni a helyzet és akik nem olvastak vissza, vagy most kapcsolódtak be, azo garantáltan darabokra szednek :?.......
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Zero00 írta:azo garantáltan darabokra szednek :?.......
Dehogy szedünk darabokra ^_^
Egyébként nagyon kevés animét láttam amire tényleg teljes mértékben rámondanám hogy rossz volt, és nem tetszett egyáltalán... Jó, az Excelt már írtam, de az se olyan hogy "fúj gyűlölöm ne is lássam, vidd innen" ^^ Az egyerűen csak megfeküdte a gyomromat... De olyan amit konkrétan gyűlölök olyan nincs is... vagy igen? ^^" Na jó asszem elgondolkozom rajta, de nem hiszem hogy találok... ^^"""
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Eh...
Szélfi írta:Amúgy már régóta idegesített ez a topic és az észkombájn hozzászólások.
Engem is idegesit nehany topic ezen a forumon, meg sok topic mas forumokon. Hogy hogyan teszem tul magam rajta? Nem nezek rajuk. Ha latod, hogy itt ez megy, es neked nem tetszik, akkor a legjobb megoldas az ignore. Egyebkent szoktak itt "azer' rossz mert <magyarazat>" dolgok lenni, csak azok az alabb kifejtett okok miatt ugy vegzik, hogy "szerinted igen, szerintem nem"... *shrug*
Szélfi írta:Szerintem ez a topic kifejezetten jó lenne arra, hogy megosszuk egymással a negatív élményeket, és kitárgyalhassunk egy*egy kifejezetten nagy csalódást. De akkor könyörgöm, le kéne írni, hogy mi a szar valamiben.
Lehet, de ahogy paTKany is mondta, ennek a topicnak amugy sincsen semmi ertelme, mer' amit vki utal, azt mas meg imadja. Ld. fent: enszerintem az X sorozat egy katasztrofalisan eltolt dolog, MaKo meg imadja. Akkor most mi van, ezt targyaljuk az idok vegezeteig? Vagy marjuk egymast, vedve a sajat allaspontunkat, mivel ugysem tudunk megegyezni? Ez a topic ahogy elnezem, legfokeppen egy amolyan "duhongokent" szolgal, ahol emberek kielhetik magukat azokkal az animekkel animekkel kapcsolatban, amiket utalnak/amikben csalodtak/etc. es kesz. Nem utkozik a szabalyokba, hogy emberek "ezmegaz de szar, mer' en azt mondom" postokat irjanak. Es sajna ezt meg te sem valtoztathatod meg.

Egyebkent ha mar itt tartunk, kezdetnek pl. jarhatnal elo jo peldaval, es irhatnal egy postot, amiben elmondod, hogy XY anime miert rossz szerinted, ahelyett hogy csak mondod, hogy "miert nem csinaljatok a dolgokat ugy, ahogy az nekem tetszene." :P
Szélfi írta:Amúgy, PaTKány a flame nem baj, amíg normális keretek közt marad.
Ami flame, az mar nincs normalis keretek kozott. Van kulonbseg a heves vita es a flame kozott... elobbi meg oke, utobbi nem. Legalabbis az en ertelmezesem szerint.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Néztem ma egy igen érdekes anime-t a Puni Puni Poemi-t. Nos nem azért ide írom ezt a postot mert nem tetszett csak még annyira nem tértem magamhoz belőle hogy inkább ide írom mint az ajánlóba. Hát ilyet én még nem láttam :shock: . Azt hiszem már a főcímnél is meg voltam lepődve hogy hááát nem egészen erre számítottam :drop: .Nevetni talán csak a 2. rész végén tudtam amikor bezártam a lejátszót addig meg ültem és nem tudtam se köpni se nyelni.Legtöbször az a mondat futott át az agyamon hogy "őőőő...ez kicsit erős volt :crazy: ". Nekem egy kicsit talán túl hentai volt néhány jelenet a többi meg túl brutális.Végülis nem bántam meg hogy megnéztem mert ilyet én még tényleg nem láttam! Ez meg egy igazi csemege volt.A leg megfelelőbb szó rá talán az ELMEBETEG de ez annál is több.Szóval igy egynek jó volt de nem sírok ha nemlátok több ilyet :D .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kagero 2004.06.22. 16:01-kor.
Peace 4 ever!
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

ELMEBETEG???
már töltöm is 8)
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Galb írta:ELMEBETEG???
már töltöm is 8)
ééééén isssssSSSsss ^_^
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Galb írta:ELMEBETEG???
már töltöm is 8)
LOL, én is így szoktam reagálni. :) Nekem tetszett a Puni Puni Poemi, de vitába nem szállok, mert szerintem Kageronak igaza van: ez egy anime brutálisan durva és ecchi poénokkal, valamint az egész egy hatalmas hülyeség, de én épp ezen okok miatt szeretem. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy a Fushigi Yuugi-t én is szeretem és szerintem egy résznél többet is megéri megnézni belőle. (Bár az is igaz, hogy aki a tipikus shoujo elemeket és a nagyon romantikus animéket nem bírja, az tényleg ne nézze)
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Titkos:" Nekem tetszett a Puni Puni Poemi, de vitába nem szállok..."

Félre értettél...mint írtam is nem az a baj hogy nem tetszik csak annyira furcsa és elmebeteg hogy nem tudom hova tenni.Sehová nem tudnám tenni...sem a teszik sem a nem tetszik be. Asszem nekem ez marad egy élménynek amiről nem is tudom pontosan hogy + vagy - :^_^:
Peace 4 ever!
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Szélfi írta:Nem "kaptam fel a vizet", LeWish, de a második hozzászólásod után már igen. Ha személyes vélemény, félkövér betűvel, akkor meg miért írod be?


"Nem kellene"? Miért érzem úgy, hogy provokálni akarsz? Talán mert provokálni akarsz?
Talán azért írom le mert..itt ez a topic?

Én nem provokálok senkit, már más, külföldi fórumon is volt szerencsém olyanokhoz, aki mindenfélét belemagyaráztak az FLCL-be, vagyis nem rád céloztam.

Egyébként már rengetegen szidtak olyan dolgokat, amiket én szeretek, de engem egyszerűen valahogy nem érdekel. Én meg azt nem szeretem, ami másnak tetszik. Ilyen egyszerű az egész. Fölösleges ilyen dolgokon vitázni, mert ebben a témában úgysem tudja senki meggyőzni a másikat. Simán leírjuk a véleményünket, ki röviden, ki hosszabban, és ennyi.
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kagero írta:Néztem ma egy igen érdekes anime-t a Puni Puni Poemi-t. Nos nem azért ide írom ezt a postot mert nem tetszett...
Akkor meg miért írod ide? Offolsz? :?:
Különben sem durva sem nem hentai, csak egy aprót-kicsit perverz az Aasu család. :P
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Kicsit talán tovább olvasnád a post-omat akkor ott mingyá' le is van írva hogy miért is került ide.Az OFF-ról meg csak annyit hogy itt már 2 oldal óta anime-ről szó nem volt csak hogy hoygan kellene ezt a fórumot csinálni meg hogy ki mit ne írjon...stb. Úgyhogy ez a hozzászólás még inkább illik ide mint azok...na mid1!

"Különben sem durva sem nem hentai, csak egy aprót-kicsit PERVERZ"
Nemtudom de az én olvasatomban a Hentai=Perverz...de javíts ki ha tévednék.
Peace 4 ever!
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Kagero írta:"Különben sem durva sem nem hentai, csak egy aprót-kicsit PERVERZ"
Nemtudom de az én olvasatomban a Hentai=Perverz...de javíts ki ha tévednék.
Ki is javítalak, mert nem a történet perv, hanem csak néhány szereplő, akik pont azért olyanok amilyenek, hogy kifigurázzák az igazi hentait. Amúgy meg elolvastam a postodat, és abból az derült ki, hogy láthatóan elkövetted azt a hibát amit sokan mások is a Puni Puni Poemi nézése közben. Komolyan vettél dolgokat belőle, és úgy nem csoda, ha nem tudtál nevetni rajta...
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én addigra, mire eljutottam Poemi-ig, már túl voltam azon, hogy nem kell komolyan venni mindent, és még így se tetszett. Dehát ez én vagyok, ez is olyan, hogy van, akinek bejön, van, akinek nem. ^^" (PaTKány: viszont az avatarodon található figurát ettől még örömmel és dalolva elfogadnám, mer nagyon szép. ^_^)
Kép
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Rosszul következtetsz és a postomat te csak nem olvastad el rendesen...na akkó elmondom: Nem azért nem nevettem rajta mert komolyan vettem volna bármit is (hiszen az első 5 perc után ez nehéz is lenne) csak nem egészen erre számítottam.Persze az egész egy nagy poén volt de inkább lefárasztott mint hogy a padlót fogtam volna a röhögéstől).Te sem mondhatod hogy a Poemi olyan szokványos (nem átlagos ra gondolok) vígjáték lenne. Ami a hentai kifigurázást illeti szerintem kicsit túlzásba vitték.Mármint minden második jelenetben (enyhe túlzással) valahol a képen biztos hogy eksön van. De még most is tartom a véleményem arról hogy engem nem hagy hidegen a Poemi csak van ami szerintem rossz van ami jó. Igaz jót nem mondtam még róla úgyhogy most fogok :wink: .Amikor Poemi össze vissza rohangál mint egy őrült meg hadarja a szöveget közben iszonyatos fejeket vág az spec. bejött. Az is amikor a hatalmas mechát egy ütéssel lazál szétverte. Meg a rajzok úgy általában jók benne. De a kedvenc jelenetem akkor is a rolleres száguldás :thumb: . Szóval jó ez csak van ami nem adja és kész.
Peace 4 ever!
Válasz küldése