Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Mért én azt is nehezen hiszem el hogy Kenshint emlegetnek ebben a topicban :P :DDD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nem emlegettem Kenshint, mert a Seisouhen OVA (a második OVA, ami a sorozat után játszódik) nem Kenshin. Csak egy óriási angst-tenger 100000 tonna melodrámával, aminek semmi értelme, mert pillanatok alatt lerombolja azt, ami az egész sorozat értelme és mondanivalója volt. Ráadásul a grafika is ronda, és valahogy amcsi-merchandise-íze is van a dolonak. Btw, jómagam Kenshin-fan vagyok, szal én is jobban örültem volna, ha nem kell ilyesmit írnom de sajnos ez van. o.o
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Tudom miről beszéltél, és nekem nagyon tetszett :]
Igen, nagyon sokan rozsavizesnek találják, meg teljesen eltér a Kenshintől és amihez szokott a fanbase, nekem akkor is bejon. Lehet pont a melodramatizmusa miatt :]
Őőő.. Csak azt nem értem hogy ha Kenshint tényleg Kawamura-rol mintázták, márpedig igy van, akkor ménem végezték ki mondjuk. Az sztem méltobb is lett volna hozzá...-.- És a grafikáját imádtam, jobban tetszett mint az első ova-é :P
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Most le leszek gyilkolva, de Honey & Clover ^^
Már az első széria sem tetszett...próbáltam megszeretni, mert történetileg nem annyira rossz, de egyszerűen nem ment...a grafika meg főleg nem jött be, pedig rengeteg ember istenítette.... Nem tudom, nekem nagyon furcsa a rajzolása, olyan félelmetesek valahogy az arcok, mint a marionettbábuk... lehet, hogy tényleg nagyon egyedi és kifejező mindegyik, de nem ^^ Belenéztem a most futó második sorozatba is, hátha jobb lesz, de egyelőre semmi változás... Nem tudom, nem nekem való, az már biztos :)
KépKép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Te tudod :)

Ha már Kenshinről szó esett.... én az első pár résztől rosszul lettem és hagytam a fenébe :-P Lehet ha továbbnézem megtetszett volna,de ezek a kardos-izés animék nem jönnek be :oops:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hát... Azért imho nagy különbség van aközött, hogy valakinek nem tetszik valami, és aközött, hogy az adott anime tényleg annyira élvezhetetlen és rossz, hogy a "legrosszabbak" közé soroljuk.

A magam részéről már jó sok animét láttam, ezeknek legalább a fele a "nem volt valami nagy szám" kategóriába tartozik, van egypár, amit utálok is, de összesen (így hirtelen) 3-ra tudnám azt mondani, hogy a legrosszabbak közé kerültek, mert azokban olyannyira rossz és silány volt a rendezés/karakterek/megvalósítás-animáció/öncélúfanservice/stb, hogy tényleg oda valók. Ezek közül 2 már említettem, a harmadik címet a fórumbékére való tekintettel inkább megtartom magamnak ^^

Szóval imho tegyünk különbséget a "nem tetszett/csalódás volt" és a "legrosszabb anime" cimkék között.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Amethyst írta:Most le leszek gyilkolva, de Honey & Clover ^^
Már az első széria sem tetszett...próbáltam megszeretni, mert történetileg nem annyira rossz, de egyszerűen nem ment...a grafika meg főleg nem jött be, pedig rengeteg ember istenítette.... Nem tudom, nekem nagyon furcsa a rajzolása, olyan félelmetesek valahogy az arcok, mint a marionettbábuk... lehet, hogy tényleg nagyon egyedi és kifejező mindegyik, de nem ^^ Belenéztem a most futó második sorozatba is, hátha jobb lesz, de egyelőre semmi változás... Nem tudom, nem nekem való, az már biztos :)
Szintén.. 3 részt megnéztem belőle, de vhogyan nem kötött le :\
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Attól még nem lesz a "legrosszabb".... :roll:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Pata írta:Szintén.. 3 részt megnéztem belőle, de vhogyan nem kötött le :\
Téged ismerve nem is csodálom :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Hát nekem eddig ez volt a legrosszabb ^^
KépKép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akkor nézz Glass no kantait. Vagy Weiss Kreuzt....... :roll:
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Az elsőt nem ismerem, de a WK-t szeretem ^^ Ennyit erről ^^ Ízlések és pofonok ugyebár.
KépKép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Hát... Azért imho nagy különbség van aközött, hogy valakinek nem tetszik valami, és aközött, hogy az adott anime tényleg annyira élvezhetetlen és rossz, hogy a "legrosszabbak" közé soroljuk.
De amíg nincs "szerintem rossz animék" topic, addig muszáj mindet ebbe írnunk. :wink: De amúgy igazad van. :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Amethyst írta:Az elsőt nem ismerem, de a WK-t szeretem ^^
Uh, részvét. :D;;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Mai Otome.... Had ne mondjam mekkorát csalodtam benne a Hime után . Fájdalmasan rossz volt részemről.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jiyuu írta:Mai Otome.... Had ne mondjam mekkorát csalodtam benne a Hime után . Fájdalmasan rossz volt részemről.
Nem tudom, szerintem azért annyira nem volt az. :wink: Érezhetően gyengébb a HiME-nél, de nekem tetszett, nálam mindkettő az "átlagosnál jobb anime, de azért nem váltja meg a világot" kategóriában van. :) Az Otomében talán csak az összecsapott befejezése zavart, viszont volt 1-2 olyan dolog, ami még jobban is sikerült, mint a HiME-ben, persze szvsz.
Kép
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Hát... Mikor én megnéztem a Himét teljesen odavoltam érte. A grafika ahogy a sztori alakult, a szereplők egyénisége, a zene, minden ott volt a szeren.
A Mai Otome számomra egy önállo/önállotlan félszerzemény, amin se nem tudtam jot nevetni, se meghatodni, vagy meglepődni...Ráadásul semmi eredeti nincs benne, ugyanazok a szereplők, olyan kapcsolatokkal egymás között amiket tök abszurdnak találtam, és a helyszinek meg a légkör sem az igazi. Kár volt sztem megcsinálni.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jiyuu írta:Hát... Mikor én megnéztem a Himét teljesen odavoltam érte. A grafika ahogy a sztori alakult, a szereplők egyénisége, a zene, minden ott volt a szeren.
Na igen, mondjuk az első benyomás is közrejátszik. :) A HiME-ről mindenki azt írta, hogy "szuper, király, 10-ből 15, stb.", ehhez képest nem azt mondom, hogy csalódtam benne, de nem is találtam annyira lehengerlőnek. Otomére meg írták, hogy "förtelem, borzalom, meg ne nézd", de én azért elvoltam vele, nem találtam nézhetetlennek. :wink:
Kép
Avatar
Jiyuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.07.23. 03:59
Tartózkodási hely: Icethrone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jiyuu »

Az aranyközép :D
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Eddigis az volt, de most hogy végignéztem tényleg a Soul Link volt az eddigi legszarabb anime amit láttam. Mindjárt írok is róla egy ismertetőt, hogy senki ne akarja megnézni.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

De legalábbb azt írd majd bele, hogy az OP és az ED jó. :D XD
Kép
Avatar
csemi andi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2006.08.22. 06:14
Tartózkodási hely: A középkor :-)

Hozzászólás Szerző: csemi andi »

A legrosszabb?
A pokemon már ősrégi. Helyette adjanak valami újatt.Mondjuk egy izgalmas mesét amiben van sok-sok humor, akció, fantasy. ::jthrill::
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ez ráillik a Pokémon-ra is. Csak nem nekünk...
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

A Pokémont még anno nagyon szerettem ::uhoh:: Most már egy résztsincs idegem végignézni. De ami az abszolút mélypont nálam az a Samurai Gun. Szeretem a samuraios animéket de ez...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Még egy anime, amit képtelen voltam végignézni: Ninja Resurrection :tard:
Válasz küldése