Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
ttbocx
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.12.20. 18:17
Tartózkodási hely: Brno-CR/ Revkomarom-SR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ttbocx »

Engem az egesz Wolfs Rainben az zavar hogy az elso egy nehany resz utan a tortenet kezdett olyan almosito lenni. Majdnem elaludtam rajta.
Es nem mondtam hogy pokemon jobb, csak anyitt irtam hogy nezheto ha nincs mas ami azt jelenti ha veletlenul nem a koleszon vagyok hanem otthon. Amugy en se nezek olyan animeket. Csak az ido elutesere jok, meg hogy az ember egy jot rohogjon az idetlensegeken.
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

ttbocx: Hát, ahogy gondolod. :neutral:
Nem igazán tudom, mi lehet álmosító a WR-ben, talán az az 1-2 rész, amikor Cheza "rokonával" találkoznak, meg a sok menekülés. De engem igazán az sem untatott. Sokkal-sokkal értelmetlenebb, unalmasabb, közhelyesebb animék is vannak a nagyvilágban mint a WR... nem várom el, hogy mindenki mesterműnek tartsa (én speciel annak tartom ^^'), de hogy a legrosszabb anime lenne, amit láttál? :weh:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

A Wolf's Rain szerintem egy nagyon jó anime :argue:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nem vagyunk egyformák... spec. valaki az NGE-t is a legrosszabbak közé teszi, míg én mesterműnek tartom, de tudom, hogy nem mindenkinek nyújtja ugyanazt. Ezt el kell fogadni. A Wolf's Rainnel kapcsolatban én anno 9/10 adtam, de lehet, ma már nem adnék ennyit. Elég jó volt, de tényleg hangulat kell hozzá, hogy leüljön az ember megnézni, mert nem mindenki tartja érdekesnek az ilyen világvégi hangulatú-depressziós filmeket ^^'. (na meg az a Cheza ~_____~ áhhh).
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Petit
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.10.10. 13:33

Hozzászólás Szerző: Petit »

Animék közül nekem a Trigun nem tetszett (bár az "eszmei
mondanivalója" jó), de lehet, hogy ehhez az is hozzájárult, hogy az ELTE-n vetítésen, angol hanggal láttam. A másik a Vampire Hunter D: szép a grafika, jó tájak, hangulatos, minden... és mégis: olyan amerikai horrorsztori érzésem volt tőle. Mintha egy "hollywoodizál"t animét látnék
:(
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

A Wolf's Rain szerintem egy nagyon jó anime - higgyünk a szakértőknek!
sztem a legbénább anime az a pokémon!
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Én az ilyen autóversenyzős animek-et nem szeretem (L:F-zero :? )
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Elkezdtem nézni a S-CRY-edet de a 3. rész után feladtam.Egyszerűen nem tetszik se a rajzolása se a története!Egy animet se adtam még fel ilyen hamar. :? Brrr!
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

sztem a Dogtato-kun egyáltalán nem animés,én nem nézem ki belőle,hogy anime,sztem nagyon béna,mégha kisgyerekeknek is van! :?
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

Remélem nem mondok hülyeséget, de a japánoknak elvileg minden anime ami rajzfilm... tehát ennyi erővel a Tom és Jerry is. A Dogtato meg mivel kisgyerekeknek készült ezért nem is kell tőle annyit várni mint mondjuk a Wolf's Rain-től... pláne hogyha még bele se néztél.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nem a legrosszabb de én ide sorolnám a fate stay nightot amihez legutóbb rossz anime terén szerencsém volt. Három részt néztem meg és ilyen még nem volt...lehet hogy fáradt is voltam..lol..elaludtam a gép előtt :) Szal nekem nagyon nem jött be. Gyenge az egész úgy ahogy van. Grafika változó,karakterek sekélyesek, történet meg nagyon szimpla. Röviden ennyi. Bocsi a fanboyoktól előre is xD
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

:goodpost:
Approved.
Én speciel 6 részt láttam, de még középszerűnek sem mondanám. Még az animációja sem jó, pedig legalább abban reménykedtem, hogy szép lesz. A történetével még nem lenne gond, de a megvalósítás hagy némi kívánnivalót maga után... Szal az ég szerelmére, ez elvileg egy VÉRRE MENŐ harc, mégis csak a H-Gameből "átvett" elemeket látom benne (lásd pl. Tohsaka "fura" reakcióit), egy csepp komolyságot sem (már amennyire egy ilyen helyzet komoly lehet).

Mindezek mellett elképzelhető, hogy végignézem, bár erős kétségeim vannak afelől, hogy sikerül normálisan megoldani a "H-mentesítést".
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Dr. Slump és egyéb idétlenségek böeeeee :mad:
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Alapvetoen probalom magam tavoltartani attol, amirol tudom, hogy rosz, de neha hiba csuszik a szamitasaimba, nevezek en is egy-ket jeloltet: Candidate for Goddess (hiaba varod, a klisetengernek nemcsak eleje, de vege sincs a horrorisztikus animaciorol nem is beszelve), Wild Arms (brr...1 epizod boven eleg volt), Eyeshield 21 (a korhatarkarika hianya nem veletlen. Egyszeruen nem rughat labdaba egy hikaru no go mellett), Gundam Seed/Destiny (ha Tomino halott lenne, forogna a sirjaban. Mivel nem halott, ellensulyozza a keszulo Zeta film-trilogiaval)
Kép
Avatar
Akane-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2006.05.06. 09:00
Tartózkodási hely: Pont ott:P

Hozzászólás Szerző: Akane-chan »

Pokémon, Digimon, Yu-Gi-Oh...így kapásból ezek, meg a Tsubasa kapitány.
Avatar
Anzu93
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.04.12. 18:22
Tartózkodási hely: Álomvilág

Hozzászólás Szerző: Anzu93 »

Egy-két példától eltekintve egyetértek :roll: Akane-chan, csak még hozzátenném a Blue Gendert meg az F-Zero-t.
Szerintem egyértelműen agyament sorozat mind a kettő, de akinek tetszenek, azok ne vessek meg!
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Ujabb jelolt (lusta vagyok megegyszer atgondolni, uh jon, ahogy bepotyogtem az A+ forumon): Gilgamesh. Ezzel kapcsolatban egyertelmuek az erzeseim, ugyvelem, a nagyratoro cim es temavalasztassal visszaeltek a bizalmammal a sorozat keszitoi. Egyfelol semmi koze a Gilgames-eposzhoz, meg a nevekkel kapcsolatos szinbolumrendszert sem sikerult rendesen felhasznalni. Masfelol az elso nehany epizodban kijelolt utat sem sikerul vegigjarnia a sorozatnak, sot a sorozat masodik fele mast sem csinal, csak probalja tisztazni az elejen felelotlenul tomegesen bedobott fogalmakat, titokzatos multat, technikai hatteret es probalja elmagyarazni (sikertelenul) a katasztrofa nagysagat es kiterjedeset. Raadasul az egesz vilag zavaros es darabos, a tortenet egy helyi villongasnak erzodik globalis vilagmegmento haboru vagy apokaliptikus hadjarat helyett, idegenek benne tobbek kozott az egyertelmu helyekrol atemelt (a lopas csunya szo) otletek, mint a Blame! szilicium-lenyei, vagy ha mar itt tartunk a fako szinhasznalat es a feher arcok, vagy komplett karakterek (Thouru = Toboe), esetleg a Dynamis, ami a tipikus Akira/Please save my earth/Kimagure Orange Road ero. Nem jo otlet az elszinezett eg sem, mert a szurke szinnel nem lehet egyaltelan erzekeltetni sem a napszakokat, sem az idojarast, igy szamos eszkoztol esik el a grafikai oldal. A grafika persze tobbnyire szep, de nem tudom felfogni, miert, hemzseg az elsosorban jarmuveket sulyto olcso 2D megoldastol. A zene tobbnyire rendben, bar pont az openingnek semmi koze az animehez. Mindezek tetejebe a sorozatnak nincs rendes konkluzioja, a lezaras elsietett, a mondanivalo hianyzik, egyenesen felhaborito. (A kulonbozo perverz komplexusokrol mar nem is beszelek...18as karika, bar ebben a korosztalyban mar mindenki vilagosan latja, hogy xar...)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Anzu93 írta:Egy-két példától eltekintve egyetértek :roll: Akane-chan, csak még hozzátenném a Blue Gendert meg az F-Zero-t.
Szerintem egyértelműen agyament sorozat mind a kettő, de akinek tetszenek, azok ne vessek meg!
Igaz, a Shin-chan után közvetlenül a 2. legrosszabb anime az F-zero, amit életemben láttam. Tudom, hogy a 4 Crap verziót vettük meg, ami általában köszönőviszonyban sincs az eredeti japánnal, de ez szerintem eredetiben sem lehet nagy szám, a grafika nagyon "műanyag", a CG hihetetlenül ronda (azok az "autók"... ::jcrazy:: ), a történet még az én mércém szerint is nagyon gyenge ("nyerjünk versenyeket, mert az jó lesz nekünk"), a karakterek közül pedig egyik sem túl eredeti.
Hallottam, hogy ez eredetileg egy autós játék volt, aminek japánban hatalmas rajongótábora van, és biztos tényleg jó, de ez még nem ok arra, hogy elszúrják az animét, mert "akinek a játék tetszett, az úgyis meg fogja nézni ezt is". :?
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Fate/Stay Night-tól sírni tudnék.A grafika rémes,a szereplők unalmasak,a téma lerágott csont(komolyan,ki nem találta meg még a Grált Frodón meg a Terminátoron kívül?),ráadásul az egyetlen elviselhető szereplőről(Archer),kiderül,hogy...ehhh.És ha belegondolok,hogy ennek a balfék Emiyának Sugiyama Noriaki a hangja... :(
Az Ergo Proxyt még nem fikázom le,kap két rész haladékot,bár elsőre az jött le nekem,hogy ez a film olyan dark,hogy nem látok belőle semmit... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Anzu93 írta:...a Blue Gendert...
Hat lehet h fangirl vagyok, de en nem sorolnam egy kategoriaba a Megaman NT Warriort, meg a Pokemont, meg az F-1-et a Blue-val, sztem nagysagrendekkel jobb, meg tortenete is van..
En meg ide sorolom viszont a Kimera cimu alkotast is, egyszeruen borzalmas silanynak tartom, meg a sztori is, szamomra legalabbis, kovethetetlen, meg nem igazan ertheto.. :roll:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ami azt illeti, én szívesebben néznék meg öt epizód Pokemont mint egy epizód Blue Gendert... de mondjuk, nekem az égvilágon semmi bajom nincs a Pokemonnal. :3

(A Blue Gender a vaginamonsztákkal elásta nálam magát... sz'al, azégszerelmére. xD Ezek után hogyan vegyem komolyan? xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En szerettem a Blue-t, na jo talan mert az elsok kozott lattam, meg a+on nezni vmit olyan feelinges volt..lehet h megegyszer mar mas lene xD
Vaginamonszta is volt benne? :shock:
Amugy egyebkent a Pokemon meg nalam is elmegy, az F-Zero, meg a Megaman viszont nem..
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

IloveRenji írta:Vaginamonszta is volt benne? :shock:
Um... nem tűnt fel, hogy a Blue-k 90%-a kissé, ahem, freudi beütésű? xD;; Főleg a szájuk környéke, de az sem volt semmi, mikor egy (enyhén az Alienst idéző) jelenetben bementek a monszták keltetőhelyére (vagy vmi ilyesmi), ami totál úgy nézett ki, mintha bemásztak volna vkinek a méhébe.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem tudom, nekem nem tunt fel..mondjuk most h igy mondod, igy mar okes..de magamtol nem ugy neztem volna ra, meg nem hiszem h eszembe jutott volna...
az Alien-es resz az nekem is gaz volt (mondjuk a meh sem ugrott volna be egybol, nem surun lattam meg mehet beulrol :shock: )..a vege mar nekem sem tetszett amugy annyira, meg igazad van, de nekem ez egy kellemes emlek, es ha a bogarakon kivul mast is latva neznem meg, akkor mar lehet h nem is tetszene, es elmulna a "varazsa"...
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Blue Gender elmegy 1nek,ha az ember nem tud normálisan beszerezni animét és csak pl A+ van kéznél.Amúgy nem sok semmi anime...
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése