Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: anubys »

[modcut]
..., de ha már rossz animék, akkor nálam ezek viszik a prímet:
Tekken: The Motion Picture
Afro Samurai
Elfen Lied
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Hellsing
Nurarihyon no Mago
Halo Legends
Cossette no Shouzou
Kurozuka
ChäoS;HEAd
Kämpfer
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Nem az én listám, egyik kommentelő írta hozzám, az enyém konkrétan így néz ki. =)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hmm. Valaki megindokolná nekem a Toradora miért rossz? Részemről EPIC WIN.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Ayla írta:Valaki megindokolná nekem a Toradora miért rossz? Részemről EPIC WIN.
Igen röviden és tömören: cheap plot-device. Bővebben: Agresszív DFC Tsundere kombó aki Rie Kugimiya hangján kárál, alázza a szerencsétlen slaveboyt, aki teljesen irreális módon tűri mind a szóbeli, mind a fizikai sértegetést. Azt hiszem ennyi bőven elég a dropped kategóriához. ::^_^::
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

^ Ehhez halkan hozzáteszem, hogy szvsz igencsak középszerű darabról van szó, amiben az átfogó szánalmasság-o-méter eléggé a magasban van a nehezen kedvelhető/azonosulható kasztról nem is szólva, és mint romantikus sztori abszolút nem fogott meg, pedig az első pár rész alapján azt mondtam erre hogy nem rossz, van benne kurázsi. Aztán nem tudom, vagy nekem ment ki az újdonság íze a számból vagy tényleg a stuff színvonala ment csukafejessel lefele, de kínkeservesen néztem meg az egyes részeket, volt hogy kínomban a Winamp után nyúltam mert olyan szinten fárasztott ez a -megint szvsz- rózsaszínű, szentimentális, idealista zagyvaság ami lement benne. Ettől függetlenül (nehezen de) elhiszem hogy valakinek bejöhet, de személy szerint nem értem mi ebben annyira jó.
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:hmm. Valaki megindokolná nekem a Toradora miért rossz? Részemről EPIC WIN.
Miért, rossz? :D Viccen kívül: ha Mordályos majd hazajön Japánból, ez volt az egyik betervezett animénk, amit együtt akarunk megnézni, aztán utána majd nyilatkozom. :) Amúgy így a fórumokat nézegetve kb. 90%-os azoknak az aránya, akik szerint kategóriáján belül teljesen rendben van a cucc, aztán majd meglátom, hogy én hozzájuk tartozom-e, vagy a kisebbséghez. :)
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

^ A szokásos tini angst-os dráma, hogy "Jajj, úgy szeretem, de hogy mondjam el neki?" amelyben mindenki másért van oda :lol: Vannak neki gyengébb részei, amelyben tényleg csak az időt húzzák, de szerintem jól mutatta be a sorozat, hogy (anime-világban) hogy alakul ki a szerelem két, első ránézésre teljesen ellentétes karakter között. És legalább rendesen, egyértelműen le van zárva - az más kérdés, hogy a való világban minden normális férfi inkább a kifinomult modell leányzót választaná az agresszív loli és az idegbajos/hiperaktív barátnője helyett, dehát ez anime :vigyor:

True Tears és Kimi Ga Nozomu Eien fanok előnyben :thumb:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

-OJ- írta:szerintem jól mutatta be a sorozat, hogy (anime-világban) hogy alakul ki a szerelem két, első ránézésre teljesen ellentétes karakter között.
Inkább 1 bizonyos variációt mutat be, ami a godness tsundere és a pathetic slaveboy kliséhez ragaszkodik.
-OJ- írta:És legalább rendesen, egyértelműen le van zárva
Nos akár ezt is tekinthetjük pozitívumnak, de valljuk be, ha az addigi színvonal a béka segge alatt van, ez már nem sokat oszt/szoroz.
-OJ- írta:a való világban minden normális férfi inkább a kifinomult modell leányzót választaná az agresszív loli és az idegbajos/hiperaktív barátnője helyett, dehát ez anime
A való világban egy ilyen csajt mint Aisaka nem hagynának ott keménykedni, nagyon gyorsan megtanulná hol a helye, mire felemelné a kezét már kapna két akkora büdös pofont hogy a füle becseng. =) Attól hogy anime, még ott is lehetne ezt értelmesebben, visszafogottabban csinálni, nem ilyen túljátszott, idegesítő, agyonidealizált feminim moslékként a néző elé tenni.

Persze ettől függetlenül ha valakinek bejön, lelke rajta. ::^_^::
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Namostakkor NEM csendben megjegyezném, szerintem miért WIN, úgy ahogy van, tisztelt okostojások.

Műfaj, vaze'! Ezt nem kell egy in -real-lifehoz, vagy törénelmi vagy hú de kidolgozott minden értelmességről szóló animéhez hasonlítani, mert rohadtul nem is akar olyan lenni, Úgy hívják, hogy shoujo-ahol minden idealizált még egy olyan kis vakarcsnak is mint Taiga.

Mint azt mindannyian tudjuk, vannak jó(okosabb leszel tőle, átsegít életed nehéz pontján), rossz(mindenestől) és mindenféle animék. Ez a mindenfélébe tartozik. Szerintem hozzá sem lehet ezt a nyálasidelizmust hasonlítani egy Kimi ni Todokéhoz vagy egyéb romantikus, vígjáték-high school animéhez. Attól, mert Te (nem föltétlenül PéterX) még nem érzed úgy, hogy hozzátett volna valamit az életedhez, mert nem lettél okosabb tőle, mégis van sztorija, nézhető és azért van benne néhány figyelemreméló mondtata a szereplőknek. (nem mintha az enyémhez hozzátett volna valamit, vagy okosabb lettem volna, de kifejezetten át tudtam élni az egészet. Sőt megnéztem 3x.)

Kugimiya Rie-hez, meg annyit, hogy nagyon is jó szinkronszínész és az ilyen kis tsunderéket is le kell ám szinkronizálni. (megj. ugyan ő a hangja Alphonse Elricnek is).

Mióta az eszemet tudom 2 olyan shoujo-t láttam ami WIN: ez és Lovely Complex. Mondjatok jobbat. Nekem, hangsúlyozom nekem, az olyan romantikus animék jönnek be amelyek nem folynak le Vöri monitoráról és közben könnyesre nevetem magam.

Köszönöm, hogy megoszthattam a véleményem :D

Szerk.: jé most látom ez abszolút OFF ide, mert nem olyan animéről írtam amit rossznak tartok, hanem pont az ellenkezője :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ömm... Toradora nem shoujo. Romantikus és slice-of-life és dráma, de a célközönség szerintem vagy vegyes, vagy egyértelműen fiú otakuknak szól, lásd még Clannad és egyéb kei termékek, Love Hina, egyéb hárem cuccok stb. Gyanus közös jelenség a fentiekben, hogy a szereplő, akinek a nézőpontján látjuk a világot, egy fiú. Ettől persze nem lesz még valami jó, vagy rossz, és neked még tetszhet lány létedre. Csak attól még nem lesz shoujo.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ezt nem hiszem el XD deja vum van (lol, Titkos, szerintem neked is az lesz XD)... igen, úgy ahogyan tetszik a to love ru is... XD Jó akkor csak velem van a baj.

Clannadnak nekifogtam, nem tetszett. Love Hinának nem. Még. Egyelőre.

De a Fruits Basket és a Honey and Clover az shoujo, nem? (egyik sem tetszett, egyiket sem bírtam végignézni) Világosítsatok fel.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Én sem tartom rossznak a ToraDorát, sőt!
De vannak hibái.

Ayla írta:Mióta az eszemet tudom 2 olyan shoujo-t láttam ami WIN: ez és Lovely Complex. Mondjatok jobbat. Nekem, hangsúlyozom nekem, az olyan romantikus animék jönnek be amelyek nem folynak le Vöri monitoráról és közben könnyesre nevetem magam.
OFF
Skip Beat!-en garantált a fulladásos röhögés, de a romantika is működik. Nagyon tudom ajánlani, nálam eddig nem akadt párja a kimondott shoujo műfajon belül! :wink:


Ayla írta: Clannadnak nekifogtam, nem tetszett.
Az első arc a legrosszabb mind közül az agyhalott Fuukoval. Később SOKKAL jobb lesz :wink:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ayla írta:De a Fruits Basket és a Honey and Clover az shoujo, nem?
A Fruits Basket az, de a Honey and Clover josei. ^^
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Ayla írta:Namostakkor NEM csendben megjegyezném, szerintem miért WIN, úgy ahogy van, tisztelt okostojások.
Tetszik, hogy kapásból személyeskedéssel nyitsz. =)
Ayla írta:Műfaj, vaze'! Ezt nem kell egy in -real-lifehoz, vagy törénelmi vagy hú de kidolgozott minden értelmességről szóló animéhez hasonlítani, mert rohadtul nem is akar olyan lenni, Úgy hívják, hogy shoujo-ahol minden idealizált még egy olyan kis vakarcsnak is mint Taiga.
Ki hasonlítgatta? Idézd már be légy oly szíves… egyébként a Toradora nem shojo, hanem comedy, slice of life, demográfiája pedig shounen, vazze'.
Ayla írta:Mint azt mindannyian tudjuk, vannak jó(okosabb leszel tőle, átsegít életed nehéz pontján), rossz(mindenestől) és mindenféle animék. Ez a mindenfélébe tartozik. Szerintem hozzá sem lehet ezt a nyálasidelizmust hasonlítani egy Kimi ni Todokéhoz vagy egyéb romantikus, vígjáték-high school animéhez. Attól, mert Te (nem föltétlenül PéterX) még nem érzed úgy, hogy hozzátett volna valamit az életedhez, mert nem lettél okosabb tőle, mégis van sztorija, nézhető és azért van benne néhány figyelemreméló mondtata a szereplőknek. (nem mintha az enyémhez hozzátett volna valamit, vagy okosabb lettem volna, de kifejezetten át tudtam élni az egészet. Sőt megnéztem 3x.).
Akkor tisztázásképpen, az anime egy szórakoztató ipari termék, egy árúcikk, aminek a célja a szórakoztatás és a profit termelés. Nem tesz okosabbá és nem segít át semmin, aki ilyesmit vár el egy rajzfilmtől, az baromi keveset él, pláne hogy a döntő többségük olyan témákat dolgoz fel, amiket könyvek, filemk, rajzfilmek már rég lelőttek. A japánok ezt veszik alapul és vegyítik a saját kliséikkel, fanserviceükkel, rajzstílusukkal, kulturális vonásaikkal, ennyi. Van köztük egy-két valóban tartalmas (NGE) vagy szórakoztató (Excel) darab, de a többségük jobb esetben középszerű.
Ayla írta:Kugimiya Rie-hez, meg annyit, hogy nagyon is jó szinkronszínész és az ilyen kis tsunderéket is le kell ám szinkronizálni. (megj. ugyan ő a hangja Alphonse Elricnek is).
Ettől még van akinek a fülét fogja sérteni a hangja. =)
Ayla írta: Mondjatok jobbat.
Ha már epic win shojo, Lady Oscar, csak úgy hirtelen. =)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: scineram »

És most következzék egy kis hangulatjavító! A közvélekedés szerint ez még nem is offtopic.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: scineram »

Péter írta:Olyan animét pedig még nem láttam, aminek kifejezetten a tanítás lett volna célja, pláne hogy még a komolyabb animékben se általános érvényű, hanem idealizált "tanítások" vannak.
Te is a 30-sai no Hoken Taiiku uncensored ripjére vársz? XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

scineram írta:Te is a 30-sai no Hoken Taiiku uncensored ripjére vársz? XD
Alap, már előre be van lőve a Utorrent, hogy amint lehet töltöm is. Már van alvós, tornászós, azok mellé egy ilyen kötelező jelleggel kell. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:az más kérdés, hogy a való világban minden normális férfi inkább a kifinomult modell leányzót választaná az agresszív loli és az idegbajos/hiperaktív barátnője helyett, dehát ez anime :vigyor:
Ugye? XD Ahogy már írtam, nem sokat láttam még a Toradorából, de már az elején sejtettem, és egyre jobban kezd világossá válni, ahogy egyre többet látok belőle, hogy Ami FTW!
Ayla írta:ezt nem hiszem el XD deja vum van (lol, Titkos, szerintem neked is az lesz XD)... igen, úgy ahogyan tetszik a to love ru is... XD Jó akkor csak velem van a baj.
Semmi gond, célközönség szerint nekem pl. nem lenne szabad szeretnem a Hetaliát, Fushigi Yuugi-t, meg pár hasonló cuccot, aztán mégis... XD A TLR-re csak azért kérdeztem rá, mert az tényleg nagyon "for the fanboys" típusú cucc, ez alatt azt értem, hogy talán láttam összesen három női nézőt, aki fanolta. XD De nincs ezzel semmi baj, én csak örülök, ha nekik is tetszik. :)
-OJ- írta:Az első arc a legrosszabb mind közül az agyhalott Fuukoval. Később SOKKAL jobb lesz :wink:
Az After Story-ban van a "lényeg", sajnos sokan már jóval azelőtt leírják a szokásos "just another dating sim adaptation" dumával.

[modcut - kicsit sajnálom Titkost amikor az ilyen kétoldalas esszéit törlöm, biztos sokáig tarthatott megírni :-P ]
scineram írta:És most következzék egy kis hangulatjavító! A közvélekedés szerint ez még nem is offtopic.
Na én ebből várom az uncensored ripet, persze a "30 éves szűz", vagy mi a címe mellett. XD
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2011.06.23. 16:03-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:a lófejű karakterdizájn, a 24 órában csillogó szemek, és a Looney Tunes-stílusú rajzolás
Azért ez egy igen durva túlzás, már ne is haragudj... Szal azt megértem, hogy neked nem jött be, sőt, tiszteletben tartom mások véleményét, gondolom ismersz már eléggé ahhoz, hogy tudd, nem kamuzok, de ez most engem is kicsit érzékenyen érintett. Épp most nézem ezt a cuccot és kábé minden shoujo animét szétgyaláz, amit valaha láttam, és bár vannak hibái, sőt, az artwork sem a legjobb, de azért a "Looney Tunes-stílus" egy igen durva sarkítás. Ennyi erővel akkor az összes '70-es shoujo animéra/mangára rálehetne ezt húzni, ami meg legalább akkora túlzás lenne, mintha azt állítanád, hogy manapság minden női karakter moe.

Minden mással viszont agree. :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

miért, manapság nem minden női karakter moe? O.o
(j/k :dirr:)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Egyetlen kivétel van csak.

:D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Azért ez egy igen durva túlzás, már ne is haragudj... Szal azt megértem, hogy neked nem jött be, sőt, tiszteletben tartom mások véleményét, gondolom ismersz már eléggé ahhoz, hogy tudd, nem kamuzok, de ez most engem is kicsit érzékenyen érintett. Épp most nézem ezt a cuccot és kábé minden shoujo animét szétgyaláz, amit valaha láttam, és bár vannak hibái, sőt, az artwork sem a legjobb, de azért a "Looney Tunes-stílus" egy igen durva sarkítás. Ennyi erővel akkor az összes '70-es shoujo animéra/mangára rálehetne ezt húzni, ami meg legalább akkora túlzás lenne, mintha azt állítanád, hogy manapság minden női karakter moe.

Minden mással viszont agree. :)
Pedig nézd, még rajzfilm-kalapács is a fejükre esik. XD Amúgy én elhiszem, hogy történetileg rendben van, azt a részét nem is bántottam, csak azt mondtam, hogy ezzel a tálalással kb. nézhetetlen számomra, mert időről-időre jön 1-1 olyan kép, ami miatt majdnem elröhögöm magamat. ^^" Persze nyilván meg lehet szokni, meg speciel azt a "lófej" karaktertípust is csak bizonyos szereplőknél erőlteti (speciel pont szegény Oscarnál, illetve azoknál a szereplőknél, akiket ő bishounennek akar rajzolni :dirr:), de attól még nem tetszik, hiába alapmű. ^^" Mondjuk igaz, shoujo-ból nem sokat olvastam a 90-es évek előtti időkből, szóval ha máshol is lerepül a fejük, meg jön a kalapács, meg hasonlók, akkor lehet csak én voltam alulművelt. XD Amúgy a poénkodós részeknél még el is megy, de pl. azt bírom, hogy éppen hadat üzennek, én meg a fickó fején röhögök. XDDD (Ráadásul ezen a képen most pont ugyanaz a dizájn, mint amit Rumiko használt az UY-ben, amikor az onik dühösek voltak, szóval nekem duplán poén, hogy "lol, oni-warlord!" XDDDD) Sajnos azt a hátbalövős részt most nem találtam meg, pedig emlékeim szerint ott is priceless az öreg feje, aki épp tüzel. XD Szóval a Looney Tunes-t én nem az egész színvonalára mondtam (pl. itt lapozgattam most, azért az nem semmi, akkor random megkorbácsolják a csajt O_O), hanem az időről-időre előkerülő "rajzfilmes" hatásúbb jelenetekre, amit te is írsz, hogy "az art nem a legjobb". Remélem azért nincs harag, nem a fanokat akartam megbántani, sőt, azt is megértem, ha valakinek mondjuk pont az ilyen stílusú art a kedvence. :)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Nekem pont ez a fajta kontraszt tetszik benne, és pont ez az amit sok mai shoujoból hiányolok (tisztelet a kevés kivételnek). A mangával kapcsolatban annyira nem vagyok képben, valamikor anno belefogtam, de nem értem a végére, viszont az animét azt szeretem.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Titkos

Ööö... ööö... az a nagy helyzet, hogy a Föld magjáig leesett államat próbálom épp visszailleszteni a helyére... Szal most komolyan: Ez a BeruBara manga? o.O Megmondom őszintén, totál azt gondoltam, hogy az animéről beszélsz, ugyanis abban ilyenek egyszerűen nincsenek. Ott mindenki nagyon pretty, ilyen Looney Tunes (mer' ez tényleg az... ^^") fejek még csak véletlenül sem csúsznak be sehová, és ahogy elnézem, a sztori sem olyan komoly mint az anime esetében, legalábbis ezzel a designnal igencsak nehezemre esne komolyan venni azt, amit épp elém tolnak, szal... jah. :3 Seems like Ég és Föld az anime és a manga.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:És most következzék egy kis hangulatjavító! A közvélekedés szerint ez még nem is offtopic.
Ez viszont offtopic lesz, de érdekelne, hogy hogyan tett szert a sorozat a Country Wars fedőnévre. ^^
Junchi írta:^Egyetlen kivétel van csak.
Ő szerintem még kevésbé moe! :vigyor:
Kép
Válasz küldése