Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

:goodpost: Egyetértek!
Peace 4 ever!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Kagero írta:Nos Mako az én postom konkrétan a papos molesztációra utalt és nem a PPP-re.
'tom, nem értettem én félre ^^" Én is a paposra értettem hogy szerintem meg hülyeség ^^" A PPP-re vonatkozóan írtam a többit... de az első mondatom a papos postra utalt ^^"
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Legrosszabb anime? Nem tudom, még nem találkoztam ilyennel. Volt ami nem nyerte el a tetszésemet, de attól még nem mondanám, hogy az a legrosszabb, mert lehet, hogy vkinek pont az jön be. De nekem pl. a tegnapi The Irresponsible Captain Tylor nem jött be........van benne vmi rohadtul zavaró, de nem tudom mi. A zene jó, az animáció jó, a karakterek változatosak,a történet is szuper. De vmi miatt mégsem teccik.......talán az oda-vissza ugrálgatások miatt. Pl. az első rész, szinte csak a Császárnőről szól, majd, utána eltűnik kb. a 7. részig. Eközben van mindenféle ember, akikről a végefelé kiderül, hogy Tylor társai........de vmiért Tylort, meg sem említik, úgy a 4. részig......
Nekem ez túl idegen, bár sokkal jobban tetszett, mint,az Evangelion egyik része.........
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

MaKo írta:
Kagero írta:Nos Mako az én postom konkrétan a papos molesztációra utalt és nem a PPP-re.
'tom, nem értettem én félre ^^" Én is a paposra értettem hogy szerintem meg hülyeség ^^" A PPP-re vonatkozóan írtam a többit... de az első mondatom a papos postra utalt ^^"
Jó ezen ne vesszünk össze.Szerintem te sem egy ilyen botrányról hallottál hogy a papok ilyen meg olyan kis fiúkat kis lányokat molesztáltak.Ha egy ilyenről hallok azt mondom jó lehet hogy kacsa de ez nem egyszer fordult elő...még könyv is íródott róla amit egy papnövendék fiú írt szóval ezt azért gondold végig még 1x.De ezt tényleg ne itt tárgyaljuk meg mert a topic-hoz semmi köze nincs.
Peace 4 ever!
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Azt hiszem legrosszabb anime nincs túl sok, de ami nekem abszolút nem jött be az aRiding Bean :shock: volt és az Armitagelll :?
Azt hiszem már nem is kell említeni a hentaik többségét, amikben sem az animáció, sem a semmi nem áll ahelyzet magaslatán. És azok a szövegek!!! :knife: Még angolul si röhelyesek ::jhihi:: Persze van néhány színvonalasabb (bár én össz-vissz csak néhányat láttam)
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Az idei citromdíj nyertese aaaaaaaaaa......................CONAN!!!!!!!!!!!
::box::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shinji 2004.07.28. 19:21-kor.
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Most miért??? ::jhuh:: Az olyan cuki! bár elég sablonos részek vannak benne, de azért édi ::onigiri:: (már amennyit én láttam belőle... ::hehe:: )
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Tényleg cuki........... ::hehe:: ................. ::hoo:: azok a nagy idegesítő fánk fülei!!!!!!!!!!! ::are::
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Hát igen, azon én is behaltam az elején ::japhaha:: de aki DB-fület már látott... vagy orr ala Escaflowne-t... :lufi:
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Ez látod igaz!!!!!!!!! :twisted:
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Végülis mire kapta akkor ezt a díjat?
Egyébként még a korai részekben sem volt mindig ilyen a fülük, a későbbiekben meg drasztikusan megváltoztak a rajzok, szal a fánkoknak leáldoztak. :) :)
http://kep.tar.hu/digiwelt/images/pic4824811.jpg
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Shinji írta:Az idei citromdíj nyertese aaaaaaaaaa......................CONNAN!!!!!!!!!!!
::box::
Szerintem nem egy rossz anime, nekem speciel csak annyi vele a bajom, hogy jó, ha olyan 30-40 részenként történik benne valami igazán jelentős, ami a fősztorit előrébb viszi (pedig az szerintem zseniális, nekem legalábbis nagyon bejött :) ), a többi részben meg csak szimplán nyomoznak, én meg elunom a fejemet, mert engem Shinichi sorsa érdekelne, nem az, hogy xy éppen mi miatt halt meg. :wink: Bár az is igaz, hogy ha csak a fősztorira koncentrálnának, nehezen lenne több, mint 300 részes, de így legalább reális, tahát a sorozatban eltelik kb. fél év (és, ha Japánban hetente 1 részt adnak le, akkor a valóságban is :^_^: ), mire Conan újabb információmorzsához jut a "Black Organization"-ről. (Bár bevallom, én csak az RTL 2-n leadott 102 részből tudok ítélni, nem tudom, hogy később ez jobb lesz e.) De mégegyszer hangsúlyozom: Szerintem nem rossz anime és semmiképpen sem a legrosszab! (Kaito Kid rulez: "In this world, It'll be better to let some things stay a mistery!" :) )Amúgy tényleg: miért is lett ez a "nyertes"? A "fánkfülek" miatt? :D
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Titkos írta:Szerintem nem egy rossz anime, nekem speciel csak annyi vele a bajom, hogy jó, ha olyan 30-40 részenként történik benne valami igazán jelentős, ami a fősztorit előrébb viszi (pedig az szerintem zseniális, nekem legalábbis nagyon bejött :) ), a többi részben meg csak szimplán nyomoznak, én meg elunom a fejemet, mert engem Shinichi sorsa érdekelne, nem az, hogy xy éppen mi miatt halt meg.
Ez ízlés kérdése. Én pl. személy szerint imádom a detektív történeteket. Ezért nekem a Conan már a legelső perctől fogva tetszett. :D
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Jo-chan írta:Hát igen, azon én is behaltam az elején ::japhaha:: de aki DB-fület már látott... vagy orr ala Escaflowne-t... :lufi:
Tepsifülek kategóriában Ryoko a biztos befutó. :D De mi köze ennek a legrosszabb animékhez?
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Titkos írta:engem Shinichi sorsa érdekelne, nem az, hogy xy éppen mi miatt halt meg. :wink:
Na látod, az engem is érdekelne! :oshuh:
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

sodd írta: Tepsifülek kategóriában Ryoko a biztos befutó. :D De mi köze ennek a legrosszabb animékhez?
Semmi. És aki Ryoko-chan kawaii kockafüleit bántani meri annak jaj (kivéve ha az a valaki Washu, Seto-sama, Misaki vagy Airi-san ^_________^ )
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

A legrosszabb anime díj nyertese nálam : Slayers!!! Sablonos és unalmas...
Amúgy a legjobb meg az X - tv és a Love Hina, ki ne felejtsük a Macross Zerot- és Chobbitsot sem :) meg még Azumanga... meg sok minden.... szal nem lényeg hogy melyik rossz, mert annyi JÓ van!!

Amúgy senki ne véleményezzen egy Anime-t amíg végig nem látta!
Én se szerettem, az X-et, de végignéztem és bejött :) Nagyon bejött!!
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Merma írta:Sablonos és unalmas...
Valóban, hiszen mindannyian tudjuk, hogy számtalan hozzá hasonló stílusú anime készült 1995 előtt (remélem érződik az, amit ezzel ki akartam fejezni). Az pedig, hogy unalmas-e egy anime vagy sem, az teljesen az egyéni megitélés kérdése. :cool:

[Edit]: Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, mivel máig is az egyik kedvencem a Slayers, de ez a "sablonos" jelző kicsit szúrta a szemem. :cool:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Merma írta:A legrosszabb anime díj nyertese nálam : Slayers!!! Sablonos és unalmas...
Amúgy a legjobb meg az X - tv és a Love Hina, ki ne felejtsük a Macross Zerot- és Chobbitsot sem :) meg még Azumanga... meg sok minden.... szal nem lényeg hogy melyik rossz, mert annyi JÓ van!!

Amúgy senki ne véleményezzen egy Anime-t amíg végig nem látta!
Én se szerettem, az X-et, de végignéztem és bejött :) Nagyon bejött!!
Hmm.. én életemben annyit nem röhögtem más animén, mint a Slayersen... nekem nagyon tetszett...
Az X is tetszett, a TV meg a Movie is...
A legrosszabb? anime, amit eddig láttam, az a Gravitation volt és azt is csak azért néztem meg, mert rámerőszakolták, meg azért mert volt benne egy pár poén... >>
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Hmm amit eddig nem szeretek:

-YuGiOh - Annyira eltér a valóságtól a rendszer, de még a szereplők gondolkodásmódja is. És milyen dolog az, hogy elengedi a nagyapád, ha legyőzöd egy kártya párbajban? :/ De attól még a kártyajátékot szeretem
- Detective Conan - Eddig csak pár részt láttam belőle a németen, nem is tudok németül, de azt látom hogy csak unalmas krimi sorozat, a szereplők meg rondák
- Lain - Csak pár részt láttam belőle, és unalmas, meg nincs semmi értelme, legalábbis addig, és nem is vagyok nagyon kíváncsi rá
- .hack//liminality - az első rész izgalmas valamennyire, de a többi rész értelmetlen és alig bírom követni
- Star Ocean EX - ezt az animét a Star Ocean Second Story PS1 játékból készítették. Az anime rohadt lassú, alig történik meg valami egy részben, a gondolkodásmód meg nagyon gyenge, Rena pedig úgy beszél, mint egy hentai animében bármilyen csaj, csak Claude nevét mondja ki állandóan. A játék az igazán jó
- Blue gender - Nagyon lassú anime, mást nem tok erről mondani
- Neon Genesis Evangelion - Nagyon lassú, értelmetlen, sokmindenre nem derül fény, mondjuk a 80%-áraű
- Hoshi no koe - Na erre mondták páran hogy nagyot zokogtak ezen. Hogy lehet kiküldeni az űrben egy ilyen fiatal csajt? És ha nem jelentkezett volna erre, akkor talán el se lett volna választva a barátjától. Ez nagyon eltér számomra a valóságtól, meg a szereplők gondolkodásmódja se nagyon jó.
Dragon Ball Z - Néztem pár részt ebből olyan nyelven amit nem értettem, sé egyszer egy érthető nyelven is, és csak értelmetlen gagyi harcokat láttam
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

amcsi írta:- Detective Conan - Eddig csak pár részt láttam belőle a németen, nem is tudok németül, de azt látom hogy csak unalmas krimi sorozat, a szereplők meg rondák
nos kedves amcsi a Conan az nem vagyok benne biztos,hogy unalmas kriminek látnád,ha az eljét is ismernéd. Bár én is a közepén kezdtem nézni de ez mellékes. Németül pl.én se tudok de attól függetlenül még jó anime. A szereplők nem rondák bár ez ízlés kérdése. Az tény,hogy nagyon hosszú anime de attól még jó ^^. De hagyuk mert ízlések és pofonok (vagy ízlések és pofonváglak mondaná Rid)
A Yu-Gi-Oh!t én se szeretem mert unalmas Dragon Ball meg csak a verekedésről szól és arról,hogy Son goku állandóan megmenti a világot. A legrosszabb anime talán a Beyblade mert annyira nincs semmi értelme.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Merma írta:A legrosszabb anime díj nyertese nálam : Slayers!!! Sablonos és unalmas...
Szerintem meg pont a fantasy cuccok sablonját hivatott kifigurázni...de mindegy.
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Télleg, a Beyblade-et is elfelejtettem említeni, az nagyon ratyi :)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

amcsi írta:... Hogy lehet kiküldeni az űrben egy ilyen fiatal csajt?... Ez nagyon eltér számomra a valóságtól...
Izé, ez anime^^' Még a filmek is gyakran eltérnek a valóságtól, animék meg főleg. Itt a tizenkétéves kislányok már nagyban gyilkolásznak^^'''''

Eva és Lain... Nem mondom, hogy kötelező szeretni őket mindenkinek (az "én értem ám, ez hűdejó" hozzáálás nagyon tud zavarni), de szerintem majd próbáld meg őket újra pár év múlva^^

És hogy konstruktív is legyek: Csak Noirt említhetem, mert ez volt az egyetlen anime, ami nem igazán tetszett, mégis végignéztem(régen volt, na^^'). Okok: iddqdvel játszanak :arrow: az akció annyi, hogy halomra lőnek mindenkit, őket meg nem. És tök kiszámítható az egész, mindig lehet tudni, hogy mi is jön...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

amcsi írta:Hmm amit eddig nem szeretek:
- Lain - Csak pár részt láttam belőle, és unalmas, meg nincs semmi értelme, legalábbis addig, és nem is vagyok nagyon kíváncsi rá
- Neon Genesis Evangelion - Nagyon lassú, értelmetlen, sokmindenre nem derül fény, mondjuk a 80%-áraű
- Hoshi no koe - Na erre mondták páran hogy nagyot zokogtak ezen. Hogy lehet kiküldeni az űrben egy ilyen fiatal csajt? És ha nem jelentkezett volna erre, akkor talán el se lett volna választva a barátjától. Ez nagyon eltér számomra a valóságtól, meg a szereplők gondolkodásmódja se nagyon jó.
Hq, három kedvenc ^^, de ízlések és..
A DBZ nekem sem tetszett, jókat aludtam rajta ... :dirr:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Válasz küldése